Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Ahojte chcem sa spytať je učinna ta dieta? :)
Odpovedať
@ika_nika To dáš aj ty, teraz som si dala zmrzlinu, tri kopčeky :D ale bez kornútku. Občas zhreším, je to výnimočné, ale tak zasa niekdy to telo potrebuje :D z koľkých kg chudneš?
Odpovedať
@ika_nika @lajba baby sme na tom podobne, cielova vaha rovnaka, ja som cakala na 74,5 a v soboru som uz videla 6.... teraz idem 4 tyzden, a vysledky su super :) chcem sa spytat ci aj dvicite? alebo len prechadzky? ja som zacala s bike, ale mam pocit ze mi zvacsuju stehna :( je to realne????
Odpovedať
@juanna :) nuž len som mala prechádzky, ale dala som teraz aj posilňovanie trošku, nohy, brucho, ruky :) občas dám nejaký taneček doma, to je môj relax, pustiť si hudbu a dobre sa vyblázniť :)) môžu sa ti zväčšovať stehná, rastú Ti svaly namiesto tuku, tak sa neboj :)
Odpovedať
@lajba radsej by sa mohli zmensovat, bohuzial geny nepustia :) skusim radsej posilovacky na ine casti tela...dikyyy drzim palceeee
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba jasne, obcas si treba dat. ja nebudem tuto dietu brat uplne striktne ako niektore dievcata, ked budem mat na cosi nepovolene velmi velku chut, trochu si dam :-) ale zatial chcem ist poctivo. no ja chudnem z 84 kg :-| som teraz rozkysnuta na maximum, to mam zo stresov asi..vtedy mam tendeciu ukludnovat sa jedlom..ani som si poriadne nevsimla, kedy som to stihla nabrat..ale vzdy som mala tak 72 kg, nikdy som nebola nejaka stihla, skor tak akurat :-D raz sa mi podarilo schudnut na 65, to uz som sa citila stihlo a ta vaha by sa mi pacila, mne by to pri vyske 173 cm uplne stacilo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@juanna ja som zatial necvicila, len chodza. ale dnes chcem zacat, mam doma rotoped a na karimatke si dam nejake cviky na brucho, nohy a tak. skus si stehno odmerat teraz a potom za tyzden, mozno sa ti to len zda. ja som predtym dost bicyklovala a mne sa praveze spevnovali :-)
Odpovedať
@ika_nika no s tym metrom som to presvihla... nemerala som sa ani na zaciatku :) ale skusim a dam vediet...
Odpovedať
@juanna @ika_nika nuž ja som si aj dnes zacvičila :) dala som brucho, nohy, zadok a ešte idem ruky :) cvičím dva dni a potom mám deň voľno :) začala som v pondelok :D:D:D:D tak som zvedavá, ako dlho mi to vydrží :D no ja tiež pri strese priberám :) nuž sme odsúdené si dávať doživotne pozor :) treba jesť po diéte všetko,aj tak plánujem, ale niektoré veci určite budem jesť len striedmo :)
Odpovedať
moj muz si nakydal na tiramisu dzem a zjedol mi polmisky, ze ake dobre, noooooo nieje to origos s tym umelym sladidlom a nizkotucnym tvarohom,ale da sa. Mne najviac vadi to vinko, hm dala by som si poharik. Ale povedala som si ze az uvidim na vahe prve cislo 5 tak za odmenu bude pohar ruzoveho. Ja mam rychlu chodzu, aspon polhodku denne,mam u nas taky okruh a mam hodinky s meracom pulzu, tak sa snazim ho drzat na 130 vtedy telo spaluje tuk.
Odpovedať
@ika_nika Uvidíme do kedy sa budem držať :D dneska som si musela dať croasant normalny lebo som bola už nutena...mimo bytu a krče v bruchu dúfam že zajtra mi pojde dole váha :D dneska po tom bielkovino-croasantovom dni :-D jasné zo zeleniny pojde určite hore...:) ale to nič... a ako sa cítiš? mňa veľmi bolieva hlava :-(
Odpovedať
ahojteee, dnes treti den 1 fazy (posledny) a dnes vecer vaha 69 (-1,9kg) tesim tesim...rano to asi bude lepsie :-D zajtra konecne zeleninka, chlebik je upeceny salatik spraveny....mnamka, uz nech je rano :-D drzteee sa zatial
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@nikoleta1
Odpovedať
Prva zelenina +0,2kg takze 64,6kg.
