Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@ninimini To by ťa bolelo :-) Budem sa musieť zmieriť s mojím osudom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 ale potom ten krásny efekt a odlahčenie:))
Odpovedať
Profilova fotka
@wikinka90 tak to už určite budeš už dobre vyzerat
Odpovedať
ahojte,,,,ako sa stravujete pri DD??myslim casovo,,,,,v pravidelnych intervaloch??...5 x do dna??alebo si date ak mate chut na nieco, ,,,,mam nepravidelny rezim,,,,a dost narocnu pracu, niekedy sa proste najest nemozem,,,,, ;-) ...cita, citam,,,a po sviatkoch sa chcem pridat k vam...:))ň
Odpovedať
Profilova fotka
@ninimini Dúfajme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 Ja jem kedy som hladná a hlavne večer :-)
Odpovedať
,,,ahoj,,,,, @penelope111 a v ktorej faze si??
Odpovedať
Profilova fotka
V druhej 4 deň. Ale ja od začiatku jem kedy som hladná a hlavne večer :-) Ja som taký nenažranec :-)
Odpovedať
@penelope111 ...to poznam , preto sa pytam:)).....a ako to ide??..mas uz nieco dole???...a este mas nejaky jedalnicek????podla ktoreho sa stravujes??dakujemm
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 Mám dole cez 3 kg. Nemám žiadny jedálniček čo ma napadne to zjem. Najťažšia je prvá fáza keďže nevieš čo si máš dať lebo nič nemôžeš :-) Hlavne jem jogurty, tvaroh na sladko, kefír a šunka.
Odpovedať
@penelope111 ...vsak to je fajn:)).....a prva faza mala kolko dni??
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 Však aj ja som spokojná :-) Prvú som mala 5 dní.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby, som bola dnes na velkej už 7x a tak dufam že to je dnes už zo mna vonku všetko čo sa nazbieralo za posledných 5 dní... som našla jeJEDINÉ MÍNUS tejto diety..;) .... neviete mi odporučiť nejaku mineralku čo kupim bežne v obchode, aby som ju preventivne pila každy den? nejaka čo ma protizapchové učinky :(
Odpovedať
...maso z diviny&??????mozeme???
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 ano :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida To by som aj ja potrebovala, ale zas ti to až na toľko nezávidím.
Odpovedať
Profilova fotka
teraz som vyskusala to tekute sladidlo z tesca no to je hroooozne sladke ... nabuduce len pár kvapiek :-D
Odpovedať
@wikinka90 ..v tescu ho dostat???ake je velke a kolko stoji???.....je pri dia vyrobkoch??dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 je to tesco výrobok, volá sa low calorie liquid sweetener , má 300 ml a má taký modrý vrch... stalo to asi 99centov a nasla som to oproti kecupu tam su vselijake sladidla uz blizko pokladni, neviem ci tam su aj ine dia vyrobky :)
Odpovedať
,,,dakujem pekne,,,,,hadam to moj drahy najde,,,kedze som pn,,,,dakujem,,,:))
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 nájdee :) nech prejde konce regálov na strane kde su pokladne :) aspon v Rožňave je to tek :-D pri najhoršom sa spýty dajaku predavacku :-p
Odpovedať
..dievcata,,,,,uziva nejaka z vas aj tablety podporujuce chudnutie popri DD?????.....ma s tym niekto skusenost???vdaka,,
Odpovedať
Profilova fotka
Baby prosím vás ako je to zo sójovými kockami? To sa môže a ak áno koľko?
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 v 2. fáze moze :) nevem kolko ale asi to je jedno bo aj tofu aj take veci sa mozu :) ja sa neviem dockat ... dnes len 3. den 1. fázy a chcem to drzat tyzden :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 Mozu sa,no len 50g =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wikinka90 @bambi2424 Ďakujem za odpoveď lebo som to nikde nemohla na nete najsť som si dnes kúpila dva balíčky dúfam, že sa to bude dať jesť lebo som to jedla už dávno pred pár rokmi a strašne mi to nechutilo :-)
Odpovedať
@atlantida ....a riadnu. :-(
Odpovedať
@penelope111 citron sa nemôže..... :-(
Odpovedať
kočky, myslíte, že som dnes večer veľmi zhrešila, keď som si dala v čínskej reštike kura na šampiónoch s kapustovým šalátom???? mám BZ deň.
Odpovedať
Profilova fotka
@tarantula888 tuto som našla že sa môže http://www.dieta-protal.sk/hlavne-pra... je tam síce napísane že nie ako nápoj ale si myslím, že v nevyhnutnom prípade sa nič nestane :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?