Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@lenka0283 ahoj, ja som jedla ryby, kuracie maso len na panvici s korenim a solou. mne skor vyhovuje 1faza, ja zeleniny nejak extra nemusim
Odpovedať
Profilova fotka
@6lenka64 4 kg za 18dni potom som to flakala na dovolenke a teraz pokracujem mám 64 tetaz
Odpovedať
Profilova fotka
dnes mam 6 den ale 1.den 2 fazy :D :-) :-)
Odpovedať
ahojte baby,pokracujem dalej s DD :) mala inspiracia,moj dnesny obedik kuracie prsia a grilovany baklazanik mnaaam
Odpovedať
Profilova fotka
@alore mnam :-) my mame prazdnu chladnicku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dukaduka nič sa nedeje, škrob môžeš 1 PL za deň, ale ak si dáš za deň 1pl škrobu, a 1 pl kakaa otruby už nesmieš, nato si dávaj na začiatku pozor!! ..
Odpovedať
@pitynka... Mala oprava...otruby musis STALE v predpisanom mnozstve..aj ked si das skrob tak ten je v povolenych potravinach ale s obmedzenim 1PL denne:):):):)
Odpovedať
Profilova fotka
na jednom fore co sa tomu baby venuju mi tak pisali, ze ak si dam za den aj skrob aj kakao tak ze nesmiem uz ovsené otruby, tak teda fakt neviem .. nehádam sa :DDD
Odpovedať
@pitynka ďakujem za upozornenie. Tak dnes som strávila v obchodoch asi tak pol dňa. Nepojdem do obchodu asi tak týždeň som dnes povedala mojim chlapom. Zásobená som si myslím, ešte zajtra by príde ten môj,,štartovací balíček,, z D.shopu a v pondelok sa k Vám oficiálne pridám. x-) Nastavila som sa na pondelok, takže si ešte ,,užívam,, posledné dni neobmedzovania. Ale ovsené otruby nikde - to ma štve, lebo budem musieť asi objednávať z net. Ostatné sa dá zohnať v pohode si myslím. Prosím Vás dievčatá ešte mi prosím upresnite ako to je s tými vajíčkami. Pochopila som, že bielka neobmedzene a ked chcem aj so žltkom, tak max 2 celé vajíčka za týždeň? Či? A tvaroch len nízkotučný? Asi hej, že? Otázka na telo: kto sa prizná? Chodíte aj pravidelne cvičiť, alebo sa dá zhodiť aj bez pohybu. Lebo ja si myslím, že bez pohybu to asi nepôjde. Hovorím to len preto, lebo v dobe ked som sa ,,zdravo,, stravovala si myslím, že som zhodila vďaka tomu. Hmmm? aký je Váš názor?
Odpovedať
@dukaduka Vejce celá max. 4 týdně, ale je to kvůli cholesterolu, takže pokud s ním nemáš problém... tvaroh odtučněný - chuťový rozdíl je minimální... já chodím 3x týdně na power plate a je-li vhodné počasí, tak ještě drandit s kočárem... Já vám závidím to začáteční nadšení. Já už po 4 měsících ztrácím trochu motivaci, ještě mi sice chybí 3 kg do cíle, ale asi skočím radši teď do 3. f. s tím co mám, než se mi budou hromadit prohřešky... a jak skončí 3., dám si měsíc 4. - odpočinek - a pak zkusím dorazit ty 3 kila znovu od 1.fáze... Teď mám 165cm/61.5kg
Odpovedať
@9ka ahoj - ďakujem ti.Tak 4 mesiace je totálne že SUPER!!! Kolko si dala celkovo dole? Môžeš byť na seba hrdá. Nebojááááááááááj dáš dole aj ten zbytok. Cvičíš tak to pôjde. Budem ti držať palce. A díky ešte raz upresnenie.
