Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@tinkylinky taky si dělám tiramisu na pár dní... :-D mně vyšlo že mám mít 59, to jsem měla naposledy asi ve 20 a tehdy jsem si připadala tlustá... :-D V 18ti jsem měla 55 a stejně mi všichni říkali, že jsem "oplácaná". btw: kolik měříš? já mám 165cm, 36r., 2 děti... a největší chuť na jablko... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
podla toho ako tu citam komenty ako rychlo ubudaju kila tak uplne ziram...zomna nie a nie sa nieco odlepit...uz ma to nebavi pozerat sa na vahu uz druhy tyzden a stale nic...a to robim rozne cviky aj doma...snazim sa udrziavat dietu, ale stracam uz trpezlivost nad sebou:(((
Odpovedať
baby cibulové žemličky sú super, a to som sa ich bála robiť sú na stránke www.dieta-protal.sk recepty prvej fázy :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) mne to posledné kilo nie a nie dolu.. a to som už chcela ísť do 3 fázy :))
Odpovedať
mně to taky teď nějak nejde - měla jsem 3 zeleninové dny a 0.7kg priskocilo ]-( ale na druhou stranu - nejsem tak vysušená... :-D
Odpovedať
Tak dneska zas na původní nejnižší dosažené váze :-) Teď ještě ty 3kila - 12 kostek sádla... :-p
Odpovedať
@9ka Super, gratulujem! Ja som este len 3.den 1F, ale inych uspechy ma motivuju vydrzat;)
Odpovedať
@9ka Ked je vaha najnizsia od zaciatku diety, tak to vzdy motivuje pokracovat. Budem sa vazit v sobotu, tak potom uvidim.
Odpovedať
@keylla @lulian díky, díky :-) tak já vás namotivuju: zatím -32 kg za cca 16 měs.... holky, já z té 3. fáze pak už asi nevylezu... :-D
Odpovedať
Ahojte dievčatá - dlho som tu nebola, tak čítam čo tu postupne pribudlo. Napíšem Vám moju osobnú skúsenosť s DD. Začala som pred 18 dňami. V 1.F som bola presne 5 dní. Tak ako tu niektoré dievčatá spomínali aj mne prvé 2 dni bolo ,,divno,, - slabosť, dokonca trasenie tela som cítila, nervozna, podráždená - nebola som vo svojej koži - vydržala som to, lebo som chcela. Po 2 dňoch to prešlo a išla som ďalej. Dodržiavala som všetko presne tak ako sa má - nikdy som tak poctivo nepristupovala k tejto diéte ako k tejto. Presne všetko ako sa má vrátane vitamínov v podobe tbl. Na 8 deň mi bolo tak na hovno ako na začiatku ba dokonca horšie až tak, že keby som si v tú minútu nelahla a bola niekde mimo domova neviem, neviem ako to dopadne. Takže som sa zastavila musela som skutočne prestať. Nehovorím a ani netvrdím, že sa nedá schudnúť - dá sa, tomu verím, ale neverím, že je to fraška, v pohode a nemá to vplyv zas na iné veci. Takže mňa tento stav naozaj vystrašil a musela som si povedať ,,a dosť,, - touto cestou to nepôjde napriek tomu, že za tých 7 dní bolo 2,5 kg dole. Takže kedže mám za sebou v minulosti delenú stravu, ktorá mne teda vyhovovala urobila som jednu vec: 1. vyhodila som úplne príjem cukru /len xylitol/ 2. vyhodila som všetko z bielej múky /len celozrnné - aj cestoviny, ryža natural/ 3. vyhodila som tuky /max do 3%/ Tieto tri veci dodržiavam a dnes je 18 deň a 5,2kg dole a cítim sa fakt výborne a moje ,,stavy,, sa už nevrátili. Takže všetky Vás obdivujem napriek tomu, že niektoré popisovali divné stavy a tým ktorým to neškodí držím palce, pretože ak nemá niekto problém dieta ako taká zlá nie je. Dá sa to pokiaľ Vás nesmädí, vlasy nevypadávajú, koža nesvrbí a iné. Tak toto je moja skúsenosť s DD - ale recepty z nej niektoré doteraz varím!!! Držím všetkým dukankám palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Odpovedať
ano mi drzime DUKATOVU DIETU dukaty od nas prec a k nam nic!!!!
Odpovedať
@dukaduka nemusí to sednout každému. Třeba můžeš mít citlivější ledviny - ty při téhle dietě dost trpí... Já jsem prvních 20 kg shodila počítáním kalorií. Na jednom webu si zapisuješ co jsi snědla za celý den a ono to za tebe spočítá kolik jsi snědla tuků, cukrů, bílkovin, máš tam takové semaforky, jestli je to v normě, píšeš si tam váhu a míry - je to celkem motivující. Určitě doporučuji: http://stobklub.cz/sebekoucink/
Odpovedať
Článok sa načítava...
