Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
baby, neviete mi poradit ako sa da spravit omeleta alebo hemendex bez oleja?
Odpovedať
@vericka54 :-DJá bohužel rozhodně nepatřím mezi ty šťastné, které drží dietu striktně podle pravidel :-(Jinak bych měla určitě víc dole.První týdny byly kruté, byla jsem zvyklá celý den jíst minimálně a večer se u televize pořádně nacpat :-|Takže tohle odbourat bylo těžké, jednou jsem to dokonce vzdala a asi tyden me to drzelo, ale pak se mi asi neco preplo v hlave a rekla sem si dost vratila jsem se k diete a tak dál dietuju, ale jednou do týdne hřeším vcelku pravidelně, někdy míň někdy víc.Ale vždy se to snažím udržet jen v rámci jednoho dne ;-)Jak říká @lajba je důležité si ty prohřešky nevyčítat, tohle hodně pomáhá, jenže si to člověk musí uvědomit.Protstě zhřeším tak co, jdu dál :-) pořád je to lepší než ty každodenní večerní přežíračky ;-) Dřív když jsem se snažila o nějakou dietu, a náhodou mi neklesla váha bylo po motivaci dala sem si něco nezdravého a už měla ty vyčitky jak je to k ničemu :-( a bylo po dietě :-( Ted to neresim, když zhřeším tak zhřeším....a pak prostě pokračuju dál :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrá ráno :-) Zasa som tu prvá? :-p Dnes ráno na váhe o niečo VIAC ako včera, pomoooooooooooooooc :-(
Odpovedať
@zuzana018 Dobré ránko :) to je v poriadku, u mňa tiež :) Ale pripisujem to k prichádzajúcej menštruácii :)
Odpovedať
@locikaaa Dobré ránko :) Presne toto som myslela :) Ja som bola rovnaká. Jedna kocka čokolády a hneď som si povedala, že diéta je pokazená a zožrala som všetko čo ma napadlo a že pokračovanie od zajtra :D Tie, ktoré s týmto máte problém, musíte si to naozaj v hlave prestaviť :) Lebo inak po diéte príde na 100% jojo efekt.
Odpovedať
ahojte .Tak ja mam dnes 1 den 2 fazy .Neskutocne sa tesim na obed mam segedinsky s kuracim maskom :) Na veha mam o 500 gramov viac od vcera ale viem asi aj preco .Mam dostat menzes uz kazdym dnom cize nestresujem kedze dietu poctivo dodrziavam . Nuz prajem vam krasny dnik Baby este dneska a od zajtra tu mame mega velke teplo priam tropicke :) Neviem sa dockat :)
Odpovedať
ahojte, takze sa hlasim po 2 dnoch. Nic som nestihala. A mam skveluuuu spravu 61,8 !!!!!!!!!!!!!! :-D :-) ;-) A uplne top je ze mam kupene rifle nove vo velkosti 27 :-D zacinala som na 32 :-D Myslela som ze budem mat velkost 28, ze z 29 ktore som kupila v marci a su mi velke prejdem na tie 28 a rovno na 27. Ja som statsna prestastna. A jedny mam dokonca 26. Vcera som kupovala adidas gate a tricko do fitka a XS mi je volne, ja som vzdy mavala L. Ale uz viacej nechcem chudnut. Priatel ma 3 tyzdne nevidel a vcera ze vsade ti trcia kosti zlatko, neni ta za co ani chytit :D a Vsetci mi hovoria aka som uz prilis chuda nech nechudnem. Takze ja KONCIM :) uz len udrziavam. Bojim sa ze zajtra budem mat len 61 kg pretoze dnes mam BD,ale musim ho dodrzat. Mozno v piatok priberiem ked si dam zeleninku. Baby drzte sa,stoji to za to ten pocit ked sa potom odmenite novymi vecami s velkostou ktoru ste nikdy nemali. A tie pohlady chlapov na ulici, no comment :-D
Odpovedať
Inak este som bola vcera vecer vo fitku. Dohanam zameskane. Pokracujem v pravidelnych navstevach 3 krat v tyzdni + cvicenie doma,este som zabudla dnesne menu: R-teraz dost neskoro, dospavala som zameskane otrubova zemlicka+ pikantna natierka a tuniak D- sa vynechava kedze jem neskoro O-palacinky Ol- nektarinky 2 co som mala mat na desiatu, viem sacharidy poobede nie, ale ja uz nechcem chudnut V- hemendex
Odpovedať
Profilova fotka
@alore ALORE super, gratulujem k takému pocitu šťastia a k úspechu, ktorý si dosiahla! Nech ti to navždy vydrží a nech ťa hajzlík menom "JO JO efekt" obchádza na kilometre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alore prosím ťa, dala by si mi recept na palacinky? ja som skúšala, ale vôbec sa mi nevydrarili. Ďakujem
Odpovedať
@alore sikulka sikovna :) Ale sem tam by si mohla dobehnut aj sem na pokec aj ked uz koncis :)
Odpovedať
@lajba tak toto co som videla je fakt huste si dobra a drzim palce aj ked si myslim, ze si teraz fajn ..
