Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Moj dnesny jedalnicek B den: Ranajky: 2 ks otrubove zemlicky, tvarohova natierka, jogurt Obed: hovädzie na prirodno, volske oko Olovrant: otrubova zemlicka, jogurt vecera: este ziadna zatial.... Poslednu dobu nejake vobec nie som hladna....ani nemam na nic chut....dost blbe....zajtra dalsi B den
Odpovedať
ahoj TESORO . ,volám sa miška a mám 13 rokov... chcela by som schudnúť :) mám 87kg a chcela by som mať cca 67 kg :P poraď mi,je to naozaj účinné ?
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka dnes boli HODY :D predjedlo: sladké medové cereálie s mliečkom hl. jedlo : rezeň so zemiakmi, poliate masielkom + pažítka dezert: čokoládový koláč :D :D tak prepáčte ak som narobila niekomu chute, dnes som si spravila hody a mala som strašnú chuť práve na toto meníčko :D :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
PS: zajtra očista ! B den RANAJKY: otrubová kaša DESIATA: jogurt OBED: kuracie mäsko OLOVRANT: jogurt VEČERA: kuracie mäsko+ škoricove kakauko :D
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida ahoj, ked mas hody tak nic ine cely den nejes? len toto co si napisala? a to postupne ci vsetko naraz? k tomu som sa este nedopatrala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 nie, normálne celý den jem ako mám v 3 faze, akurat na večeru som mala to vyššie uvedené :) v 3. faze budeš mať narok 2x do tyždna na obed alebo večeru,(podla toho čo ti vyhovuje) podla vlastnej volby: može to byť predjedlo + hl. jedlo + dezert ale musíš to zjesť za sebou, teda nemožeš si to rozdeliť na celý den, nemožeš napr. rano si daš cerealie s mliekom, na obed rezen so zemiakmi a večer koláč :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida ahaaaa, dakujem. ty kokos sak ja som este len v druhej faze a tak sa mi scvrkol zaludok a tak mala jem ze neviem ci nejake taketo hody zvladnem hned tak za sebou :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 jáj, no v 3. faze už pomaličky budeš pridavať viaca surovin, takže ono sa to pomaličky napravi, aby si potom mohla vo 4 faze jesť viac menej normálne :) ale ja osm ešte napr. nepridala chlieb do stravy, ktorý už možem, zatial iba ovocie a hody :)
Odpovedať
@atlantida nepribrala si v tretej faze?
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake nie nevažila som sa lebo som 3 faze len od minuleho pondelka, odvažim sa buduci tyžden... ale nemyslím že som pribrala, a ako som už spominala, zatial iba ovocie som pridala do jedálnička, a to tiež nie každý den, a hody som mala tiež iba raz podobne ako škrob, ktorý som mala tiež len raz- krupicovú kašu. A snažim sa isť na to opatrne ešte... radšej pomalšie budem a postupne pridavať tieto povolene suroviny... a rozmyšlam že v 3 faze ostanem o niečo dlhšie ako by som mala, celkom mi to vyhovuje takýto štýl stravovania :)
Odpovedať
@atlantida ja sa uz velmi tesim na tretiu fazu :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake maš sa na čo :) ale ja osobne citim že už zjem toho viac, tak na to si davam väčši pozor :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@atlantida aha...bojis sa jojo? myslis, ze sa to moze pokaslat tretou, resp. stvrtou fazou?
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake noo trošku sa bojim, ale tak testoro vraj nenabrala kg späť, tak to ma povzbudzuje v tom :) ale uvidime dam ti vedieť ked sa odvažim po 2 tyždnoch 3.fazy, či sa to nevracia nejak, ale 4 sa naozaj bojim, ale planujem prejsť na lepšie stravovanie- čierny chlieb, nizkotučne produkty, a viac krat do dna, pravidelne, menšie porcie. a 4 fazu začnem opatrne naozaj, možno si dam B dni aj 2x do tyždna : / neviem aky maš ty na to nazor?
