Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 Podla mna ano.Ja som prestala uplne piect pecivo.Uz si robim len tieto toasty.Mne to raz skusil drahy u nich domka a tak mi to zachutilo,ze uz ani nic ine nechcem ;-) Mne ho sice dal moj drahy ale on ho kupoval v Tescu a to bol vraj nejaky uplne najlacnejsi.Vobec nie su mokre vo vnutri a naozaj chutne. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Aj ja tak malo papavam.Niekedy dokonca menej ako ty.Jarobievam kratky a dlhy tyzden a to ked som domka po praci,tak mam ranajky niekedy okolo obeda.A to len tvaroh alebo jogurt.Potom uz len nejaky vyvar a vecer mliecko skoricove.Ale zase v praci sa napapam uplne normalne |-|
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 ahoj, mozes mi prosim ta napísat ako si robís to skoricové mlieko, citala som, ze skorica je dobrým tukozrutom, ale nasla som len recept na skoricovu kávu...dakujem
Odpovedať
Ahojte, dneska som sa druhy krat vazila odkedy drzim dietu. Dnes je to 16 den, prvy krat som sa vazila po 9 dnoch a mala som 4 kg dole. Ale dneska nastalo neskutocne sklamanie, pretoze za tyzden som neschudla nic. No hrozne sa citim a premyslam ci to este vobec pojde dole, a tak pekne to slo dole na zaciatku :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
@slimme nestresuj, vaha sa niektorym chudnucim zastavi aj na tri tyzdne... ;-) neboj nic :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver Konečne mám kľud po oslave :-) čo sa týka toho tanca tiež to nieje žiadna výhra :-) Nevadí najprv chcem trochu schudnúť a potom skúsim nejako cvičiť :-) Mám objednané kolieskové korčule tak som zvedavá či sa mi bude dať na nich korčuľovať :-) No čo sa týka oslavy tak som zhrešila :-) Guláš, chlebíčky, torta, víno, šampanské :-) Som si myslela, že ráno keď sa postavím na váhu bude + 2 kg a bola som milo prekvapená, že to bolo - 0,4 kg :-) to asi to čili čo som si dala do gulášu :-D Neviem či som to pochopila ty si v Grécku?
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak ako s tým cottage? aký jedavate, mohli by ste sa pozrieť, včera osm davala fotku, tieto kupujete aj vy? tie od RAJO?
Odpovedať
@atlantida ja kupujem tento, ten je najnízkotučnejší, čo som našla..je z lidlu http://www.google.sk/imgres?um=1&hl=s...
Odpovedať
Profilova fotka
DNES: RANAJKY: polka PIZZE zo včera, jedna paradjka s trochou činskej kapusty OBED : kuracie mäsko so zeleninovým šalatom OLOVRANT: nízkotučný jogurt s lievancami(asi 4-5 takých maličkych) VEČERA: kuracie mäsko so zeleninkou :) a možno potom ešte aj mliečko so škoricou si dam :) ZAJTRA: 3 FAZA !! JUCHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida ake je zo mliecko zo skoricou, prosim ta napíses mi recept, alebo pomer, alebo je to specialna skorica?Dakujem
Odpovedať
@atlantida super jedalnicek ;-) blahozelam k tretej faze :-) :-) :-)
Odpovedať
@penelope111 Moje meno,je moje mesto.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@kubikovi Ja si ho robievam len studene.Teple mlieko naozaj nemusim.A velmi jednoducho.Len si dam do pohara za nejake 2lyzicky mletej skorice a zalejem to mliekom.Nizkotucnym.Trosku to vyslaham,napeni sa to a uz len vypijem.Pridavam aj sladidlo.Mozno to kocky inak robia,snad sa nejaka najde,co nam odpovie ;-(
Odpovedať
@ivanuska257 My sme s Atlantidou debatovali o % soli cottage cheese.Sol viaze vodu a zatazuje oblicky.Je tam 18-23 % soli,podla toho kolko % tuku je tam.A mozna aj podla firmy,ktora to robi.
