Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Ahojte dievčatá - POZOOOOORRR !!!! Práve začíííínam. Teda od rána, ale je krátko po polnoci, teda už som s Vami na jednej lodi.
Odpovedať
@ankon čím víc o tom přemýšlím, taky si říkám, že to budu muset vydržet ten rok, ale nevidím to nijak tragicky. Ta třetí fáze není až tak přísná a má to výhodu, že je stanoven nějaký řád, kdy si můžu 2x týdně bez výčitek i na něčem pochutnat... :-D Přece to nevzdám před cílem.... :-)
Odpovedať
@9ka velmi ta obdivujem,aj ja by som chcela mat taku pevnu volu, drzim ti palce aby si to uspesne dotiahla dokonca :-) ahojte baby, chcem Vas poprosit o nejaky jednoduchy rychly recept na nieco sladke bez pecenia. Puding,palacinky a sladky tvaroh si davam,ale mam chut na nieco nove a nevie ma nic napadnut. :-( Inak vcera vecer som robila cukinove placky a boli super, urcite vyskusajte. Dnes som mala na obed dusene ,chuducke, bio hovadzie masko mladulinke a ktomu baklazan grilovany. Kombinacia jak šlak :-D Zajtra budem mat pre zmenu bravcovu panenku a prilohu este neviem. Mate nejaky tip? ach uz by mohlo byt konecne teplejsie 8-)
Odpovedať
ahojte babenky - prosím Vás aký máte názor? Užívam dlhoročne Chlorellu /výživový doplnok/. Myslíte, že by som ju mala teraz vynechať? Osobne si myslím, že by som nemusela, ale chcela by som aj Váš názor počuť. Hmmm? A dúfam, že na antikoncepciu DD nemá žiadny vplyv? Viem, otázky ako nepríčetná, ale premýšlam nad všetkým. Aby mi niečo neuškodilo. Ďakujem za Váš názor.
Odpovedať
@dukaduka myslim ze dieta nema ziaden vplyv na antikoncepciu a vyzivovy doplnok by som kludne brala dalej alebo ho nahradila nejakymi komplexnymi vitaminmi kedze nejeme ovocie
Odpovedať
@alore ja si robim srvatku so steviou a puncovou prichutou z esencie z obchodu. - inak, videla som uz predavat aj srvatku prichut ananas a cokolada. je to na rychle zasytenie a este aj sladke, ta puncova v tom chuti fantasticky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata pozdravujem vas a prajem vela uspechov v chudnuti.Ja drzim DD od 23.januara a mam dole -4kg tak sa tesim.Prvu fazu som drzala 7 dni,nakolko chcem dat dole -15kg :-D ,darmo dve tehotenstva sa na mne dost podpisali a zanechali kg.O dukanovej diete som citala v Emme a hned som si povedala,ze ked dokojim idem na vec :-) .Dietu som ziadnu nikdy nedrzala,nebolo treba a tato ma celkom oslovila,teda hlavne jej uspechy,aj ked travim zas viac casu v kuchyni,ale nevadi za tie zhodene kg to stoji.Akurat mi vykruca nos,ked vyvaram chlapcom a nemozem si dat :-D :-). A este sa vam musim postazovat,dnes som mala svoj prvy prehresok,jeden maly cokoladovy bonbon,musela som.Nastastie mi vcera muz doniesol od svokry rotoped,tak som si povedala,ze to vypotim na nom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dukaduka tesime sa :-)
Odpovedať
Zdravim vas, ja som dietu zacala drzat dnes prvy den. Chcela by som schudnut aspon 10 kg. Ovsene otruby som nezohnala, no tie psenicne mam dva rozne druhy. Jedny z Kauflandu, tie su tak na hrubsie mlete a skusala som z nich upiect chlieb i muffiny, no vsetko islo do kosa.Neviem, ci bol zly recept, alebo ta chut otrub mi este nie je po voli. No otvorila som este jedny psen.otruby z DM-ky, tie su najemnejsie pomlete a daju sa zjest aj same. Najprv som mala pocit,ze su to mlete orechy. Chutia dost sladko, tak sa chcem spytat, ci nema s nimi niekto skusenost, ci tam nie je pridany nejaky cukor navyse, no v zlozeni som to nenasla. Je to jedno ,ktorym otrubom dam prednost? A naozaj jete vsetky jogurty v light verziach? Drzim vsetkym prsty, som inspirovana vasimi uspechmi!
