Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@jaja4451 ja by som chcela schudnut 10 - 15 kg... chudne sa len pocas prvej fazy alebo aj u dalsich faz?
Odpovedať
@mimus265 ahoj, otruby su nato aby zabranovali ukladaniu tukov a cukrov...a k tomu chudnutiu vo fázach tak na chudnutie je prvá a najmä druhá fáza, ale je veľa báb ktorým nejake to kilo odíde dokonca ešte aj v tretej fáze :)
Odpovedať
Dnesny jedalnicek B den: R: jogurt, otrubova zemlicka D: 2 ks otrubove zemlicky O: tuniak, chlebik z krabich tyciniek V: prazenica zajtra BZ den, tesim :-D
Odpovedať
@vandijan podla mna su tieprehreskz dobre lebo aj ked neschudnes ale celz yivot tuto dietu isto dryat nevzdryime a organiymus nebude mat takz sok ked yacneme normalne jest :)
Odpovedať
@mimus265 ale práve prvá e základ podla mna nastavenie a v druhej ideš do cielenje váhy..tgakže mesic dva tri ja budem asi tak pol roka iste
Odpovedať
,,,konecne -5 kg:)....
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe aj ja si myslím, a navyše som si všimla, ak mám prehrešok, na ďalší deň bez prehrešku klešsnem s váhou 8-) @hokejka111, ja len -3,1 kg, ale aj tak som rada, gratulujem
Odpovedať
Profilova fotka
Do cieľa ešte 17,2 kg
Odpovedať
@vandijan ,,,vdaka,,,,uvidime ako dalej,,,treba cvicit,,to len dieta nepomoze,,,,,,,,a teraz nerozumiem,,,,,takze prehresok ano,,alebo nie:)) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 ak sa občas nejaký prehrešok stane,nie je to v skutočnosti žiadna tragédia, akurát tak blbý pocit, snažím sa ho nemať,ale občas ak sa stane,váha sa síce zastaví, ale potom sa opäť rozbehne, nie je to taká tragédia, že by si sa musela zblázniť, myslím že občas sú OK, len aby to netrvalo dlho........ 8-) cvičiť je OK, na jste to co jíte hovorili o chôdzi, resp. rýchlej chôdzi, kamoška, ktorá cvičí s ľuďmi vo fitku mi hovorila, že chôdza je super, to na začiatok stačí, neskôr brucho ale pravidelne, lebo to sa cvičí najťažšie, ale vraj je to ľahšie formovateľné u žien ako u mužov, a potom postupne celé telo, v podstate aj zumba, aerobik ako aeróbne cvičenia sú vraj super, akurát že potom tá váha nejde tak rýchlo dolu, dokonc sa môže stať že narastie, ale na to je už vraj lepší centimetr, než váha v kg.
Odpovedať
@vandijan ,,no bud tyzden mam narodeniny,,,,vsetko pripravim tak, aby som mohla:)....mam BZ,,,,,len ta torta,,,,, :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 ja som mala narodky 1.5. a dala som si aj kúsok torty, a dala som si pár vínových strikov, akurát som nechudla ani nepribrala
Odpovedať
Článok sa načítava...
@vandijan ,,inak vies o tom, ze byci maju sklon k nadvahe???....co poznam na okoli,,,,,vsetko byci:))aspon mame vyhovorku,,,,,,tak ja vino ani nie,,len tu tortu,,ale ked nebude chut,,,tak si nedam,,som si povedala, ze si dam nejaku maskrtu, az ked prekona 10kg:)
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 vidíš, tak v tom to bude, včera som počula že ľudia s nadváhou trpia nedostatkom spánku, to znamená že sme len nevyspaní :-) ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 a s tou nadváhou, býci sú aj Jiří Korn, Emília Vašaryouvá, Iva Janžurová, Zdena Studenková, Audrey Hepburn, Jessica Alba, Naomi Campbell, Michelle Pfeifer, Uma Thurman, .......takže nemusí to tak byť, nie je to pravidlo 8-) 8-) 8-) a hádam aj my, ni nie?
Odpovedať
@vandijan presne .....
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja4451 vydrz, uvidis az zhodis par prvych kil, ked budes mat volne nohavice, budes stastna, prvych par dni je fakt horor, ja som dva dni bola mimo,, bolo mi zle, nemohla som sa nadychnut poriadne a na treti den plna energie, drzim palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katkita ja som podobne ako ty pri vyske 164cm, mala 68kg, faldy okolo brucha a nohy jak slon, mam za sebo dnes prave 24 den a mam dole 4kg, mozno to nieje dost, ale ten pocit ze sa vojdem do nohavic, , ktore viseli v skrini rok, a ze nemam na pase faldy je super, tak drzim palusky , len tak pre inspiraciu, moje dnesne menu: Ranajky - dukanova zemlicka, tvarohova pomazanka, platok sunky, Obed - vtacie mlieko, olovrant - cottage syr s pazitkou a vecera - vtacie mlieko, medzitym nejaka mala kavicka :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 v sobotu som bola na narodeninach, doma som sa najedla, mala som BZ den, aby ma to tam nepokusalo, nic mi nevadilo, ale ked som uvidela tu super tortu, vedela som ze si z nej dam, stalo sa a nelutujem bola bombova, nasledujuce dva dni som ma cislo Bielkovinu, nelam si hlavu, daj si aj za nas vsetky dukanky, ved mas narodeniny, happy birthday :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa dnes som si tu panacotu pripravila s citonovou zelatinou, je v chladnicke, tak sa tesim ake to bude, diki, mam lakocinku na vikend
Odpovedať
@meizy ..dakujem velmi pekne:))....tak dufam, ze torta bude vyzerat bozsky a ochutnam,,ak nie, bude pekne BZ den:))..pekny den prajem.. ;-) ;-)
Odpovedať
@meizy no ved ja som sa už zmestila do všetkých okrem jedných chvalala bohu
Odpovedať
@meizy ja som dnes 4. den, povazim sa radsej koncom tyzdna, zaciatkom druhej fazy, nech nie som sklamana, resp. prehnane optimisticka, aby som si to nahodou nepokazila.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, co keby ste viac davali, ktory recept sa vam vydaril a ktory je blbost? Lebo ja som uz dve jedla naraz vyhadzovala. Napr. ta zmrzlina z bielkov a tvarohu bola uplne tuha, skor zmrznuty tvaroh ako zmrzlina. To je na nervy chystat a nakoniec ostat hladna ]-(
Odpovedať
@daniela_7 Ahoj..ked si na Facebooku daj si do vyhladavaca Dukanova dieta a tam najdes stranky kde su recepty aj s foto :):):) a urcite neostanes hladna:):):
Odpovedať
Čaute baby. Neviete či môžem cez čisto B. deň dijonskú - francúzsku horčicu? príp. koľko? lyžicu?
Odpovedať
Profilova fotka
Kolko mozem cakat po prvom tyzdny kocky? Cisto B faza? Nech viem ci to ma vyznam byvalu raw food tyrat tolkym masom :-D
Odpovedať
@lolitqa Dakujem Vam baby za odpovede dnes som mala mensi prehresok ale uz som to nezvladla, nabehala som vela km po meste zhanali sme kosele a viazanky, topanky podprsenky ... no ma to zlozilo ale sladkostiam odolavam :D
Odpovedať
Ahoj Tesoro,tvoje nápady sú fain.Môžeš mi poslať recepty podľa teba na prvé 4 dni. Vdaka.Vasun
Odpovedať
ahoj baby :) tak 19nasty den a -4,2kg :) spokojná :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?