Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@alore Ved prave.Nechapem to...nikdy som nedrzala nijaku dietu.No mavala som obdobia nejedenia a pak zase prejedania sa.No az pri Dukane som zacala aj úpremyslat a papat normalne.Ovocie este nejem.Som v II.faze a tiez nechudnem rapidne.Som malinka 150cm a zacinala som na 60kg.Teraz mam 52,2kg.Chudnem od 19.3.Nie je to podla mna extrem.Snad sa to teda samo nejak vrati :-|
Odpovedať
@bambi2424 ked by si mala nejaky recept, co ti zabralo aby prisli, tak daj prosim vediet. Ja mam teraz aj dost stres tak mozno ked budem mat kludnejsie tak pridu. A na kolko kg chces schudnut? Pridaj si do jedalnicka ovocie ja som nieco medzi 2-3 fazov chudnut moc uz nechcem , tak om si pridala ovocie a mam stale BZD a len stvrtok BD. Nechces to vyskusat? Ja som nic nepribrala, skor som este kilo schudla
Odpovedať
@amslniecko Čo sa pečiva týka,u mňa ,,zabodovali,, cibuľové žemličky,robím ich podľa receptu na internete,plus do neho pridám slnečnicové a sezamové semienka.Tieto si upečiem v dvojitej dávke,dám zmraziť a vyberám podľa potreby.A ešte si robím v toastovači toasty,tie si môžeš ľubovoľne plniť..Najlepšie je skúsiť viac receptov,už je len na tebe,ktorý najviac zachutí :-)
Odpovedať
@bambi2424 ahoj, mne sa pri poslednych dvoch cykloch stalo, ze som mala ovela slabsie kramy a kratsie...skoro ziadne krvacanie, len vytok....netusim...... :-S
Odpovedať
@locikaaa dakujem :)
Odpovedať
@bambi2424 Já měla taky tento problém, tento měsíc mi to meškalo víc jak dva týdny, ale já to připisuju tomu že jsem teprve na podzim přestala kojit, asi se to ještě nesrovnalo, i když před tím jsem to už jakž takž + -2dny měla pravidelné :-| uvidím další měsíce, zatím to moc neřeším :-)
Odpovedať
baby tak ja som sa dnes nakoniec rozhodla že si dam čisto vodovy den a držím sa :-)
Odpovedať
@oskvarka @amslniecko Ze jake mnamky zemlicky,uplne ze super, uz budem robit iba tieto :) este teple som si ich dala s prazenicou, super papanica
Odpovedať
Co si myslite o nizkotucnom syre Lunex 7% tuku alebo Karicka light asi 8% tuku...jeden trojuholnik moze velmi uskodit??
Odpovedať
@trupkake no ja som na lunexe a v pohodicke :) vaha ide dole.. :) takze kludneee
Odpovedať
@juanna okeeeej, dikyyyyyyy ;-)
Odpovedať
@trupkake myslím si že nemůže zas až tak uškodit, já si občas dávám taky zottarelu light ta má 8% a občas si hodím třeba do polévky nebo do drožďové pomazánky čtvereček tavené želetavy fitness. ;-) a nic se neděje hubnu i tak a to nejsou zdaleka moje jediné prohřešky, mám i daleko horší :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@trupkake ja som tieto tavene syri jedavala tak jeden denne niekedy.. podla mna v pohode.... ja by som sa toho tuku tam nebala nieje to az take strasne.. skorej tie taviace soly co su tam (su aj v krabich tycinkach) to nieje vraj ktovie co pre organizmus... ale jeden raz za cas si dam aj ja...
Odpovedať
Ahojte baby, takze vcera namiesto fitka aspon 20 minutova prechadzka, lepsie ako nic :) Dnesne menu: ranajky- lečo + žemlicka desiata- ananas + jahody obed- kapustová polievka, zvysok jelenieho maska + šalát olovrant- 1/2 tvarohu + jogurt vecera- asi zavinace mnaaam
Odpovedať
Ahojte zienky, mala inspiracia na rychly obed/ veceru :-) Karfiolovy nakyp: Nakrajte si karfiol na mensie kusky, povarite vo vode s bujonom, ked zmakne rozmiesate rucnym mixerom na kasovitu hmotu. Pridate trochu jogurtu s vajickom, dochutite vegetou/ cesnakom, ja som tam pridala aj sterilizovane sampiony. a date to zapiect do truby. Nemala som syr po ruke inak by som to posypala este navrchu nech je to mnamkovnejsie. Uz sa mi zbiehaju slinky. Zelam dobru chut ! :-)
Odpovedať
@alore Ahojky, prosim ta v akom mnozstve jes ovocie? napr jahody? Ako som sa docitala ty si pridala ovocie uz v druhej faze a normalne si chudla? Mne chybaju nejake 3 kg do konca II F. tak rozmyslam ci skusim tvoj typ aj ja. Joj taku strasnu chut mam na jahodky, ceresne a este minimalne 3 tyzdne cakat :(
Odpovedať
@dzimejlka ahoj, ja som tiez pridala ovocie, nakoľko som mavala problemy ako baby nadomnou, ze menzes mi meskaval cez 2 tyzdne.... chudnem stale pekne (-17,2kg), jedine co dodrziavam pri ovoci, ze ho jem vylucne doobeda a tak, ze ak je to napriklad jablko a pod. tak 1kus, ak jahody, ceresne tak misku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@rriana Ahoj.Mozem sa spytat v ktorej si faze a kedy si zacala aj s ovocim?No a upravilo sa ti to s menzesom?
