Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby. Tak ja varím o sto šesť na zajtrajšiu oslavu :-) Teraz som si konečne sadla od rána. Ráno u Dr. potom po obchodoch teraz varenie. Hrúza už najbližších 10 rokov žiadnu oslavu nerobím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby takže nakupila som si nizkotučné rajo jogurty, naozaj 0,1 % tuku, dám sladidlo, škoricu / kakao, bude super :))))) v pondelok 3 fazička :-P jupíííí jupíííííííí !! :)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 skvelé, aspon sa nenudiš no nie? :-P :D a zajtra sa zabav, nechti to vyjde :)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 joj dakujem, ako pozeram aj ty už maš uspechy :) tak vela šťastia prajem ešte :) ano cviičm, len občas, no musim začať pravdielne, a prechádzam do 3 fazy od pondelka :)
Odpovedať
Profilova fotka
Prave papam...Pudingova kaša :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 krásne ju maš hustu, mne sa nikdy takato neurobila, ale inak chuťovo je velmi dobra, ju robim skoro každý druhy den :))) a aj zasýti ma viac ako pečivko :ˇ)))
Odpovedať
Profilova fotka
@rriana dakujem ;-) a ked mam zeleninovy den teda tak to musi byt upravena zelenina alebo aj surova moze byt? nikde som sa toto nedocitala. len na jednej stranky pisu ze musi byt na pare, grilovana alebo na vode. tak ma napadlo ze ci nemoze byt aj surova. dakujem za info, snad sa v tom zorientujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Ej veru sa nenudím :-) Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 Hocijaká zelenina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 @atlantida Baby ako robíte tu kašu? Dík :-) Vyzerá dobre :-p
Odpovedať
@penelope111 Na 2 dl mléka 2 vrchovaté PL otrub a cca 3 lžičky pudingu, sladidlo. Když dáš víc sladidla, můžeš si ve finále přidat do kaše tvaroh a bílý jogurt (nebo jen jedno z toho). S tím tvarohem je to maximálně sytivé... ;-)
Odpovedať
@slimme tiramisu mám celkem vychytané. Lepší je z této stránky: http://www.dieta-protal.sk/tiramisu/ s drobnými úpravami: piškot: místo kukuř. škrobu vanil. pudingový prášek a není třeba aroma náplň: 3 tvarohy, 1 velký jogurt, puding (hotový) z 2 dl mléka a 20 g prášku. Kávu bez aromat, jen se sladidlem, popř. s mlékem. A mnohem víc sladidla - ochutnávej během přípravy - jinak je to bez chuti... Dej vědět jak se povedlo...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bambi2424 mnam tie tousty vyzeraju dobre, kde by som nasla recept prosim ta?
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 aký syrokrém používaš
Odpovedať
moja vecera :P
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka Ďakujem :-) Vyskúšam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka Jeeej, no prave som dala korpus na tiramisu do rury a citam tvoj prispevok! Mohla som tam dat ten puding :-( A aky puding kupujes? Ja som este nerobila.
Odpovedať
@9ka no super diky moc za recept na tiramisu! :-)
Odpovedať
@9ka Prave som si urobila tu otrubovu kasu s pudingom a chuti mi to, len rozmyslam ze ci mozme ten puding ked obsaguje tak vela sacharidov?
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Ano, uz mi zisli konecne aj kila :-)
Odpovedať
No asi som sa kasou na vecer napchat nemusela co?ja som truba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka Do toho tiramisu aj zelatinu ako je v povodnom recepte?
Odpovedať
@daniela_7 různé příchutě pokud možno Dr. Oetker a želatinu obyč, akorát, jak jsem psala - víc osladit. @slimme pudingu můžeš asi 20g za den -tedy toho prášku. Je to kukuřičný škrob, je v povolených potravinách.
Odpovedať
Ahojte dievcata.chcela by som sa pridat k vam, len stale mam este nejake nejasnosti a bola by som rada, ak by ste mi niekto mohli poradit.to pecivo, co si peciete, to mozte papat od prveho dna diety?alebo len tie otruby?chcela by som zacat chudnut uz od pondelka, ale cakam na nove vydanie knihy Dukanova dieta, ktora ma vyjst 17.4. tak preto sa este pytam vas.dakujem za info.
Odpovedať
ahojte, rada by som sa pridala. Zacala som 12.4., zatial mam dole 1,5 kila za 2 dni, snad este nieco pojde dole v prvej faze. Okrem www.dukanovadieta.com, si zvyknem citat aj na www.dieta-protal.sk, pre motivaciu, tak sa snad tych svojich 40 kil navyse casom zbavim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slimme Recept : 2lyzice psenicnych otrub,2 lyzice ov.otrub,1lyzica niz.tucneho tvarohu,1vajce,sol,korenie+ bylinky podla vlastnej chute.Vsetko zmiesat a len vliat do toustovaca.Ja to necham plnych 10 min.zatvorene a az pak to otvorim a pozriem.Otocim este chvilku necham a hotovo.Vcera som skusala aj s tekvicovymi jadierkami a bolo to este lepsie.Naozaj odporucam.A toutstovac mam uplne obycajny,najlacnejsi z Tesca ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ninimini syrokrem kupukem v Lidli,Terne ako kedy.Vzdy len light vyrobok a zjem k toustom len jeden trojuholnicek.Inak ho zase aj tyzden nepapam :-| Ja by som aj tolko veci chcela vyskusat,no ako som zacala s Dukanom,tak sa mi uz aj zaludok stiahol a nepotrebujem tak vela papat. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 Oplati sa kvoli tomu receptu aj kupit toustovac? ;-) Zvazujem, ci ho vyuzijem. Vcera som zas robila chlebik, ale trosku som to presvihla s praskom do peciva, sypala som len tak od oka. Nafukol sa mi a potom splasol :-( Zas je taky mokry a splasnuty, no mne to nejak s tym chlebom proste nevychadza :-D
Odpovedať
@bambi2424 ja tiez strasne malo jem a vobec nie som hladna....ked si tak zratam denne co zjem, je toho velmi malo...napr. vcerajsok: ranajky jogurt, obed tuniak a jedna uhorka, vecera ta zeleninova tlacenka, aj to som nevladala dat vsetko, co som si nalozila :-| ...dnes rano zatial len kava a vobec na nic nemam chut...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?