Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida myslim, ze sladidlo nie je obmedzene, ja som kupila take, ze 0% tuku, cukru aj bielkovin, tak neviem co to je =-) Ja idem cvicit na Vacu Fit schudnut a na Rollen proti celulitide :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 joj, ja mam v profile napisane mylné informacie, v skutočnosti som z Oravy :) no ja osm to hladala v Lidli, Bille, COOP Jednote, KORUNE, dokonca aj v Polsku, nikde som nenašla, v PL asi nevedeli ani čo hladam, no musim to pohladať ešte niekde.. :D . na nete to je, neni to drahe, lenže to poštovne pomaly 4€ sa mi zda moc moc...
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 jj, može byť, ja mam sladidlo nejake obyčajne , ale zloženie Sacharoza, asi by to malo byť OK, neni to fruktoza, ktorá by bola asi problem :) :) tak dufam že som nič nepokazila ale tak nedavam ho vela, do kavy a čaju ho skoro vobec nedavam, akurat ked niečo sladke pečiem :)) joj tak držim palce, ja nemam take možnosti na cvičenie a behavať sa mi nechce... niekde som čitala že švihadlo ma ešte väčši učinok než beh, tak dufam že to všetko zo seba vypotim a vyskačem :) mimochodom, dlho som nebola na WC, ale ani sa mi nehce, takže sa bojim že ked to pride tak to pride so zapchou.. :/ inak ako si na tom so škrobom? lebo ten ide skoro do každeho receptu, dodržiavaš 2 lyžice škrobu denne?
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Ja som dlho zila v No.Neviem teraz ako to tam presne vyzera s obchodikmi ale Eva Trojakova mala jeden obchodik so zdravou vyzivou.Viem,ze je teraz niekde v Anglicku.Zrusila ho alebo len odstupila niekomu?A v Terne v No tiez by mohli mat.V TN v Terne kupujem tvaroh a syry a sladidla.Tam mali vzdy velky vyber kadecoho.No a poviem ti,ze tie otruby co som si kupila z netu su polske.Idem ich odfotit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@juranka ahojky... no mne sa pohla... ale len trošku :-) ale stretla som kamosku co ma dva týždne nevidela a hovorila že je to vidno :-) tak aspon nejake potesenie :-) vlastne už to dodrživam od 15 asi... zacala som s vahou 61,2 teraz mám 59,5 .... tak fajn ... ale trosku to porusujem .. ale niesu to hrozne prehresky...alemožno aj prave preto to ide tak pomaly :D
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka Nic si z toho nerob.Ja som zacala tiez na 60 kg.Teraz mam 57 kg.Su to dva tyzdne.Videli ma kolegovia z prace po mesiaci a vsimli si to.Som dost malinka a az take hrozne to so mnou nikdy nebolo,lebo aj tak to nie je nejaka nadvaha.Ibaze mne je to hodne vidiet na rukach a zadku.Ale na objeme vidim uz zmeny.Netreba sa drzat len vahy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 veru cm robia viac a hlavne to že steba @martinka_martinka ubudne budú vidiet všetci ale číslo na váhe vidíš len ty
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 vážne? do NO to nemam tak daleko, vidiš tam ma nenapadlo ísť no asi predsa len pojdem :) vieš čo neviem, čo je teraz s tým obchodikom, ale pojdem pozrieť minimalne do Terna :) alebo v tom polsku ešte raz pozriem, chodievame tam dosť často na nákupy, tak dakujem za foto, aspon viem ako sa to píše, ukažem predavačke ak sama nenajdem :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 Ďakujem za rady skúsim kúpiť tie plátky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Včera napr. dva biele jogurty, 1 tvaroh s vanilkou a umelým cukrom, cca 20 dkg kuracej šunky, 2 trojuholníkové syry, 3 lievančeky slané s otrub a dva zavináče bez kapusty, ale boli dosť veľké :-) všetko z minimom tukov a to je asi všetko.
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 Skúsim počkať s tou váhou aspoň týždeň či sa niečo zmení a keď nie tak asi skúsim držať inú dietu minulý rok som schudla pred letom 9 kg ale som to postupne zas nabrala naspäť :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Brucho plus 2 cm a boky plus 1 cm :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Drahe moje kuk na tuto stranku...http://www.dieta-protal.sk/snehovy-kremes/ Ak sa mi bude dat hned ho aj skusim :-N
Odpovedať
@penelope111 zarazil ma ten syr? moze sa llen nizkotucny, t.z., ze skoro ziadny, plus skus vynechat sol a pi viac tekutin
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake To je light syr tak som si myslela že sa môže. Pijem cca 2,5 l tekutín. Neviem asi v niečom robím chybu.