Odpovedať
Profilova fotka
tak piekla som žemličky, aj ochutnala , fantastické , po nákupe všetkých vhodných potravín na mna môj manžel pozeral, že či to nepreháňam.............v chladničke mám nízkotučný tvaroh, dyry, kuraciu šunku, jogurty.... a tak podobne........dnes som začala a ..................dlhá cesta do môjho vysnívanéhó čísla :-) :-) :-) a už prvý deň za mnou..........super. kúpila som si dnes aj knihu.........aj tofu sa môže........... zatiaľ ešte aj študujem, vidím a čítam že ste šikulky :-) ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
som sa pomýlila, syry :-D
Odpovedať
@atlantida ja urcite budem poctivo...aj teraz to az moc dodrziavam, ziadne prehresky...asi budem nejak tak ako ty, viac dni bielkovin, sem tam to "prezeniem". vsetko celozrne...otruby nadalej....uvidime ;-)
Odpovedať
Na zajtra na obed som si nachystala toto: http://www.dukanovadieta.com/products... aj som to ochutnala a bolo to vynikajúce :) Trošku som si to upravila. Namiesto mletého mäsa som si nakrájala najemno šunku. Odporúčam tento recept, vyskúšajte :)
Odpovedať
@miska2202 popozeraj si tu receptíky, aj keď si myslím že treba v tvojom veku hlavne pohyb, dobré je švihadlo, zmestí sa aj do tašky a stačí 10 min pomalým tempom a uvidíš že to pôjde, keď budeš vládať daj aj viac a hlavne zdravú a pestrú stravu stravu ( zeleninu, ovocie, chudé maso, vyvaruj sa čipsom a podobným somarinám), mám syna v tvojom veku. ak máš mamu s podobným problémom (nadváhou) zapoj ju . vo dvojici to ide lepšie
Odpovedať
Profilova fotka
prosim poradte mi ako si mam urobit z tych otrub nieco ako zemlicky, aby to aj dobre chutili? napr som si robila tie toustíky, dala som tam vsetko mozne co sa moze a aj tak sa mi to hnusi...co mam robit aby tam nebolo citit az tak tie otruby?? dakujem :)
Odpovedať
Ahojte dievčatá tak knižka naštudované mesko sa mi už dusí v hrnci som rada a vdačná za pokrievku ....ktorú mam opatrovala 15 rokov v kredenci lebo sme nevedeli ako s apoužíva na ranajočky mám kavejku chvala bohu ktorú možem...idem na nákup a uvidíme držte mi palce mám velku nadvahu tak si mylsím že prvých desať dní vdať sa sladkostí a chlebíka bude h ororo ale som odhodlaná tak dufam že vydržím :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
@trupkake prečo nie večera zatial, ? Baby poradte radte
Odpovedať
môžem aj bez otrub jeden dva dni fungovať? nie su zohnatelné v našej dedine....
Odpovedať
Profilova fotka
takze prehresok z vina z nedele je prec - 66,9 v pyzame. Nedalo mi aby som sa neodvazila. Taka som bola stastna :-D ako mala dieta na Vianoce. dnes: R: zemlicka so sunkou a porom Ob: pecene kuracie stehno bez koze O1: "vajickovy salat" (cottage, vajce na tvrdo, por) O2: sladky tvaroh V: 1/2 makrely
Odpovedať
@true Ahoj ja osm začala dneska akurát som sa vrátil az obchodu ...kuracinka už uvarená kupila osm morsku sol lebo ja nenormálne vela solím a le teraz sa to budem, snažiť obmedziť mám velku nadvahu tak kupila som, si aj vahu a po rokoch som stala na nej hruuza dzžre mipalce nech som do leta fit
Odpovedať
Profilova fotka
@wikinka90 ahoj skus tento recept: 2 kopcovite lyzice psenicnych otrub 4 lyzice ovsenych otrub 2 vajicka polka nizkotucneho jogurtu 1/3 kypriaceho prasku sol ja tam pridavam aj pazitku a na platky nakrajanu hydinovu sunku. Davam to do foriem na muffiny a dam piect na 180 stupnov priblizne 20 minut nech sa dobre presusia. Su vynikajuce :-)
Odpovedať
@jaja4451 ..tak si drzme palce:))....dnes si prvy den??ja treti:)...
Odpovedať
@hokejka111 ano prvý zatial zvládam akurát som si odkrokovala 20min na steppery...kým malý prcek buvinka...ale tahšie to bude na meninovje párty poobede tak dám jednu dve cigy a bude po dezerte :-p
Odpovedať
@hokejka111 a ako? čo si jedla za tie tri dni
Odpovedať
čítam tuknihu dookola ako taký debko.....ale hádam na to časom rpídem kupilasom si dve balenia tofu ale radšej som ich sr´kryla do mrazaka lebo ževraj nemožem nie su to nahodou rastlinné bielkoviny? tofu a soja
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?