Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
baby a je tu taká ktorej sa podarilo už niečo schudnúť, lebo velmi dietam neverím ,tak preto sa pítam :-)
Odpovedať
jasné ja mám dole 9 kg
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka waw len ziram ako sa v tejto diete uz vyznas..je to super :-) skusam pomaly vsetky tvoje recepty...rafaelo bolo super perfektne ma zasýtilo ked som mala chut nieco maskrtit. chystam sa i na toho zapekaneho tuniaka :-) moc dakujem za recptiky je to ozaj super ze ich pridavas :-) ja som pocas 2 zeleninovo beilkovinovych dni zhodila iba 0,5 kg ale som rada ze sa to hýbe smerom dole :-) teraz 2 bielkovynove tak uvidim ci zhodim viac.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka_zuzicka ahoj jasne mnohe dievcata vdaka tejto diete zhodili aj 10kg, staci ak si precitas par stran dozadu. ja napr. mam 6. den a zhodila som doposial 2,5 kg. nie je to vela ale citim sa super vobec niesom hladna jem aj 6 az 7 krat denne. ak nemas zdravotne problemy tak pod dotoho :-) kolko by si potrebovala dat dole?
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana0000000000000 no to je tak ze mam 179 cm a kolisavo okolo 80kg zatial som este nemala viac ,vacsinou tak 78 a 80 a tak , no ale chcela by som zas mat svjoich 62 kg, chodievam cvicit, schudne vsetko ale brucho mi ostáva stále, nohy sú fajn a dalsi problem ze mam strasne siroky chrbat, cela taka nejaka asymetricka, uz ma to fakt serie, este z tváre by som trosku chcela shcudnut lebo tam sa mi to nejako usadilo ;-)
Odpovedať
ahoj kočky, tak som sa odhodlala aj ja a zajtra s nou začínam, dnes sa pôjde na nákupy potrebných surovín, už som sama zo seba neštastná mám skoro 80kíl a 167cm takže s tým fakt musím niečo robiť, kedže mám sedavé zamestanie a pracujem až do noci ideálny čas na jedenie je ked prídem a to je okolo 10večer, potom to takto vyzerá, potrebujem dať dolu aspon 10-15 kíl, hádam sa podarí, takže držím vám aj sebe palčeky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@niki22 ahoj super ze si rozhodla knam pridat :-)s tou pracou ti uplne rozumiem, ja sice nemam sedave zamestnanie, opatrujem v nemecku som tu 3 tyzdne v kuse hrozne sa nudim a tak len sadim pri pc a jem. potom som nasla tuto dyskusiu a moc moc ma pribehy a uspechy dievcat motivovali :-) uvidis ze za par dni sa naucis pravidelne jest, budes sa citis super a vaha pojde smerom dole, co je neskutocny pocit.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka_zuzicka jedna kocka tu opisovala podobny typ postavy a aj pridala foto pred a po (foto ako schudla na chrte) vysledok bol uzasny, ved skus sa k nam pridat a sama posudis ci ti tato dieta vyhovuje.
Odpovedať
ani si nevieš predstaviť ako sa teším ked sa budem môcť konečne pozrieť do zrkadla a pomyslieť si že konečne to nevyzerá až tak zle....Viem že tie kilá sú moja vina ale už som to nechala zájsť pri daleko, aj ked rodina ti povie že to tak nieje začínam sa cítiť nemotorne a som zadýchaná ked prejdem dve poschodia, aj ja si chcem konečne dovoliť cez leto suknu a tričeno na ramienka nie sa stále trieskať do čiernych vecí ktoré zužujú a rifiel :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@niki22 a kedy by si chcela zacat? priprav si jedalnicek popozeraj recepty aj tu ich vela najdes :-) drzim palce a potom napis ze ako sa ti dari :-)
Odpovedať
dnes plánuj nakúpiť, večer si popozerám recepty a ráno idem nato. Hádam to zmáknem len musím zamknúť skrinku so sladkosťami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@niki22 to je super napad, ja som to urobila tak ze kolega musel vsetko zjest a teraz mame v chladnicke len potraviny ktore mozem jest :-) horsie to bude ked pridem domov a manzelovi budem vyvarat :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ved to v práci sa to dá ale ked máš doma variť, no neochutnaj to? Ved to sa nedá, ale nalepím si na chladničku foto neakj chudej modelky a vždy ked budem mať hlad tak sa na nu pozriem a poviem že tak chcem vyzerať, hadam to zaberiem nech mám motiváciu :-D
Odpovedať
júú od zajtra zacinam uz som setko pochopila ze co a ako akurat si robim JL sa tesim ale tak bude to dlho trvat...:):) ale ten vysledok
Odpovedať
prosim vas baby co by ste mi poradily hned na prvy den
Odpovedať
mrkni na začiatok tejto témy je tam jedálnikček a aj ked si vygoogliš Dukanova dieta jedálniček nabehne ti ich tam dosť
Odpovedať
Profilova fotka
@katka654 ahoj tak ja som 1. den 1 fazy jedla: ranajky aktivia biela nizkotucna, desiata acidko so skoricou a nizkotucny tvaroh, obed grilovany losos s cenakovo jogurtovym dresingom, vecera vajicka so sunkou, druha vecera kakao. rano do jogurtu som si zamiesala ovsenne otruby. alebo kukni receptik na dake pecivo z otrub a mozes si aj to dat.