@9ka Mas moj obdiv. Vcera som videla Nadu Konvalinkovu v chudnucom procese v Ste to co jite. A z tej relacie ma zaujalo to jej cvicenie v sestdesiatke a prirastok svalov. Strasne bola zlata.
Odpovedať
Profilova fotka
@aeneas mne pomahaju zuvacky bez cukru... inak sa tomu tiez neviem vyhnut...
Odpovedať
@matkovmacko dnes moj druhy balik melonovych orbitiek:D
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka ahoj, mňa asi porazí.. váha mi išla o 1,3 kg hore, a to som fakt nejedla žiadne kakao, škrob..už som zúfalá.. a stravujem sa tak, ako mám ..
Odpovedať
A je to potvrdené :-) New Theory On Dieting: The Day Off Diet - znamená, že ľudia chudnú oveľa oveľa viac, ak po 6 dní prísnej diete šiesty deň majú hody. Lepšie pracuje štítna, oveľa rýchlejšie spaľujú tuky, metabolizmus prekvitá. A ja že prečo moje telo pýta mňamky :-) no chce mi pomôcť, chudáčik nevypočutý :-) takže baby, ak sa vám stane že zhrešíte, nevadí. Telo si to pýta a z mojich osobných skúseností to fakt funguje. A naozajstná jediná vec, ktorá tu hrozí je len tá, aby sa ten 7 nenatiahol na tri ))) ps. túto info prinášam len tým, ktoré sa hneď nepos... z toho, že niekto nie je "pravý dukan" a pod. :-D
Odpovedať
.... a tu pridávam pár viet k tomu (orig. preložený google translate) : "Keď je človek v kalorickom deficitu, metabolizmus začína spomaľovať. Telo začne produkovať menej niektorých hormónov, ako je leptín. Keď vaše hormóny hovoria vášmu telu, že nemáte dostatok jedla, toto následne nechce páliť telesný tuk. Plánovať "podvádzací" cheat deň, obzvlášť zložený z ťažkých komplexných sacharidov, pomáha reštartovať metabolizmus a zvyšuje produkciu leptínu a ghrelinu a rad ďalších hormónov, ktoré rozprávajú telu, že sa nachádza v stave nasýtenia, a že je v poriadku pokračovať a spáliť tuk. ;-)
Odpovedať
@ankon nieco na tom bude lebo mne vaha dlho stala tak som sa nastvala a dala som si cokoladku aj pecivo a sup vaha sa mi konecne pohla zasa o kilo dolu juchu :D
Odpovedať
Profilova fotka
uz aspon viem preco som podrazdena na priatela----) dukanova dieta :-)
Odpovedať
@ankon já mám stejné zkušenosti... ;-) @pitynka zkus metodu Ankon... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute neviete (možno sa to tu spomínalo), ako to je so šunkou? včera v Lidli som si kúpila dulano kuraciu má 93% mäsa, tak je to nejak obmedzené na deň? majú aj morčaciu tá má 96% - aj tá sa môže? ďakujem
Odpovedať
@pitynka nie je to obmedzené, môžeš koľko chceš, a samozrejme aj morčaciu
Odpovedať
Profilova fotka
@jurikova Ďakujem moc pekne :)
Odpovedať
@pitynka můžeš i vepřovou, ale musí být dietní (fitness) a ve třetí fázi můžeš jakoukoli, ale bez tlustého okraje.
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka no mne postačí aj kuracia, je super.. a párky si skúšala? síce u nás s vysokým podielom mäsa asi ťažko dostanem ..
Odpovedať
@pitynka taky nějaké z lidlu, ale jen výjimečně - mají dost soli a zadržuje se po nich voda, takže jen jako zpestření cca 1-2x za měsíc.
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka dobre super.. ja rozmýšľam že ešte tento týžden vydržím v tej 2 fáze, lebo hoc čo nech robím, nejde to dolu.. ozaj detská výživa bez cukru sa môže? majú ju v tescu .. :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :))) dnes sme zacali dukanku :) dufame ze schudneme nejake to kilecko.ja vazim 64.5.....chcem 8.5 kil dat dole :D moj mily vazi 95 a 7 kil chce schudnut. Drzte nam palce :-S uvidime ci sa nam to podari 8-)
Odpovedať
@pitynka a zčeho je ta dětská výživa? z ovoce? to asi nebude do druhé fáze vhodné.... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?