Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@mokecajka a kolko potrebujes zhodit? ja inak cvicim kazdy den..ja bez cvicenia nevydrzim :)
Odpovedať
Profilova fotka
@diwa tak to si potom dobra:) potom preco dietujesja az tak to neprehanam:) ale kazdy druhy den si poorbitrekujem ked stiham a davam si ten vybracny pas na zadok a na brucho:)
Odpovedať
Profilova fotka
@mokecajka no ja som vzdy vela cvicila, ale potom som otehotnela a pribrala vyse 20kg a s tym som sa nevedela zmierit :) takze som nasadila dietu,aby som to schudla a zacala zas cvicit, aby som to aj spevnila :)
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake joj ano:) a inak cneviem ako ty, ale ja hrozne čaju cez den vypijem, možno aj viac než 3 litre , stale osm akasi vyschnuta :D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby prosim vas, mate niekto skusenosť s týmto receptom? http://www.dukanovadieta.com/products... chcela by som ho vyskušať, no nehcem zažiť dalšie kucharske sklamanie :D
Odpovedať
@atlantida presne to iste, vela litrov caju a vodu a kavu... pocas noci dva az trikrat musim ist na wc :-D a teraz com som prvy krat mala BZ dni, tak nejak mi to rozbrakovalo zaludok, mam krce a nafuknute brusko, neviem preco ;-(
Odpovedať
@atlantida nie, este som neskusala, sladke nemusim moc
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake vieš čo, ja sa riadne bojim kedy podjem na velku, obavam sa zapchy... ja osm riadne na sladke, aj slane, ale to ma ešte nejak neťaha :) inak používam zatial iba pšenične otruby, ovsene som nezohnala, ale kamaratka schudla pomocou pšeničných ,takže to až taký velky hriech nieje :) teda dufam
Odpovedať
@pitynka tak asi je to v pořádku - není tam tedy složení... =-) já to vydržím do Velikonoc, pak jdu do třetí bez ohledu na váhu... @atlantida pšeničné otruby jsou tolerované - ty ovesné jsou důležité. Je v nich rozdíl - ovesné jsou rozpustná vláknina a pšeničné nerozpustná... ;-)
Odpovedať
@atlantida si predstav, ze ja som ovsene otruby kupila u nas v ke v takom malom smiesnom freshi, sice neboli lacne, ale mali ich tam a mam aj psenicne, tak si ich miesam ... no a zapchu som mala v pravej faze zopar dni, aj napriek otrubam, teraz mam skor opacny problem zda sa... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka fu.. nemam ich kde zohnať, a je mi troška moc dať 3€ len za poštovné ked objednavam niečo za 1,20 ... hm :D ... už teraz je ta dieta pre mna dosť nákladna, ked nakupujem vela zeleniny, jogurtov... ešte skusim pohladať tu v obchodoch, a uvidim :) ale dakujem za INFO :) možem otazku? Ako dlho už chudneš ak olko si dala dole? :) @trupkake no ja asi ešte pobeham op obchodoch, no neviem neviem, my tu nemame ani žiadne take špeci obchody, akurat billa, coop jednota, a v tescu tiež nemaju..... inak tak tradšej ten opačny efekt, ako zapcha si mylsim :-P aspon u mna , nebranila by osm sa :D ...
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka ahoj, videla som v starších príspevkoch že si davala recept na tie muffiny plnene pudingom, kolko ich cca víde z jednej dávky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@pitynka ja som presla do 3. fazy lebo uz som nevedela co mam jest velmi mi chybali cestoviny,ryza a ovocie. a dnes o kilo menej ma to potesilo :-)
Odpovedať
@atlantida na Duk jsem 5 měsíců, ale celkově "shazuji" už 18 měsíců - předtím jsem počítala kalorie. Na tom počítání jsem za ten cca rok shodila 20 kg a na Dukanovi 12 - takže 32 celkem. 8-) Co se týče ovesných otrub - kupuji ve zdravé výživě nebo v DM. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida neviem ti povedať koľko z nich vyjde, lebo som ich ešte neskúšala, ale chystám sa na ne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:D :D :D :D :-D ;-( :-p :-N 8-( :-x x-) nbmvbagasnstxczxtaxGASsgnsuscmsfc
Odpovedať
Profilova fotka
vcera som prvykrat vyskusala otruby... ty kokos toto bude tazke sa premahat to jest... normalne moje podvedomie pracovalo tak ze ked viem ze je to nestravitelne tak to vobec ani nechcem.... aaaaach jaaaaaj.... :-(
Odpovedať
@atlantida to už ti chybí ten cukr, ne? :-D :-D už si zkoušela tiramisu? to je vyzkoušené a hubne se po něm....
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka86 ja som si otruby prvy krat dala do jogurtu aj to len malu lyzicku tiez som to nevedela jest ale zacala som si z toho robit dukanov chlieb to bolo ovela lepsie aj mi to chutilo
Odpovedať
Profilova fotka
@tinkylinky no ja dnes chystam tiey si nieco upiect pekne... lebo ja som si ich dala s mliekom ze ved ked mam rada vlocky s mliekom tak zvladnem aj to... ale bol to omyl... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka o jejku , som to nehcala zapnute asi rano a mala sestra mi tu bola a pisala hluposti :-P a inak dnes som si boola kupiť v obchode škrob, lebo som videla že sa do vela reeptov dava, neviem či som kupila spravny, kukuričny može byť? lebo mali ešte aj zemiakovi :D
Odpovedať
@atlantida Kukuricny je spravny.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka86 ja to zapijam cistou vodou a skorot o vobec necitit aj ked mne to chuti
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida no som si vsimla ze aj u mna tiez komentovala daco pri satach co sa to netykalo ale uz som to vymazala:)
Odpovedať
Profilova fotka
@mokecajka to mi je luto, prepáč :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida nic sa nestalo...:)
Odpovedať
Profilova fotka
baby to som zase ja, potrebujem sa spytať, varievate TUKOŽRUTSKU POLIEVKU? pridava sa tam aj bujon, ten sa može?
Odpovedať
@atlantida jo, tukožroutská s bujonem se může - mně po ní vždycky kilo naskočí, ale pak se to nějak rozhýbe zase směrem dolů. Je dobré si do ní na talíři přidat trochu bílého jogurtu a lehce posypat pecorinem nebo parmazánem...mňm!
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka na tom linku čo som ti poslala na to fórum, tam nižšie je písané že rozdiel medzi domácou a obchodnou sú tam sachardiy aj tuky, pozri to.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinkylinky to je super, ja by som tiež rada išla do tretej, ale aj sa jej trocha bojím.. to je ale veľmi super, keď ti aj v 3 zišlo kilo .. :D držím ti palčeky .. :) nech som už aj ja tam
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?