Odpovedať
Článok sa načítava...
dnes som si dala jogurt s otrubami a upiekla som si chlebik a teraz si urobim segedinsky moc sa nan tesim ..len keby sa tie kilecka troska pohli ...hned by ten den bol krajsi..
Odpovedať
@alore jeeeeeeeeeeeeej ty si prišla :) Chýbala tu Tvoja energia :) Teším sa s Tebou, že si na konci :) Ale ukáž sa tu :)
Odpovedať
@vericka54 ďakujem pekne. Nuž ešte mám 82,3kg, ešte to zďaleka nie je ono :))) Ale teším sa teraz z toho, že nemám v skrini žiadne nohavice, čo by mi boli dobré :D
Odpovedať
Profilova fotka
@vericka54 veru veru...hneď by bol deň krajší..aj u mňa je to bieda :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba ahoj, ja mam 82,6kg :) Kolko este chces schudnut? Lebo ja by som chcela mat tak 60 kil ako kedysi. Inak idem z vahy 90kg.
Odpovedať
@daisy5 stačí ak máš dobru panvicu napr.tefal s takým červeným kruhom v strede ktorý keď sa začervená tak vieš že môžeš začať piecť , ja v nej pečiem všetko bez tuku bola síce trochu drahšia nejakých 26€ ale to máš jednorázovú a dobrú investíciu a ľahko sa umýva ;-)
Odpovedať
@lucky3 ahoj, ja chcem ísť na 65kg a idem z 99,1 :D takže ešte polku :D ale tak uvidíme ako sa budem cítiť a či budem spokojná :)
Odpovedať
Ahoj, "tesoro ", rada by som tiez zacala s touto dietkou, odhodlavam sa, odhodlavam :-| , ale pises to tu tak optimisticky :-) , ze sa na to dam!! nemam cas tu citat vsetky vase diskusie, ale chcem ta VELMI poprosit, keby si mi napisala ten jedalnicek aspon na prvych par dni, a link na nejaku stranku DD, ktorej si sa drzala ty. Chcela by som dat dole "pre zaciatok" /nebudem hned hrrr/ 8-9 kil, to by som bola spokojna :-D Budes taka dobra? dakujem VELMI VELMI PEKNE. Bud sem, alebo na mail janasimunic@centrum.sk. ;-)
Odpovedať
@lajba ahooooj aj vy ste mi tu babulky chybali,myslela som na vas. Nebojte sa budem sem pravidelne chodit, kazdy den asi, lebo myslim ze som na tomto fore aj dietke zavisla :-D budem vam vsetkym drzat palce, aby ste dosiahli svoj ciel, ale nezabudajte ze ako rychlo kilecka zmizli tak isto rychlo sa mozu objavit spat. Preto ani ja ,,nekoncimˇˇ prave naopak zacinam novu etapu, ktora si myslim ze bude ovela tazsia ako ta doteraz. Nieje umenie schudnut, to chce len pevnu volu a odvykanie si, ale umenie je tu novu vahu udrzat. Tam sa az ukaze ta vola. Preto sa nevzraciam spat k staremu stravovaniu, ale zaroven nechcem uz ani chudnut,takostavam na dukanke a trosku upravim jedalnicek. Sice neviem ako presne podla vahy budem prisposobovat. Ale uz nikdy sa nechcem vzdat cisla 27 to je velka motivacia. A ja to dam. Musim :-D Inak neleziem Vam na nervy s mojimi dlhymi prispevkami? Zachvilu budete radi ked sem nepridem :D aspon nebudem pol strany zaberat xixix @zuzana018 recept na palacinky je taky od-oka, vzdy iny, resp. kolko mlieka chladnicka da ;-) dnes 300ml mlieka inak davam 250ml , 2 vajcia, 20 g pudingu vanilkoveho, skoricu, sladidlo podla chuti, popripade vanilkovu aromu
Odpovedať
@lajba lajby respekt z 99 na 65 si PANI ;-)
Odpovedať
fuuu som sa dobre natlacila palacinkami 3 velke plnene tvarohom s jahodami cerstvymi mnamka jak šlak :-D tak to idem vysportovat hor sa kosit travu a umyvat auta :-D a vecer este pri telke pocvicim moje speky
Odpovedať
@alore :) Mnam jahody ach tie by som si dala :( My mame doma ceresnovy strom mega chutny a ja nan len kukat mozem :( No nevadi prezijem to :) Aspon ze tie kalerabi zo zahradky dnes mozem :) Inak nevies leco ked si urobim pocas bielkovinovo zeleninovych dni to je v pohode nie ? Milujem take studene y chladnicky mnam
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba tak drzim palce :-) Dufam ze sa ti to podari a mne tiez.