Odpovedať
@prezidentka ahoooj :) ja sa dnes velmi vytesujem 62,7 jaaaj -0,5 :) myslim ze mi tato vaha vyhovuje, uz nejdem dalej chudnut, uz len udrziavam. Minule mi taky cudzi pan vo fitku, co bol vedla mna hovori: Vy chudnete? ja ze hej, este kilo/dve. On ze to nemyslite vazne sak sa ani v zrkadle neuvidite, ved ste priesvitna :D Celkovo mi uz vela ludi povedalo nech nechudnem viac. Dnesne menu: ranajky- zemlicka+ natierka+ emental+ paprika+rajcina desiata- 1/2 karamboly +physalis obed-zeleninova polievka+ togu knedla, koprovaomacka,vajicko olovrant-jogurt vecera- zeby makrela? Pekny den vsetkym
Odpovedať
ahojte ...chcem sa spytat aky chlebik si robite vy?..ktory vyzera aspon troška ako chlieb :-| ja som skušala daky do mikrovlnky take male nič mi z toho vyšlo aj to splasnute Vam to ostane pekne napuchnute??? a som nahnevana poctivo dodržiavam a ta vaha akosi stupla hore a neklesa no do porazenia :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@jenn nerobis nieco zle? hlavne nesmies hladovat..tu plati, cim viac bielkovin - tym rychlejsie chudnutie..cize papaj vela povoleneho..chlieb som ja robievala len ten toastovy. ale z tych klasickych je najlepsi asi tento: 2 pol. lyzice ovsenych otrub 2 pol. lyzice psenicnych otrub 3 pol. lyzice kukuricneho skrobu 4g drozdia 1 vajce lyzica nizkotuc. tvarohu 50ml mlieka mlety kmin, stipka soli Premiesame vsetky sypke suroviny, potom k nim pridame mlieko, vajce a tvaroh. Vsetko poriadne premiasame a nechame pol hodku odpocivat. Potom to nalejeme do silikonovej formy a pecieme vo vyhriatej rure na 180stupnov, kym nebude chlieb zlaty.. Ja som to tusim zvykla nechavat 20 minut :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikoleta1 ja som schudla 13kg, ovela viac ako som povodne chcela :) kedze to islo tak dobre a nehladovala som, uspesne som skoncila pred tyzdnom tretiu fazu. Takze je fakt ucinna
Odpovedať
baby prosím vas poradte mi , vždy ked robím ten Jogurtový kolačik , tak zo spodnej časti je taký mokrý ako keby malo upečený ?? vám sa vždy dobre upečie ??? nemoze to byt tým paapierom na pečenie ??
Odpovedať
Profilova fotka
@domid14 ja po stvrtom dni 1F -2,7 kg 8-) citim sa dobre, nic ma neboli, ani hlava, asi preto, ze vela pijem a aj dost spim. nie som ani nejako unavena :-) akurat s wc je to akesi biedne :-N co dobreho dnes papas? ja frcim na tej cesnakovej polievke, heh. normalne mi zachutila :-D a dnes skusim palacinky spravit, uvidime, ci sa mi podaria
Odpovedať
Dnes som si robila ráno otrubovú kašu. Skúsila som tam nedať tú lyžicu škrobu a kaša aj tak zhustla. Pri varení bola riedka, ale po piatich minútach od varenia zhustla :) takže budem šetriť škrob :D
Odpovedať
@ika_nika :-D Dobre nám to ide :) ja - 2,6 kg :D skoro ako ty...to je super :-) no ty mi dávaš nápady :D :D veru dneska pojdem na sladké...bud si spravím bábovku tiramisu alebo palacinky ešte neviem a vela zeleniny..kedže mám tu zeleninu dneska :)) inak ako sa voláš? :))
Odpovedať
@diwa ja už fakt neviem :-| mam problem zo zapchou myslim že to bude aj tym...tak musim poriešit to a vari sa to pohne :-| prave som dorobila chlebik :-) vyzera mnakovsky ;-) dik za recept :) ...za kolko si schudla tolko kil?
Odpovedať
Profilova fotka
@jenn nemas zac.. od polky januara som drzala dietu..ubehlo mi to strasne rychlo..ja som schudla este aj v druhej faze nejake tri- styri kilecka, s cim som vobec neratala :)
Odpovedať
@diwa v druhej???? mysliš v tretej či? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jenn jaaaj jasne ze v tretej, prepac :-)
Odpovedať
@diwa už som sa zlakla že schudnutím som skončila :-D ..... takže len to nevzdavat a ono to pojde že?..niekomu pomalšie niekomu rychlejšie ale hlavna vec že sa stratia tie nechcene kila preč :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@domid14 som veronika :-) wau, paradny ubytok uz mas z takej malej vahy, si super! :-) len tak dalej! :-) frajer vymyslel, aby sme si sli nazbierat jahody cez vikend niekam na pole...joj, to bude..tomu asi neodolam...no ale hadam ma to nezabije, par jahod :-D tie proste milujeem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jenn jasne, treba vydrzat...a teda davat si pozor, aby si nebyvala hladna, lebo sa tym spomali metabolizmus..aby si vela nesolila, lebo sol zadrziava vodu atd atd :) moooc drzim palce, hlavne to nevzdavaj a uvidis, aka budes na seba na konci hrda ;-)
Odpovedať
@diwa dakujem za podporu :-) už sa tešim na vysledok... určite to nevzdam ...na moje prekvapenie mam daku až moc silnu volu =-) čo ma ovšem teši :-) zatial ma neodradili ani tie dako neklesajuce sa kila :-S iba čo ma nahnevali ale ja s nimi zatočím :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?