Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Ahojte baby.a ako chutia tie shirataky? Premyslam ze by som ich tiez skusila :)
Odpovedať
@krisstinka snáď Ti tento týždeň poviem aj ja :) teda budúci :D
Odpovedať
Tak a pekne som si na steperi odchodila ešte nejaké moje prehrešky :D Je to náročnejšie ako bežná chôdza sakraaa :D
Odpovedať
Steper je super vec a hlavne na zadok parada :) a popri tejto dietke aspon spevnis zadocek krasne a este aj kardio si das. Dobry napad ak bude zajtra prsat a vonku sa nebude dat behat vo fitku skusim steper :) alebo chodtu po schodovh :)
Odpovedať
@krisstinka urcite ich vyskusaj su skvelym spestrenim. spravis si k nim bud omacku alebo masko, inak su bez chute.
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko dukanky, ja som dnes po 4. dňovej útočnej fáže, dole je -1,6 kg, dnes som chcela útočnú fázu ukončiť, ale rozhodla som sa dať ešte 2 dni len B. aby bola útočná fáza dokopy 6 dní, predsa len mám čo zhadzovať, tak nech sa to naštartuje ako sa má. Kočky, koľko ste boli vy v útočnej fáze?
Odpovedať
ahojte baby.Tak som sa prave odvazila ,poviem pravdu necakal som po 1 dni utocnej fazy ani kilo pretoze nemam moc velku nadvahu a teda myslela som ze za tie 3 dni utocnej fazy dam dole tak 2,5 kil max. No takze som milo prekvapena mam 58,2 cize si to presne dve kila za prvy den. Prave sa chystam si zabehat a potom dam ranajky. Citim sa super nie som vobec unavena ziadne vedlajsie ucinnky nepoccitujem.Jedine co ma trapi je to pocasie . Ale predsa mam otazku ,ktora mi nie je jasna. V knihe som sa nikde nedocitala ci sa moze pouzivat stevia ako nahradne sladilo pretoze na umele som alergicka .Neviete ?
Odpovedať
@alore oky kedze na nete som ich nezohnala teda respektive zohnala ale boli vypredane skusim zajst aj ja do Ba a kupit si to :)
Odpovedať
Profilova fotka
@krisstinka wow, tak super, teším sa s tebou :-) žiaľ, na tvoju otázku odpoveď neviem :-x
Odpovedať
@zuzana018 No musim to niekde na nete najst .Pretoze predsa to je cukor aj ked viem ze sevia ma min kaloricku hodnotu nie je mi jasna hodnota sacharidov.Takze mam s toho troska strach .Na stranke dukanova dieta som sa to nedocital aj ked niektore baby pri ich receptoch steviu pouzivali ale naozaj som si neni ista ci je povolena :(
Odpovedať
@krisstinka ahoj, fantasticky ubytok, gratulujem. Stevia sa moze, aj ja ju mam. Dnes -200 g :) Takze 62,6 8-) Dnesne menu: R-otrubove pecivko + bryndza + 2 paradajky D- asi 350g jahod O- kuraci vyvar s mrkvickou, kuracie masko ,,tatarkaˇˇ salat Ol- puding V- zvysok maska + mozno jogurt, uvidim @krisstinka pockaj este , co napise lajba, ci ich maju, nech sa zbytocne neprezenies do ba. Ja som tak isla na blint 2 krat a nemali.
Odpovedať
@alore to je supis .Lebo ta stevia je fakt chutna a hlavne mi z nej nie je zle.Tesim sa s toho .No ja este dva dni 1 fazy a idem do druhej potom si budem robit aj tie sladke vecicky na spestrenie teda :) Teraz este nechcem aj ked viem ze by som mohla ale chcem mat tu utocnu co najviac cistych bielkovin a v druhej faze ked budem mat zeleninku si doprajem tie dezerty so stevie :) Oky pockam na lajbu co povie ale do ba to nemam az tak daleko tak som to chcela risknut .Ale mne sa zda inak ze som nieco take videla aj v palace na zlatych pieskoch.Len som vtedy este vobec netusila co to je .Je tam tiez taky vietnamsky obchod s potrevinami hned ako je vchod do tesca tak na pravo asi 3 obchod tusim
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, dnes mám 2 deň 2 F. -0,3kg spolu to je za 12 dni -3,6 kg asi som spokojná len keby to išlo troška rýchlejšie! Neviete mi poradiť čo je viac ˇučinejšie ako často striedať tie dni v 2FAZE všade píšu niečo iné. Ďakujem a držte sa!!!
