Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Ja sa chystam do toho Lidlu, kde som vtedy kupila, na sidlisko sa budem musiet trepat ]-( Zvyknem si cottage ochucovat s wasabi, chrenom, dia kecupom a mam prilohu k masu, akoze ryza ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 :-D :-D :-D a ja mam v chladničke akurat príchuť cottage chrenovo- šunkovy :D mnam :D cely by osm ho zožr... spapala, ale vravim si radšej nie, a vobec nie takto na večer :D
Odpovedať
Profilova fotka
baby a v prvej faze mozem cibulu? nasla som nejake recepty kde je pouzita cibula, alebo uhorka alebo ina zelenina. a pisu ze je to recept prvej fazy. tak som zmatena ;-)
Odpovedať
@penelope111 Milujem Tvoj humor.Jeden moj znamy,ked je nieco lacne,tak vzdy povie:"No nekup to."Neboj sa,zasoby sa zjedia a potom budes sekat dobrotu.Kolko kileciek Ti chybuje do ciela?Ja som si nechala vyratat Dukanovi dokedy mam drzat dietu.Druha faza do 15.7. a consolidacna 3-tia do 15.12.2012./Tak na ukoncenie tohto sveta budem stihla./
Odpovedať
@penelope111 Vidim,ze som tu zacala debatu o cottage cheese.Ja som sa v prve dni napchavala s nim a vecer som mala zapuchnute nohy.Tak som skumala % soli a zistila som,ze je to velmi slane.Cize neislo o tuk,ale o sol,ktora viaze vodu.No a preto ten opuch./18-23% soli sa mi zda vela a taksa musim miernit,alebo ho nejest./Vies co je wasabe?
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver Ja som taký vtipný človek :-) Ja som taký extrém lebo ako som vtipná tak sa viem aj dobre nasr.. :-) Dnes ráno som mala váhu 80,5 kg začala som s 85 kg a chcem od 60 - 70 kg podla toho ako sa mi bude dariť :-) Kde si sa nabrala vo Vancouver? Neviem to slovo vyskloňovať :-) Myslíš wasabi? Ak ano tak včera som sa večer napchávala s arašidmi ktoré boli obalené vo wasabi :-) A keby som ich s manželom celé nezožrala dala by som si aj dnes :-)
Odpovedať
@penelope111 Myli Ta ta slovencina ? No vo Vancouvri som tak jedno1/4 storocie.Tak co je to wasabi?Ale schudla si vidim viac ako ja .Len tak dalej a budes kocka.To je jedno aka si mlada.
Odpovedať
Ahojte baby,ja som vcera zacala,dnes o kg menej.Mala som 73kg a moj ciel je 63kg.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ja som sa tu prihlasila pred par dnami, som druhy den v II.faze dnes mam B den a poviem vam zvladam to dobre, ale ako citam vy jedavate chlebik dukanov, kakao, osladene jogurty... ked si predstavim ze nic z toho som nemala... ked mam chut na sladke, co je velmi zriedka odkedy som na DD t.j 6 den, dam si biely jogurt, skorica a 1 tbl.umeleho sladidla, to je moja pochutka 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mam dole 2kg, ale dnes som "to" dostala, citim sa nafuknuto, tak tento tyzden sa vazit nebudem, ale odolala som roznym pochutkam cez vikend, synovi som piekla zem.placky, inak vcera na obed kolozvarska kapusta, a vcera som bola u kamosky na kavicku, nukala ma kolacikmi, nevzala som si a priniesla som si so sebou um. sladidlo do kavy, som na seba pysna, lebo ja som predtym sladke-denne a vela, tak drzim vsetkym kockam palce ;-)
Odpovedať
@penelope111 ,,,super,,blahozelam,,,,,,,tak 5 kil dole,,za aky cas????..ech sa dari,,,
Odpovedať
Profilova fotka
pre petuska 86, mozes cibulu aj cesnak aj bylinky ja si robievam rybku a kuracinku aj tymito prisadami
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@vancouver Wasabi neviem odkiaľ to pochádza ale je to také zelené štiplave a vraj je to nejaký akože chren a štípe ako fras :-) Práveže vôbec by som nepovedala, že niesi na Slovensku to som si len dovtípila podľa vecí čo píšeš, že niesi na slovensku. Už viem ku komu pôjdem na dovolenku :-D vo Vancouveri som ešte nebola :-D ale nie vtipkujem :-) Ako som predpokladala po včerajšku + 0,7 kg. Nevadí zase to dám cez týždeň dole teda dúfam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 Ďakujem do včera to bolo 4,5 kg dnes ráno + 0,7 kg včera som to prehnala s jedlom všetko len zakázané som jedla :-) V utorok to budú 3 týždne čo dietujem a sviatky a oslavy som nezvládla keby som bola poslušná už by som mala dole omnoho viac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@meizy dakujem, mam zmatok. dnes som iba zacala a teda hladam recepty. a nasla som aj s cibulou daco. tak som si nebola ista.kedze zeleninu nemozem teraz...
