Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@sposafelice Nie je dobre tak rychlo chudnut, to ti povie asi kazdy a podla mna pri tejto tvojej diete je jojo efekt isty...
Odpovedať
ahojte dnes som si urobila brokolicu zapecenu no mnamka uz mi to maso islo na nervy a pritom som masozravec ale teraz som si pochutila a idem si upiect tiramisu od locikyyy moc sa tesim
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ma tu niektora z vas overeny recept na chutny chlebik? dakujem za radu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucky3 ja som naposledy robila toto a chutilo mi to najviac zo vsetkeho co som skusala ;-) budem asi len toliariky robit :-D http://www.dukanovadieta.com/products...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, nepodcenujte pitny rezim..pite, pite, pite co najviac!! ja som to nejak podcenovala a dnes neviem ani z postele vstat, co ma oblicka boli
Odpovedať
@lucky3 Já dělala nedávno tento v mikrovlne a super, jinak když jsem dělala v troubě v snčím hřbetu tak je to vevnitř vždycky takové mokré :-S Tak ty chlebíky co dělají v srnčím hřbetě dělám jako placky nebo rozleju na plech podle toho kolik toho mám a tak se to vždycky to udělá i vevnitř. Toastový chléb „vlněný“(výborný) 1 lžice pšeničnych otrub 2 lžice ovesnych 1 vejce lžička prašku do pečiva lžice tvarohu nebo jogurtu sůl Vše smicham a dam do plastove misky - hranate s rovnym dnem...vlnim na 2 minutky...pak rozkrojim na 4 dily a je to super na sendvič do prace. Důležite je aby ta miska fakt měla super rovne dno. Miska cca 17x17 – z ni bude chleba cca 1cm vysoky.
Odpovedať
@lucky3 můj favorit je chleba v sendvičovači: na 1 vajce 2PL otrub a 1PL tvarohu, sůl, promíchat, 10 minut bez otvírání péct v sendvičovači - máš 2 trojhránky. Na to jedno vejce se dá dát i 4 PL otrub, pak jsou z toho 4 trojhránky.
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka tento som skusala a sa mi prilepil na sendvicovac :(
Odpovedať
zapekana brokolica BZ den, obedik na dva dni 8-)
Odpovedať
troska motivacie, ako su mi volne nohavice po dvoch mesiacoch DD.... -8kg, za dva mesiace a 6 dni...drzte sa caje ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@lucky3 to je škoda... :-| mně se to nikdy nestalo - jen mi jednou trochu vytekl, ale jinak vždycky dobrý, vlastně jsem ani jiný nedělala - tenhle se povedl hned napoprvé a líbilo se mi, že si ho můžu připravit kdykoliv čerstvý za pár minut. Tip na snídani: "chleba" ve vajíčku... já už jsem ve 3. fázi, tak si na to ještě rozpeču sýr... :-)
Odpovedať
baby takže, dnes je to presne mesiac čo som na dukanke a priebežný výsledok -6kg :) ešte treba dalších 6-7 :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte Dukanky :-) Uz len dve kilecka do 3fazy.Mam len problem s oblecenim...vsetko mi je velke ;-( Mam rada sladke ,tak som skusila tento kolacik po obmene tiramisu.Vrelo odporucam,jedli ho aj ostatny clenovia rodiny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tvarohova torta so zelatinou z pudingu
Odpovedať
Profilova fotka
Pozerali ste dnes Telerano? Bola tam pani z nejakeho redukcneho centra a rozpravala ake su vsetky diety zle, asi len ta ich je dobra (nevidela som zaciatok). O Dukanovej povedala, ze je "podobna" ako Atkinsonova =-) a bol zaber na tanier plny salamy, klobasky, slaniny a tusim tam bol aj cottage- ze toto sa moze. Bol tam listok, ze Atkinsonova - bielkovinova dieta a ze Dukan tiez tam patri. No nevedela som, ze mozem salamky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 Ahoj a na ktorej stranke je recept?
