Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby chcem sa vás opýtať či sa môže krupica a prečo sa nemôžu zemiaky?
Odpovedať
@daniela_7 Ja syr Pierko kupujem v Bille ale videla som ho aj v Tempe,bývalé Terno..
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 Krupica sa može až v 3tej faze a to tiež je nejake obmedzene množstvo, a zemiaky kvoli škrobu si myslim, tie su prísne zakázane, a to ešte aj v 3faze je množstvo nejak obmedzene...
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Ďakujem za odpoveď :-)
Odpovedať
@atlantida ta kaše: já dělám tento poměr: 2dl mléka 1PL pudingu (příchuť dle nálady a chuti) 2PL otrub (případně + 1PL pšeničných - lze vynechat) sladidlo (jako 15 kostek) to celé 2 min wlnit v MW, pak zamíchat a ještě cca 40sec dowlnit. Pak vmíchat tvaroh a jogurt - poměr dle chuti. Např. když dám banánový puding, je lepší víc jogurtu a míň tvarohu, když dělám s čokoládovým, tak je lepší víc tvarohu.
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka už som to urobila, ale podla povodneho receptu, čakala som že to bude o niečo hustejšie, rozdelila som si to na polovice, aj na zajtra budem mať, lebo sa mi toho zdalo vela a dnes som už jendu lyžicu otrub zjedla v pečive :) ... celkom mi to chutilo, zase niečo ine, a teši ma m nie je zase tak vela škrobu
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 ajoj tu tirmisu mam tiež odtialto ale napisem ti: piskota: 4 lyzice otrub, 2 lyzicie kukuricneho skrobu, 4 vajicka, 1 kypriaci prasok a sladidlo podla chuti.. otruby, skrob, sladidlo, kypriaci prasok a 4 zltka zmiesas a potom k tomu primiesas vyslahany sneh. das to piect na cca 15 minut... plnka: 2 odtučnene tvarohy jeden velky biely jogurt, sladildo podla chuti, vanilkovu aromu podla chuti a ciru zelatinu. dopolky hrnceka teplej vody vyspipes zelatinu nehas ztuhnut, zmiesas tvaroh jogurt, sladidlo a aromu spolu, k tomu vylejes tu zelatina miesas dokym to nebude pekny krem.. piskotu vytiahnes prekrojis na dve polovice ... nakrajas ich na kocky, macas v kave, ukladas do okruhlej formy, potom das na to tu plnku aby to bolo cele pokryte, potom robis dalsiu vrstvu a ked to budes mať naukladane tak to posypes kakaom a das ztuhnut do chladnicky :-) je to vyborne :-) ale je toho vela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moj obedik dnes...ladovy salatik s grilovanou cuketou,sampinonmi a paprikou + gril kur.prsia. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby prosím vás ako mate deň B a BZ? Ja by som chcela jeden a jeden a neviem či je to vhodné.
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 ahoj, ja mam 2B: 2BZ :) každemu vyhovuje inak.. mne vyhovuje prave tento princip striedania dni, pretože ked si navarim napr. polivku, alebo väčšie množstvo niečoho a nestihnem to zjesť v ten den, odložim do chladničky a mam na druhy den, nemusim už variť :) mylsim si že to je jedno ako si stanoviš dni, dôležite je iba to striedať
Odpovedať
@penelope111 aj ja striedam 2:2
Odpovedať
@martinka_martinka je toho vela, protože to má tak 2-3 dny vydržet.... :-D já si to dělám do skleniček... abych to měla "naporcované"... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@atlantida @trupkake Ok Dík. Skúsim ten 1B a 1BZ a uvidím možno to potom zmením na 2B a 2BZ lebo máte pravdu stým varením, že keď mi to ostane na druhý deň by som to nemohla jesť.
