Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Ahojte dievčatá, ako tak čítam, dukanova funguje, darí sa vám. Ja som schudla 30kg za 6 mesiacov , ale inak. Bez cvičenia, len bežný denný zhon: práca verzus rodina. Počas ďalších 6 mesiacoch sa mi vrátilo 10kg napriek snahe si ich udrzať - zacala som cvičiť a chodiť pešo do a z práce (t.j. denne 5km). Vám sa to darí udržať, tak idem dukanovu zakomponovať do tej svojej. A pekne bez cvičenia. Len keď sa mi bude chcieť.
Odpovedať
@zuzana17 ahoj na programe pizza som ju piekla tj. hreje spodna cast truby + fukanie na 180 stupnov 20 minut ..bola skvela a vobec neklesla
Odpovedať
tak potom fajn, ja som ju piekla tiež 20min. ale potom mi úplne klesla, uvidíme na budúce či sa podarí
Odpovedať
Ahojte dukatky :) mám 55 kg a moj ciel by bol takých 47 ak by to šlo, problém je že som športovo založená, som v slovenskej reprezentácii gymnastiek, a navyše tiež prfesionálne tancujem, vela plávam, korčulujem, lyžujem, a hrám tenis a mám dosť svalnate nohy, aj brucho, ale tehličky nemám, a ani ploché brucho nieje napriek tomu že je pevné, a to ma trápi, skušala som už vela diet, roznych, len neviem či aj táto nepohorí ako ostatné, ja totiž neviem či sa na mne dá ešte neičo vobec schudnút, mám 160 cm. Dakujem za rady
Odpovedať
@tamaska Ahoj ďakujem za ten link,včera som si to hneď vytlačila,boli tam aj nové recepty tak som hneď večer jeden vyskúšla.Ešte raz ďakujem....pekný deň prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hennry16 nie je zač ... je len zatiaľ čítam a zbieram receptíky a poznatky, ale ak dokojím tak sa k Vám pridám :))
Odpovedať
Profilova fotka
@dyka Ahoj :) tak ak sa na to dáš, držím palce. Najlepšie asi začať v deň,kedy nebudeš musieť toľko cvičiť. Ja som bola napr. total mimo síl :/ Ja síce nie som športovo založená,ale idem z 52kg na 47kg a mám 158 :) Tak dúfam, že ak sa na to dáš, že sa ti to podarí ;)
Odpovedať
@alexis9 krásne ti dakujem :) isto sa na to dám, len ja cvičím stále rovnako, ale to si už dáko poriešim, aj tebe vela uspechov :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dyka Ďakujem :)
Odpovedať
Zajtra zacinam 4 tyzden, tak som si dnes dopriala odmenu, melon :) ved je to zelenina nie :) zajtrajsi obed sa uz dovara, skoda ze neni zeleninka :) do stvrtku musim vydrzat :)
Odpovedať
@zuzkaxx4 ahoj ako robíš tú pizzu nemohla by si mi sem hodiť recept ja som jednu robila ale dopadlo otrasne som ju celú vyhodila cesto bolo uplne nejedlé :-|, mne tiež stála váha týžden potom minulý týžden sa pohla a teraz mám svoje dni tak je to uplne na h..... lebo zase sa vrátila váha na tú čo som mala pred týžňom už som z toho zúfalá vôbec nechudnem podla plánu a to ma už dosť deprimuje rátala som také 1kg týždenne a zatial to je len 3,4kg za 35dní :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
@prezidentka ahoj tak ako vaha? U mna stoji, aspon ze nejde hore, Vcera vecer som bola vo fitku 25 minut pas-250 kcal a este cvicenie na zadok stehna brucho a ruky. Som si bola prednahradit dnesok :D vecer chcem skocit do billy. Moje dnesne menu: ranajky- hemendex+ platkovy emental desiata-melon obed- ako vcera, dojedam hovadziu polievku a segedin olovrant- asi si spravim puding vecera- otrubove pecivo, tuniak