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 Ja som to nasla na fb...kopirujem teda ;-) Tvarohový dort s želatinou z pudinku Těsto:4 žloutky šleháme se sladidlem (množství podle chuti) 2 kávové lžičky kakaa , ze 4 bílků sníh Těsto dáme do dortové formy průměr 22 cm ,kterou vysteleme pečícím papírem. Pečeme asi 18 minut při 200( Dort necháme vychladnout v troubě.) Než se nám piškot upeče připravíme si tvarohovou náplň. Tvarohová náplň: ½ kg tvarohu ve vaničce tvaroh ochutíme bolerem (já jsem použila pomerančový) můžeme dát kapičku vanilkového aroma sladidlo jsem nedávala Na vychlazený piškot dáme tvarohovou náplň. Želatina. 1 polévková lžíce vanilkového pudinku podle chuti dáme bolero 180 ml vody dáme vařit a ještě teplým nalejeme na tvaroh Ve 3 fázi můžete tento dortík obohatit ovocem. Všem chutnal,jedli i ti ,co nedrží DD. Ja som do piskoty dala aj otruby ako na tiramisu a trosku bolera.Bola taka chrumkavejsia.NAOZAJ prijemna zmena a hlavne osviezujuca,vrelo odporucam. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 V original recepte nesli do cesta otruby? Len vajcia a kakao? =-) To si neviem predstavit. S otrubami uz hej ;-) A to bolero je sumienka? Hladala som to v Tescu ako tu niekto pisal, ale nemali. Kde to kupujes?
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 V original recepte uvadza len tie vajcia a kakao.Ja som si ale piskotu urobila tu,kt.bezne robievam na tiramisu.Ale v komentoch nakoniec uviedli,ze sice nie je vysoka ta piskota,no vraj taka ista sa robi aj na roladu,tak je to cele v poho.No a bolero je vlastne nieco podobne ako sumienka alebo Tang,no bez cukru.Ja si tym dochucujem tvaroh a jogurty.Kupila som u nas v Jednote na dedine.No napr.v Trencine v obchodnom dome v Terne som bolero nenasla.Skus lepsie hladat,neverim,ze vacsie Tesco by to nemalo v ponuke =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam tieto prichute :-)
Odpovedať
DIEVčATá RýCHLO POTREBUJEM POMOC!!!!!!!Môžu sa jesť kuracie udene stehná zbavené kože? Ja si myslím že veľmi nie či? radte lebo ich mám na obed a večeru ale jedno možem v druhej faze
Odpovedať
čítam teraz že s amožu kur udene stehna a morčacie prsia udene...tak mám čo jesť manžel mi včera bol na nakup síce zabudol acidko ale to sa odpušta....xixxixi takže veľa zdravia a potvrdené 1kg týždenne a do leta s abudem vedieť a kuk na seba....... stojím na vahe už druhý tt
Odpovedať
@bambi2424 daj recept
Odpovedať
prosim vas poradte mi kde robim chybu mne to nejde dolu stale som na tej istej vahe mam zacat odzaciatku?
Odpovedať
@mmmmmm napíš ako sa stravuješ, jedine tak ti vedia poradiť...ale ja som na tom rovnako, už týžden držím absolutne poctivo, žiadne výnimky a nič. A do toho skor opačne, mam neskutočnú migrénu, slabé telo, nedostala som svoje dni a mam depku... a to všetko len z diety...ale ešte to nevzdávam, pokračujem dalej a verím že to prekonam
Odpovedať
@mmmmmm Úprimne napis ako si s vodou a chodzou tj. kolko pijes a ci kazdy den chodis min pol hod. v kuse. U mna je zastavenie vzdy ked toto zanedbam.
Odpovedať
Dievčatá chcem sa opýtať, mali ste niektorá problémy so zápchou pri tejto diéte? ja som v druhom dni druhej fázy a vypijem až 3 litre vody denne.... poraďte prosím :)
Odpovedať
@prezidentka ahojte mozem sa vam baby votriet do priazne ? :D citam vas dlho ale neprispievam.Dietovat som zacala v polke januara vtedy som aj prispela do diskusie. moja vyska 183 cm. Isla som z cca 72 kg mozno viac ,nevazila som sa pred BD a teraz mam 63,8 kg. Ide mi to pomaly, 3 krat lyzovacka 1 krat vikend predlzeny v zahranici a tam som nedodrziavala,nedalo sa mi. Dokopy cca 16 dni. Inak som dodrziavala nestriedam pravidelne BD a BZ. Proste ako pride. Otruby ,pitny rezim a ostatne dodrziavam. Sem tam si doprajem ovocie ale len doobeda napr jahody alebo ananas ine nie. Obcas som zhresila gumennymi medvedikmi. A teraz k PROBLEMU chcela by som este kilo / dve zhodit ale vaha mi stoji uz aj tyzden Nedostalo som menzes uz mi meska 2 tyzdne. Neviem co mam robit. Vitaminy beriem do fitka chodim 3 krat tyzdenne pas plus cvicenie. Cvicievam aj doma. Bojim sa ist potom aj do tretej fazy aby som nepribrala. ACH pomooooc
Odpovedať
baby mate tu este niektora problem s menzesom? co ste robili? som zufala uz
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, chcem sa opytat, ked si spravim napr. pizzu, kde idu 3 lyzicky ovsenych otrub, musim este zjest lyzicu a pol otrub?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?