Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@matulya drzim palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes mám ešte o 0,10 kg viac ako po prvom dni diéty. A to ju fakt dodržiavam poctivo okrem toho prvého dna. Neviem či to nepreháňam z množstvom nejako sa neviem zasýtiť a tie otruby mi idu hore krkom :-( Dnes som na 5 dni.
Odpovedať
Profilova fotka
@matulya vitaj medzi nami :) držím palce
Odpovedať
Profilova fotka
@ninimini ako si na tom ty? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@matulya vitaj a závidím pevnú volu:))
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 možno pre teba nie je vhodná a tvoje telo nepotrebuje až tolko bielkovín alebo čo vlastne papáš
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida za dva dni sa odvážim tak uvidíme ale telo vyzerá ovela lepšie ako ked som začala už nemám jednu velkú pneumatiku na traktor ale na auto :)) júúúj to bude ked tá pneumatika bude ako na detskej kolobežke:))
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 To nemozes tak brat s vahou. To nema zmysel takto si presne sledovat vahu, ved staci, ze si nebola na WC a vypijes 1l vody a uz vazis o dost viac. Ja som v 2. faze, 7. den DD este som sa ani raz neovazila ;-) Len pred zaciatkom DD. Doma vahu nemam a ani nechcem mat, odvazim sa najblizsie na takej co meria svaly, tuky, vodu,... prepocitam kolko z tuku som schudla a to ma urcite potesi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 @bambi2424 Kupte si zelatinu od Dr. Oetkera platkovu (iba ta je na plnky, nie praskove zele), postup podla navodu, nevarit, len rozpustit a HLAVNE - vlievat pomaly do tvarohu pocas miesania ponornym mixerom. Mne to vyjde vzdy, skor mam problem odhadnut mnozstvo, raz bol ako pribinacik, inokedy ako aspik :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 mohla by si tu napisať čo denne zješ? @ninimini no ani mi nehovor, ja som mala problematické bruško a stehna a pri tejto diete to ide krásnedolu v CM :) tak som spokojna, no ešte ta pneumatika je dosť velka, ešte sa musim posnažiť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida -5kg je super a kolko dni drzis DD?
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 od 8.3 :) teda ešte ani nie mesiac, tak som nadmieru spokona, ale nemylsim si že to všetko je tuk, prave preto pokračujem ešte :) :) ja osm na tejto diete už bola asi pred rokom, no ani 2.fazu som neskončila, malo som varila tak som nemala ani poriadne čo jesť, stale som to iste, teraz si robim aj pečivko, sladke slane, tak to je 100 a 1 :) tak som rada, lebo som vychytala tie muchy z 1. pokusu a mylsim si že teraz to je naozaj ovela lepšie a mam ešte stale odhodlanie :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@atlantida No to som si uz vsimla tu nevyhodu, ze tomu musis venovat vela casu, malo co si vies kupit hotove a zjest, treba hladat recepty, pripravovat... :-( Este ze mam kamosku majitelku restiky, ked nestiham, pribehnem tam a pripravia mi podla zelania. Lebo presne ako pises, prides domov hladna a ak nemas navarene, jes hluposti. Aj ja chcem zacat cvicit buduci tyzden, treba spevnit zadok a brusko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prosím vás ako to je s kávou, čajmi a cottage cheesom v prvej fáze? viete mi poradiť? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 k tomu receptu na chlebik, zltka idu do cesta ci vyhodit?
Odpovedať
Profilova fotka
@matulya kava presso neobmedzene aj caj, instantna kava asi 1 denne, cottage mozes neobmedzene, ja kupujem light z Lidlu.