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alore ahoj, no tak moja vaha dneska o 100g viac, takže 63,4 ale tak čo už..tento týzden čo bol teda vaha stála..jááj ty tak vela cvičíš, uplne závidím budeš mať určite mega vyšportovanu postavu. ja dnes necvičím, ale zajtra sa chystám behať zas na studničku, včera som ale bola na hodinovej prechadzke tak aspon dačo. ja ranajky dám pečivo a cottage, ale obed vôbec netuším že čo. porad niečo mega dobre :-)
Odpovedať
@prezidentka fuuha neviem co ti mam poradit? Mas cas varit? Ci si v praci? Ked is doma tak najednoduchsia a najrychlejsia je pizza, ale ako vidim davku otrub si uz mala. Tak ani palacinky s tvarohom nie su zle :) ak si v praci objednaj si nejaky fajny salatik. Praveze necvicim vela, mala by som viac. Pravidelne davam 3 krat do tyzdna fitko plus nieco doma pri telke ked stiham. Napr. buduci tyzden fitko vobec nebudem stihat, takze ho vypustim. Uvidim ci nepriberiem
Odpovedať
Profilova fotka
@niki1979 Ahoj tu je recept: 1L ovsene otruby L psenicne otruby 1/4 drozdie 2L jogurt 1 vajce stipka soli korenie na pizzu peciem 20 min na 200C, cesto lejem do veka ohnovzdornej misy vylozenej papierom na pecenie po upeceni prelozim na plech doplnim sunku a zeleninu,syr korenie na pizzu dam este na chvilu prehriat a obed je hotovy. Konecne som prekrocila 63kg dnes 31 den vaha 62,8kg rovnych -6kg
Odpovedať
Takže čaute baby :) Diétku začínam dneska :-) kedže do leta veľmi neostáva začínam s váhou 63,8 kg . Je tu nejaká ktorá tak tiež začala od dnes ? :)) Môžeme držať spolu :-) aby sme sa podporovali :-) Chcela by som dať na nejakých 55 kg :-) Dúam že sa podarí, Držím palce všetkým:)
Odpovedať
Profilova fotka
@domid14 ahojky, aj ja som dnes zacala s dietou :-) len ja potrebujem schudnut ovela viac ako ty :-) aspon 15 kil 8-( dufam, ze to pojde pekne dolu, nikam sa neponahlam 8-) co si dnes zatial papapala? ja idem pozriet nejake receptiky...
Odpovedať
Dnešní váha 94,2 :-D Sem šťastná, čím dál víc se od té otřesné stovky vzdaluju.Jinak za týden a tři dny úbytek 1,6kg, celkem už dole 11,5kg ;-) A to jsem předminulou sobotu byla na oslavě a jedla všechno možné a po oslavě grilovačka takže taky zakázané věci a ta žravost :-D :-N se mě držela až do minulého úterý :-( ale i přes to hubnu :-) sice to nechápu.... :-. ale sem ráda :-) Jinak prý když stojí váha je dobré si udělat tiramisu a váha se pohne dolů, prý je to odskoušené ;-) A čím víc ho jíte tím víc se prý hubne, já ho mám každý týden ;-)
Odpovedať
http://forum.dieta-protal.sk/index.php Zkuste se podívat tady na to fórum, já jsem se tam zaregistrovala, je tam jedna super věc, na nějakých polskýh stránkách si můžete udělat strážníka své váhy má to na tom fóru každý.A tam máte napsané kolik ste vážili kolik vážite teď a kolik chcete vážit a pod tím máte napsané kila co jste už zhodili celkem a kolik ještě chybí do vysněné váhy a to si průběžně upravujete,mě to skvěle motivuje když to vidím ;-) :-D
Odpovedať
