Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@trupkake podľa mňa to máš z toho, že Ti idú svoje dni. Niekto priberie aj tri, štyri kilá a potom sa stratia :)) Nezúfaj a pokračuj. Ja sa priznám, že teraz som mala svoje dni a musela som si dať čokoládu a zjedla som jej veľa. Pribrala som kilo a teraz sa to stratilo :))) Tak ja by som pokračovala. Síce ja som si teraz dala čisto bielkovinové tri dni kvôli porušeniam. Ale hovorím, to kilo sa stratilo a ešte som aj pár deko schudla :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katkita Ďakujem za odpoveď :-) šošovičku by som si dala :-)
Odpovedať
@juanna najdeš to u mouky a pudingů. Btw: puding je taky kukuřičný škrob, takže se dá omezené množství se sladidlem jíst. (20g prášku/den)
Odpovedať
ahojte baby, pokracujeme 8-) ranajky: 2 parky,pecivko,kecup,horcica desiata:2 nektarinky obed-kuracie prsia,brokolicova polievka olovrant-2 moravske kolace vecera-bud hemendex alebo zavinace,vcera boli uplne uzasne...mnam vecer pojdem asi s kamoskou von takze si dam nealko mojito bez cukru :-D drzim palce vsetkym dukankam, pekny dnik
Odpovedať
@alore ty si v ktorej faze, ze jes nektarinky, kecup...o parkoch nehovorim, mozno aj maso obsahuju :D
Odpovedať
@katkita ja som nieco medzi 2-3fazou. Parky su s 95%masa takze a 2 su povolene, kecupu som mala trosku, neobsahoval vela cukru a tuk len 0,2%, a ovocie jem uz tyzden a vaha mi isla krasne dolu :-p
Odpovedať
@alore ahoj, tak ja dnes ráno 63,3...vueej sa teším. včera som mala už kyselinu v bruchu z neustáleho jedenia len mesa a mliečnych vyrobkov tak som to musela trochu neutralizovať tak som zjedla tekvicove semiačka, nie nejak extra vela ale take dve hrste pri hokeji. inak kde kupuješ tie 95 % párky? a ako robíš pomazánky?
Odpovedať
Holky našla jsem recept na marmeládu s goji?myslíte že se ddá marmeláda i zamrazit? :-)
Odpovedať
@prezidentka jeeeej gratulujem mame rovnaku vahu 63,3kg :) Parky kupujem v rakusku aj pomazanky tiez sunku jogurty tvaroh mlieko syry. u nas nieje taky vyber ani kvalita niektorych vyrobkov. doma robievam akurat tuniakovu pomazanku- tuniak, karicka light, cibulka, troska horcice alebo syrova- nastruham syr tvrdy, cesnak, vegeta , namiesto smotany jogurt troska tvarohu aby riedka nebola. mas aj ty nejaky tip na pomazanku?
Odpovedať
@locikaaa podla mna sa da isto zmrazit, bude to nieco ako dren,no nie?
Odpovedať
@alore práveže ja som ešte pomazánky vôbec nerobila jedine čo som našla bol takýto recept 9.1.1 Vajíčková pomazánka 2 3 vajcia uvarené na tvrdo 3 4 struciky cesnaku konzerva tuniaka stipka soli mleta paprika cottage syr 9.1.2 Pomazánka s hořčicí 3 vejce 1 střední cibule 1,5 polévkové lžíce nízkotučného tvarohu 1 malá lžička hořčice sůl, pepř, granulovaný česnek kopr, petržel listy Uvařit vejce a nakrájet na malé kostičky. Cibuli také nakrájet na drobné kostičky a smíchat s vejci. Přidat tvaroh a hořčicí - promíchat. Na konci přidat nasekaný kopr a petrželku a okořenit. Nechat v ledničce na několik hodin. Přidáním tuňáka vznikne tuňákova pomazánka.
Odpovedať
@prezidentka vyzera dobre, len si myslim ze aj tak jem uz dost vajec, rakze by som volila radsej inu pomazanku. je to na tebe. ja v rakusku kupujem philadelphia pomazanky 5% tuku a su uzasnee. alebo znacku bresso.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alore a v akom obchode v rakusku, myslím značku..bo možno aj tú pri hraniciach v hainburgu by mohli mať
Odpovedať
Do billy v hainburgu chodim. Obcas metro wien. Maju skvely vyber. Urcite tam skoc. Nakupis si pomazanky, syry tvaroh je uplne genialny iny ako u nas. Jogurty 0%tuku 0% cukru activie. Ja s chystam buduci utorok :) vzdy si spravim zasobu na 3 tyzdne a co je najsuper ze nemusis citat etikety, vsade pri cenovkach su pisane % tuku. Ako bonus prechadzka po nabrezi milujem to tam :)
Odpovedať
@alore @prezidentka aj obycajny Lidl v Hainburgu ma Linessy, u nas ich vidim snad len ked im spravia akciovy katalog :( U Hoffera kupujem Light ochutene mineralky :)
Odpovedať
@katkita dakujem za radu ale v lidli ani u nas nenakupujem nieto este v rakusku detto v hoferri,penny markt a spol. Ja uprednostnujem kvalitu a radsej si za nu priplatim.
