Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@vejania , super..... sa som si dala tieto 3 d ni, len bez chleba a sladkosti+ cvičenie,idem pre tie otruby a budem si ,pripravovať jedálniček podĺa diety.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka_zuzicka ,super ;-)
Odpovedať
@julinka_dukanka ja mam zatial len psenicne otruby, ovsene maju dostat v pondelok, tak este budem musiet vydrzat. si dobra, aj take tri dni bez chleba a sladkosti su super :-) ja som sa k cviceniu este nedopracovala 8-) mozno po buducom tyzdni, teraz mam stresy so skolou a musim sa sustredit na skusky popri robote, tak som si nateraz cvicenie ospravedlnila :-D inak, dnes rano som mala po 2 dnoch 1.fazy minus 1,7 kg, sa tesim 8-) a zatial to celkom zvladam, ale uz sa tesim na zeleninu :-D
Odpovedať
@julinka_dukanka juli a ako dlho chces mat prvu fazu? pozeram, ze sme na tom s cm a kg skoro rovnako...dufam, ze sa nam bude darit :-) ja planujem aspon do soboty vydrzat na 1. faze, to by bolo 5 dni..ale keby sa aj viac trosku zadarilo...no uvidime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vejania ahoj ja som už dietovala, s touto dietou, pridal sa aj muž - ten dal dole 16 kg,ale veĺký pozor na jojo efekt.Ja som schudla 7,0 kg- trošku pribrala...ale idem opäť do toho , hlavne aj cez sviatky.....aby sme sa držali a povzbudili , je to vždy dobre, keď je stôl plný dobrôt
Odpovedať
Profilova fotka
baby obdivuhodné, ako to stíhate pri mojom šialenom životnom tepme nechápem kedy by som si stíhala robit tie jedlá, niekde medzi prednáškami a robotou sa rada občas vyspím... budem musieť niečo vymyslieť julinka_dukanka chleba ani sladkosti nejedávam :-)) čo mám k tomu dodať aby to išlo trošku dole, netreba veľa len nejako 5 kg, lebo mám až 180 cm tak na 65kg by som chcela ist :-) ĎAKUJEM
Odpovedať
Profilova fotka
@vejania Ahoj , prvu fazu by som chcela aj tyždeń,musim si ale pripraviť potraviny,.... na tejto stenke pozri tesoro-blondinka,mala to fain rozbehnute, potraviny,jedalny listok,..... vyslovene sa na ten tyžden pripravila
Odpovedať
@julinka_dukanka to mas pravdu, treba sa dopredu pripravit..a nie len psychicky ;-) ja mam dnes len treti den prvej fazy a tusim je uz krizovy :-D pozeram do chladnicky, ze co by som si dala male a nic dobre tam nenachadzam :-D jaaj musim ist aj ja na nakupy zas. tesoro je kapitola sama o sebe, ta je tu tusim vsetkym babam vzorom :-)
Odpovedať
@zuzka_zuzicka ono sa to da zvladnut, nie je to az take strasne na pripravu..dokonca aj tie receptiky na pecivo a placky a co ja viem co - netrva dlho spravit si takuto pochutku...len ozaj treba mat plnu chladnicku jogurtov, tvarohov, chudeho maska a mliecka a podobne :-) ale pri tvojej vyske to s chudnutim ozaj nemusis prehanat ;-)
Odpovedať
tak dnes zacinam 4.den 1. fazy :-) po troch dnoch mam dole 2,1 kg, aj brusko mi poriadne splaslo :-D zatial sa mi dari :-) julinka, uz si zacala?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ...Este nie, muž je mimo SR, mám o trochu viac roboty / snažim sa jesť striedmo..... chýba mi nákup a trochu viac času / ak začnem dám vedieť :-o , práve tesoro ma inšpirovala.a ešte jednu vec, mám obyčajnú váhu- neváži dobre a ani presne/ keď sa na nej pohnem správnym smerom : :-D , mám to už vyskúšané mám aj o 3 kg menej :-D , musím si kúpiť digitálmu-a pri vážení odpadnem
Odpovedať
@julinka_dukanka aj ja mam doma digi vahu, uz ale druhu, a ked som sa na nu prvykrat postavila, ked som ju kupila, veru, nebolo mi vsetko jedno, mala som asi o 2,5 kg viac ako na predchadzajucej vahe =-) ale to obvykle viaceri hovoria, ze digi vahy su potvory :-D hlavne je vsak potom sledovat ten trend, ze ci sa vaha posuva dole...a naopak, vyhoda je v tom, ze ta povzbudi, ked ti ubudne aj par gramov :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tip na rychlý puding v MW troubě: na 1 dl mléka 10g puding. prášku, důkladně rozmíchat, pak minutu wlnit na max, promíchat a pak wlnit další minutu. Pak přidáte jen sladidlo a pokud možno necháte vychladnout - mně se to ještě nepodařilo vychladit, sežrala jsem to - ještě se z toho kouřilo.... :-D Doporučuji použít větší hrnek a hlídat. Ono to mléko - potvora - někdy vyběhne. ]-( Ale stojí to za to.... A když do toho zamícháte tvaroh, máte termix... ;-)