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte sa chcem spýtať na minerál chróm..doteraz som ho brala normálne,strašne mi pomáha v boji so sladkým.obmedzuje naň chuť., možem ho užívať pri DD ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matulya ja som si ho tiež kúpila a mám po nom ešte vačšiu chut na sladké ako ked si ho nedám:)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 zltka do zmesi z otrub a z bielok som vyslahala sneh a pak jemne primiesala do zmesi.Dala som aj hodne rasce a bazalky a cesnakovu sol...vlozila do srncieho chrbata a este vrch posipala rascou.Naozaj bol vynikajuci.Ja vsetko pecivo aj kolace nechavam dlhsie piecct,nech su pekne chrumkave.A zase az tak vela prace s tym nie je ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Dala som lyzicu psenicnych a dve ovsenych,tie su daleko lepsie a kedze sa tak tazko zhanaju,tak to takto kompenzujem,nech sa tak rychlo neminu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 asi myslis bielka, ze si vyslahala na sneh ;-) a zltka vyhodit? Aj tak som ich tam vlastne nedala, prave peciem :-p Dala som provensalske korenie a necham poriadne prepiect ako radis, lebo inokedy je take mdle, hlavne z mikrovlnky. To bolo dost nechutne, tak som to nazvala knedlik, poliala stavou z masa (vydusena stava z masa na vode a korenie), cervena kapusta na vode, kuracie maso a bolo vepro-knedlo-zelo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 DM drogerie ma ovsene otruby
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 prepac...jasne bielka vyslahat na sneh :-D a zltka som ale pridala.Nevyhodila som ich.No zhanala som aj v DM ale v TN maju len vlocky :-|
Odpovedať
Ahojte, chcem sa spytat, ci ste niektora robili tento chlebik zo stranky ducanovadieta bodka com Dukanov chlebík za 4 minúty POTREBUJEME : *1 vajíčko *2 lyžice pomletých ovsených otrúb *1 lyžicu odtučneného tvarohu *1 lyžičku prášku do pečiva *koreniny POSTUP : 1. Otruby rozmixujeme v mixéri a vymiešame s ostatnými surovinami. 2. Cesto dáme piecť do mikrovlnnej rúry na 4 minúty. 3. Vzniknutý bochník rozrežeme a ohriankujeme v hriankovači. a tiez, ci ste z tej stranky skusali piskoty po dukanovsky a chrumkave toliare lebo nerada by som spravila nieco, co sa nebude dat jest, preto sa radsej pytam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@snehulienka_majuska Tak tento som este neskusala,no prave som o nom citala na FB.Vraj sa to nema pripravovat na najvyssom stupni =-) Potom je velmi vysuseny a tvrdy :-( No a ten zvysok som tiez este neskusala
Odpovedať
Profilova fotka
@snehulienka_majuska ja som ho robila vcera, nebol zly, urcite nebol suchy, skor naopak, ale.... no ja som ho neohriankovala. Ten co dala @bambi2424 som prave vybrala z rury a vyzera ovela lepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 presne presne, to máš pravdu, keby si mala jesť iba to čo si kupiš v obchode, tak ješ len jogurty a piješ acidko, popripade mlieko :) ja ked už fakt nestiham tak si robim obyčajny puding, som riadne na sladke, "sladke" mam skoro každy den, aspon niečo male :) nevieš nahodou či je obmezdené množstvo sladidla, kolko možem za den ? :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 ved toto.. ja som ovsene vobec nezohnala, ja som len na pšeničnych, tak občas aj to pečivko čo pečiem sa mi zda nechutné, lebo tam nahrazdam ovsene pšeničnymi no..
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 a ešte k tomu cvičeniu, som začala cvičiť len nedavno, skáčem cez švihadlo 3x 10 min. v kuse a robim potom ešte cviky na brucho... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida A odkial si? Ja som z dedinky v PD okrese a u nas fakt nic ani len v potravinach neviem najst.Ale nastastie pracujem v TN,tak tam ako tak nieco pozhanam.Ale ovsene otruby som nakoniec kupila v obchodiku v Novakoch.Vola sa to Vegetka a tam ich mavaju stale.Dokonca maju siet predajni aj v PD.Neviem ci to je aj niekde inde este. :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?