Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vcera totalne porusila vsetko na com som si zakladala :-) obed v burger king potom hrosik happy hippo a nakoniec o polnoci hranolky ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
asi som to potrebovala aby som mohla dalej pokracovat :-)
Odpovedať
@tinkylinky tak sis měla dát ještě flašku vína - když už, tak už.... :-D A dala sis aspoň Triple Hopper? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka áno je to z ovocia, ale neviem či si si všimla ale na stránke Broninej je napísané, že sa môže výživa v 2 fáze rebarborová .. tak zato ma to napadlo :)
Odpovedať
Tak to jsem si nevšimla, jen vím, že samotná rebarbora je tak kyselá, že když z ní něco peču, tak se tam musí navalit asi tuna cukru... Ve většině těch přesnídávek jsou jablka - já to kupuju dětem, v dm mají taky bez cukru, ale moc bych to neriskovala... snad že by rebarbora se sladidlem? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
druhy den - 1.5kg do ciela 7kg (vaha 63kg) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka ja som si to minule tak všimla hlavne keď mi kamarátka povedala, že ona normálne konzumuje tú výživu a chudne aj tak ( no nevadí tak raz som zhrešila :) aj to musí byť)... hej rebarboru asi uvaríš so sladidlom, ale tam by toho vážne muselo ísť veľa .. :) http://www.dukanovadieta.com/products... skús to pozrieť... keď teda sa môže táto výživa, tak by sa asi mohla aj jablková .. no dilema
Odpovedať
@pitynka je to tak - v knize je rebarbora v povolené zelenině... To si můžeš udělat i piškotový koláč (recept na těsto z tiramisu) s rebarborou a pokydat bílým jogurtem, to by mohlo být dobré.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mozu sa jest kysle uhorky pocas diety? =-)
Odpovedať
@pitynka Ahoj ako pise 9ka ...rebarbora je zelenina a jablko je ovocie a to sa moze az v 3tej faze:):):)
Odpovedať
@niobe63 Ahoj ano mozu sa ale len take co su zavarane so sladidlom...daju sa kupit dia :):):):)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka vidíš to hovorím .. len potom mi nejde do súvisu prečo sa iné nemôže . no nevadí, asi si kúpim tú rebarboru a skúsim si urobiť tiramisu s rebarborou :) dobrý nápad si mi vnukla ..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ncora aha tak .. vôbec ma nenapadlo že sa rebarbora radí k zelenine .. ale ďakujem za radu .. :)
Odpovedať
@pitynka ..mě taky právě nenapadlo, že je to zelenina... ale třeba meloun je zelenina, ale tady je řazen do ovoce.. :-( to je nespravedlivé...
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka to som si tiež všimla .. niektoré veci sú mi dosť nejasné ... inak okrem tiramisu si zvykneš ešte piecť nejaký zákusok? mne už dochádzajú nápady :)
Odpovedať
@pitynka ja si sem tam dam tiez jablkovu vyzivu bez cukru doma robenu a za necely mesiac co drzim dukana som dala aj tak 3 kg dolu, podla mna pri zhadzovani kil vela zalezi aj od prijmu kalorii
Odpovedať
@pitynka už nic jiného nepeču - stačí to tiramisu. Děti se mi pak ptají kdy upeču něco taky pro ně....:-) Já si sice nedávám výživu, ale mám jiné drobné prohřešky... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka ale veď tiramisu je fajn .. a inak aj ten goji zákusok je výborný :) .. ja som iné prehrešky zatiaľ nemala a to som zjedla iba polovicu .. ale hrozne ťažko ide dolu to 1 kilo ale aj tak si počkám ešte .. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ljohny občasné prehrešky sa stávajú .. a myslím si, že tá výživa je vždy lepšia ako keby si dám trebárs krémeš :) .. a samozrejme do určitej miery záleží na kalóriách .. ja chcem dať už len kilo dolu ale nejde to a nejde ]-(
Odpovedať
@pitynka zkus tu Dukanovu zázračnou polívku - je to ta tukožroutská. Já po ní vždycky nejdřív kilo přiberu a pak 2 shodím, takže funguje. Sice ne hned, ale ve finále je to výhra... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka vyskúšam ju .. a to ju mám potom jesť celý deň??? musím nájsť recept.. nemáš ho náhodou uložený? :-S
Odpovedať
@pitynka sa mas ja este 10 :( a co je to za polievku? kde najdem recept?
Odpovedať
to vygoogluješ - tukožravá polievka. Já už to dělám tak nějak po paměti - a dle momentálních zásob v lednici... ;-) Nemusíš to jíst celý den (můžeš k tomu ostatní jídlo dle DD), ale asi Ti nic jiného nezbyde - je toho hodně... :-D Já dělám jen poloviční množství. A je dobré si do ní na talíři přidat pár lžic bílého jogurtu, popř. lehce posypat parmazánem.
Odpovedať
např. zde v češtině: http://recepty.vareni.cz/tukozroutska... připomínám: poloviční množství! jinak se to ani nevejde do hrnce... já to vše najednou nakrájím do tlakáče a půl hod vařím. A nemixovat - aby tělo mělo práci s trávením a spalovalo... ;-)
Odpovedať
jaaaj to je ta kapustova :) tak tu poznam ale nikdy som ju nejedla
Odpovedať
Profilova fotka
@ljohny už sem 9ka dala recept.. vyskúšam ho možno to pôjde.. asi 3 týždne ani deko nešlo dolu .. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka to vyskúšam teda.. len od zajtra mám 3 bielkovinové dni .. ako striedaš dni?? a ďakujem .. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka no teraz vidím koľko toho tam ide .. a dosť mrkvi .. veď tá sa nemá v obmedzenom množstve? či táto polievka je výnimka? - a môže sa ale len v BZ dni však?
Odpovedať
@pitynka ano, v BZ dni a mrkev se může, ale ne při každém jídle - jak píše v knize. Ale v tom receptu je jí tolik i v nějaké té jeho knize, takže asi je to v pořádku. =-) Já střídám taky 3 a 3, měla jsem 2 a 2. Je fakt, že ty 3 dny jsou dlouho - ne na ty bílkoviny, ale na tu zeleninu - jsem strašně nafouklá, :-p takže ten 3. den už té zeleniny stejně moc nejím... Takže zvažuju se vrátit na ty 2/2...
Odpovedať
p. s. někdo do té polévky dává i houby (jsem četla v nějaké diskuzi) a s tou zeleninou se dá různě experimentovat. Taky prodávají zeleninu přímo namíchanou na tukožroutskou pol. mraženou, takže to jen vysypeš do hrnce. To jsem tedy ještě nezkoušela...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?