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 @kubikovi :) vieš čo , ni špecialne :) Pohar nizkotučného mlieka nalejem do menšieho hrnca, dam trošku sladiidla, ale netreba veľa, samozrejme podla chuti, povarim, a pridam škoricu, aby sa pekne rozpustila, a škorica tiež len poldla chuti, nemam to nejak namerané :) milujem také horúce, zahreje to žaludok, ale každému chuti asi inak :) a tiež mi tak spení asi tak 3 cm penu na otm mam, lebo to stále miešam kým to neni horuce :) , ale ta pena mi chuti :-P
Odpovedať
@penelope111 Ja neviem,napisala som Ti nieco a stratilo sa mi to.No drzala si sa celkom dobre,okrem tej torty.Ale musime si odpustit.Aj ja tu flasu sampanskeho cez Velku noc.Ale neodrazilo sa to na Tvojej vahe a tak je to fajn. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake dakujem velmi pekne :) :) ano, ani necitim že mam dietu, normlane ma to znervoznuje, že ani hladna niesom :D ...
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 jej dakujem, že si mi odpovedala, idem si ho urobit, mám strásnu chut....
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kubikovi Aj nabuduce ;-) Len sa nezlakni ,bo ked ho robim za studena,tak skorica sa nerozpusti.Ale ako uviedla @atlantida ona si mliecko zohrieva :-) Tam sa ta skorica zrejme pekne spoji s mliekom :-p
Odpovedať
@marvee ahoj ak možem poprosit o tvoj jedalniček dakujem velmi pekne ja som držala tu 90dnovu dietu a schudla som asi 9kg pred dvomi rokmy a teraz sa neviem dajak dokopať a kilečka idu hore už neviem ako sa ktomu dokopať dakujem pekne pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ešte sa chcem uistiť, v 3 faze nestriedam už B a BZ dni či? :) zeleninku možem kedykolvek či? :) neviete niekto ? :) alebo nejake ešte rady nemate k tej 3 faze, nejake zasady čo by ma mohli zaujimať, teda ak niečo nove, nejake pikošky, lebo ten základ čo je na : http://www.dukanovadieta.com/products... a http://www.dieta-protal.sk/hlavne-pra... ovladam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver Našťastie váha neišla hore ale dnes je to horšie :-) Dnes som pažravejšia ako včera lebo nám toho veľa ostalo. No čo to vyhodím? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida V III. fáze máš iba jeden bielkovinový deň za týždeň :-) Takže šesť dní za týždeň môžeš zeleninu a plus povolené potraviny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanuska257 No ten cottage prave zhanam!!! Ma super malo tuku. Kupila som ho raz a viac ho neviem najst, obchadzam vsetky Lidle, uz som bola v 4 ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 aky cottage si doteraz jedavala?
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Kupujem co najdem, Rajo, Sabi,... ale tie maju 4,5 - 6% tuku, takze obmedzujem (ten 6% vobec). Ten co dala @ivanuska257 som kupila v Lidli asi 10 ks naraz ale uz nikde nemaju. Obehla som Tesco, Billu, Lidl, Milk Agro, Fresh a nikde nemaju s nizsim obsahom tuku ako 4,5%. Tu Linessu ma asi len Lidl, aj ked si presne nepamatam kolko tuku mala, ale urcite menej.
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 jáj lebo ja tiež to Rajo, ako nie často, ale tak jeden týždenne zjem .... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 Vies normalne fungovat, ked len tolko zjes? =-) Teraz som tak nastavena na pravidelnu stravu, ze mi hned skrka v bruchu ;-), ked mam BD a nejem pecivo ani sladke, tak ma hned boli hlava a je mi na odpadnutie. Ja som mala tazsie pracovne obdobie, odvykla som si jest, ani mi to nechybalo, jedla som ranajky - len niekedy, obed ked som sa spamatala, ze som nic nejedla, teda okolo 15 - 16-tej som niekde vbehla na menu a vecer pri telke co som nasla doma. Za necely rok som tak pribrala 6 kg :-( Uz si to sice pisala, ale z kolko chudnes na kolko?
Odpovedať
http://www.madeta.cz/cs/produkty-a-sl... Baby ja kupujem tento syr, je vraj zo vsetkych najtucnejsi ale podla mna len o trosinka, no neviem asi bude tucnejsi lebo oproti napr, Rajo je ovela chutnejsi, jemnejsi, rajo a ostatne mi vobec nechutia smrdia mi a su kysle a tento je taky mnam:) ale neviem ci predsalen neskusim iny, co myslite je to v norme?myslim tie tuky...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?