Odpovedať
@liliana0000000000000 okej diki za rady
Odpovedať
a schudne sa aj nieco zo stehien??
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky ak si rady doma zacvicite pridavam link na super aerobik :-) http://www.youtube.com/watch?v=507P9Y... http://www.youtube.com/watch?v=BmVnfI... http://www.youtube.com/watch?v=5kW3pI... http://www.youtube.com/watch?v=ZH6Spw... http://www.youtube.com/watch?v=sNFyWe...
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana0000000000000 neni začo.. no mám toho naštudovaného veľa.. až potom som ju začala držať... ja mám dolu - 2 kg.. ja striedam 1/1.. a dnes som robila citrónové briošky, môžem pridať recept sú fantastickéé :) a ide ti to pekne dolu.. musíme vydržať!!!
Odpovedať
Profilova fotka
citrónové briošky 2 vajcia • 2 čajové lyžičky kypriaceho prášku do pečiva (nie sódu bikarbónu, lebo tá zanecháva pachuť) • 12 polievkových lyžíc sušeného mlieka • 1 polievkovú lyžicu nízkotučného mlieka • Vanilkovú arómu • Tekuté sladidlo Na krém : • Odtučnený syr /tvaroh • Sladidlo • Citrónovú arómu POSTUP : 1. Rúru vyhrejeme na 160 °C. 2. Na strúhame citrónovú kôru a vytlačíme šťavu z citróna. 3. Vajcia vyšľaháme s kypriacim práškom. 4. Pridáme sladidlo, citrónovú kôru a šťavu, zašľaháme. 5. Postupne prešľahávame lyžicu po lyžici sušeného mlieka, až kým nevznikne husté cesto, ktoré pomaly steká z lyžice. 6. Ak je prihusté, pridáme lyžicu obyčajného mlieka, ak je pririedke, pridáme trochu viac sušeného. 7. Nalejeme do silikónovej formy na muffinky a pečieme cca 30 minút. 8. V polovici pečenia vyberieme z rúry a potrieme mliekom. 9. Kontrolujeme, či vrch neprihára. 10. Po upečení necháme cca 10 minút vychladnúť vo forme, potom vyberieme a vložíme do rúry na mriežku na 10 minút presušiť. 11. Podávame teplé alebo vychladnuté s krémom. 12. Krém : vymiešame všetky suroviny, naplníme injekčnú striekačku, ktorou plníme vnútro vychladnutých briošiek. (ja som si to dávala na vrch všetko 13. Zvyškom krému potrieme povrch. 14. Skladujeme v chladničke v uzavretej nádobe. RADA : Do cesta môžeme pridať pre zmenu aj strúhanú pomarančovú kôru a perníkové korenie. Do krému pridáme rumovú esenciu namiesto citrónovej. ..
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka urcite vyskusam vyzera tu opät na super mnamku. myslis ze je ucinnejisie striedat 1/1 alebo na tom az tak nezalezi?
Odpovedať
a tu stvrtu fazu musim uz do konca zivota drzat lebo zevraj hej a to ja nevydrzim ani za svet aj ked to neni narocne
Odpovedať
ahojte dievčatá, tak včera som sa k vám pridala aj ja :))) včerajšie ranná váha: 58:8, do cieľa: 8,8 kg - výška 160 cm....vážiť sa plánujem tak raz za týždeň len...tak snáď sa mi to podarí...mám len jeden problémik a to, že ma napína z tých otrúb..už sm si piekla aj chlebík ale vyslovene mi je z toho na zvracanie...neviem, ako to vydržím každý deň lyžicu a pol...
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja som sa tak dnes potesila. som bola na kozmetike a som tam nebola asi mesiac a ked som dnes prisla sa ma pytala co so sebou robim ze som tak schudla a to pritom isli dole len 4 kg :-)
Odpovedať
Ahojte, no moja dnesna vaha ukazala rano 68 do ciela mam rovnych 10 kil este :) kilecka idu popmaly dole a fakt clovek nie je hladny, len treba stale nieco vymyslat aby chutilo a nebolo to stale to iste. Dnes je to presne 17 dni co drzim Dukana a naozaj jedna z najlepsich diet!!!! Dnes som si upiekla plnku z kuracich pecienok, kto lubi nech napise, dam receptik.
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana0000000000000 vieš čo čítala som, že je lepšie striedať 1/1 .. sám dr. Dukan to píše vo svojej knihe .. ale to je na tebe, mne to takto vyhovuje ..
Odpovedať
Profilova fotka
@tinkylinky supeer teším sa s tebou :DD ide ti to krásne dole ..
Odpovedať
@6lenka64 daaaj recept
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?