Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@winzy díki winzy, už to mám, sa veľmi tešííííím :-) ty si koľký deň, alebo v ktorej fáze? Zvládaš v pohode?
Odpovedať
@katkakristi ahoj ja mám tiež krízu už 3dni a som si povedala že dám zase bilekovinové dni od dnes a dnes som to zase porušila lebo sestra mala narodky a úžasné zákusky z mojej oblúbenej cukrárne Wagner slávna to cukráreň :-N ale od zajtra už žiadne prehrešky inak včera som sa postavila večer na váhu a 65,5 a dnes po tých prehreškoch 64,8kg ???že čo?? skoro som odpadla som nechápala =-)
Odpovedať
@katkakristi supis receptik :) celkom mnamka aj s tymi otrubami :) dumam co si k tomu spravim,zebyten puding :)
Odpovedať
ahojte baby tak po 3 dni 1 Fazy presne 3,1 kg dole. No dneska mam posledny den a zajtra 2 Faza. Som zvedava ako to pojde v druhej .
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko dukanky dnes začínam fázu II. - konečne :-) úbytok váhy po 6 dňoch prvej fázy -2,6 kg :-|
Odpovedať
Ahojte baby, takže ja mám dnes presné tri mesiace diéty :) Váha mi ukazuje -17kg :)) Je to len (alebo už :D) polovica, takže ešte makáááám :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba Lajba, len polovica????? -17 kg, veď to je náááádherný výsledok, gratulujem, tíško závidim. :-)
Odpovedať
@zuzana018 Ahoj Zuzka, hej plán je -34kg :D a možno viac? :D zatiaľ ma to baví, takže uvidíme :) Píšem to sem pre motiváciu :) Mala som aj ja prehrešky a dosť :) ale vždy som sa potom dala dokopy a pokračovala :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba tak o to väčšia gratulácia, keď si sa vždy opäť naštartovala a keď ťa to aj baví. Mňa baví pozerať na váhu, keď to pomaličky ide dole, ale diéta ako taká mi žiaľ vôbec "nechutí". Ale zatiaľ sa snažím a chcem sa snažiť čo najviac a najdlhšie. :-)
Odpovedať
@zuzana018 Nuž treba mať pestrý jedálniček :) vtedy to ide super :) snažím sa ho mať čo najpestrejší a z každého niečo :) skús nejaké recepty :) Ako keby som mala jesť len jogurty, tvaroh, kuracie prsia, ako niektoré baby, tak to by som určite nevydržala a vykašľala by som sa na to :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba tak ja zatiaľ "žijem" na dukanovom chlebe, nizkotučných syrokremoch, jogurtoch s otrubami a kur. prsiami, z ktorých mi je už blee :-p Ale dnes začínam II. fázu a neskutočne sa teším na zeleninku :-) Inak, prosím ťa, olivy sú asi zakázané, však???
Odpovedať
@zuzana018 skús si aj niečo iné urobiť z otrúb, pre mňa je dávať si otruby do jogurtu ako plytvanie :D Ja si robím otrubovú kašu, pečiem si koláčiky a tak :D Čo sa týka mäsa, tak si dávam aj morčacie a aj hovädzie a občas aj bravčové :) robím si pečené, grilované, soté , zapekané so zeleninou :) jem aj ryby, neviem sa dojesť údenáčov a teraz ma v chladničke čakajú zavináče :D nuž a olivy sú zakázané :D ale občas som si ich dala do šalátu :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lajba áno, veď musím začať robiť aj ja niečo pestrejšie, lebo takto ma to naozaj prestáva baviť :-( mám chuť na polievku, včera som si uvarila hovädzí vývar, kopec zeleninky, dnes večer sa na ňu doslova vrhnem doma :-D A teším sa aj na niečo "mokré" ako napr. plnená paprika, alebo niečo na kapuste x-)
Odpovedať
@zuzana018 no vidíš :) takú plnenú papriku som ani nemala :D ešte je plno vecí, čo som nemala :D ale idem si ja dnes urobiť rebarborovú výživu :D som zvedavá, ako sa mi to podarí :)
Odpovedať
Takže druhý měsíc utekl a měření dopadlo takto, je to míň než ten první měsíc, ale jsem spokojená :-) Váha dnes ráno 92,3 za tento týden jen 300gramů dole jinak za druhý měsíc DD 5,7kg dole a celkem za 2 měsíce 13,4kg míry na začátku dubna kdy jsem začala s DD, míry po jednom měsíci a míry po druhém měsíci Prsa 113 107 105 celkem -8cm (z prsů jsem neztratila nic spíš asi ze zad) Pod prsama 98 95 93 celkem -5cm Břicho 119 113 111 celkem -8cm Zadek 119 112 110 celkem -8cm Stehno 67 64 64 celkem-3cm Jinak hodně mi pomáhá dávat si postupné cíle, je to lepší jak být upnutá na tu vysněnou váhu to pak člověk ztratí motivaci, lepší je si dávat postupně cíle třeba po 5ti kilech.Já si teď dávám cíl do konce tohoto měsíce mít 89,9 prostě dostat se pod 90 a udělám pro to co půjde