Odpovedať
@katkakristi ahoj .Ja si myslim ,ze je jedno ako to striedas ci jeden den a jeden den alebo 5/5 .Dolezite je ked mas viacej pohybu pocas zeleninovo bielkovinovych dni.To potom to telo sa nevie prisposobit tomu a proti pohybu bojovat nevie. Takze ja odporucam viac pohybu urcite to zaberie
Odpovedať
Profilova fotka
@katkakristi moji svokor začína 3.fázu, a 2.fazu striedal 1/1, krásne schudol = začal 16.4.2012, včera mal -17 kg, musel zmeniť celý šatnik. Svokra chudne s ním, tá ma dole -12 kg. Ja budem voliť tiež 1/1, podľa mňa je to tak príjemnejšie, nechcela by som mať zasa 5 dní v kuse len B :-|
Odpovedať
ahojte, dnes začínam s Dukanovou diétou. chcem sa spýtať, či môžem v prvej fáze konzumovať aj krupicovú kašu a ovsenú kašu. či iba tie ovsené otruby??? ďakujem veľmi pekne za odpoveď ;-)
Odpovedať
@paluckaa ahoj, môžeš len otruby, resp. si môžeš pripraviť otrubovú kašu. Dáš 300 ml mlieka, 2 lyžice otrúb. Keď to uvaríš, je to trošku riedke, ale za pár minút máš z toho poriadnu kašu. Dávam si to nej stéviu a trošku kakaa alebo škoricu. Je to super mňamka :)
Odpovedať
@krisstinka jasné, že sa môže je to prírodné sladidlo
Odpovedať
Inak baby, dnes som sa vážila a mám presne toľko, keď som odchádzala do zahraničia. Takže som po celom tom svojom týždňovom prejedaní nepribrala ani gram :) Veľmi sa teším a dnes som začala tie tri čisto bielkovinové dni :) Pre inšpiráciu Vám posielam svoje fotky :) Môžete si pozrieť môj aktuálny výsledok :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba wow, gratulujeeeem, krááááása.
Odpovedať
@lajba ahoooj, ďakujem veľmi pekne za rýchlu odpoveď :) a tie tvoje fotky - vyzeráš fakt svele! určite sa aj lepšie cítiš... :)
Odpovedať
@lajba neuveritelnee... Wau aka si kockaaaa :)))
Odpovedať
@zuzana018 Ďakujem pekne :)
Odpovedať
@paluckaa Hej cítim sa lepšie, mám lepšiu kondičku a celkovo je to supeeer :)
Odpovedať
@alore Ďakujem Ti :) A to ešte nie som v polke :D ešte mi chýba 18kg dať dole :D hrúúúza :D Inak som bola včera doma na Záhorí a tam pečená kačica a taký koláč a také ovocie a hento toto :D tak som sa pratala naspäť domov :D Nevadilo mi to, len to kvantum jedla :))))))))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba lajba - nechce sa mi hľadať príspevok späť - prosím ťa, koľko si schudla? a za aký čas? ja chcem dať dole 15 kg, poteší aj viac, priberám závratnou rýchlosťou ]-(
Odpovedať
@zuzana018 Chudnem od 13.03. a dala som dole zatiaľ 16kg, mohlo by to byť aj lepšie, ale aj tak je to super :) Len sa pekne nalaď, mysli pozitívne, teš z každého gramu, čo dáš dole. Veľa choď na prechádzky a jedz aspoň 5-6krát denne pravidelne :) Toť moje odskúšané rady :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba wow, 16 kg mínus, to je krásne číslo, si frajerka!!! Som pozitívne naladená, to priberanie trvalo už dlho, a stále som len hundrala a hľadala výhorky, zastavila som sa na 80 kg a povedala DOSŤ! u nás v rodine je veľká predispozícia priberať, chudý nie je hádam nikto (z dospelých) Mám to doma kúsok ťažké, pretože manžel ani deti na diéte nie sú, no a variť im a potom servírovať tie dobroty, ktoré ja teraz nemôžem je dosť ťažké, ale keď som sa ráno postavila na váhu a po 4 dňoch I. fázy -1,6kg, veľmi som sa potešila. Paradox je, že ja nejem iné mäso ako kuracie prsia a aj to nemusím často a dala som sa na túto diétu, ale som vyhlásila, že ak vydržím a schudnem, budú to rovno 2 víťazstva - jedno nad váhou a jedno nad sebou samou :-D
Odpovedať
@lajba Super to je krása len tak ďalej perfektná inšpirácia x-)
Odpovedať
Ahojte môj obed boli tvarohove guličky s pudingom bola to lahôdka mňam :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?