Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@atlantida ..broskyna?????
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 ja som 3. faza, ovocie povolene
Odpovedať
@vandijan super budem rada do posty ti napisem mail,,,,,aj ja nieco mam:))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte šunkové čipsy sú mňamka, kúpila som si morčaciu šunku nakrájala na štvorčeky a šups do mikrovlnky 750W na 3 minútky, lae prikryté, lebo pukajú ako pukance, sú trošku hnedé ale aj manžel mi z nich už zobe, ozaj k žemličkám som prihodila mladú cibuľku, fantasticky to voňalo, mám na zajtra :-) a aj som sa odfotila, nech sa mám s čím porovnávať potom
Odpovedať
ahojte ja som dnes zacala len aby som vydrzala 5 kg by stacilo bez jojo efekt
Odpovedať
ahojte baby!!!!!dneska ráno -5kg bože a to som sa obžrala včera do popuku...no ažt ak nie ...ale nebola som hladná víkedn som si stanovila rybacinku som 4 den a cítim sa výborne vrelo každémuodporučam kto sem n akukne nový ideme s detičkami do jaskyne domice máme to na skok tak tato robí tak si dáme športovanie tam prajem vám pekný víkend dievčatá a držte palec papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dukanky, dlho som tuto dietu studovala aby som nacerpala co najviac infosiek a dnes som zacala. Drzala som uz vselijake diety no vzdy sa mi kila vratili ako bumerang tak dufam s touto dietou sa mi uz podari vahu si udrzat. Velmi ma motivuju vase uspechy a kedze pohlad do zrkadla je pre mna otrasny zazitok tak som uz nemala nad cim premyslat. prvy rok po porode bol super taku perfektnu postavu som nemala ani pred tehotenstvom,no potom mala zacala mat zdravotne problemy boli sme viac v nemocnici ako doma a ja som vsetku nervozitu zahanala jedlom hlavne v noci ked mala spala. A uz to islo kilecko ku kilecku, no katastrofa....A tak zacinam pociatocna vaha dnes rano 68.8kg, ciel-56kg. Prvu fazu planujem na 4 dni tak dufam ze s vami mi to pojde jedna radost,utekam si este kupit ovsene otruby, pretoze manzel u nas zohnal len psenicne. Pozdravujem vas....
Odpovedať
...dievcata co poviete na maso varene v gulasovej polievke???hmmmm
Odpovedať
@luuubica mas pravdu plne s tebou suhlasim ked nezmenime zivotny styl cela tato dieta je uplne zbytocna a jojo efekt nenecha na seba dlho cakat ...
Odpovedať
@luuubica a este k tomu tvojmu prispevku ja mam tiez osobneho trenera a ten mi obzvlast poradil ze mam obcas zaradit aj klasicky cukor a ziadne sladidlo ze ked prejdem na normalnu stravu priberem dvakrat tolko lebo telo nebude zvyknute na cukor a dostane sok tak preto ja sladim kavu lyzickou cukru a napriklad ked som teraz jedla normalne tie tri dni na vahe sa to vobec neodrazilo podla mna je to pre telo dobre nedrzat to uplne tak striktne radsej chudnut pomalsie s drobnymi prehreskami ako rychlo ...neviem aky je tvoj nazor na to ?
Odpovedať
Profilova fotka
baby,nikde som nezohnala ciste ovsene otruby,kupila som len ovsene s klickami co vy na to? mam aj psenicne tak ktore radsej? Ciste ovsene dostanu az v piatok,momentalne je to nedostatkovy tovar,co mi poradite?
Odpovedať
@hokejka111 Začínala jsem na 7000 a postupně snižovala až na 5000.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@melbe ahoj no presne suhlasim a mám to vyskušané na vlstnej koži tuto dietu ak raz začneš tak doživotne to píše aj dukan ni etak prísne ale........ja sa toho už teraz bojím a pribrala som raz tolko...takže teraz si už musím dávaťpozor na to čopojem a čo aj v najbližších rokoch budemjesť a jojo efekt nepríde po trochdnoch al epo troch mesiacioch a tak ...či?
Odpovedať
@zuzkaxx4 ovesné s klíčkami... ty pšeničné lehce přimíchávat taky - např na 2 lžíce ovesných přidat cca půl lžíce pšeničných. Každé ti udělají jinou službu. Ovesné jsou rozpustná vláknina (potrava pro střevní mikrofloru) a pšeničné nerozpustná (zvýší objem ve střevech a zasytí). A chuťově - pšeničné se hodí víc do pečiva, ovesnými zase můžeš zahustit omáčku...
