Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana0000000000000 polske a hlavne vela francuzskych, všelikade aj slovenské ale to ťažšie už :) budem ich sem dávať, aby ste mohli aj vy papať iné stále ..
Odpovedať
@liliana0000000000000 super ze si odolala, sikulka :) moja mama na mna skusala s domacimi zazvornikmi no nepochodila :D vcera vecer som si zabehla 4km vo fitku a dnes rano 300g dole. Uf keby som tak mala cas kazdy den cvicit. Hadam od februara.
Odpovedať
ahojte, taaak uz to postihlo aj mna...Vaha sa mi zasekla 67,7 ako vcera ]-( jedina utecha ze nesla hore. Dnes BZ den a vecer fitko tak sa hadam pohne. Zajtra vecer oslava tesim sa na dva kolaciky to bude prehresok som zvedava o kolko pojde vaha hore :( Dnesne ranajky leco + otrubove zemlicky , to bude aj na veceru akosi som to neodhadla :) obed grilovane kuracie prsia + spenatik a rajcinova polievocka
Odpovedať
ako robite paradajkovu polievku?
Odpovedať
Profilova fotka
@alore rozmixujes paradajky vo stave pridas korenie (cierne korenie, sol cerstvu bazalku, cibulu a cesnak) nechas vriet 5minut a pridas otrubove halusky ja robim riedke mix otrub s pras.do peciva a vajicko trosku nechas povarit ... mozes si na tanier pridat trosku mozzarellu namiesto parmezanu mnamka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby...ja som chcela dukanovu dietu,ale najprv som sa spýtala doktorky,ktorá o tom vie veľa a neodporúča to. Hlavne nie mladým babám,ktoré plánujú aj bábo,lebo táto metóda neobsahuje vitamíny a látky potrebné na zdravý vývoj bábetka...a môže to mať dopad aj na zmenách pleti a zmenšení poprsia...takže ja by som do toho nešla...treba to vybehať! ;-)
Odpovedať
@mirus_1 mirus ja mam zase skusenost ze odkedy dietujem nemam ani jednu vyrazku na tvari :) a u mna zmensenie poprsia nehrozi :D @ikaba dakujem za recept
Odpovedať
Profilova fotka
@mirus_1 ja som pozerala v damskom klube rozhovor s diabetologickou na temu dukanova dieta a az na par negativ tuto dietu odporucala. a ja tuto dietu drzim od noveho roka a nemam ani jeden problem este by som povedala, ze sa citim lepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirus_1 pleť je zaručene lepšia a poprsie sa samozrejme zmenší keď schudneš /však aj to je tuk/. ;-) Alebo žeby vyprážané, mastné, sladké a pečivo mali blahodárne účinky na pleť?
Odpovedať
Profilova fotka
@mirus_1 ahoj, ja ked si uvedomim co som jedla pred zacitim diety, :pizza, rezne, tucne syry, kolace, torty, keksicky, ovocie a zeleninu len velmi velmi sporadicky, tak to urcite tiež neje strava vhodna pre malade zeny a uz vobec nie pre tehotne. teraz som na tejto diete a konzumujem chude mäso, ryby, šunku, syry, mlieko, jogurty, zeleninove šaláty, zeleninove polievky, dalej uzivam vlakninu a vitaminy a to je urcite vhodnejisia strava . a čo sa tyka toho vybehania nadbytocnych kil, samozrejme ze je to lepsie ale mnohe tuto dietu kombinujeme i s pohybom. nie kazda ma vsak moznost ist si zabehat, alebo ist do fitka ci uz zo zdravotnych, financnych dovodov alebo pre nedostatok casu.... do tejto temy chodia a prispievaju dievcata, ktore sa rozhodli pre dukanovu dietu, maju o nej nastudovane mnoho informacii a urcite by sa do tejto diety nepustal niekto kto ma vazdne zdravotne problemy, navzajom sa tu podporujeme a povzbudzujeme, takze tvoj prispevok povazujem minimalne za zbytocny.
Odpovedať
Profilova fotka
@alore aj mne opät vaha stoji :-) nevadi ideme dalej :-)
Odpovedať
@liliana0000000000000 Veľmi sa mi pači tvoj prispevok a uplne s nim sulasim. Som dlhodobejsia Dukanka a teraz oscilujem medzi tretou a stvrtou fazou, ked sa na mna nieco ,,nalepí" dam si dva - tri tyzdne druhu fazu. Oproti takemuto obdobiu minuleho roka mam o 9 kg menej. Tak sa tesim ako mi sedia plesove saty:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lulian waw 9 kg menej to by bolo pre mna ako sen :-) tisko ti zavidim a samozrejme drzim palce....
Odpovedať
Profilova fotka
14 deň: -2,2 kg.. do cieľa 3 kg... trošku sa to rozbehlo :)
Odpovedať
Tak jsem si udělala "zázračnou" Dukanovu polévku při stagnaci váhy a váha se opravdu pohnula - kilo jsem přibrala... :-S Tak jsem si teď udělala zázračné hubnoucí tiramisu - to jsem zvědavá... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka a aká je to polievka?
