Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@luciaskorec. Ja som si včera objednala cez net, keďže sa ťažko zháňajú.
Odpovedať
@luciaskorec ovsene dostanes v DM drogerii. Ovsene su predsa zaklad celej tejto diety.
Odpovedať
@dudus16 ked to tak citam co pises, tak to nezneje dobre. Alebo si budes musiet na urcite veci priviknut alebo to radsej nechaj a vyber si inu dietu. Myslim ze pit vodu ktora obsahuje cukor je z toho co robis nespravne to najhorsie.
Odpovedať
Profilova fotka
@carilina no lenže u nás ich nemajú...ja papam len pšeničné preto :P
Odpovedať
@luciaskorec tak pozri v internete ci ich mozes niekde objednat. Dudus16 ich objednala. Nech ti napise kde. To je skutocne dolezite.
Odpovedať
Kalkulátor: http://www.dukandiet.co.uk/en/350-sub... prvý rámček: You - informácie o tebe: Your first name: napíšete svoje meno, You are ( Vy ste - myslí sa pohlavie ) - female - žena, male - muž What is your current weight ( Aká je vaša súčasná váha ) : ak vám neukazuje v kg, kliknete na " change unit" a zvolíte si kilogramy Your email: napíšete mail Druhý rámček: Your weight ( Vaša váha ): How much would you like to weigh? ( Koľko by ste chceli vážiť ) Have you already followed any diets in order to lose weight? ( Či ste už niekedy držali nejaké diéty ) , v možnostiach je none ( žiadna ), ďalej čísla 1-3, a posledná možnosť "more", čiže viac ako 3 What is the most you have ever weighed? ( Koľko ste najviac vážili? ) : opäť v kg After the age of 18, excluding any period of illness, what is the least you have ever weighed? ( Koľko najmenej ste vážili po svojej 18-ke? Okrem obdobia chorôb ) What is your stable weight? ( Aká je vaša stabilná váha? ) What is your height? ( Vaša výška ) Tretí rámček: Your body ( Vaše telo ) Are you in a hurry to lose weight? ( priznám sa, neviem presne, čo to znamená, možno mi pomôže niekto iný :) ) In your family is there a tendency to put on weight? ( Je vo vašej rodine tendencia na priberanie? ) When you check what you eat do you feel as if you lose weight easily? ( Keď si kontrolujete, čo jete, zdá sa vám, že chudnete ľahko? ) ( with easy - ľahko, with difficulty - ťažko ) Does eating less make you feel tired? ( Cítite sa unevaná, keď jete menej? ) Lets assess your bone structure: ( Zhodnoťme vašu štruktúru kostí ) Prvá možnosť: thin bone structure - The ends of your fingers overlap ( tenká štruktúra, končeky vašich prstov sa prekrývajú ) Druhá možnosť: Normal bone structure - The ends of your fingers just touch ( normálna, končeky sa dotýkajú ) Tretia: Heavy bone structure -There is a gap between the ends of your fingers ( hrubá, medzi končekami je medzera ) Štvrtý rámček: Cinfidentiality ( niečo ako dôvernosť, diskrétnosť ) Date of birth: ( dátum narodenia ) Choose your username: ( zvoľ si užívateľské meno ) Your password: ( tvoje heslo ) Password confirmation: ( potvrdenie hesla ) Zaškrtnete políčko, v ktorom sa píše, že súhlasite so zaslaním vašich výsledkov na mail....
Odpovedať
Profilova fotka
Are you in a hurry to lose weight? ( priznám sa, neviem presne, čo to znamená, možno mi pomôže niekto iný ) znamena to ci chcete schudnut rychlo / v zhone :-)
Odpovedať
@malaberuska Ďakujem, to som si aj ja myslela, ale neviem, čo presne je tým myslené. Akože či chcem schudnúť rýchlo, alebo že ma niečo k tomu tlačí, napr termín svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
@himym neviem na co konkretne myslel :-) ci kvoli svadbe atd :-D ale v podstate to znamena to ci chces schnudnut rychlo. lebo moj nazor je, ze niekto si povie, ze chce schudnut 10 kil do troch tyzdnoch napr. takto je to podla mna myslene.. vyjadrila som si asi dost komplikovane ale snad pochopis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@carilina no dneska som objavila ešte jeden bio obchod...kks mala som ho rovno pod nosom a nevedela som o tom a tam som ich konečne kúpila...keď som začinala s dukanovkou tak tie ovsené nikde nemali ani v tescu. a kúpila som si v jednote teda tie pšeničné a to boli také strašne veľké lupene...to bolo ako keby niekto olúpal šupky z orecha a také veľké....a teraz keď som si kúpila v tom bio aj pšeničné aj ovsené tak to vyzerá ako múúka. Uplne tak na jemnučko pomelené...oproti tým hnusným jednoťáckym je hento parááda
Odpovedať
xxx az teraz vidim, ze to uz bolo zodpovedane
Odpovedať
@luciaskorec noveru, teraz mas tie spravne. Teraz si upec dobry chlebik. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@carilina. Ja som sa len pýtala či sa môže alebo nie. Ja som nikde nespominala že takú vodu pijem. Len si zisťujem čo a môže a čo nie aby som sa vedela zariadiť.
Odpovedať
Profilova fotka
@carilina máš nejaký fajný recept?
