Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka Len si preštuduj, že sú tu od teba aj horšie čo to posr... cez sviatky a to som ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida tiež začínaš od zajtra ??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 nooooo skvelé... som rada, že v tom niesom sama :-) a začínaš od zajtra ???? alebo už dnes si zacala bojovať ??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka ano dam si znovu prvu fazu :/ po mesiaci chudnutia :/ ale len 3 dni.. a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida ja si dam styri dni ... chcela by som takych 5 kileciek dať dole do svadby... aj ked pocas ych troch tyzdov co som to držala tak som schudla tak dve kila... aj to tak skakalo že sem tam kilo hore dole... ale cvicim popri tom a chodim aj na zumbu :-) dúfam, že sa to podarí.... a fakt ti poviem že začínala som chudnut vela krat ale nikdy mi to dlho nevydržalo, ale jak som sa dostala na tuto strnku tak mi to dodavalo sily... ked som citala že fakt realne eny dievčatá vidia ten rozdiel... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka Už dnes som začala bielkovinový deň a ešte aspoň 2 - 3 dni si dám len bielkoviny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 hej hej ... to si dam aj ja cisto bielkoviny :-) som si nakupila cottege a syrceky... a mlieko ... :-) mno už sa teším :-) fakt sa citim lešie potom ... ked jem piate cez devite tak ma zdufa strasne :-D :-D ale takto je to super ...
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka U mňa sa zas ozval žlčník a nebola to žiadna sranda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 počkaj to sa ako prejavuje ???? lebo aj mna predtym ma dosť bolievalo brucho ... take krce som mavala... :-/
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka Na pravej strane pod rebrami :-) Neskutočná bolesť napínanie na zvracanie a tak :-)
Odpovedať
baby drzte sa ! ja som cez sviatky porusila jednym pudingovym zakuskom samozrejme s cukrom ale co uz ... tak za trest idem dnes 7.den bielkoviny namiesto tych pôvodnych 5 a poviem vam maso a vajcia nemozem uz ani vidiet tesim sa na stvrtok ked idem na druhu fazu :)
Odpovedať
@penelope111 Tak potesim Ta.Najhorsie som tu na tom ja,lebo 29.4.zacinam liecenie 4 tyzdne a moje tazko zhodene kilka budu spat.Som na diete od 24.3. a spolu dole 3,40 kg.No porad babko!
Odpovedať
Článok sa načítava...
@penelope111 Neda mi to napisat.Ja sice uz zlcnik nemam,ale mala som tiez cudne pocity na pravej strane v prve dni.Tak denne vypijem 0.5 l bylinkoveho caju od zaludka a je to dobre.
Odpovedať
@daniela_7 taky mám mac book - kopírovat mi jde normálně.... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, jedávate počas tejto diéty jogurt - aktívia biela sladká??
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver Kam ideš na liečenie? Možno sa tam bude dať vybrať nejaké dietne jedlo a potom ked prídeš domov nám napíšeš že máš - 10 kg :-D Aj keď nemáš žlčník sa môžu vraj vytvárať kamene v žlčovodoch. Niekde som to čítala lebo ja mám hodne kameňov a dajú sa vyplaviť olivovým olej keď piješ ale keďže teraz olej nemôžeme tak žiadna výhra. Pijem žlčníkový čaj asi 1 l denne ale aj tak mi to nejako nepomáha už tam mám asi veľa kameňov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) no dnes náááádherný pohlad na váhu :) konečne sedmička na začiatkuuuu :-D po tých sviatkoch som si povedala bože moj nikdy sa tam nedostanem :-D no konečneeeee :-D takže dokopy spolu -3 kg :) :) :) idem si upiecť pizzu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wikinka90 Gratulujem :-) Mne to ešte potrvá kým tam bude 7 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby a ake jogurty jedávate? myslíte že biela aktívia je OK? lebo ževraj ma vela tukov, ale sa mi zdá že ju aj testoro jedávala.... ine jogurty nizkotučné sa mi zdaju že maju vela cukrov...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babizne :) už asi 3 deň čítam toto fórum :) a veľmi sa mi zapáčila táto diéta. :) Chcela by som zhodiť tak 5 kg :) možno menej :) Začala som už dnes :) Nie je to také ľahké, ako som si myslela :) Na raňajky som si dala jogurt, nízkotučné mlieko, na desiatu (kedže som ešte na strednej) som si zobrala šunku, syr a otrubovú žemličku :) a teraz na obed som si dala 4 krabie tyčinky.. :) Snažím sa piť veľa vody.. :) no začínam mať točáky a pobolieva ma hlava :( snažím sa to vydržať :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sabbi1693 Vitaj :) toho sa neboj, je to prirodzené, v prvých dnoch budeš určite taká nesvoja, trošku malátna unavená, je to trošku šok pre organizmus, hlavne vela pi :) pokial si zdravá a nemaš teda zdravotne problemy, malo by to prejsť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@evkano skor tú bez príchute, osladenu sladidlom, chuti rovnako, a aspon som si ista že tam je sladidlo z kt. nepriberiem :) :D teda dufam že to robim dobre :D
Odpovedať
Profilova fotka
@sabbi1693 Ahoj. Kúp si nejaké vitamíny. Mňa na začiatku ešte aj zuby všetky rozboleli ale keď som začala jesť vitamíny tak je všetko ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prvý deň v prvej fáze pomaly za mnou, dneska som vládala aj zabehať si :) zajtra mám na obed v pláne nejaké kuracie mäsko.. máte nejaký chutný recept?
Odpovedať
@evkano ja mám rada kuracie na kari omáčke...kuracie narežem na kocky, podusím na cibuľke a pridám kari omáčku - biely jogurt vymiešaný s cibuľkou, kari korením, kvapkou horčice, žĺtkom..:)
Odpovedať
@penelope111 Tak to je uz na sukromny rozhovor.Ja som skoro dopadla zle,lebo som sa dostala pod skalpel neskoro.Idem so Trenc. Teplic a do Luhacovic.S dietou uvidim.
Odpovedať
tak dievčatá...:) seriózne už idem od pondelka do tej III.fázy lebo to len zbytočne naťahujem..idete niekto už do III.?
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver Obidve miesta sú pekné kam ideš :-) Ja by som mala isť tiež na liečenie ale sa mi nechce len Dr. stále že mám isť :-) No ten žlčník ma už dosť bolieva ale nechcem isť stým k Dr. lebo nechcem aby mi ho zobrali :-) Ja keď som bola v Dudinciach tak sa dalo jedlo vybrať aj dietne. No ale vtedy som jedla všetko čo som videla :-) Vtedy ma nejako dietne jedlá netrápili :-) No nič po liečení začneš dietovať odznova a je to vyriešené :-) Ináč v Tepliciach majú dobré oplátky :-)
Odpovedať
caute caje, dnes super den, nevazila som sa od zaciatku diety, ale dnes som si po 10 mesiacoch obliekla rifle velkost 29 :-p :-p :-p :-p ja sa taaaaaaak tesim, boooze, konecne naberam normalne krivky ...
Odpovedať
Ahojte dukanky, neviete mi prosim poradit ci mozem jest cottage? Ten co si kupujem ma priemerne hodnoty na 100g: bielkoviny 11,5, sacharidy 3,3 a tuk 5,0. a este je v popise susina 21% a tuk 5%, ja sa v tych susinach vobec nevyznam...dakujem za rady
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?