Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@luciaskorec no tak to isto že spravím hentú :D šak hentá hnusoba čo som upiekla ja...to sa nedalo jesť :D (ale keď je človek hladný.... :D)
Odpovedať
mam dve hodiny po obede a uz som hladná :-| joooj
Odpovedať
@beruska678 jaj tak, no aspon si mozes vyvarat :-)
Odpovedať
Recept pre 1.2.a 3.fasu Muffinky z mleteho mäsa. 1 vajce, 250g mleteho mäsa chudeho (kupit a zomlet doma), 1 cibula, 125 g bieleho joghurtu, 4 lyzice ovsenych otrub, 1 kl (kavova lyzicka) kypriaceho prasku, sol, korenie, cesnak, oregano Postup: cibulu na drobno pokrajat a vsetko spolu pomiesat. Do muffinovych formiciek naplnit ( je to asi 6 formiciek) a pri 18ß°C 30 min piect. Kto ma, moze potom este v trube na 10 min zapnut gril, potom su chrumkavejsie. Dobru chut!!!!!!!!!!
Odpovedať
Vajcone nudlicky 2 vajcia, 2 lyzice kukuricneho skrobu, 1/2 pohara mlieka, sol Postup: vajcia vyslahat, pridat kukuricny skrob a dalej slahat, potom mlieko a sol.. Vyliat na horucu teflonovu panvicu a upiect ako omeletu. Hotove zrolovat a na pasiky nakrajat. Dobru chut!!!!!!!!!!
Odpovedať
@carilina super, dakujeme :-) :-) a tie nudlicky sa jedia len tak samé? :-)
Odpovedať
Recept pre1.2.a 3.fasu 1 rezen tenky (morka, kura, telacie mäso alebo bravcove musi byt chude), 1 vajce, 2 lyzice ovsenych otrub, 1 lyzica psenicnych otrub, 1 citron, kecup bez cukru Priprava: Mäso na tenko vyklepat osolit a okorenit, vajce rozmiesat a na druhom tanieri pomiesat oboje otrub. Mäso obalit vo vajicku, potom v otrubach a v teflonovej panvici opiect. Dobru chut!!!!!!!!!!
Odpovedať
@bajuskaa no ano, to zalezi v akej fase si. Kazdopadne pasuje k tomu nieco kysle a od 2 fasy salat, paradajka a tak. Je to vlastne omeleta.
Odpovedať
Recept pre1.2.a 3.fasu Velmi chutna keksicky Tento recept pochadza ako citam z tureckej dukanovej stranky. 1 bielko, 3 lyzice ovsene otruby, 1 lyzica nizkotucny joghurt, 1 lyzicka zazvoroveho prasku, 1 lyzicka skorice, tekute sladidlo podla chuti, trosku prasku do peciva(asi 1/2 lyzicky). Moze sa pridat trochu vanilkovej prichuti alebo trochu kakaa. Priprava: Vsetko pomiesat, Na plech dat 4 kopky, pri 200°C 15 min piect. Su to väcsie plochejsie keksiky. Dobru chut!!!!!!!!!!
Odpovedať
Recept pre1.2.a 3.fasu Vzdusne oblacky 2 vajcia, 2 zarovnane lyzice kukuricneho skrobu (alebo puddingovy prasok), tekute sladidlo podla chuti, pripadne trochu vanilkovej esencie. Priprava: Vajcia rozdelit, zltka so skrobom a sladidlom pomiesat, bielka pevne vyslahat a opatrne do zltkov vmiesat. Robit na plech kopky (dobre naplnena lyzica) a pri 180°C piect, kym niesu zlato ruzove (davat pozor, ide to rychlo). Pred servirovanim posypat so sladidlom v praskovej forme (nemusi byt.) Co zvysi dobre uzavriet v plechovke a na druhy den na hriankovaci zohriat. Dobru chut!!!!!!!!!!
Odpovedať
@carilina mhmm tak to si spravim :-) dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa no tak to isto že spravím hentú :D šak hentá hnusoba čo som upiekla ja...to sa nedalo jesť :D (ale keď je človek hladný.... :D)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby??? myslíte že keď budem dávať namiesto kukuričného škrobu zemiakový tak to moc vadí?
