Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@anet25 co si papala dnes na obed? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tesoro neviem nevyzera ze by to bolo mastne, neviem :-| vyzera to dobre a zdravo :-) dnes som mala kuracie prsia grilovane a na olovrant mam nízkotučný tvaroh so škoricou, dobre? dnes by som si chcela na zajtra spraviť vtáčie mlieko :-)
Odpovedať
@anet25 vsetko to vyzera OK, neviem ten losos je na tebe a co je na obale ze peceny, grilovany? alebo...
Odpovedať
Profilova fotka
@tesoro je údený :) ja dufam, že kilečká pojdu pekne dole :-)
Odpovedať
@anet25 co to je vtáčie mlieko? :-)
Odpovedať
Ahojte, čítala som vašu diskusiu a ideme s kamoškou do toho. Náš cieľ je 5 kg dolu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka vtáčie mlieko? vacsinou to papavaju mamičky v porodniciach aby mali mliečko :) je to vyšlahaná pena z bielkov a vanilkový puding, tie bielka vyzeraju ako obláčiky ;-) http://www.dukanovadieta.com/products...
Odpovedať
@anet25 @anet25 mnam super napad ....A ako kilecka??? Inac ja som teraz iba na tych nemletych otrubach a kokso to je aky rozdiel v kvalite. Piekla som s nich a uplne nieco ine a vcera vecer puding pol litra nimi zahusteny som sa nabombovala, uz mi len ta slahacka z bielok chybala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@tesoro kilečká ešte neviem, az zajtra sa chcem odvážiť :-) ale dnes na mna padol strasne velký hlad, kolegyne tu vidím obložené rohliky jest a vselico dobre, no čo musim vydrzat ;-) a tie nemleté sú lepšie? kde mam tie kúpit? ja som zatial nic nepiekla, ale chcela by som mohla by si dat nejaky recept :-) a ty si na tom ako s kilami?
Odpovedať
@anet25 pocuj zaklad je, aby si prezila proteinove dni, urcite si urobit pecivo, kolaciky, tiramisu a pod....... A potom nech si v tvojom okoli je kto chce , co chce :) Najdes to na dietaprotal.sk, je tam aj forum a aj shop a hlavne su tam odbornici. Mam tam aj foto :-D Tak si to tam kukni hehe
Odpovedať
Profilova fotka
@tesoro budem si musiet upiect :-) babka ma v sobotu oslavu to bude velmi tazke odolat =-) a kde tam mas fotku? neviem najst :-|
Odpovedať
kukni si forum a uspechy ci ako to tam je...mas? Ked si napeces nebudes mat absolutn eziaden problem. Zemlicky cesto si vymiesas v hlbokom tanieri, ziadna veda a tiramisu mas zachvili. Lidl mas po ruke nie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
je to tam ako fotogaleria :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@tesoro to sy ty? no pekne si dala dole :) aj jááááá chcem :-) a ako dlho robis tuto dietu? ... no musim si nieco spravit urcite, mam kusok od nas je ;-) a je to chutovo fakt dobre? kde su tie recepty? mnam tiramisu :-p
Odpovedať
@anet25 teraz idem na obed ale vsetko ti popisem OK?
Odpovedať
Profilova fotka
@tesoro ok :) dobru chut prajem :-)
Odpovedať
@tesoro chcem sa spýtať na tie nemleté otruby,s ktorými máš už skúsenosť ? na tej stránke sú tri druhy rozličnej váhy,alebo sú chuťovo rovnaké ? riskla by som to a objednala
Odpovedať
ahojte dnes mam 15 deň a dole-4,5kg zda sa mi že vam to ide lepšie
Odpovedať
Profilova fotka
@lokalistin prosim ta, ako dlho ti trvalo schudnut tych 6 kil???
Odpovedať
Profilova fotka
@tesoro ahoj prosim ta ja mam 95kg a chcela by som schudnut aspon 75kg vies mi poradit a napisat do ip presny rozpis co mam jest a pit? na 7 dni a ci sa da tolko schudnut dakujem :-D
Odpovedať
@kanna Ono je len iny vyrobca a "chutova" su rovnake , rozdiel je vo vahe. Urcite nic neriskujes, lebo ten shop ma kamoska...Pokial si z BA dalo by sa dohodnut aj na osobnom odbere :) Skus su naozaj ako musli mnam
Odpovedať
@kacena18 Krasa a neblazni ze niekomu to ide lepsie. Priemer je 1kg za tyzden. Na zaciatku to moze ist rychlejsie, ak je z coho :-D ale to je len ocista organizmu od vody a creva sa vyprazdnia. Samotne chudnutie zacina az teraz ;-)
Odpovedať
no mne to ide dole tak, že kilo jeden týžden a druhý týžden nič. :-(
Odpovedať
ahojte, začínam s vami držať tú dietú... už ju držím 5 deň a zatial 3 kilá dole, čiže hurá:)) akurát že do mojej vysnívanej váhy mám ešte veľmi dlhú cestu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@simicka123 tak to sme spolu začali :) ja este neviem kolko vazim, az zajtra budem vediet, napisem potom :) aj ja mam dlhu cestu pred sebou este :-|
Odpovedať
@lara320 dneska mam 40-ty den a konecne sa to pohlo mam -7kg este 5 a budem stastna, ale baby fakt ja som neni ziaden ukazkovy pripad, pretoze stale kostujem, ked peciem torty a okrem toho robim v mekaci a tam jedavam tie divne mäsa z hambacov sem tam aj nejaku omacku, teraz sme mali v akcii vyprazane krevety, tak som neodolala zakazdym som si olupala tu panadu a jedla. Takze preto mi to asi trva dlhsie, ale aj napriek tomu vsetkemu som nepribrala a to je na tom to najlepsie. A dneska rano? -7kg super
Odpovedať
@anet25 ja som toho lososa tiez jedla, v nemeckom fore je dovoleny , ale nakoniec som si vzadu precitala, ze obsahuje cukor, ale aj tak isli kila dole.Mne ale baby povedali, ze v prvej faze nemozem ten skrob, cize puding je podla mna v prvej faze zakazany
Odpovedať
@anet25 spolu to zvládneme:)
Odpovedať
ahojte rada by som sa pridala ku vám aby ste mi dali rady a tak môžem?Ako ste na tom?kolko ste už schudli?
Odpovedať
Profilova fotka
@simicka123 jasné zvládneme, budeme sa navzájom podporovať ;-) a koľko chceš ešte schudnut?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?