Odpovedať
Profilova fotka
@dukaduka ja som cvicila asi len raz a to na bezkarovi asi 15 minut. vzdy si poviem zajtra uz urcite budem lenze ja robim v noci a este k tomu 12h a ked vstanem som rada,ze sa stiham najest, vyvencit havina a uz musim ist zase do prace, ale dnes budem urcite ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@9ka to ti verim, ze ta tato jednotvarna strava nebavi. ja mam lem mesiac za sebou a uz ma nebavi vymyslat co budem zase varit lebo ja musim varit pre priatela a potom pre seba rychlo nieco zbucham ale to je skoro vzdy to same
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak par dni niesom na nete a uz tu nachadzam dalsie super receptiky...moc dakujem dem poskusat uz sa tesim. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes 20 den, váha 51,5 kg do ciela 3,5 kg. celkový ubytok 3,5 kg :-)
Odpovedať
@dukaduka na Dukanovi jsem zhubla asi 9 kg, ale celkem už hubnu rok a 4 měs (po porodu), předtím jsem držela rok STOB (počítání kalorií) a za tu dobu celkem - za těch 16 měsíců mám dole 31kg. Takže to je pro mě fakt úspěch. :-) Ale s tou 3. fází asi ještě počkám aspoň do konce února. To já mám vždycky takové chvilky pochybností... :-) Někdy je těžký vymyslet na jídlo něco, co bych jedla já a zároveň to mohla dát malým dětem, popř. jim k tomu udělala jen přílohu... Takže dneska mám karbanátky a děti čočku... ;-) Ty karbanátky jsou jedno z mála jídel, co se mi zatím nepřejedlo... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dnes 7 den vcera som sa odhodla odvazit po 6 dnoch a bola som sklamana nakolko som prvu fazu drzala 5 dni a schudla som 300 g a davala som si male porcie aj sportovala :-( ani sladidla umele nemozem pouzivat nakolko mi to trener zakaz :-| dufam ze sa rozbehne ale dostala som aj svoje dni preto mozno nieje vidno ubytok lebo inac si to neviem vysvetlit :(
Odpovedať
@tinkylinky Tak to ti verím, ja zas pracujem druhý rok z domu, takže celý deň naopak. Večer robím dlho do noci /manžel to isté/ - večer mi to lepšie ,,páli,, ideme pravidelne spať okolo 2 v noci. Ráno vstávame okolo 9 on ide do terénu ja za PC v izbe. Teda bez pohybu, raňajkovať som sa za 37 rokov ešte nenaučila, teda začínam obedom. A večer si to vieš predstaviť.A neskoro v noci to isté. Takže sa to podpíše na tele. Celý život doteraz som s váhou problém nemala. 59kg dlhé roky aj po pôrode. A teraz hop a je to v kýbli.Teraz moje BMI 24. No a preto ideme na to. :-D A ako píšeš pokiaľ musíš pripravovať jedlo aj pre druhých je to ťažšie oveľa. Keby som bola sama a nemala rodinu je to určite jednoduchšie. To je pravda. Práve mi prišiel aj balíček z D.shopu, takže zásoby sú - niet sa načo vyhovárať už. Prajem všetkým pekný deň !!!
Odpovedať
@dukaduka ty si fakt uplne jak ja, tiež som celu mladosť mala max 58 kil...a za pol roka som vyskočila o 10 kíl ani som nevedela ako. nový priatel, nová práca, celkovo život jedná velká pohoda..a kilká len tak skákali :-) s tým cvičením to vidím tak pri dukanovi, že menej je asi viac. ja chodím 3x do týzdna do posilky a vzdy den po posilke neschudnem nič..až po dni ked som nebola. ja som našla super aplikáciu na nete, volá sa micoach.com od adidasu a tam si vybereš treningovy plan ( chudnutie, kondičia, svaly,...) a podla toho cvičím. vychádza mi to teraz na cca 20 min behu, uplne lajtovým tempom. a čo mi poradil aj známy tréner ak chceš chudnuť nesmieš makať jak fretka, skor iba telo zahriat a udržiavať ho, pretože iba tak spáliš tuky inak sa začínajú tvoriť svaly..a prekvapivo to funguje. ale obdivujem baby čo držia dukanku mega poctivo, pretože naozaj sa s nou chudne aj ked hrešíte a netrpíte tak. ale čo som tu čítala, že počítaním kalórií schudla 31 kil, wau obdiv fakt neskutočné.
Odpovedať
ahojte,klasicky inspiracne prispievam fotkou mojho obedika :-D dnes som mala rybie file s varenou brokolicou ... som zvedava za kolko mi z toho bude skvrkat v brusku :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@ywaywa :-( to je fakt divne, ze len 300g ale dufam,ze ta to nedemotivuje. ved uvidis ako sa pohne vaha ked budes v druhej faze. ja sa vazim kazdy den a niekedy mam odchylku +0,5 kg a pritom fakt nemam pocit ze som jedla viac ako iny den, ale to je ludske telo :-)
Odpovedať
@ywaywa ahoj ak sa smiem spytat z akej vahy chudnes? Na fotke vyzeras byt stihla, mozno preto je ten ubytok len 300g. Myslim si ze telo si navykne na zmenu a pojde to rychlejsie. Urcite vydrz a uvidis. Nemas co stratit len ziskat :)
Odpovedať
Profilova fotka
no budem pokracovat dalej ale bola som vecer pekne nas.... :-D nadavala som trieskala ale idem dalej budem drzat dokedy neuvidim 50 ku :))))
Odpovedať
Profilova fotka
@alore ja idem zo 60 kg na 50 kg :-) aj ja som si to povedala vecer ze jedine co stratim su kila :-) ale ked som videla ubytok inych bab ze 2,4 a tak som bola v soku :-|
Odpovedať
pozerala som tvoje foto v albume si kocka,podla mna ti tak vela netreba chudnut :) @ywaywa
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-) ja som tak vazila pre pol rokom ale dostala som lieky hormonalne a nabrala som potrebujem to dat dole lebo sa citim zle v svojom novom tele :-| velmi zle :-|
Odpovedať
@ywaywa aha to sa stalo aj mojej kamoske, kedy ides na druhu fazu? ako chces striedat dni?
Odpovedať
Profilova fotka
uz som v druhej od vcera a davam si dva proteinove a zeleninove moj trener ked videl kolko jem nadaval ze zomriem ale tak chcem sa citit dobre :-(
Odpovedať
ahojte, ja stagnujem uz 5. den. kurnik
Odpovedať
@ywaywa ja som tiez zvedava co mi na to povie trener za 2 tyzdne znova zacnem s nim cvicit...teraz nestiham fitko ale buduci tyzden idem 4 dni lyzovat tak to som zvedava co budem jest :) aspon ze budem mat pohyb :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?