Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@angelika6 klasika nakorenis das na panvicu trochu vody a podusis z kazdej strany cca 5-10 min a mozes pridat na vrch aj horcicu
Odpovedať
Profilova fotka
@angelika6 ahoj, ja som si dnes robila ze som dala prso do toho sacku na pecenie. zavrela a supla do truby. a tam sa to vlastne tak upari tiez. a nepusti to stavu lebo vsetko je v tom sakliku. neviem ci to poznas, my to dost pouzivame aj normalne
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver Tak dieta ide biedne som to prehnala zo všetkým možným čo sa nemôže :-) Ináč ja niesom s PN momentálne som zo Starej Turej :-) Tel. č. si sem nedám ale pošlem ti tú email adresu :-) neboj sa všetko dobre zvládneš a ešte aj schudneš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver No môj email je penelope111@zoznam.sk
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 Ja som sa docitala, ze soju nemozeme http://www.dieta-protal.sk/zmeny-v-pr...
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 A keď som sa tu pýtala či sa môže tak mi viac báb napísalo, že sa môže. Ja som ju síce ešte ani nerobila a ako vidím už ani nebudem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 Hej, vsimla som si, ze obcas sa info z roznych stranok odlisuje. Ja sa snazim nic nepridavat, lebo mne kila nejdu velmi rychlo, tak nech si to nepokazim. Vraj povolene potraviny sa mozu neobmedzene, ale to sa mi tiez uplne nezda, aj v noci, hocikolko,... =-) Postupne studujem Dukanovu knihu, skoda, ze nikto neurobil preklad :-S
Odpovedať
@daniela_7 uz sa da kupit aj v slovencine a cestine....
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 A preto je dobré takéto fórum, že sa tu toho viac dozvieš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Ale to je ta stara, z r. 2001, nie? Vraj ich je uz osem a ta, co prave u nas prisla na trh je prva :-( a za 11 rokov je vraj veeela zmien.
Odpovedať
@daniela_7 to netusim, ja knihu neriesim, zatial vychadzam z toho co najdem na nete plus nejake anglicke stranky....
Odpovedať
@trupkake Ja mam knihu objednanu a prave som sa dozvedela ze ju budu posielat 19.4., tak potom ak sa nieco dolezite docitam dam vediet:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby, co hovorite na popis dukanovej diety na http://www.topdieta.sk/dukanova-dieta/ - mozem sa podla toho riadit? vdaka!
Odpovedať
Profilova fotka
@barracudablur neni tam toho moc napisane..je to len velmi velmi zhruba opisane, o com dieta je..pozri si www.dukanovadieta.com ta ti pomoze viac
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 Takto malo papam len ked som doma.Pokial som v praci,tak moj jedalnicek vyzera asi takto... 9.30 ranajky - jogurt alebo tvaroh alebo toast so sunkou 14.00 obed - vyvar,minestronka,rajcinova alebo zeleninova 16.00 olovrant - kur.masko na pare alebo rybka,salat To je aj moje posledne jedlo.Staci mi to.Pracujem 12 hod,no vobec nemam pocit hladu.Mam to nadstavene tak,ze pocas prace mam BZ dni a domka len BD :-) Doma az taku fyzicku namahu nemam,tak sa to da. Chudnem pri vyske 150 cm zo 60kg na 50 kg. Uz je to skoro mesiac a mam dole 5 kg :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Baby neviete mi poradiť ako funguje čili? Viem že odburáva tuky ale či to môže nejako pôsobiť na to že som furt hladná :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak prvy den za mnou a 1 kg dole :)
Odpovedať
@atlantida můžou být jakékoliv, celozrnné jsou lepší (na tu dietu). když seženeš celozrnné Barilla, tak ani nepoznáš rozdíl v chuti. Třeba rýže - nové pravidlo - celozrnná se může 225g a bílá jen 125g... U těstovin to snad neplatí... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@adaja diki za tip uz si to chystam apropo rodine som pripravila smotanovu tortu s piskotami a sebe aby som mohla tiez pomlsat tiez nieco, sa tesim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@adaja je to super, ja som skoricova tak som si pridala aj skoricu, ale rozmyslam ci mome my dukanky jest nieco z toho zlateho klasu, je tam dost sacharidov,
Odpovedať
ahojte :) tak dnes mám tretí deň prvej fázy :) ráno váha ukázala -1,2 kg, tak som rada lebo pri napríklad 13 dňovej diéte mi váha stála, ale to bolo zrejme tým, že som porušovala fest, pri dukanke je to v pohode lebo sú povolené sladkosti ktoré si urobím, dokonca čokoládka, i keď som ju ešte nerobila ale rozmýšlam že vyskúšam :) skúšal ju niekto robiť?
Odpovedať
slimme a odkial máš objednanú knihu? ja z martinusu a akosi nič nechodí môj jedálniček na dnes je: R. 8,30 3 dcl acidka D: 10,30 3 dcl acidka O. cibulové žemličky s kuracou šunkou a čínskou kapustou a s acidkom O: tvaroh s jogurtom V. asi pudingová kaša s otrubami
Odpovedať
baby mne sa zdá že vy strašne malo papate :D môj napríklad dnešný jedálniček: Raňajky – káva alebo čaj s umelým sladidlom, nízkotučný jogurt Desiata – odtučnený tvaroh Obed – pizza so šunkou, vajíčkom a syrom Olovrant – vtáčie mlieko Večera – kuracia šunka aaa pizza vynikajúca bola :) mňááámky
Odpovedať
lolitqa aké je to vtáčie mlieko? mne sa nezdá, práveže sa mi zdá, že jem vela, lebo na obed som zjedla 2 :-) té žemličky a neviem asi olovrantovať nebudem, lebo nebudem hladná a pizzu si robila ktorú?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby prosim vas ako striedate dni v 2 faze? 1 den bielkovinovy a druhy bielkovinovo-zeleninovy?
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka dakujem za info :) a ešte jedna otazočka :D ked budem mať HODY,možem ich mať aj napr. počas 2 hodin? napriklad ked som na oslave, nemusim to hned do seba všetko naraz nahadzať, možem to zjesť v priebehu 1,5 hodinky?
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, takže 3 den 3 fazy :) dnes som si dala B den :) RANAJKY: 5 lievancov s jogurtom DESIATA: acidko OBED: Pudingovo-otrubova kaša OLOVRANT: jogurt VECERA: nejake vajicka, troška šunky+ mliečko so škoricou :)
Odpovedať
Moj BZ den, zajtra zase iba bielkovinky RANAJKY: chlieb natrety cottagge, kur.sunka,paradajka,paprika,uhorka, kava s mliekom DESIATA: biely jogurt OBED: Sojove rezance na kari, brokolicova placka, ako dezert kašička z 3 PL suseneho mlieka so sladidlom OLOVRANT: acidko VECERA: Zeleninova polievka s nakrajanymi kuracimi prsami (ostala mi zo vcera) VECERA II: Jahodove mlieko (ochutene jahodovym Bolerom)
Odpovedať
@cencula ahoj, pizzu túto http://www.dukanovadieta.com/products... a vtáčie mliečko fest fajne je :) mňamka , zatiaľ som tretí deň v prvej fáze ale ako cítim sa fajnee :) chuť na sledké riešim tým, že do dňa mám niečo sladké povolené :)
Odpovedať
Profilova fotka
Toto som dnes nasla....precitajte si :-) http://dragon.blog.pravda.sk/2012/04/...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?