Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@alore aha, no tak to by som mala asi premerat, aby som vedela, ako mi to ide realne dole. brucho sa mi uplne stiahlo uz za tie dva dni :-D sranda, jasne ja viem, ze este to nemam vyhrate, len sa tesim ze sa to rozbehlo a ze to ma nejaky ucinok . tak sadnem na ten bike co mam doma dam z neho tie uteraky co na nom su povesane dole a pobicyklujem :-D ano mame to v kursalone, strasne sa mi ta sala pacila :-) skoda ze ziadne recenczie poriadne na nu nemam , ale zatial som s nimi spokojna :-)
Odpovedať
@cherrymania no to je super ze mas bike pekne pri telke pobicyklujes, ja mam orbitrek,ale ten ma nebavi. Radsej mam beziaci pas. Ano sala je velmi pekna, jedinu nevyhodu mala, ze nam tam bolo velmi teplo, aj ked ma vysoky strop pri tancovani sa tam rychlo prehreje vzduch a neda sa tam poriadne vetratt, klima ziadna. Moja mama mala teraz oslavu cca 40 ludi mali sme to v Chateau Krakovany a to bolo o inom. Ale ty budes mat asi viacej ludi.
Odpovedať
Profilova fotka
@diwa prosim ta, tie dvd, podla ktorych cvicis, si si kupovala ci sa to da niekde len stiahnut z netu? diky za odpoved :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ahoj, ja cvicim 2-3x tyzdenne (hodina jumpingu ) a za 7 tyzdnov DD mam dole len 4,5 kg. co je dost malo, ale zase tuky sa menia na svaly famozne a cela som ovela pevnejsia ( netrasie sa mi zadok a stehna a zmizli pneumatiky ), co je uplne najsamsupeeer:-)
Odpovedať
@vanilka123 hmmm tak to je super :-) aj ked mozno pomalsie trosku ,ale super :-) tesim sa s tebou, snad to pojde aj mne . drzim palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vanilka123 podľa mňa kg nie sú až také dôležité, ako je objem. A aspoň nebudeš musieť byť tak dlho v konsolidačnej (III.fáza) ako niekto, kto schudne 20 kg ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ika_nika nekupovala..este to tak :D tu som stiahla, maju tam vsetky casti :) http://ulozto.net/xi9zjGd/jillian-mic...
Odpovedať
Profilova fotka
@diwa jeej, dakujem, vyskusam to aj ja s tymto cvicenim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@diwa Diwa, a aké je to cvičenie? kľudné, pomalé, alebo pružné, rýchle - akosi mi ten názov nič nehovorí. Tiež by sa mi zišlo upevniť svalstvo, po deťoch som ostala ako jeden veľký vecheť :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 je urcite pruzne, rychle..ziadny klud tam necakaj :) je to fakt silny polhodkovy trening.
Odpovedať
Profilova fotka
@diwa fúúú ha, tak to nič pre mňa..ja radšej pilates a podobne ;-)
Odpovedať
@diwa no super teda, ty si normalne motivacia pre nas vsetky :-) to cvicenie si pozriem , skusim stiahnut, aj to bude aj trosku zabavne, urcite ma to chyti :-) dik za napad a dobru radu :-) keby sa mi darilo aspon z polovice tak dobre ako tebe :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@cherrymania urcite podari..treba vydrzat.dieta je super, lebo pri nej nehladujes, takze ani sa nenazdas a budes na konci diety a stihlunka ;-) drzim palce
Odpovedať
@erika921993 otruby je niečo celkom iné
Odpovedať
Ahojte caje, odporucam knihu DD, estte mam par stran do konca, ale je super, vysvetluje rozne veci, co sa tyka potravin, latkovej premeny, spalovania energie, co kedy jest, ako prekonat stagnaciu, je plna motivacie....po jej precitani sa vam bude chciet este viac chudnut ;-) ;-)
Odpovedať
@trupkake Můžu se tě zeptat, když máš tu knihu co se v ní píše o tofu?může se neomezeně?Nedávno jsem se dívala na kaloricke tabulky na nej a zarazilo me ze má docela hodne tuku :-| Tak ted nevim :-( , zda se mi ze jsem nekde cetla ze se muze neomezene, ale nejsem si ted teda jista.Moc diky ;-)
Odpovedať
Zeny...a jete aj neskoro v noci / vecer ?
Odpovedať
@cherrymania ahoj. ja jedavam najneskor o 18-19tej. neskor nie lebo viem ze by som pribrala, ale su aj baby ktore si daju nieco male aj o 21. Dnes po vcerajsej zeleninke 62,6, nevadi, som spoko. Dnesne menu: R- pecivko+ natierka+ rajciny D-cerstvy pomarancovo grep. dzus + jogurt O-kelova polievka,tofu knedla+ koprova omacka Ol-jogurtik V- lecoooo pekny vikendik vsetkym dukankam
Odpovedať
@cherrymania Já se taky snažím nejpozději mezi 6-7 ale občas když mám hlad a nepřekonatelnou chuť :-D tak si dám klidně i v těch 9 a to občas i zakázanou věc =-)
Odpovedať
hello ladies :) pomaly sa dostavam do 3 fazy, tak este tyzden a budem ready, chcem sa spytat, ci sa potom nemusia striedat B a BZ dni? nasla som len podmienku ze jeden len ciste bielkoviny, ostatne mozem kombinovat? asi som blond :) dakujem a pekny vikendik
Odpovedať
Profilova fotka
@juanna tam už nestriedaš, akurat ten jeden den čisto B :)
Odpovedať
@locikaaa pise sa tam o roznych druhoch tofu, mozu sa jest vsetky, kde tuk neprekracuje 8%...
Odpovedať
Profilova fotka
@juanna ahoj aj ja idem do III. od stvrtku:-) moc sa tesim, konecne. tiez mi nie su jasne tie BZ a BB dni..
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida aha, no super, uz mi je to jasne:-)
Odpovedať
baby ak sa zadarí dať dve kila do týždňa dole, tak budúcu sobotu som i ja v III. fáze :) teda takej nie úplnej, len doobeda si pridám pečivo a ovocie :) zo zvyškom ešte počkám :)
Odpovedať
@alore @locikaaa aha tak to ste na tom lepsie, ja si dam po praci o 10tej aj jogurt a vcera som mala trochu hovadzieho maska vareneho :-) ale vaha ide dole aj tak, :-) a tie ''zazracne noodles'' shirataki alebo ako sa to vola, ste mali niektora? lebo su strasne drahe :-( tak chcem vediet ci sa mi to oplati kupit? :-)
Odpovedať
@cherrymania ahoj shirataki bielu sa fajn. necakaj ziaden zazrak, su skor bez chute cize si k nim spravis omacku hociaku. hnede konyaku kuro mi az tak nechutilo.
Odpovedať
@alore no som si aj myslela ze su bez chute, len ma tak napadlo, ze by to bola mozno dobra nahrada za prilohy, , to by sa dalo jest spolu s masom a tak? lebo neviem ci je toto povolene...mixovat to s masom a tak ? takze ty ich mas odskusane? je tu v dubline mam velky problem ich najst :-( ale nasla som jeden obchod tak rozmyslam ze pojdem mrknut a skusim ... neviem..
Odpovedať
Ano jedla som ich aj ku kuraciemu perkeltu. alebo s paradajkovou omackou a syrom. ja ich kupujem v ba ale nie vzdy maju.
Odpovedať
Zdravím vás baby, ja som sa od dneska dala do boja s dukankou. Dúfam, že sa ak budem mať nejaké nezrovnalosti, tak mi pomôžete. :-) pekný deň,paaaa ... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?