Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
baby používate niektorá paradajkový pretlak?
Odpovedať
ahojte...aj ja sa k vam od zajtra pridavam...a chcela by som sa spytat ci tie ovsene otruby nemozem nahradit ovsenymi vlockami....je tam nejaky velky rozdiel?
Odpovedať
@angie51 ja som tiez nenasla ani v bille, ani v kauflande, ani v tescu tie ovsene otruby... musim ich tam vobec dat?
Odpovedať
Profilova fotka
@angie51 jasné že sú dôležité ale nedajú sa nahradiť.. alebo si ich treba z internetu objednať vo väčšom množstve .. http://www.dukan-shop.sk/otruby
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka ahoj dáš sem potom recept na zapekaného tuniaka? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@pingu1 @angie51 otruby z internetu sú nemleté a sú ovela lepšie ako otruby mleté z bio obchodu. Myslím že nemleté v kamenných obchodoch ani nezoženiete. Objednajte si ich na dukan-shop. ;-)
Odpovedať
@angie51 otruby su prave tieto ovsene kvoli tomu, ze oproti psenicnym neobsahuju lepok (tusim to tak je...) a ich objem sa v zaludku (pozor, musi sa vela vela vody pit) zvacsi az 30 nasobne! okrem toho, co vsetko obsahuju, tiez pomahaju udrzat pocit sytosti a HLAVNE na seba navazuju vsetok sajrajt, ktory je nutne dat prec z nasho tela, aby sme vobec mohli tak pekne chudnut :-)
Odpovedať
ahojte kocky. podla dukanovky na nete som si pozrela zoznam potravin. mozem kuraciu pecienku? nenasla som ju tam. ale vnutornosti sa mozu
Odpovedať
ahojte prosim vas pomozte mi ;-) ja som studovala dukanovu dietu na internete ale nepochopila som nic prosim kebyze mi niaka baba da niaky jedalnicek a napise co na ranajky obed veceru a zase na dalsie dni..... :-D prosim pomozte potrebujem zhodit zo dakych 10 kg
Odpovedať
Profilova fotka
@11danica11 Zapekaný tuniak s tvarohom 2,3 fáza horčicu,2 paradajky,5 polievkových lyžíc odtučneného tvarohu, 2 vajcia,1-2 konzervy tuniaka vo vlastnej štave,1 lyžicu provensálskeho korenia,mleté čierne korenie POSTUP : Formu na pečenie potrieme horčicou. Paradajky nakrájame na krúžky a položíme ich na dno formy na horčicu. V miske zmiešame tuniaka, vajcia, tvaroh, provensálske korenie a čierne korenie.. Túto zmes vylejeme na paradajky a pečieme v rúre vyhriatej na 200 °C asi 25 minút.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@pingu1 no kuracia pečienka by mala byť povolená od 1. fázy .. aj srdiečka :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
-3 kg :)) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočenky ak by ste chceli náhodou nejaký recept, či na placky brokolicové, karfiolové, pečienku, niečo sladkéé ozvite sa .. :) ak si neviete rady.. idem piecť citrónové briošky :)
Odpovedať
@katka654 podstata je v tom, ze musis dodrzat vsetky 4 fazy. pozri si www.dukanovadieta.com je tam aj jedalnicek na kazdy den, ktory nemusis striktne dodrziavat
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka Ďakujem - vyskúšam
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka ešte by som ak môžem poprosila karfiolové placky a ak ti to nerobí problém aj pečienku.Ďakujem móóóc
Odpovedať
Profilova fotka
Kuracie pečienky 1,2,3 1 balenie (asi 300g) kuracie pečienky,sol,čierne korenie ,vegeta,2Pl ovsenných otrúb,2 vajíčka,2PL biely jogurt Pečienky umyjeme,očistíme,posolíme a pokoreníme. V miske si rouhabarkujeme vajíčka s bielym jogurtom a vegetou. Do druhej misky si dáme ovsenné otruby. Pečienky namáčame vo vajíčku s jogurtom a potom v otrubách.Ukladáme na plech na ktoroj je papier na pečenie.Pečieme pri 180stupnoch asi 20 minut. Kapusta: Kyslú kapustu dáme do teflonového voku,pridáme troch sladidla a asi 1dclvody.Podusíme
Odpovedať
Profilova fotka
Karfiolové placky 1/2 karfiola, 1 stredná cibuľa, 3 vajcia, 3 PL mletých ovsených otrúb, soľ, čierne korenie Karfiol a cibuľu nastrúhame na strúhadle s veľkými očkami. Pridáme vajcia, otruby, soľ, čierne korenie a dôkladne vymiešame.Na silne rozohriatu teflónovú panvicu bez tuku ukladáme z pripravenej zmesi malé placky a smažíme na malom ohni 7 až 8 minút z každej strany.Vhodné od 2. fázy Dukanovej diéty.
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka ty na konci diety vydas knihu :-) ale to je super,ze si taka kreativna. ja a to velmi nemam cas. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
-4kg :) lenze teraz som prisla na dovolenku na Slovenko na 10 dni a som zvedava ako to zvladnem vseliake tie dobroty co v anglicku nezozeniem, ale dnes som sa drzala nedala som si kofolu ale len nesytenu mineralku a na obed kuraci steak so zeleninou.uvidime ako zajtra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka Ďakujem
Odpovedať
@pingu1 okej dakujem za pomoc :-) a este sa ta opytat tam sa pise ze sa drzi podla toho kolko chcem schudnut (dni) tak ze ked tam pise napr. 5-10kg tak 3dni tak akoze to sa drzi prva faza 3 dni druha faza 3 dni a tak??
Odpovedať
a este ci sa nedaju tie ovsene kalaciky niecim nahradit..... lebo ja to moc nemusim
Odpovedať
Profilova fotka
@tinkylinky nie, ale čítam aj poľské stránky, a francúzske, :)) a mňa osobne nebavia stále tie isté veci ..
Odpovedať
Profilova fotka
6ty deň : - 1,7 kg .. pomaličky to ide :) teším sa
Odpovedať
pitynka a môžeš dať iadresy na tie stránky? rada by som si ich pozrela ;-) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula ja si dávam do googla napr: Przepisy w diecie proteinowej .. toto su poľské stránky... alebo na francúzskej: http://www.dukanaute.com/recette_par_...
Odpovedať
dakujem pitynka večer na to mrknem
Odpovedať
@katka654 ja som to pochopila tak ze na druhej faze ostavas, kym neschudnes pozadovanu hmotnost. to znamena, ze prvu drzis tie tri dni. ci mylim sa baby?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?