Odpovedať
@aeneas ja mam psenicne otruby z tesca a nechutia sladko, tiez som si musela zvyknut na chut otrub. Ovsene som u nas kupila v bio obchode. jogurty jem nizkotucnu bielu activiu alebo rajo-ten ma menej kalorii ale chuti horsie ]-(
Odpovedať
tesoro pridavam sa k vam.... =-) :-)
Odpovedať
@alore dakujem za odpoved, no tie z DM-ka su fakt dobre chutovo, tak by som rada vedela,ci ma niekto s nimi skusenosti. A ta activia je klasicka biela, alebo je este biela nizkotucna? Vdaka
Odpovedať
Článok sa načítava...
k těm otrubám: ovesné otruby jsou rozpustná vláknina a pšeničné otruby jsou nerozpustná vláknina, takže je dobré je kombinovat. Tady je článek, na konci je část "Vláknina a její vliv na organismus" a tam je vysvětleno jak to funguje v těle: http://www.zdn.cz/clanek/priloha-paci...
Odpovedať
babyyyy pridaaavam sa k vam.... :-) nekale typy na jedalnicek? :-|
Odpovedať
@aeneas Ahoj. Som s tebou na tom rovnako. Prvý deň mám úspešne za sebou. Myslím si, že dôležité sú ovsené otruby. Môj ja to nazývam štartovací balíček som si objednala z D shopu. Všetko mi prišlo behom 2 dní - som spokojná. A teraz postupne zháňam v obchodoch či náhodou nenatrafím aj tam na tie veci. Držím palce!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,ja kupujem otruby v bio obchode ale maju ich u nas aj v DMke
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dukanske kocky tak ja mam dnes 12 den ;-) som skoro stale smadna a hlad nepocitujem dokonca mi mobil pipa ze najedz sa a jem da sa povedat na sili kadze 3 hodky nieco male :-) vaha neviem ako sla dole kedze som jednu svokrinu rozbila tak sa radsej nevazim a meram si obvodov stehien a brucha a hlasim 5 cm dole zo stehien 3 cm z bruska :-) citim sa unavena napchavam sa vitaminmi :-) a brutane ale maxi brutalne mi padaju vlasy :-( a vysusuje sa mi pokozka ale to moze byt aj super teplotou ktora je vonku ;-) ;-) ;-) tak drzim palceky mile dukanky a nech kilecka idu rychlo dole a hlavne navzdy :-) a pekny dnicek
Odpovedať
Zdravim vas vsetky, ja som zatiel ovsene otruby nezohnala,tak som na psenicnych. Vacsinou som len na jogurtoch a kuracine, kedze som este nemala cast dnes nieco ukuchtit, kedze moje super aktivne deti mi to akosi nedovoluju, tak mozno vecer, ked zaspia. Bola som na nakup v Lidli a nakupila som biele jogurty PILOS s 3% tuku a tiez tvaroh PILOS 2,5% a este k tomu tiez ich syr, ten bol 12%, prosim o info,ci je to ok, majte sa zatial pekne a pekne nervy x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ywaywa ahoj s tou poozkou som na tom rovnako, odkedy drzim tutu dietu mam suchu kozu na celom tele, pijem ako tava ale nepomaha takze sa kremujem 2 krat denne. s vypadavanim vlasov mam tiez problem ale to je uz niekolko rokov asi pred mesiacom som zacala pouzivat kofejinovy sompon Alpecin a Plantur 21. vlasy uz padaju menej su take hrubsie, vyskusaj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka ahoj my sme zacali s dietou tak rovnako, chcem sa ta spytat ako si na tom s vahou, ja som za posledny tyzden pribrala 0,5 kg, tak by som chcela vediet ze ako sa tebe dari a ci stale striedas 1 a 1 den .
Odpovedať
Profilova fotka
@aeneas ahoj ten tvaroh a syry je podla mna ok, ale jogurty 3% tuku to je dost, v lidli zozenies aj 0,1 % alebo s 1%, skus este popozerat. ovsenne otruby mozes objednat aj tu : http://zelenyobchodik.sk/eshop/catalo... alebo na dukan shop :-) a kolko by si chcela dat dole?