Odpovedať
Profilova fotka
jáááj ja som včera cvičila a dnes neviem existovat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@ninimini ja som tiež tak po prvom raze bola na druhy den slaba ako mucha :) treba hlavne postupne zvyšovať zaťaž, na začiatok stači len tak trošku si pocvičiť, neprehanať to :)
Odpovedať
Ahojte, dnes je to stvrty den co drzim DD, trosku som vas aj pocitala ale nie vsetko lebo je toho vela...chcela by som vas poprosit ak mi mozte odpovedat na nejake otazky...Neni mi jasne celkom to s tou solou, viem ze by sa nemalo moc solit ale ved zo soli sa nepribera, viem ze to zadrzuje vodu v tele ale neviem co to znamena? a este som objavila faine tvarohove dezerty maju 1,5 tuku na 100g neviem ci je to vela alebo v pohode, akurat su ,,ovocne,, viem ze ovocne sa nemozu len neviem preco, ked ovocie tam nieje a su v nich pouzite nahradne sladidla, myslite ze to vadi?dakujem :-)
Odpovedať
@slimme ahoj, co sa tyka soli, ja mozem z mojej vlastnej skusenosti povedat, ze po vyluceni soli sa mi chudne lepsie. Ja som niekedy solila az moc vela, lubila som vsetko slane, iste ked vylucis sol, tak neschudnes, ale to ze zadrziava vodu je pri chudnuti dost dolezite. Ja som si bez soli nevedela predstavit stolovat. Ale da sa to, skusila som ine korenia, ine chute a uspesne to zvladam. Pri diete sa odporucaju potraviny a mliecne vyrobky s nizkym obsahom tuku, teda nieco, co sa najviac priblizuje k nule. Co ja viem, asi by som odolala tomu dezertu, moj najväcsi prehresok je 1% tuku v acidku a to uz chytam paniku. A s tym "ovocim" mas pravdu, neni to ozajstne ovocie, ja si 3-4 krat v tyzdni dam nizkotucny "ovocny" rajo jogurt....ked mam BZ dni :-) verim, ze som aspon ako tak zodpovedala na tvoje otazky, snad este kocky nieco k tomu dodaju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka to je fakt, ale aj tak mi to už tretí deň nechutilo :D človek sa z toho rychlo prejedol :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, takze mam za sebou prve vazenie! A velmi ma teda nepotesila vaha.Dnes mam 8. den DD a len -1kg :-( :-( :-( 4 dni som bola v prvej faze, teraz som v druhej. Vaha mi ukazala, v com pozostava to -1kg: -1,5kg tuku, +0,5 kg svalovej a vody (uz neviem presne pomer, ale obydve boli +). Ako fakt som cakala vacsi ubytok na hmotnosti :-( , ale na druhej strane, ked si predstavim 1,5 kg masti ako mi zislo, tak to neznie zle. Skor som cakala, ze bude vacsi ubytok na vahe, ktory bude z casti tuk ale aj svaly a voda. No tak neviem...ale rozhodne pokarcujem, nevzavam sa :-) Co si vy o tom vysledku myslite?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, velka noc je už o cvhilku, dufam že to spolu nejak zvladneme :) ja si určite idem urobiť osobitne nejaky šalat, našla som recept na falošný zemiakovy, alebo vlašsky šalat, tak budem experimentovať :) a aj sladke si napečiem, nech nevyhladavam ine zakazane veci v chladničke!!! :)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 fuha no neviem, ale podla mna to nie je až take tragicke :) podla mna to je slušný vysledok Myslim že ak nehcudneš zo 100kg váhy, tak to nie je vobec zle... :) treba vydržať a vysledok sa určite dostavy :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida :-D zo sto nie. Z 67,5 na 58. Momentalne 66,5. Myslela som, ze to pojde rychlejsie aj preto, ze som pred zaciatkom DD prestala kojit.
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 ojojoooooooj :) to z takejto vahy sa naozaj ťažšie chudne, nemožeš sa porovnanvať s niektorými ak tiu niekedy napisali že úbytok na vahe po 8 dnoch - 3 kg :) naozaj :) dobre to je :)
Odpovedať
@daniela_7 draha a oblecenie ako? citis to? mna sa dnes potencionalna svagrina pytala, ze co mam take prepadnute lica... :-D a pritom mam z vahy len 2 kg od 6. marca a tyzden z toho som hodovala v prahe, ved vies...ja to moc vidim na obleceni, som dole jednu konfekcnu velkost urcite...nedepkarci prosiiiim....
Odpovedať
@atlantida @daniela_7 presne, je rozdiel, z akej vahy zacnes ;-) pri 80kg to ide rychlejsie ako ked zacinas 70 a nizsie...ja sa citim uz dost dobre, aj viditelne, no vahovo sa to povedat neda....divne
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Vazne? :-) Dufam, ze som to nejak nepokazila, ze nerobim nieco zle,...Zatial som sice neporusila, ale tie sladkosti a pecivo, jaaj, velmi ma laka, ale ratam otruby, skrob, kakao, vsetko... zatial idem max. do hranice. A vy ostatne, ktore chudnete z podobnej vahy, kolko ste schudli?
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Oblecenie lepsie :-) , hlavne brucho, s tym mam teraz najvacsi problem po dietati a aj najvacsi rozdiel citim. Ale po zeleninovom dni mam brucho ako pavuk :-) U teba to islo urcite este viac z tuku, ako pises, jedna konf. velkost, super. A aka je teraz? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 :) ja som schudla z vahy 58 teraz mam 53 nejak, ale važila som sa asi pred tyždnom a pol... :) ale teraz si mylsim že mam viac, neviem som taka nafuknuta :/ :/ .... a chudnem už skoro mesiac, teda 6.ho bude mesiac :) :) :)
Odpovedať
ahoj,chcem zacat s touto dietou,odporucil mi ju kamarat,naozaj to funguje? kde dostanem kupit otrubovu psenicu? chcem schudnut 10 kg... a aj byciklujem a jem vela zeleniny,no mam pocit ze som skor pribrala za tie dva mesiace...
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida No vidis! To mas super, ide ti to rychlo. Ja som chudla tak poriadne len raz predtym a cvicila som 8x tyzdenne (aj dvojfazovo), velke obmedzenia v strave a zacala som prudko chudnut az tak 4-5 tyzden, potom som dala dole 7 kg takmer naraz. Mojmu telu asi nejak dlhsie trva, pokial zisti, ze dietujeme :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?