Odpovedať
@penelope111 určitě vynechat sýr. Mně taky ze začátku stagnovala váha, jedla jsem nt sýry a když jsem je vynechala, tak to šlo dolů. Je tam dost soli. A když si dáš ještě šunku, tam je další skrytá sůl.... a pak zadržuješ vodu....
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka Ok ďakujem. Už som si nakúpila ryby a krevety tak začnem jesť to. Zajtra idem už aj na zeleninu tak uvidíme ako to všetko dopadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Svihadlo je urcite lepsie ako beh, ale ja som na nom skakala naposledy v detstve :-| Kukuricny skrob ani nemam problem dodorziavat, skor otruby, to ide to vsetkeho. Skrob asi skor do sladkosti, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 :-) to poznam ja som tiež nízka...ta vaha je uplne v pohode..ale ked meriam 166cm už to nieje bohvie čo :-) som rada, že sa najde niekto kto je na tom rovnako :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ninimini :-) presne tak ... možno si už o par tyzdnov obleciem moje oblubene gate ktore ma ešte pred dvoma tyzdnami pekne skrtili :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
inak som si spravila tiramisu :) je skvelá :-) ale je jej vela :D :D a moj frajer ju nechce vraj mu nechuti :D
Odpovedať
....a počas tejto diéty je asi zakázaný alkohol, pravda... :) lebo nič také som sa nedočítala čo a ako :) ďakujem za odpoveď
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 no ano do sladkeho.. :(... a prečo sa vlastne nemože viac otrub??
Odpovedať
Profilova fotka
takže moje dnešne papaničko- bielkovinový den : RANAJKY: otrubove pečivko + vajičko+ šunka DESIATA: (kedže som ranajkovala až o 10tej, tak som už nič ine do obeda nejedla ;)) ) OBED: kuracie mäsko s dresingom (biely jogurt, trošku horčice,..) OLOVRANT: aktivia+ otruby VEČERA: 4 lievance poliate "čokoladovou polevou" hm.. a teraz si dam ešte pohar tepleho mliečka so škoricou :) neviem, mylste že v poriadku jedalniček ?
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida vraj otruby su tiez kaloricke. Dnes ma to uz poriadne nastvalo, lebo fakt sa tu daju urobit super jedla, ale ked to pocitam cez davku otrub, tak vela toho zjest nemozme! ]-( Akoze 2 muffiny a koniec peciva na cely den?!?! Len to zbytocne laka :-( Asi by bolo lepsie si tie dobrotky nerobit, lebo ked si dam kuracie na vode a k tomu zeleninu alebo caottage, tak sa mi viac ani neziada :-S Dnes som robila tvarohove kolaciky a teraz len rozmyslam, ze by som si este dala, ale tlacim do seba salat ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Pocuj a neprehnala si to s otrubami? :-) Pecivo, do jogurtu aj lievance. Kolko to bolo spolu?
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida V fáze I. a II. není nejlepší konzumovat více než 2 polévkové lžíce ovesných otrub denně. 1 polévková lžíce - doporučená. 2 lžíce - ještě lepší výsledky a zlepšení funkce střev. 3 polévkové lžíce - na zvýšení účinnosti otrub, ale už má kalorickou hodnotu. Tato dávka by měla být povinná k jídlu od začátku fáze IV. S tymto mam aj ja stale problem :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 vieš čo, ja uplne to iste len so škrobom, ja si to rozratavam, rposte do muffin idu 3 lyžice škrobu, výde mi z toho 6 muffin, čiže v jednej je pol lyžice škrobu, tka to nejak tak ratam aby osm denne zjedla max tie 2 muffiny, .... no a nie lebo do lievancov som nedavala otruby :) do cesta šlo: 120 ml mlieka, 1 lyžica škrobu, 2 vajcia, škorica, sladidlo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida To by sme sa mali opytat skusenejsich, ci sa moze 2PL otrub aj 2PL skrobu a este do chleba sa davaju aj psenicne otruby. Nie je to privela?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?