Odpovedať
Profilova fotka
@carilina no ja som si veľa vecí naštudovala priamo v knihe The Dukan Diet. Kto vie po anglicky, dá sa to stiahnuť z uloz.to. Ak by niekto chcel, pohľadám to a dám priamy link.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ja som si dnes robila pralinky (bo ma naháňa mlsná a dnes keď som bola v obchode, tak mi až slinky tiekli po sladkom). Asi to bude dobré, bo keď som vylizovala zvyšky, bolo to naozaj super. Teraz to mrzne v mrazničke. Ak by ste chceli receptík, dajte vedieť ;-)
Odpovedať
@dudus16 prepac, nechcela som sa ta dotknut. Vies, ked si dokladne precitas na zaciatku co smies a co nie (doletita je ta listina s povolenymi potravinami) tak zistis, ze ovsene otruby su velmi dolezite a cukor v akejkolvek forme zakazany. Preto nesmieme jest ani ovocie. :-)
Odpovedať
@beruska678 daj prosim.
Odpovedať
@beruska678 anglicky ja neviem ale do nemciny je vsetko velmi dokladne prelozene.
Odpovedať
@luciaskorec a co ti mam vyhladat? Co by ziadal tvoj jazycek? ;-) Sladke alebo radsej mäsko? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Recept na pralinky je z tejto stránky (trocha upravený podľa mojich potrieb ;-) ) http://mydukandiet.com/recipes/chocol... zmiešame 2 PL kakaa, 7 PL sušeného nízkotučného mlieka, 1 žĺtko, vanilkovú a rumovú arómu (podľa chuti), sladidlo (podľa chuti - ja mám tekuté, tak cca 3 PL) a cca 2 PL nízkotučného mlieka. Má to byť taká tuhšia masa. Dáme to do formičiek (ja mám takú silikónovú, ale dá sa aj do formy na ľad) a vložíme do mrazničky. Po stuhnutí vyberieme z formičiek a konzumujeme (ale s mierou :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by niekto chcel priamo knihu tak v pdf ju nájdete tu http://www.uloz.to/10132295/the-dukan...
Odpovedať
@carilina nič sa nestalo a ja sa radšej sto krát opýtal ako niečo zabrať.
Odpovedať
Profilova fotka
@carilina nie nie...to ja len že ak máš nejaký fajný recept na chlieb...ale pôjdem si spraviť asi tie cibuľovky
Odpovedať
@luciaskorec mam tu recept na Besamelova omacka 120 ml nizkotucne mlieko, 2 zltka, 1 maly biely joghurt, 1 lyzicka kukuricneho skrobu, sol, korenie ( to male mnozstvo skrobu ide.). Priprava: Mlieko trochu prihriat, 1 lyzicu mlieka pridat k zltkam, vymiesat a vliat do ostatneho prihriateho mlieka. Za staleho miesania pridat k tomu joghurt , trochu tejto omacky pomiesat so skrobom a vmiesat do omacky. Nechat kratko zovriet a servirovat. Dobru chut!!!!!!!!!!
Odpovedať
Majoneza. tvaroh, 4-5 na tvrdo varenych vajec, lyzica horcice bez cukru, koreniny podla chuti (sol, korenie, cili) Priprava: Vsetko s tym stojanovym mixerom vymixovat a hotovo. Alebo: 2 na tvrdo uvarene vajcia, 100 g nizkotucneho tvarohu, 1 lyzicka dijon horcica, sol, korenie Priprava: Vajicka drobno pokrajat, potom este s vidlickou rozmackat a vsetko spolu pomiesat. Dobru chut!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si robím svoju tatársku- jeden biely jogurt, polka malej nakrájanej cibuľky na drobunko, postrúhané uhorky 2ks, lyžička horčice, polka tablety sladidla(ak to máte radi na sladkokyslo, ak nie tak bez sladidla), koreniny (vegeta, mlete korenie...) a to celé zamiešame lyžičkou...mňaaaam to je bašta k rybe alebo k mäsu..alebo si to dávam na pizzu :)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky dukanky mohli by ste mi poradiť tie 0% jogurty,?? veď ja si idem v obchode oči vyočiť ale 0% som ešte nevydela...a aké syry nízkotučné papáte????
Odpovedať
Profilova fotka
@luciaskorec ja kupujem rajo nízkotučný, vyhovuje mi aj chuťovo a zo syrov teda veľký výber naozaj nie je. ja si kupujem karička light (samozrejme nejem to všetko naraz, len sem-tam si dám trojuholníček). Tvrdý syr som ešte vyhovujúci nenašla, tak som si zatiaľ kúpila lerdamer light, ale jem ho veľmi zriedkavo, maximálne 1 plátok za deň. A ak potrebujem niečo zapiecť so syrom tak kupujem tesco plátkový syr (majú tam jeden s nižším obsahom tuku, ale tiež to nie je ideálne). Syry proste jem dosť striedmo. Prípadne ešte mozarella light, napr. značka zotarella alebo linessa (v lidli), tiež sa to však nedá jesť každodenne, lebo je tam cca 8g tuku na 100 g. Dúfam, že som ti pomohla ;-)
Odpovedať
@luciaskorec myslim ze taky tu neexistuje. Ale staci uz ten s 0.1% alebo 0.5%. Syr existuje ako som citala iba od 1 firmy uplne bez tuku ale iba v Rakusku. Je to Gouda bez tuku. To spominaju vo forum rakuskom rakusacky. Ale to co pise beruska678 je o.k. Syr sa ma v kazdej diete jest striedmo. Ja mam za 2 dni 2 kila dole, ale na zaciatku je to hlavne voda. Tak uvidime, ako to pojde dalej.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?