Odpovedať
Vy ste tu už dievčatá skúsené, ja som sa dnes o tejto diete dočítala na nete. Od zajtra začínam. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, takze po tyzdni sa opat hlasim... dalsie kilecko je dole ... :) normalne sa tesim :))))
Odpovedať
lara gratulujem to je už kolké vporadí? a kolko ti zostáva? ;-)
Odpovedať
@lara320 gratulujem len tak dalej inac babeny je to velmi tazke teraz vianocne obdobie drzat dietu ja som piekla stolu teraz mam strasne vela objednavok na torty a kazdu jednu musis odskusat ci je vsetko v poriadku, budem stastna ked nepriberiem,chcela som zacat piect vianocne kolaciky, ale asi to necham lebo neodolam a budem tlacit kazdy vecer :-D
Odpovedať
lokalistin no treba začať piecť asi tie čo máme povolené, čiže začneme bebe keksami, tiramisu, muffiny - inak priznám sa ešte som ich nerobila a dalej si musíme spraviť kapustnicu a ked príde hlad pri pečení koláčov tak si dáme tanier kapustnice a budeme pokračovať a to bude dva v jednom, za jedno nepriberieme a za druhé vitamín c sa nám teraz zíde :-)
Odpovedať
@cencula no ked si porovnam kapustnicu a vanilkove rozky tak neviem neviemco mi chuti viac :-D a to tiramisu som ja uz robila piskota fajna ale ten rest - no prvy kusok mi chutil tie ostantne mi boli suche musela som to zapijat aby som to zjedla predsa len tvaroh a mascarpone su totalny rozdiel. Muffiny som jedny tiez skusala :-p
Odpovedať
lokalistin som neskúšala, ale robila som gulky a tie mi nechutili vôbec, beriem odvahu na tie bebe
Odpovedať
ahojte, veeeelmi dlho som tu nebola, dietu som zacala drzat cca koncom septembra, musim sa priznat, ze som ju nedodrziavala nejako extra poctivo :-N , ale podarilo sa predsa schudnut a konecne som spokojna. doteraz som schudla 11 kg x-) x-) x-) drzim vam palce nech sa aj vam dari
Odpovedať
@cencula tak daj potom vediet ake boli
Odpovedať
@silvia1983 ani ja to nedodrziavam poctivo a preto mi to trva trochu dlhsie ale dneska!!!!!!!!!! -8kg !!!!!!!!!! tesim :-D
Odpovedať
ja mám dole 7 - 8 kg stále mi to kilo kolíše, už ma to štve
Odpovedať
Ahojte dukanky,dnes mam presne mesiac čo mam DD a vaha -7,5kg,ešte 4kg a budem spokojna.Dufam že aspoň 2kg dam do vianoc,ale na vianoce to bude ťažka skuška len aby som nepribrala.Držim palce všetkym a majte sa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky.. :) pri dukanovej diete bacha na jojo efekt...ako nahle bolo po diete isli aj kilecka znova hore :)
Odpovedať
baby ked si upečiem bebe keksy tak kolko ich môžem zjesť za den? a môžem si potom v ten den dať aj tvaroh s ovsenými otrubami? prosím prosím o rýchlu radu, lebo zajtra idem na školenie a chcem si to zobrať
Odpovedať
@marienka1703 ahoj to nie je velmi dobre povzbudenie,a ak sa smiem opytať to si pribrala hneď ako si začala 3-fazu alebo až v štvrtej?
Odpovedať
@cencula ahoj,podla toho či idu do tych bebe keksov otruby,ak ano tak potom ich už nejedz s tvarohom.Zjesť ich možeš tieš podla toho kolko lyžic tych otrubov si tam dala,napriklad ak si tam dala 6 lyžic tak si ich rozdel na 3-dni
Odpovedať
@cencula podla mna uz extra otruby nejedz a vypocitaj si kolko lyzic si tam dala a na den mas jest dve lyzice tak si vypocitaj kolko mozes.A chutili ti? Ja som ich vcera tiez robila,cerstve este jak tak , ale dneska sucharina-a nabuduce urcite nebudem davat kakao ak bude nejake nabuduce-tak len skoricu Pa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?