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 mozes aj kysle uhorky s mierou a horcicu, pre mna je to fajn ochuti to trochu napriklad si dam na ranajky par platou sunky s horcicou a jogurt s otrubami , skoricou a um.sladidlom. Alebo na dusenu rybku si natriem uz na tanieri trocha horcice a k tomu jednu kyslu uhorku
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 ja som sa na redukciu vahy odhodlavala od noveho roku a nemohla som si to nabit do hlavy, az po velkej noci ma osvietilo, ked som nedopla posledne rifle ktore som nosila, hned od stredy som na DD, nic ma necaka ziadna oslava teraz v blizkej dobe co sa velmi tesim, lebo je to veeeelke pokusenie, drzim paluchy v tej poslusnosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@meizy Ďakuejm :-) Už som to zas dnes porušila ale od zajtra idem na plno na to musím aj ked ja som si nové rifle kúpila tesne pred začatím diéty :-) Tak teraz stým nemám problém, že čo si oblečiem ale musím schudnúť do leta lebo sa na seba nemôžem pozerať ked som v plavkách :-)
Odpovedať
Ahojte, zasielam linky na recepty, kolegynka ich postupne skusa: dieta-protal.sk/category/recepty-od-1-fazy/ dieta-protal.sk/category/recepty-od-2-fazy/ Palacinky bez žĺtka POTREBUJEME : 40 g kukuričného škrobu 2 lyžice sladidla 2 vaječné bielka 1/8 l odtučneného mlieka Vanilková aróma (nemusí byť) POSTUP : 1. Všetky suroviny vymiešame a necháme odstáť asi hodinu. 2. Palacinky pečieme v teflónovej panvici tak, že na panvicu nakvapkáme trošku oleja, vytrieme papierovou servítkou a zahrejeme. POZOR však na škrob - 1 polievková lyžica škrobu je asi 12 gramov a denne máme právo len na 1 PL kukuričného škrobu. Túto dávku si teda rozdeľ aspoň na 2 dni. V 2.fáze si občas môžeš dať aj viac škrobu, ale nie často, aby ti to nespomalilo chudnutie. Brokolicové placky som s bielkom neskúšala, urob pokus, prinajhoršom sa to rozpadne, ale na chuť nebudú zlé.
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 ja len ze ta chcem podporit, aby si to zvladla, lebo prve dva dni su najhorsie aj ked kazdy to preziva inak,mne sa zle dychalo, tocky v hlave a to som musela odstat v praci 8 hodin, lutovala som ze som to mohla zacat cez vikend kedy by som nemusela nic, ale na treti den som vstala rano (4.15), z postele a citila som sa plna energie, ani som nemala hlad ani nic uplne super to ma pohnalo dalej, tak nevzdavaj to bude lepsie a ani nebudes taka hladna :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 z kolkych kg si zacala a na kolko chces? ja idem pri vyske 165, 68 kg, chcem zhodit na 58. Mala som aj 50, aj 53 kg, ale vsetci mi hovorila ze som velmi stihla a ze ci som chora. Pamatam sa na tych 58kg to bolo akurat, ale...uvidime,
Odpovedať
Profilova fotka
@meizy Pri výške 172 cm som začala z 85 kg :-) Chcem od 60 - 70 kg podla toho ako mi to pôjde. Ja si tiež pamätám pred pár rokmi 54 kg ale to som bola ako kostra :-) Ale keď budem stále tu dietu porušovať tak neviem či neskončím na 90 kg :-D
Odpovedať
ahoj baby :) tak dnes som začala :) Výška 170cm, Váha 75,2kg, vek 19...nakoľko sa viac zameriavam na centimetre ako na kilá tak sem hodím aj miery 98-77-98 a stehno 59, mojím cieľom je váha okolo 65, no v cm by to malo robiť aspoň 10cm v páse...:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, takže ja som začala v sobotu, dnes už tretí deň a zajtra druhá fáza... teším sa konečne na niečo iné :D mäso mi proste samé dole krkom nejde, takže sa permanentne nalievam vývarom.... po nociach chodím pravidelne na záchod 2 razy :D začiatočná váha: 59kg, chcela by som to dotiahnuť na 52kg a zatiaľ mám dole 0,8kg.... asi to tak ľahko nepôjde dole :(
Odpovedať
Profilova fotka
D. chlebík upečený. Dala som menej tvarohu aby nebol taký mokrý a ostal mi chrumkavý, ale nevadí spapám :-) Na to som si spravila tvarohovú pomazánku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, dnes prvý den 3tej FAZY!!!! :) určite sa oplati vydržať tie prve dve bez veľkých prehreškov, nech sa čo najrýchlejšie dostanete do 3 :) ovocie som nejedla od 6. 3 :) a dnešné prvé jablčko bolo fantastické :) :-P mimochodom dnes som sa vážila, a mám dokonca o kilo menej ako som plánovala, počujem neustále komplimenty od ľudí z mojho okolia, teda okrem ojej mamči, ktorá sa boji že bude zo mna anorektička :) :) stalo to za to, tak držme si navzajom palce nech to dotiahneme do konca !! :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Gratulujem k tvojmu úspechu a uži si tú tretiu fázu :-)
Odpovedať
caute baby, ja chcem tiez začať, ale nejak nie som na vypekanie, kedža tam musíme jesť každý deň niečo z otrúb. Nemôžem to niečim jednoduchým nahradiť? A pozerala som recepty a niekde sa píše aby sme do receptov dali aj jačmenné a ovsenné otruby. Treba to alebo stačí dať iba tie jačmenné, ktoré som po dlhom hľadaní našla a kúpila. Poradíte :) mi nietko
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, dnes 1. den 2. fazy. V pohodicke to slo zvladnut, no dala som dole len 1kg po 4 dnoch. Moj ciel je 58-60 zo 69. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby.. co presne jete v prvej faze? okrem kuracieho masa, kuracej sunky a bielych jogurtov? Je nieco, co treba jest pocas celej dlzky chudnutia? ako napr. otruby.. jedia sa od sameho zaciatku vkuse? je to ten zaklad?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?