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana0000000000000 "zázračnú" kapustovú polievku, v prípade stagnácie, alebo ako strava po "hriešnom dni": 4 strúčky cesnaku, 6 cibúľ, 1-2 plechovky lúpaných paradajok, 1 veľká kapusta (aj čínska môže byť), 6 mrkiev, 2 zelené papriky, 3 litre vody, 2 kocky bujónu odtučneného. polievka by sa nemala mixovať či miešať, lebo veľké väčšie kúsky vraj oberajú telo v priebehu trávenia o omnoho viac energie (kalórií). do polievky sa môžu nahádzať opečené krutónky z dukan chleba - toto je tá polievka, ja som si ju dnes robila a celkom je fajná :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka ďakujem vyskúšam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak zazracnu polievocku som vyskusala, dnes som jedla iba ju a jogurt na ranajky, na vahe mam 0,5 kg menej tak sa moc moc tesim :-) dnes 15. den vaha 52 kg celkovy ubytok 3 kg do ciela 4 kg :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No dievčence, ja som držala túto diétu do dnešného dňa, ale za mesiac som schudla iba 2,5 kg. Pôvodne som chcela 5 kg. Síce bude držať ďalej diétu, ale stravovať sa budem určite inak, pretože táto jednostranná strava sa mi žiaľ normálne znechutila. Iba také niečo ako tuniak - čo som považovala za super stravu sa mi totálne znechutil. Otrubový chlebík - problém zohnať aj v špeciálnych predajniach a aby som behala iba za potravinami, ktoré môžem jesť sa mi zdá trošku od veci. Veď nie som iba sama a musím sa postarať aj o rodinu. Neberte to tak, že vám chcem odobrať chuť k tejto diéte, no žiaľ mne nevyšla. Veľa štastia vám prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
tak a naspat z dovolenky :-) som tyzdne poctivo drzala aj mamku som naucila robit dukanov chlebik ale ked sme boli na navsteve a dali mi rozky s jahodovym lekvarom som neodolala ved to v anglicku nemame :-( aleeeeeee pokracujem kde som prestala :-)
Odpovedať
@liliana0000000000000 Ano je to ta kapustová - po česky zelná. Jinak jsem někde našla, že se jí říká tukožroutská. Ale váha se pohla zpět a ještě o půl kg dolů, takže to byla předčasná panika. 8-) Už to taky držím 3,5 měsíce, tak se to tělo už trochu brání... Ještě poslední 4 kg...
Odpovedať
Jo, a to tiramisu je taky při stagnaci váhy - doporučuji... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky tak ja uz som dnes 3 den v prvej faze ale kedze chcem zhodit 10 kg tak budem ete 2 dni v prvej a nemozem sa dockat druhej a tretej :D
Odpovedať
ahojte, zacala som minuly stvrtok a hlasim 2 kg dolu. mala som 64,5 a teraz 62,5
Odpovedať
@sylvial ale pomale chudnutie je rozhodne zdravsie. cim mas mensiu nadvahu, resp. aj ked ju nemas, tym sa tazsie zhadzuje. sem tam sa aj mne podari trosku zhresit trebars jednou, alebo dvoma kockami cokolady, alebo obliznutim niecoho dobreho. davam si pozor hlavne na ten chlieb. ten jem poctivo. tesim sa na tretiu fazu, ale bojim bojim, ze to nebude tak skoro
Odpovedať
Profilova fotka
@pingu1 To je v pohode, ja pokračujem ďalej, len už musím zmeniť stravu, pretože tá Dukanova sa mi žiaľ zhnusila. Možno znovu neskôr sa znovu pustím do tejto stravy, ale teraz to žiaľ neviem jesť.
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka ahoj prosím ťa recept na tiramisu čo je na broninej stránke?
Odpovedať
Halo halo dievčence. Všetkým Vám fandím a držím skutočne palce. Študujem dukanovu dietu už druhý týždeň, všade kde sa objavia dve slová DD už aj čítam. Myslím, že stačí nabehnúť a už len sa podporovať a vydržať. No pôjdem ja do toho s Vami.
Odpovedať
@pitynka Ne, dělám toto: http://www.dieta-protal.sk/tiramisu/ Ale trochu jsem si to upravila: 1) mnohem víc sladidla - používám sukralozu, ta je úplně bez příchuti - jako cukr. 2) Otruby dávám 1PL pšeničné a 1PL ovesné 3) místo škrobu karamelový puding. prášek peču na plechu na peč. papíru 4) krém ze želatiny, 4 tvarohů, 0,5l jogurtu a vanilkového pudingu (100ml mléka na 10g prášku) a také víc sladidla - až je to na chuť sladké... 5) aromata už nedávám a kávu na namáční dělám s mlékem (takovou jak mám ráda na pití - bez aromat) a taky osladím a celé to rozdělím do skleniček, jinak bych to zhltla na posezení.... :-D Já tak ráda experimentuju - někde jsem tu psala návod na puding v MW - je to dobré, když si chceš udělat jen menší množství. Nebo otrubová kaše v MW: 1,5 dl mléka, 2 PL otrub, (popř. 1KL puding. prášku - příchuť dle libosti), sladidlo. řádně rozmíchat, wlnit 1min, promíchat a wlnit ještě minutu - mělo by to krásně zhoustnout, pak se do toho může přidat ještě tvaroh.... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?