Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@ncora a nestojí ti po tých šumienkach váha?
Odpovedať
Ahojte ja som začala 23.4 zo 69,5kg dnes je 10.5 a mám 66,6kg pričom sa to stále zvyšuje abo znižuje doteraz som zhrešila iba jeden deň 6.5 keď mal priateľ narodky inak všetko dodržiavam a od min.týždňa od štvrtku cvičím každý deň minimálne pol hodku aerobic pričom po,ut,štvrtok chodím do fitka tam cvičím hodku doma len 30-45 min. - takže aj s cvičením to mám za 18 dní 2,9 kg a nie som teda vôbec spokojná stýmto výsledkom a to som prvú fázu držala 5 dní lebo to chcem dať aspoň na 58kg viac mi ani netreba lebo to by som už vyzerala anorekticky a to nechcem .... Tak dúfam,že to už pojde lepšie : zháňala som všade kakao bez cukru viete mi poradiť kde ho zoženiem??zatiaľ som ho nikde nezohnala :-(
Odpovedať
@niki1979 z nizsej vahy sa chudne tazsie a tym, ze cvicis, pribuda ti svalova hmota na ukor tuku...zmeny skor spozorujes na obleceni ako na vahe...ci?
Odpovedať
ahojte ja drzim dukanovu dietu uz asi 3 tyzdne ale :-( strasne mi zacali vypadavat vlasy .... mam ich asi o polovicu redsie ...... berem vitaminy co mam robit ???? radsej nebudem chuda ako nemat ani vlas na hlave
Odpovedať
@zkissa1712 s timhle ja problem nemam ale beru k vitaminum jeste specialni vit. na vlasy nehty a kuzi,protoze sem s padanim vlasu mela problemy uz pred dietou a pomohlo mi to.Jmenuji se biosil plus stoji jen něco přes 50 kc a vystaci na dva mesice ;-)
Odpovedať
trupkake: tak zatiaľ na oblečení ani neviem nespozorovala som to lebo som zameraná na váženie sa, ani som si nemerala obvod pásu, stehien abo tak ... ja len dufam, že do júla to dám na tu váhu akú chcem lebo na moju výšku 164cm je tolko kíl dosť ... aj ked podla BMI indexu je to ok :-S Baby to kakao bez cukru niektorá vie poradiť kde to kupim??? :-N
Odpovedať
@niki1979 kakao koupis vsude kaufland tesko i mensi obchody, je to vetsinou takove to uplne obycejne kakao a je na nem i napsane z boku ze je nizkotucne
Odpovedať
Profilova fotka
@niki1979 isla som zo 69,7kg a zacala som 10.4. Doteraz 66,4 a uz dva tyzdne sa to nepohlo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak mile damy, neviem, preco sa mi vaha nehybe dolu, ci to nie je tymi ovsenymi otrubami z DM. Teraz obsahuju aj klicky. Nemate s tym niektora skusenost?
Odpovedať
ahojte baby, myslíte že udene krevety sa môžu jesť? kedže udena makrela môže byť, morske potvory tiež?hm?...
Odpovedať
@prezidentka Nepoznam ten vyrobok, ale ak su len take suche a nie nalozene v oleju, tak sa mozu vsetky morske zivocichy.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, kupila som si knizku DD a ak to niekomu pomoze, tak moze sa parafinovy olej (nesmie sa varit, takze vhodny do salatov), guarova guma (dostat ju v lekarni) ktora pomaha zahustovat omacky a samozrejme spominana maizena. Bujonove kocky sa tiez mozu pouzivat, ale len odtucnene.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Este k tym sladidlam. Niekto tu pisal brezovy cukor, myslim, ze v nejakej redukcnej diete ano, ale v DD nie. V obchode dostanete neenergetické sladidla na baze cyklamatu - tie mozete rozpustit v troske vody a pridat do jogurtu alebo tvarohu, ale ked by ste ho dali do pecenia alebo vareneho jedla - tak teplom strati sladku chut. Do varenych alebo peciva treba sladidlo na báze sacharinu - to ostane sladke aj po prevareni. :-) Ak vam nevadi trochu kalorii (cca 50% z cukru) tak do varenia alebo piskotoveho cesta Xilitol z obchodika zdravej vyzivy. Nemala som zatial cukren resp. sukralozu, tak to neviem. Mam doma aj steviu, ale nechuti mi ani v caji ani v tvarohu, do pecenia som ju neskusala. Pozor niektore dia sladidla praskove obsahuju fruktozu, tak to by sa tiez nemalo.