Odpovedať
@alore kedysi som tam nenakupovala ani ja, ale posunuli latku vyssie. je to tvoja vec. mne len pride zbytocne za rovnaku vec platit viac, a to nie je o kvalite ale o marketingu. Ale bavime sa o Rakusku, kde je tovar kvalitnejsi, ako tu.
Odpovedať
Nikdy by som nekupila tovar znacky ako tesco, clever ,aro, lidl neviem ake ma nazvy, je to moj nazor ,ktory nikomu nevnucujem. to nie je o marketingu ako ty hovoris, ze za rovnaku vec platit menej. predsa ked stoji menej na niecom museli usetrit. ci uz na vyrobe, prac. sil, obale a kvalite ingrediencii. Urcite by som neverila zlozeniu ktore deklaruju na obale. Netvrdim ze to kvalitne musi byt vzdy top mnoho ,, kvalitnych " veci obsahuje ecka farbiva, karcinogeny, ale urcite su prisnejsie kotrolovane kvalitne vyrobky ako nejake pofiderne. Preto treba poctivo citat co kupujeme, a za co vlastne platime ,ci menej na ukor zdravia alebo viacej za kvalitu. A teraz do mna :-D
Odpovedať
@alore akoze netusim, o com debatujete, ale z jedla som ziva a zdrava a preto je to vec, na ktorej nesetrim :-)
Odpovedať
Ja detto na jedle nesetrim a celkovo setrit neviem @swarovski :-D
Odpovedať
http://www.topky.sk/cl/11/1311027/Dal...
Odpovedať
@katkita precitaj si napr ten clanok o ryzi z lidla, prave preto v takychto retazcoch nenakupujem
Odpovedať
@alore no lidl aj my obchadzame sirokym oblukom :-D ale je to samozrejme kazdeho vec :-) ono, polske potraviny, lysteria a celkovo ten neporiadok v tom obchode... ach jaj... ale kazdy nech si nakupuje kde chce :-) nikde to nie je med lizat, a v kazdom retazci sa najde nejaka perlicka :-D
Odpovedať
Ked pocujem slovo polske potraviny nozik sa mi vo vrecku otvara :-D tie ich skandaly s masom, vajciami, solou, teraz ryza, kedysi skandal s lysteriou v potravinach znacky pilos .....des
Odpovedať
@alore no, vseobecne som tomu nejako nepochopila... co na tom ludia vidia... nezname potraviny, este to aj inak chuti... ale tak zase nejdem moralizovat. :-) jedno im musim priznat, ze marketing maju premakany, a nie je v mediach miesta, kde by tato znacka nefigurovala. najviac komicke mi pride, ked v telerane, nejaky dorby sefkuchar chodi do tohoto retazca a presvidca ludi, ze uzasne polotovary francuzskej, mexickej a neviem akej kuchyne su to prave pre nas :-D (by ma zaujimalo, kolko za to ten sefkuchar berie :-D )
Odpovedať
Ono se nedá věřit dnes ani těm značkovým věcem, třeba kunínské máslo, každý si myslí že je české ale je výráběné v polsku a pak ve francii ho přebalují do kunínských obalů :-| A kdoví u čeho všeho to ještě tak je :-(Kdyby člověk chtěl opravdu jíst kvalitní věci tak by si musel doma zařídit malou farmu a všechno si dělat sám :-D Já kupuju tvaroh 0.5% značku tesko a nemám s ním problém chuťově mi přijde stejný jako nějaký jiný dražší.A jogurty 0,1% zas kupuju v kauflandu taky jejich značku a nevidím rozdíl oproti jiným... :-) Ale třeba masové věci to bych fakt v řetězcích nekoupila, protože je to hnus co s tím dělají a jak je to výraběno a hlavně z čeho.V těch mléčných výrobcích to snad není až taková hrůza :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alore No idem ja pozrieť aký mám dátum na tej ryži :-D
Odpovedať
baby tak kraťasy ktoré mi minulý rok v lete boli napasované ale že úplne, nevopchala som do nich ani len malíček a teraz sú mi už kúsok, že velké, je to veľkosť L, už by to chcelo M :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lolitqa Gratulujem :-) Tak tie kraťase asi už nebudeš nosiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby nedate mi niektora jedelnicek aky mate urobeny aj ja by som sa chcela do nej pustit ale nejaky taky s ktorym nieje moc roboty (myslim priprava jedla) a s potravinami ktore nieje problem zohnat...dakujem za pomooc :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?