Odpovedať
Profilova fotka
Hello :) tak sa zase ozývam z Anglicka :) dneska mám druhý deň diéty... a cítim sa stále plná...napíšem vám aj moj jedálniček a prosím ak je tam niečo zlé tak mi napíšte... :) Inak zaregistrovala som sa na oficialnej stranke doktora dukana a da sa tam registrovat aj tak ze vam vypocitaju na zaklade vasich udajov za kolko a kolko by ste mali schudnut pomocou coachingu tímu doktora Dukana, akoze nie je to vela ale zaroven pre mna ako au-pair je to dost :D 150 libier alebo tak nejak. vidím, ze vám sa to darí aj bez toho takze to skusim najprv bez toho. jaj a na jeho shope som si objednala vitaminy, teraz je tam super akcoska ze pre clenov jeden balik naviac zadara, citala som nejake komenty k tomu ze to je dobre a vsetko to bolo vytvorene tímom doktora dukana :) a plus taky pripravok proti cellutide.je to urcene aj pre tie baby ktore nechcu schudnut rapidne iba z oblasti stehien a zadku a zbavit sa celulitidy a je tam viditelny ubytok na cmtroch. uvidime a potom este jednu vecicku, zachytavac tukov, babenka tam pisala koment ze po 16 dnoch videla ze jej to dost pomohlo a bla bla.. proste som si objednala dostatok pripravkov od dukana :D a aj knihu o anglicky dukanova dieta a plus kniha dukanova dieta - recety, viac ako 360 receptov.. tak uvidime.. budem sem aj nejake pridavat ak chcete ;) no tak a teraz ten jedalnicek :) Vcera: R:Prazenica bez oleja z 2 vajec a trochu soli O:vajicko + jedno kuracie prso s kari korenim V: Lyžica cottage syru+platok udenej šunky+lyžica quarku (to je neco ako nas tvaroh ale neni to hrckovite)+miniaturny kusticek babysyru to je v anglicku taky syr, je to velke asi ako palec. + 20 minutova prechadzka so psom v parku. Dneska: R:(objednala som si ovsene otruby z dukanovej stranky a dostala som k tomu taky papier s 10 recetmy z ovsenych otrub a tam som nasla Otrubovu ranajkovu rychlokašu) velmi jednoduche a rychle iba z otrub a mlieka,ak chcete dam recet O: spravila som si taku pomazanku na otrubový jeden koláčik a to z: kusticku tofu, lyžice cottage syru, fakt miniaturny kusticek sunky, toho babysyru zo vcera a quarku. Na veceru planujem len mlieko so skoricou lebo sa citim ako balon. A dneska zacinam znovu po roku cvicit pilates hodinu. a este idem za hodinu na 30 minut von so psom sa prejst okolo jazera co tu mame. no co hovorite? co je dobre a co zle? inak vegeta sa moze? trosku? diky a sorry za taky dlhy koment :D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj a zabudla som... netusim moju vahu lebo nemam vahu... som tu tri mesiace a viem ze napsoledy som sa vazila pred dvoma tyzdnami u chyropraktika a mala som neuveritelnych a nechutnych 74,3kg... idem na 55.. takze dlha cesta predomnou.. ale idem si objednat z ebayu vahu a meter ;)
Odpovedať
@krisstinka leco je v pohode na BZ dni, sak zelenika....aj ked tam masko das :)
Odpovedať
@popuska vegeta je sice susena zelenina + sol, ale na rybku a tak ju pouzivam aj ja a v obchodoch je medzi korenim :) drzim palce :) DD drzim od 1.5.2012, mam 162 cm,pociatocna vaha 68kg, zatial -6kg (planovana vaha...nieco zacinajuce 5kou, vynimocne, ak by sa zadarilo, tak 4kou, stale by to bolo v norme BMI - ziadna podvyziva :)) merat, vazit sa planujem koncom mesiaca (sem-tam nejaky prehresok: vinko, svadba..) cvicim denne pilates, joga,brusne tance... ked nic ine, tak doma na Orbitracku aspon 20-30 minut, o chvilku nejake korcule, plavanie... PLS: poprosim recept na ovsenu kasu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Kokos... tak to je pekne.. ze 6kg dole.. no inak ja by som chcela tiez tych 55 kilo a max. tiez tou 4 ale zdravo haha :) tak super.. si zober ze Kate Middleton ma 45 kilo a 175 cm. :) a vyzera super :) noo.. budem sem pridavat stale nejake recepty lebo sak mam teraz tu knihu tak si trochu pomozeme.. ja stale cakam na psenicne otruby... aa tu je to tazko s tvarohom a acidkom v britanii :D :D jasne takze super ranajky otrubova rychlo kasa alebo inak Oat Bran Porridge 10 minut Ingrediencie: 2,5-3 lyzice ovsenych otrub 200ml studenej vody alebo odtucneneho mlieka trochu umeleho sladidla alebo soli na chuť (ja som si tam dala este za lyzicu skorice a bola to mnamkaaaaaaaa) vsetko supnut do mensieho hrnca a miesat intenzivne az dokym to trochu nezavre a potom znizit stupen a miesat az dokym to nie je take huste ako si predstavujete.. ja mam rada hustejsie kase takze som to miesala dlhsie :) mozete to robit aj v mikrovlnke :) ale to neni vono!!! :D drzim palce :) btw. nemate niekto uuplne jednoduchy recept na chleba? mozno ze najde v tej knihe ale rada by som si dala chleba :D este dneska :D dikees
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?