Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja drzim dietu od pondelka, chcela by som schudnut 12 kil, no vobec neviem aka bola povodna vaha..asi kolo 72 :) no neviem ani kolko som schudla...nemame doma vahu :) ale snad dnes sa uz konecne dozviem...drzim kazdej palec aby dietka vysla
Odpovedať
@mokecajka ahoj, aj ja idem od pondelka zo 72 kg :-D tak vela stastia prajem :-)
Odpovedať
Taky jsem začínala na 72. Dole byly za 4 měsíce, ještě bych chtěla sundat 2 kg a ty se potvory drží jak klíště.... :-D
Odpovedať
Ahojte všetky a je to tu Dukanova Dieta kniha v češtine vyjde 15marca...objednat sa da uz dnes...... Hladala som na nete najlacnejsiu a nasla som a hned objednala.... kliknite na http://www.gorila.sk/t/home.php?ref_i... a zadajte do vyhladavaca: DUKANOVA DIETA - Jak rychle a přitom trvale zhubnout :-)
Odpovedať
@ncora Ty jsi šikovná.... :-)
Odpovedať
@9ka Dakujem :):):)...mam ju sice v angline v PC ale v čestine bude lepsia lebo ked bude ako polska tak budu suroviny prisposobene na nas trh:):): aspon pozhaname vsetko co potrebujeme:):):):)
Odpovedať
když je v pc, tak nevadí, že je v angl. - ještě máme google překladač, ale v angl. tištěná by byla horší - stačí přehlédnout jeden zápor a kila jdou hned nahoru... :-D
Odpovedať
@9ka No to ano..ale ta v anglictine obsahuje recepty a v nich suroviny ktore tu nezozeniem:):) Ale ta nova bude prelozena ako maju Polske knihy o DD a tie su prisposovene nasej krajine:):..tak mi to povedal na polskej stranke o DD:):):)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, som tu nová, som v prvej fáze, mám v pláne prejsť do 2. Môžem striedať dni v pomere 1 BZ : 2 B ? Vopred ďakujem za odpoveď :))
Odpovedať
@atlantida neviem presne, ako by to bolo najlepsie, ja koncim prvu fazu zajtra, v pondelok zacnem druhu, budem striedat 2:2 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja striedam 2:2 mo ale nakoniec som asi bola tahsia nez 72 :( kedyz po 5 dnoch mam 72...teraz som u buducich svokrovcov a ti len 5 chodove obedy varia...ale som to prekonolala a od pondelka asi aj fitko zacnem....ale poviem vam zeny je to sakra tazke
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake @mokecajka Baby, ja to hlavne kvoli tomu, že to bude možno učinnejšie chudnutie ako keby som mala každý druhý den tu zeleninku, to ja už špekulujem asi :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@atlantida Ahoj podla Dukanovych zasad mas mat rovnaky pocez B a BZ dni...a v pomere aky ti vyhovuje..1:1,2:2,3:3,4:4 alebo 5:5:):):)
Odpovedať
@ncora tebe co najviac vyhovuje?
Odpovedať
Profilova fotka
@ncora ďakujem, asi sa dam na ten rovnaky pomer, predsa len :) ďakuejem.. a ty to ako striedaš?
Odpovedať
moja vecera :) prvykrat som vyskusala chlebik z krabich tyciniek ... k chlebu tu ma vsak daleko, aspon co sa tyka zlozenia :-P
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake mne najviac vyhovovalo striedat 3:3 tak sa mi zdalo, ze vaha isla dole rychlejsie
Odpovedať
stalo sa vam, ze vam prestalo chutit? resp. nepocitujete hlad? ja vobec nie som hladna ... vcera som jedla malo a dnes tiez...
Odpovedať
@trupkake ano, to je normální, protože jíš bílkoviny a ty tělo zpracovává déle a nestoupá ti taky tak rychle hladina krevního cukru... atd. ;-) Může ti být dokonce i trochu nevolno.... :-p Ale měla bys jíst pravidelně...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, už som sa tu pýtala tú otázku, len som nedostala odpoveď, tak by ma zaujímalo či je to pravda.. môže sa kyslá kapusta aj mimo bz dní? ďakujem .. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moj 8. den...kila idu dole...pomali ale isto...a zatial iba jedno zhresenie aj to koli tomu ze nadarmo vysvetlujete svokrovi ze drzite dietu....:) takze kusocek bracoveho na prirodno ...dufam ze to nejako nenarusi moj harmonogram ...inak zenusky neviete ci sa da jest divina....bo ja mam plnu mraznicku od jelena a uz teraz mi lezie krkom kurka...lebo v povolenych ani zakazanych potravinach som to nenasla...tak neviem ...inak ako sa Vám dari drzat dietu?
Odpovedať
@pitynka Ahoj kapusta len v BZ dni:) @trupkake Ahoj ja som striedala chvilku 3:3 a potom 2:2:) je to uplne jedno..len si treba vybrat ako ti vyhovuje:):)
Odpovedať
@mokecajka Ahoj divina sa moze....samozrejme mastne casti dat prec:)..je zdravsia ako ostatne maska:):)
Odpovedať
Profilova fotka
ncora dakujem,
Odpovedať
@9ka vdaka, dnes mam po siedmych dnoch prvej fazy konecne zeleninovy den, ale nejak nevdlazem :-D ...sice v praci len sedim, ale kolega chyba, tak je vela prace a huci mi v hlave a citim slabost ...este dve hodinky snad vydrzim. Pijem vela tekutin, na stole mam 1,5 l flasu s vodou a dala som uz treti pol liter caju, ranajky jogurt, obed polka dovolenej pizze, pro bioticky napoj, 3 kavy a stale sa citim slabo ako mucha :(
Odpovedať
@trupkake a ještě do toho jarní únava, co? :-) zkus light red bull - mně to včera nakoplo... ;-) Jinak ta únava je u diety normální - srovná se to :-) , nezapomeň vitamíny, popř, probiotika. Nezbytné jsou také ty otruby. ;-)
Odpovedať
@9ka Tiez som predtym red bull nepila a teraz si sem tam dam ten tyrkysovy. A z troch kav su niekedy aj styri. Akurat som to riesila, cez vikend, ze zacnem pomaly uberat, aby som sa dostala na dve kavy denne.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, náhodou som dnes natrafila na túto diétu, ešte som o nej nepočula. Mám za sebou už detoxikačnú (ryžovú) diétu, pri ktorej som schudla 20kg, ale naspäť som pribrala 30, čiže som nebola veľmi nadšená a troška som na "diétovanie" zanevrela, ale keď som si prečítala príspevky od vás tak ma to zaujalo. Aké máte skúsenosti? Neviem či do toho mám ísť. Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviete mi poradiť, kde na nete si viem objednať stéviu? lebo na dosť miestach je vypredaná .. ale sladidlo by som rada, nie listy.. ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka http://www.zdravyobchod.sk/zdravyobch... http://dukanovadieta-eshop.com/42-sla...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?