Odpovedať
Profilova fotka
@lulian Ja som zatial kupila len jedno a to sacharinove sladidlo. Neobsahuje cukry, tuky a ani bielkoviny a pouzivam ho aj na pecenie. V jedle a napoji chuti uplne ako obycajny cukor, takze som s nim maximalne spokojna. Odporucam. :)
Odpovedať
@sindy411 Vidim, ze ncora ti neodpovedala o sumienkach Bolero. Tie obsahuju len aromu (jahodovu, cherry, broskynovu, pomarancovu, citronovu alebo lesne ovocie) plus neenergeticke sladidlo tj. nema preco spomalovat chudnutie. Mozeme pridat do koktailu z NT mlieka + 2PL suseneho mlieka a mixovat, ochutit jogurt a tvaroh, ale pridavam aj do zelatiny, ktoru vylejem na tvarohovy krem (korpus ako na tiramissu) a raz mam citronovu, raz jahodovu alebo broskynovu tortu.
Odpovedať
@lulian majú ich v kauflande ako je taký pult s čerstvými rybami, chutia brutal dobre a nie su v žiadnom oleji, len som si nebola istá..baby ak sa to teda môže vrelo odporučam
Odpovedať
normálne že dieta dneska mi povedala krčná v košiciach desať dní piješ len javorový sirup...a že učinok istý tak bohvie ja sotávam verná dukanovi nie somhladná a kilečká idu dole dneska ráno -8,3
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja4451 za kolko si tolko schudla? Inak gratulujem. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja4451 Inak si z Kosic?
Odpovedať
@locikaaa dík za radu pokusim sa to tam ešte raz nájsť aj ked vravím hladala som už všade asi som to prehliadla :-S :-D
Odpovedať
@adaja jooooooooooooj vidíš ja tiež nechápem čím to je a pritom niekedy mám pocit že už aj v jedle sa obedzujem ešte viac ako treba jem fakt len povolené potraviny ani sladidlo si nedávam nikam lebo mi to nechutí ale ja stále dufam že do ciela to stíham 9.júla idem na dovolenku a dovtedy chcem vyzerať božky :-D hadam aj s tým cvičením sa to už začne hýbať, Baby aj ja mám od začiatku knihu DD ale nestíham ju čítať lebo popri práci ešte aj študujem externe výšku takže teraz mám skúškové obdobie tak sa učím ale inak cca polovicu som prečítala a variť tiež nemám moc čas tak si varím stále to isté kuracie prsia a už mi to fakt leze cez krk 8-(
Odpovedať
@jaja4451 javorový sirup mám rada len na koláči čo predávajú v kauflande ale ten sa samoška teraz nemôže ale inak sranda nie??? čo všetko sa nevymyslí už , že dieta a , že od čoho všetkého sa chudne ....
Odpovedať
@adaja neviem odkial si ale skus si kupovať tieto otruby v BIO obchode tam určite nie sú klíčky tiež ich tam kupujem a maju tam aj mleté aj múku z nich takže sa z toho dá kadečo vytvoriť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@niki1979 kup si mrazenu rybu, napr. pangasius, daj na plech, korenie, podlej vodou a do rury, mnamka :) Ja uz mam dost kuracieho, treba trosku zmenu. :)
Odpovedať
@jaja4451 Inak jaja tiež by ma zaujímalo za kolko si dala dole tých 8,3kg ? lebo keď sem píšu baby už vyššie čísla ako -4kg tak ma stále viac a viac povzbudia , že mám ísť ďalej ,lebo začnem znovu veriť , že to funguje... To máš super gratulujem k takému výkonu ;-)
Odpovedať
@lucky3 nooo už som pokukovala v tescu po mrazených rybách ale zatial som nenabrala odvahu vyskúšať ale tento víkend skúsim dakujem za radu, ... inak vieš čo ? skušala som kadečo stých pŕs a aj z otrúb a vela vecí som vyhodila čo mi je aj ľúto bo niektoré potraviny nie su lacné :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@niki1979 Tiez som sa bala tych ryb, ale ked ich podlejes vodou, nebudu suche. Su fakt fajne. :) No ja som maso s otrubami zatial nekombinovala. Chcem sa vyhnut tomu, ze to vyhodim. :) Ale pecivko je v pohode z otrub. Nastastie som este nic nevyhodila. :)
Odpovedať
@lucky3 a ty si od kedy na DD ? kolko si schudla??
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som zacala len v pondelok. Zatial -1.5kg. Drzi to aj manzel a ten ma -3kg. :)
Odpovedať
Profilova fotka
:) babulky takže hlasim sa po dlhšom čase, stále v 3 faze, len čo sa odvažim, dám vam vedieť, nevažim sa lebo mam taky pocit že som schudla ešte viac, čo ma na jednej strane teší, no na druhej strane nechcem byť až taka vychrtlina :D hehe :D takže v utorok bude prva polovica 3 fazy za mnou a hor sa do druhej polky :) a potom? 4 fazaaa!! :D a áno, prehrešky sú :) zobnem skoro každy den niečo nepovolene, ale ked hovorim že ZOBNEM tak tým aj mylsím to ZOBNUTIE! :D a HODY, tak tie sú uplne katastrofa, je ťažke sa ovladať, tkaže mylsim si že ani raz som ich ešte nezvládla, ale som si istá že sa to na vahe neodrazilo :) takže pekny den prajem ešte a držte sa :)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?