Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 Ahoj...moja ty nezufaj!!!Aj mne to ide pomalinky.Dokonca aj mojej maminke.My nechudneme z nejakej vysokej vahy.Tiez som na vahe badala ubytok len 1-2 kg v prvom tyzdni a v druhom takmer nic.V pondelok som sa postavila na vahu a sup 4 dole.Pekny pocit.Ale pak som prisla do prace a prave zacinali tyzden druhy kolegovci a hned ma spovedali,ze aka som pochudnuta,ze ci mam nejake problemy :-D Takze hlavne daj na osobny pocit a oblecenie.Vaha by pre nas nemala byt az taka smerodajna x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby, prišla som si z nákupu akurat, kupila som si nove rifle, neviem to číslovanie je ine na každých asi, ale jedno je iste, určite su menšie minimalne o jednu velkosť ;) už som sa potrebovala niečim povzbudiť po tom mesiaci sa odmeniť ;) , joj teším sa z nich :) prajem pekny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
@nanulik nie otruby a ovsene vločky je rozdiel, ovsene vločky sú tušim zakázane
Odpovedať
@atlantida aha dakujem za odpvoed ale ako som to podrobne pozerala tak to nič pre mna :-D moje oblúbené veci sú všetky zakázané. a komu by sa chcelo na dva chody variť. že len pre mna a pre zvyšok rodiny :-) tak mi nič iné neostáva len sa zmieriť s postavou alebo haldať iné spôsoby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nanulik :) no ved to, nie pre každeho je tato dieta, moja sesternica tiež rozmyšlala že sa na nu da, ale ona mliečne produkty nemože ani len ovonať :)
Odpovedať
Ahojte, mam taky problem, neviem ci je to normalne pri DD, drzim ju dnes 6 den a uz 6 dni mam hnacku.Mate s tym niektora skusenost?
Odpovedať
Profilova fotka
@slimme fu.. rada by som sa s tebou vymenila, ja mam prave opačný problem ;) ale teraz važne nemam skusenosť s hnačkou ale už som niekde čitala , nikto pisal že mal hnačku... ale ak ju maš už 6ty den tak fu... to už je problem asi, nezjedla si neičo pokazene?
Odpovedať
čaute babenky.....aj ja sa pripájam k DD. Držím ju už týždeň a myslím, že mám nejaké výsledky. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tarantula888 vitaj medzi nami :)
Odpovedať
...... možno Ti nesadli otruby, alebo nízkotučné mliečne výrobky. Ja mám opak a ide ma porantať. :-(
Odpovedať
ďakujem....
Odpovedať
Profilova fotka
@tarantula888 tiež maš zapchu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@atlantida Ja som na tom tak isto ako ty už asi 4 dni som nebola na WC. Skús si polku citrónu do pohára s vlažnou vodou na lačno alebo psylium. Ja si to dám zajtra lebo dnes som bola rano u Dr. som nemohla.
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 jáj, no vieš čo vypila som kavu tak ma dosť tak na zachod bralo, a troškuu už povolilo mi od rana, ale sa normlane bojim isť na dalši raz, ja osm asi naposledy pred týždnom, ale ked mne sa vobec nehcelo, a otruby som nevynechala ani raz, neviem prečo, ale už nejak vydržím, dufam ešte zajtra rano skusim ten citron, a prejdem asi do 3tej fazy aj tak, dufam že tam ma zapchy už nečakaju nejak ked už bude ovocie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@slimme Hnačku môžeš mať aj s toho ak si zjedla studené mliečne výrobky na lačno mohla si si zachladiť čreva. Ja som mala takýto problém pred pár mesiacmi po studenom mlieku odvtedy si všetko vyťahujem s chladničky pol hodinu pred jedlom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Ja pijem 2 kávy za deň na mňa to nefunguje :-) Prinajhoršom mám doma guttalax :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) takže hlásim dneska ráno 3. deň 80,6 kg takže - 2,1 kg :) :) :) ciel 65 minimálne takže vydržať :)
Odpovedať
Profilova fotka
a musím si vás dočítať bo forum som začala čítať od začiatku takže mám čo robiť :-N potom už budem aktívnejšia :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes ráno som zistila kde som schudla tie 3 kg keďže pás, boky a stehná stále rovnako. Obliekla som si podprsenku a bolo to jasne bola mi veľká a pritom je to jediné miesto kde by som chcela pribrať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 dufam že ja tak nepochodím bo ajtak tam nemám skoro nič :-N nerada by som stratila aj to maličké moje :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@wikinka90 Ja mam ten istý problém s mojich čerešničiek sa stávajú iba kôstky ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 :-D :-D ach neže budem mať zase len puberťácke lentilky pod kobercom ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@wikinka90 @penelope111 baby ja som bola s mojimi uplne spokojna no teraz mam .. och :/ :D ale ešte niečo predsa len ostalo, no už to nie je to čo to byvalo :D :D :D :D
Odpovedať
@atlantida Nic pokazene som nezjedla, nechapem to, zacalo to hned prvy den diety...No skusim zivocisne uhlie asi dneska lebo uz to trva dost dlho...
Odpovedať
@penelope111 No to ma nenapadlo, ale ked nad tym premyslam tak na lacno jem z chladnicky akurat sunku a mlieko pijem iba teple v kave...mne skor nejde do hlavy ze to trva tak dlho...
Odpovedať
Profilova fotka
@wikinka90 @penelope111 jabudem rada ked sa dostanem pod 100 :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida @wikinka90 No teraz musíme len vydržať aby sa ostatné partie na tele prispôsobili tým naším lentilkám :-) Škoda zase budem ako chlapec od pol pása hore :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@slimme Tak to ti neviem poradiť. Ja mám opačný problém :-) Ja keď som mala za chladený žalúdok a črevá som to mala asi dva týždne.
Odpovedať
Profilova fotka
@ninimini Držím ti palce aby sa ti darilo. Ako dlho dietuješ? A koľko chceš dať dole a koľko si dala? Možno si to už písala len si nepamätám. Hlava moja pomazaná :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby koľko tých vaječných žĺtkov sa môže jesť? Niekde som čítala, že dve za deň a niekde že jedno za týždeň.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?