Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ja som zacala dietu vcera, s 82,7 kg :-| je to vela ja viem ale ked som bola najtensia ajtak som mala 60... takže dnes ráno 81,5 :-) :-) :-) ciel 64-65 ešte uvidime :-) tešim sa a prave idem ešte nakupovať dalsie light veci :-) aj sebe aj vám držim palce :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@wikinka90 Ahoj. Držím palce nech sa ti darí. Akú máš výšku? Ja som začala chudnúť pred týždňom z 85 kg pri výške 172 cm.
Odpovedať
@ujeta Vidim, ze v tom nemas jasno.Mala by si si kupit hlavne ovsenne otruby a psenicne otruby na doplnenie - su dobre do chlebika. Ja mam aj spaldove - pouzivam na bielkovu tortilu a do nej masko alebo salatik.
Odpovedať
Profilova fotka
baby a karé je uplne zakazane? či ako to je? iba hydina, ryby su povolene?
Odpovedať
Profilova fotka
Dukanov chlebík upečený na dva dni trošku sa mi nepodaril neviem piecť v plynovej trúbe :-( Ale je chutný a konečne mám chlieb :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 aký si piekla? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Bravčové je zakázané celkovo ak sa nemýlim. Povolené je hydina, ryby, a hovädzie.
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 fuha... ja ho jem, mne sa nezda nejake masne že by bolo... alebo čo... tak teraz som uplne sklamana :/
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida To som prvý krát piekla som skúšala :-) 2 lyžičky ovsených otrúb, 2 pšeničných, 1 vajce (viac som nemala), 1 malú lyžičku kukuričného škrobu, 3 malé lyžičky jogurtu, polku tvarohu, kmín, ždipček soli a pol balíčka prášku do pečiva. Pozerala som recepty a zobrala som si z viacerých niečo :-) No len to pečenie nedopadlo najlepšie mala som to piecť dlhšie pri menších stupňoch. Nevadí naučím sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 ale chuťovo je fajn? a v čom si ho piekla?
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Ešte sa môže konské mäso a králik :-) To by som nezjedla ani jedno. Bravčové ma veľa tukov. Ja moc bravčové nemusím takže mi to nejako nevadí.
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Chuťovo je dobrý. Piekla som ho v takom malom úzkom pekáči čo som si v tescu kúpila za 80 centov :-) My sme sa pred pár mesiacmi presťahovali do podnájmu a je tu taký starý plynový šporák a raz na plnom pečie jak besný a druhý krát na tom istom pečie minimum.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@penelope111 kona by som nezjedla ani keby neviem čo :-P :D :D jaj a nadvihol sa ti pekne? vypada to ako chlebik? lebo to čo ja orbim tak to mam skor take PLACKY! :D :D http://www.dukanova-dieta.cz/recepty-... tento by osm chela skusiť urobiť :D no neviem sa na to odhodlať :D
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Práveže keď som ho piekla bol pekne nafúknutý a keď som ho vybrala mi padol :-( To bude tým pečením, som ho piekla len 20 min pri vysokej teplote a mala by som pri nízkej a dlhšie. Musím sa naučiť stou trúbou robiť. Ja by som koňa tiež nezjedla ani keby som nemala čo jesť a zajaca asi tiež nie.
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 no vdiiš, musiš asi poskušať a potom budeš vypekať :) inak ako dlho si na DD?
Odpovedať
Profilova fotka
baby a cibula je zelenina či to beriete ako " dochucovadlo"?? lebo nemam BZ den a chem vyskušať take placky urobiť a tam ide 1 cibula :/
Odpovedať
caute caje, prave idem prvykrat vyskusat urobit dukanovske halusky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake pootom hod receptik ak sa podaria :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Dnes je tomu týždeň čo dietujem. Cibuľu som čítala na nejakej stránke že sa môže aj keď máš len B deň.
Odpovedať
Profilova fotka
@lulian mám výšku 176 cm .. a ako ti to ide? :)
Odpovedať
Ahojte, dnes je to 5 den co drzim DD-1.fazu. Zatial je to v pohode, poobede ma zmaha unava ale potom to prejde.Ked som citala ze sa moze jest aj makrela, najskor mi to bolo divne, pretoze je to tucna ryba a potom som sa docitala ze sa mozu aj tucne aj chude ryby a dokonca ze z tucnych ryb sa nepribera lebo obsahuju nenasytene mastne kyseliny a ze sa odporucaju ked sa drzi dieta, no som prekvapena a teda dufam, ze to tak je.Ake mate vy skusenosti? jedavate makrelu? Ja som si dnes zmiesala tvaroh 0,1 tuk s jogurtom 0,1 tuk a osladila steviou a super to chutilo ako pribinacik. Ta stevia je fakt chutnesia ako klasicke umele sladidlo.
Odpovedať
Profilova fotka
@wikinka90 Neviem či si myslela mňa lebo ja som sa ťa pýtala na výšku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 upsík nedobre som klikla sorry :D ano teba som sa pýtala :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wikinka90 :-) zatiaľ sa mi darí z 85 kg mám za týždeň 81.7 kg dúfam že to takto pôjde aj ďalej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 super :) a ty mas aku vysku?? nech nám to ide takto pekne dole :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wikinka90 172 cm o kúsok menej ako ty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja mam taku strašnu zapchu, otruby jedavam denno denne :/ neviem čo mam robiť. Radili mi na lačno zjesť kompot, a zapiť vodou, ale keď ja si nehcem pokašlať tým dietu, ešte som v 2 faze :/
Odpovedať
Profilova fotka
Skús vypiť nalačno pol litra teplej vody, potom si zacvič trochu, rozhýb črevá a daj si raňajky... u mňa to funguje vždy :)
Odpovedať
ahoj :-) už som dosť vela čítala o tejto diete a práve študujem oficiálne stránky o nej. a chcem sa spýtať ovsené otruby sú to isté ako ovsené vločky? prepáčte že sa pýtam ako trdlo, ale fakt neviem
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Ahoj...ano ten som z tiez skusala a mne velmi chutil.Ja som tam pridala dost skorice.Podobalo sa mi to po vychladnuti na Moravsky kolacik iba s tvarohom .A dala som tam aj toho tvarohu o nieco viac. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?