ahojte dievčence ja som si tak dnes pochutnala na obediku som si opiekla kur.prsia namočene v jogurtovej marinade no užasne boli a upiekla som si bábovku aj ta je fantasticka :-) všetko nove čo si pripravím najprv s takou opatrnostou skušam ake to je :-D ale naozaj je to velmi chutne :-) zatial som spokojna zo všetkym čo som si spravila :-) @domid14 ,@ika_nika Vás dievčence vítam medzi nami a želám veľa úspechov ;-) ja som dnes 7 den a som spokojna citim sa lepšie napriek počiatočnej unave som tie prve dni zmakla a som na seba zatial velmi hrda :-N sice mam dolu zatial len 4a pol kg a to som si dala že schudnem 13kg tak sa teším už teraz a verím že to dokážem :-) treba si preštudovať receptiky je ich strááášne vela a mna osobne začina bavit ich aj pripravovat :-) napriklad dnes tie kur.prsia som pripravila pre všetkych len ja len mäsko a ostatným som uvarila zemiaky, si pochutnaju naozaj je to dobre a dokonca mi dcera pochvalila aj babovku že aka je dobra a naozaj je ;-)
Odpovedať
@jenn Můžu se zeptat jak dlouho tu bábovku pečeš?Já mám docela tady z těch věcí strach protože poaždé když jsem pekla něco v srnčím hřbetu tak mi to pak spadlo a navíc to bylo vevnitř mokré i když na povrchu už skoro spálené :-STak teď peču jen na placato :-D Prostě to asi neumím v té troubě správně vychytat :-( A tak bych si tu bábovku dala :-D
Odpovedať
@locikaaa robila som recept čo som tu našla ale dala som tam za velku lyžicu tvarohu ten som zo žltkami a zo sladidlom zmiešala a piekla som na 150-tke 20 min. vypla ruru a nechala tam ešte ...vobec neklesla je vlačna až som prekvapena aka je jemna a mala mi na nu chodi zajtra možem piect dalšiu :-D
Odpovedať
@jenn díky zkusím...a pečes horkovzduchem??? :-)
Odpovedať
Ahojte, mozem sa pridat? Precitala som 20 prvych stran vaha dnes 66 :-| ciel 56
Odpovedať
dnes som bola na vysetreni, tak som zacala den cmarom potom desiata acidko vonku obed - 2 parky 96%masa olovrant 1PL otrub + biely jogurt na veceru pecem kura a zemlicky z uvodu diskusie
Odpovedať
ahojte, robila niektorá z vás tento koláč? :-) http://www.dukanovadieta.com/products... :-) chcela by som ho skúsiť, ale neviem koľko gramový jogurt ide do neho.
Odpovedať
@ika_nika :-) :-) To je super aspoň sa budeme podporovať :) 15 Kg? :) to dáš pomalyčky do dokážeme len sa nemôžeme vzdať :D ja som dneska mala zatial Otruby, na raňajky Cottagechees s dukanovým chlebom,Jogurt a liter čaju a na večeru si dám asi fašírky s hov. mäsa robené na vode :) a ty?
Odpovedať
@jenn Mám naštudované úplne všetko ,:) tak dúfam že to pôjde
Odpovedať
@dafe Zatial nie ale vyzerá dobre:) ak na to prídeš koľko jogurtu napíš vyskúšam aj ja:)
Odpovedať
Profilova fotka
@domid14 ja som mala zatial otruby v jogurte na ranajky, na obed rybu robenu na vode na panvici a teraz peciem kurca v trube, tak si dam trosku z prs s kyslymi uhorkami :-D a drahemu som robila puding, bez cukru - so sladidlom, tak som zvedava, ci to zisti, ze je akysi iny :-) ale kostla som ho a da sa :-D pisala som si nejake recepty a normalne sa uz tesim, zajtra skusim asi pizzu upiect...len tie otruby mi nejako nejdu... 8-) pred drahym sa musim tvarit, ze jem normalne, lebo ja som raz skusila drzat uz tuto dietku, len vtedy mi bolo asi na stvrty den zle a odvtedy si frajer mysli, ze nemam vymyslat, ze to nie je zdrave a tak. no uvidime, hadam to prezije :-D a pokial mi bude z toho nejako zle, tak si to prisposobim sebe a nebudem to velmi prehanat :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?