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba daj potom vedieť, sako ti vyšla a ako ti chutila , som zvedavá ;-) ja mám dukan-recept na plnenú papriku, ak náhodou nemáš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
PROSÍMMMM ako robíte palacinky??? mne včera vôbec nevyšli..ako dali sa jesť, chuť bola celkom OK, ale to sa mi nedalo ani vybrať z panvice, nie to ešte otočiť ich :-p
Odpovedať
@locikaaa gratulujeeeem :) aj ja si dávam malé ciele. Veľký cieľ mám stanovený, ale mám aj maličké :) ako teraz to bola váha 82, čiže polovica do cieľu, teraz je najnovší cieľ 79,9, teda pod 80 :) Som na tom úplne rovnako a potom sa viac teším, keď váha ide dolu :)) a keď to bude 79,1, tak to bude rovných 20kg dole :D
Odpovedať
@zuzana018 tak daj recept, lebo nemám, nejaký by som si vyhľadala :)
Odpovedať
Profilova fotka
tu je recept na plnenú papriku : Potrebné suroviny: 6 väčších paprík 300 g mletého teľacieho mäsa* 3 strúčiky cesnaku 1 vajce 500 g paradajkové pyré (passata di pomodoro) 3 tablety sladidla Koreniny: soľ, čierne korenie, paprika sladká, paprika pálivá, oregano, granulovaný cesnak Do paradajkového pyré pridáme 2 pretlačené strúčiky cesnaku, soľ, čierne korenie, oregano, 3 rozdrvené tablety sladidla a varíme 15 až 20 minút. Papriky umyjeme a odstránime jadrovníky. Mäso zmiešame z vajcom, 1 strúčikom pretlačeného cesnaku a korením (soľ, čierne korenie, paprika sladká aj pálivá, granulovaný cesnak). Zmesou potom plníme papriky. Naplnené papriky vložíme do osobitného hrnca, podlejeme pohárom vody a prikryté dusíme asi pol hodinu. Nakoniec prilejeme paradajkovú omáčku a ešte chvíľu povaríme na malom ohni. *Možno tiež použiť mleté kuracie alebo morčacie mäso. Recept vhodný od 2. fázy Dukanovej diéty
Odpovedať
vďaka za recept, zajtra mám zeleninový deň, vyskúšam :-)
Odpovedať
Baby kde ste, haaaa??? dnes tu je teda riadne pusto :) a kde je Alore? Dúfam, že má stále toľko energie :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa pači sa mi ako ste tu rozpísali mieri pred DD, po mesiaci, po dvoch......ja chcem začať od pondelka s dietou moj ciel je 20 kg ( asi sa vám to bude zdáť veľa ale pri mojej výške 164 cm mám 82 kg ! čo je veľa a pri prepočte BMI mám nadváhu ) takže už musím so sebou niečo robiť :) ............ja len dúfam že budem dostatočne silná na to, aby som to doviedla do úspešného konca :) takže si aj ja pomeriam pred dietou a budem sledovať úspechy :)
Odpovedať
Profilova fotka
mám taku otazku ohladne OVSENE OTRUBY ( prosim nesmejte sa mi :-p ) čo to je? a kde sa to da kupiť? zoženiem to aj v klasických potravinách? dakujem :-)
Odpovedať
@romina1912 zoženieš to v zdravej výžive, DM
Odpovedať
@lajba tolkoooo? to je fajn mas stastie ja som po troch mesiacoch dala 10kg a nejde to uz dalej..robim prehresky a ty ked si zhresila ,ako si sa nastartovala ? napis prosim ta moc ma to motivovalo...DDDDD..
Odpovedať
Profilova fotka
@jurikova dakujem :)
Odpovedať
@locikaaa fakt to tak poctivo dodrzujes nic si neporusila ani jeden den?
Odpovedať
@vericka54 možno by to bolo aj viac, ale mala som dosť prehreškov :D ešte stále som motivovaná :) tak to ide dobre :) po prehreškoch si dávam tri dni čisto bielkovinové a ak mám prehrešok, tak sa s tým zmierim, zbytočne nestresujem a idem ďalej :) horšie je, keď si to dávaš za vinu a povieš si, že teraz som zhrešila, celá diéta je teraz pokazená, načo som sa snažila a bla bla..to je zleeeee. Ja si hovorím, že nevadí, nič sa nestalo, telo si to vypýtalo, tak to aj dostalo a normálne pokračujem ďalej...toto mi trvalo dlho :D a preto podľa mňa mnohé máme nadváhu..bud sa snažíme stravovať zdravo, alebo opačne. Neexistuje stred. Je buď -alebo a to je hlavný problém. Keď si už niečo dáme nezdravé, tak si povieme, že začneme od zajtra, lebo sme si to už pokazili a ide to stále dookola. Je veľmi dôležité si toto uvedomiť. Dala si si čokoládu? no tak si si ju dala a ide sa ďalej, pokračuje sa :)) hlavne s úsmevom :))
Odpovedať
a teraz si idem zacvičiť :D zasa sa vidím, ako nadávam cvičiteľke v telke :D neznášam americký úsmev na dva prsty a práve pri tomto cvičení sa všetci takto usmievajú. Ja som celá spotená, funím a oni sa ešte zvládajú usmievať a byť upravení, vrrrrrrrrrrrrrrr :D :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?