Odpovedať
@liliana0000000000000 diky za info, ja som v Lidli ine biele jogurty s nizsim obsahom tuku nevidela,no musim sa este rozhliadnut, raz som sice jedla RAJO,no ten mi nechutil.A co povies na ovocny jogurt,ktory ma 0,01% tuku? Nemoze sa to vobec?bol by to velky prehresok? Ja by som rada dala dolu aspon 10kg, takze potrebujem tu prvu fazu vydrzat aspon 4 dni asi. Ale este som nikdy ziadnu dietu nedrzala,tak som zvedava. Diky za link na stranku. Ten dukan shop myslis ten na Broninej stranke? A kde ste kupovali umele sladidlo v tekutom stave,al. vanilkovu aromu? Zbieram si vsetky potrebne info na dobry zaciatok...
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana0000000000000 dakujem za radu vyskusam ale ja som sa pre istotu objedlana aj na krv ;-) nech sa na mna kuknu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@aeneas ahoj ja sa musim priznat ze mam bielych jogurtov uz po krk takze si kupujem presne tie ovocne s 0,01% tuku, ten dukan shop ano tam ja som si od tial objednala. ja pracjem v nemecku takze sladidlo a rozdne aromy kukujem tu, u nas som este veru nepozerala. ale uz sladidlo nepouzivam lebo mi momentalne isla vaha o 0,5 kg hore :-) ja si myslim ze tych 10 kg das dole, tato dieta nie daka drasticka, dolezite je menit jedla stale nieco nove si dat inak sa toho clovek rychlo preje a uz mu tie jogurty a tvarohy nechutia :-) drzim palce napis potom ako sa ti dari
Odpovedať
@liliana0000000000000 ok,urcite napisem, len dufam,ze budem mat cas si varit, prajem pekny vecer!
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana0000000000000 ja mam tak isto suchu pokozku som si myslela,ze je to tym, ze sa ochladilo a aj v praci je chladnejsie ale aspon vidim, ze nie som jedinna. vlasy neviem lebo som ich teraz ostrihala takze padaju menej ale tiez mi padali dlhsie.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes robila tiramisu. neviem najak mi nechuti asi som neodhadla aromu ale nevadi zjem :)))
Odpovedať
@tinkylinky já dávám aromu jen trochu do těsta - v té náplni a kávě chutná fakt divně... :-p dneska jsem si dělala k snídani dukanovské galletky - bylo to překvapivě dobré. Nejdřív jsem nevěřila, že to ještě někdy odlepím z pánve, ale chce to počkat 5 min, než se to "zatáhne" a pak teprve zkoušet obrátit... Je to hned první recept v knize - přepisuji: Dukanovské galletky na sladko 1 vaječný bílek 2 lžíce ovesných otrub 2 lžíce NT jogurtu 1 čajová lžička sladidla vhodného na vaření a pečení Vyšleháme sníh, zvlášť si smícháme otruby s jogurtem a sladidlem, pak opatrně zamícháme sníh. Pánev vymažeme mastným papírem, rozetřeme na ni těsto do placky, pečeme 5 min, pak obrátíme a pečeme dalších 5 min. A co se žloutkem? Já jsem ho smíchala s tvarohem, sladidlem a pár kapkami citr. šťávy a naplnila tím tu placku.... ;-) Pokud to budete jíst na sucho, je možná lepší si udělat víc menších placiček...
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana0000000000000 ahoj, mne to ide veľmi pomaly, cvičím, nejem škrob ani kakao, ale napriek tomu mi stojí váha na jednom.. z 59,3 na 57.. a tiež mám toho pol kila hore dolu.. už nestriedam 1/1 ale 3/3 a aj mi to viac vyhovuje .. tak snáď sa to pohne..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, uz vas dlhsie citam, studujem, nechala som sa namotat, dietujem s vami "uz" 7 dni. Neschudla som nic. Ale nevzdavam sa, nieje mozne, ze sa ta vaha nepohne, verim, ze aj ja sa budem môct pochvalit mojimi mierami :-) pekny den vsetkym. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?