Odpovedať
@dzimejlka ahoj, vcera poobede som mala strasnu chut tak som zjedla asi 350g jahod. Ja som nieco medzi 2-3 fazov. Idem podla seba, podla mojich chuti a mojho tela. Ja uz moc chudnut nechcem, skor len udrziavam hmotnost, a neziada sa mi ryza, zemiaky, cestoviny, chleba. Som si na to vsetko odvykla, tak si doprajem aspon ovocie. Dnes doobeda som mala 350g ananasu, a vynimocne poobede si dam na olovrant jahody tiez 350g s bielym jogurtom namiesto slahacky :D mnamky. Inak ovocie jem iba doobeda, ale co uz ked je teraz sezona jahod :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alore Vcera som hodila moju otazku ohladom meskajuceho menzesu aj na jedno forum na fb a tam mi odpisovali,ze sa to stava casto pri rychlom ubytku vahy.Telo si musi zvyknut na novu hmotnost a pak by sa mal menzes dostavit.Dokonca jedna kocka bola u svojeho gynekologa a ten jej ani po 3 mesiacoch nedal vyvolavacku ,ze telo si to samo zariadi a nakoniec prisli.No a este tam uvadzaju,ze si naordinovali tekvicovy olej kazde rano a zmyzol aj problem s vypadavanim vlasov a uprave pokozky.
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.tekvicovyolej.eu/
Odpovedať
@bambi2424 diky za rady, hadam sa ich uz konecne dockame. S vlasmi to uz nieje take zle pomohol mi revalmax 20 tbl som uzila a teraz pokracujem s hair boosterom + vichy ampulky . Mozno ked by sa mi to zhorsilo tak skusim ten tekvic. olej ;-)
Odpovedať
@bambi2424 som v druhej faze a zacla som asi pred dovmi mesiacmi, ked som zacla cvicit, lebo mi bolo povedane, ze potrebujem z niecoho energiu, ked ju chcem zo seba vydavat .... noc zatial mi to velmi nepomohlo, stale mi to strajkuje, ale telo pri velkom mnozstve stratenych kil potrebuje aj nejake prirodne vitaminy a tak, tak verim, ze to tomu len napomoze a ovocim v doobednych hodinach sa naozaj neda nic pokazit, len sa tym pomoze telu, si myslim ja :)
Odpovedať
Neodolala som, moj prvy prehresok po 6 tyzdnoch ...dala som si asi 100g ceresni tak krasne sa vynimaju na strome v zahrade :-) ale vravim si ze radsej prehresok s ovocim ( ktore obsahuje vitaminy, je zdrave) nez s niecim inym :-)
Odpovedať
@dzimejlka to si si mala dat radsej jahody maju malo kalorii a menej cukru. Najviac cukru maju banany, hrozno, ceresne- skus sa vyhnut tomuto ovociu :) aspon ze to nebola cokoska :D
Odpovedať
@alore Hm no skoda ze si nepovedala skor :D ale co uz nebolo to az take velke mnozstvo to sa stratiii :D a vdaka za upozornenie, nabuduce zvolim radsej jahodky ;-) juj ani taky shake by nebol zlyyy mmm 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hey, držím ju už mesiac, ale nie kvôli svadbe, pretože svadbu máme až budúci rok ... a vrelo môžem odporučiť :)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby keby ste niektorá nemohla isť na záchod. Tak u mňa zafungovala šťava s kyslej kapusty :-) Som ju vypila pred raňajkami za pohár čo mi ostala ale raňajkovala som až okolo obeda a zafungovala na 100 percent :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 mne meškal vyše mesiaca a pol, šla osm ku gynekologyčke, pichla mi vyvolavačku, potom som dostala, teda to nebol ani menzes, mala som len 1 den krvacanie, slabe, skoro vobec, a odvtedy zase nič.. trošku sa bojim, lebo to nie je asi uplne v pohode, tiež neveim čo mam robiť, teraz som začala trochu normlanejšie jesť, som v 3 faze každy den mam teraz niečo nepovolene, to už jem kvoli tomu že už na mna doma tlačia, že to mam kvoli tomu ten problem s menzesom, no nehcem pribrať späť....
Odpovedať
Ahojte baby tak vcera som sa rozjodla,ze zacnem drzat aj ja dukanovu dietu a dnes som uz aj zacala. Tak na ranajky som si dala troch syra , na obed tuniaka 2 vajicka, olovrant vanilkovy jogurt z otrubamy nyzkotucny 0,1% tuku.a moj ciel je zhodit 15 kg.momentalne meriam 168 cm a vaha 80 kg.tak dufa,ze to zvladnem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?