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka Dakujem,ja som len chcela vediet ci mozem tie ovsene aj ked su s klickami ale uz si s nich robim chlebik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takže... začínam tretí týždeň, a teda dnes 12ty deň 2.fázy a dole 3kg a cítim sa lepšie.... zatiaľ som skutočne spokojná 8-) a to nevynechám každý deň kocku či dve čokoládky :)
Odpovedať
Ahojte kočky, túto diétku som si čítala už minulý rok.. potom som to chvíľu držala, do zimy, zhodila som 7kg asi za 2 mesiace.. lenže potom som to prestala dodržiavať kvôli zdrav. problémom a cez zimu to bolo také pohodlné... až mám opäť konkrétne dnes 77,6 kg... a je to fakt moc ;-( Už 3-tí týždeň chodím aj cvičiť do fitka, aspon 2x týždenne, alebo aspoň 1x tréning a 1x spinning, viem, že to je málo, ale snažím sa, keď mi čas dovolí. Ide leto, tak už som aj vytiahla bicykel :) a idem znovu na DD. Najskôr som chcela vyskúšať tú jarnú očistu s javorovým sirupom a cayenským korením a citrónmi, ale len piť túto zmesku sa mi teda odnechcelo hneď po prvom dni... takže sirup odkladám na poličku :) a idem na DD. Fórum sa za rok pekne rozrástlo a bohužiaľ to nestihnem prečítať, tak CHCEM POPROSIŤ VŠETKY KOČKY, ktoré máte poukladané tie receptíky priebežne z tejto stránky, mohli by ste mi ich PROSíM, POSLAŤ NA EMAIL? Budem Vám nesmierne vďačná!! Pozerala som aj dve origoš stránky s DD, ale tam je len pár receptíkov a viem, že tu boli oveľa lepšie vychytávky od dievčeniec. PROSÍM x-) @vandijan aj Teba by som chcela poprosiť o zaslanie na mail tých receptíkov, ak by Ti to nevadilo... Veľa úspechov žienky :-)
Odpovedať
@jaja4451 ,,ahoj to si kolky den ktorej fazy??....a s akou vahou si zacala??..vdaka,,a drzim palce ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@jaja4451 jojo efekt pride ak dlhodobejsie budes mat vyssi prijem ako vydaj a tuk sa ti zacne ukladat ak je to len tuk prijaty momentalne ze napriklad zjes kacicu ale na druhy den prijem tuku znizis tak nic ten tuk automaticky spalis a si ok ale ak to mas dlhodobo ze prijimas tuky a nemas ich kde spalit vtedy priberies takisto je to so sacharidmi ked jeden den neprijmes nic sladke po 24h nastava chudnutie lebo telu chyba energia a pali ju zo zasob to je podla mojho usudku uspech tejto diety ze neprijimas sacharidy ale len bielkoviny ktore su vyzivou pre svaly a v tele sa neukladaju ale musis ich stale doplnat
Odpovedať
Moj dnesny jedalnicek BZ den: R: jogurt, kava s mliekom O: sampinonova polievka, zavinace Olovr.: uhorka, paradajka, redkovka Vecera: zeleninnova omeleta 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
hokejka nenapíšem váhu lebo sa z an velmi hanbím ..ale ked bude normálnejšia tak napíšem xixixixix a držím zajtra bude 5 den ževraj Dukan píše čítam to dookola že tučný a s vysokou nadváhou to maju kvázi lahšie ide to rýchlejšie na začiatu dneska som papala celý den rybky krabie tyčinky s obavami až mi spadla knižka ao bjavila satm akapiltola ryby a ževraj: pán pierre dukan píše krabie tyčinky možete jesť do popuku celý den...nooo tak super držkám vám palec zajtra píšem další ubytok váhy a pijem už sruhý den colu light ale zajtra idem znova na čajík
Odpovedať
jááj a kukalaosm dneska aj na zavináč a tie možem neviem ?
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak dnešný den troška problemový... už rano som začala malým bebe keksíkom :/ dalej to pokračovalo pojedaním šunky, ktorá mylsim si že nebola morčacia a ani kuracia.... zjedla som nejak 5 plátkov..... potom som sa cez den držala, jedla všetko povolene, akurat teraz večer som zjedla jednu párku, ktorá neviem či je clekom OK :( aký je vaš nazor na párky? v názve majú že sú to CHUDÉ párky, pozeram zloženie, tak je tam nejaký škrob aj, dufam že ta jedna parka až tak nevadí..
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, dlhsie som nebola, ale teraz sa s vami musim podelit! Vazenie v piatok- 32. den DD a -6kg!!! :-) jupiiiiiii
Odpovedať
ahojte, peknú nedelku tak ja osm trochen sklamaná lebo dneska sa váha pohla len o 0,4 tak to nie je bohvie čo....ale jednu radu vám dám nepite coca colu light ja som ju včera pila /či to s amože len jeden pohár alebo ako to je/ a veru nafuknutá ak balon......takju budem piť tak že ked mám nenormálnu chut na sladké tak si dám za pohár len potomsi telo pýta viac a viac a nakolko je na oble napísane že 0,02kal tak neverím tomu ....... takže celkom piaty dem -5kg.....
Odpovedať
Profilova fotka
Prispevok od @9ka o otrubach ma velmi zaujal! Davnejsie som citala, ze psenicne otruby sa nezapocitavaju do denneho prijmu otrub (myslim tie 2PL/den) a v suvislosti s tym, co pisala @9ka, znamena to, ze ak do peciva dam psenicne otruby, namiesto ovsenych, tak to pecivo mozem jest neobmedzene? (resp. viac) =-)
Odpovedať
veľmi sa čudujem kolko málo bielkovýn obsahuju mliečne výrobky al eja tak dneska si dorpajem vanilkové acidko ajked tam je vela cukrov prečo nie tuky su minimálne neporuším nič, ? či aj hej,
Odpovedať
Caute mozem pri tejto diete pouzivat aj nejake umele sladidlo v prvej faze?
Odpovedať
ano objednaj si na dukanovadieta.com to je najistejšie teda dufam že sa nemýlim
Odpovedať
@katona UMELE SLADIDLO SA MOZE POCAS CELEJ DIETY..AJ V PRVEJ FAZE......
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?