Odpovedať
@luciaskorec hej hej skus tu ta je vyborna ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa hej hej len neviem kedy...teraz mám zeleninové dni aspon 3...wuaaa konečne papám špenáát...bože to je slasť
Odpovedať
Poznate tieto stranky? http://www.dukanovadieta.com/fotogale... http://www.dukanovadieta.com/fotogale... http://www.dukanovadieta.com/fotogale... http://www.dukanovadieta.com/fotogale...
Odpovedať
@luciaskorec :-) :-) :-) no to verim, aj ja mam rada spenat :-) a ja este dva dni bielkovinove... ale zajtra si asi spravim spagety http://www.dukanovadieta.com/products... ale len so syrom... a ako citam teraz tie recepty co tu dava carilina tak by som najradsej monitor zjedla :-D
Odpovedať
@carilina poznáme ;-) su tam dobre recepty :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa no ja by som ho jedla od rána do večera...mama dneska robila otrubové halušky :D do polievky...dalo sa to zjesť ale nebolo to boh vie čo...no tie špagety vyskúšam aj ja.... potom dám typ aké boli :D
Odpovedať
@luciaskorec moja robila minule nejake syrove, tie boli dobré :-) :-) a kedy si budes robit? ja som chcela zajtra ale teraz nasi minuli posledne vajicka takze som dosla ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jajj...no teraz mám s týmto dnom ešte 3 dni zeleninu...takže až potom :P
Odpovedať
@luciaskorec a vies čo? ja som sa vcera rano vazila a mala som 58,3 a dnes rano 58,7 :-( to ma teda vobec nepovzbudilo :-( :-( :-(
Odpovedať
Dievcata, prave som citala, ze sa kukuricny skrob iba od 2. fazy toleruje a to iba 2 lyzice denne. Poculi ste o tom nieco? Ja som si totiz upiekla chlieb s kukur. skrobom a aj jedla a dnes mam 1.den 1.fazy. Okrem toho som zjedla aj jeden cokoladovy kolacik a tie su tiez robene so skrobom. Kto mi vie k tomu nieco povedat?
Odpovedať
@carilina od druhej? ja som volade citala ze aj od prvej ale tak ako s otrubami ze tiez len 1,5 lyzice... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa ježiš to nerieš :) ja chcem hlavne cm...váha poteší ak ide dole ale ak budem mať na váhe aj viac a budem mať cm dole tak to už bude úspech...skús sa pomerať a zapísať si to a čo ja viem o týždeň znova...teda aspoň ja to tak berem..lebo váha nie je všetko
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa bajuš a nevieš či sa môže aj zemiakový?? lebo dneska som potrebovala kukuričný na zahustenie ale v lidli mali len zemiakový tak som zobrala aj ten... ]-(
Odpovedať
No ja som nasla jednu nemecku stranku, ktora sa odvolava na originalnu stranku vo francuzstine ktoru napisal Dukan osobne a tam su nasledovne potraviny uvedene ako "tolerovane" od 2.fazy a to tiez iba dvojnasobne mnozstvo.Su to tieto potraviny; 1 nizkotucny ovocny joghurt (o% Tuk) 1 sojovy biely joghurt 1 lyzica kukuricneho skrobu (20g) 1 lyzica sojovej muky (20g) 1 lyzica kyslej smotany 3% tuk (20g) taka ani nie je? 1 lyzicka kakaa bez cukru a iba do 11 % tuku (moje ma 15%) 1 pohar (250ml) sojove mlieko 30g syr 7% tuk paar kvapiek tuku ( rozotrete kuchynskym papierom Dukan majoneza Dukan Vinaigrette ocot sol horcica sesam paradajkovy koncentrat cele paradajky v konzerve teda zo vsetkeho denne 2 porcie ale az od druhen fazy
Odpovedať
@luciaskorec no a vieš čo... mozem ja zacinat od zaciatku ked aj tak pokym nedostanem tie vyondiate kramy tak budem pazrava ]-( dala som si chleba vo vajci ]-( ]-( no ale nejdem to nejako riesit, budem sa stravovat normalne podla dukana ale ked zhresim tak si nebudem trieskat hlavu... a ked mi skoncia kramy tak pojdem pekne od zaciatku :-) :-) aj tak mi uz kazdy vravi ze aka som vychudnuta :-D to isto ale ked sa im vidí.. :-D :-D :-D no a stym skrobom to ti vobec neviem povedat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@carilina no ja tiež tak viem, že až od druhej. ja som si v prvej dávala jedlá, kam išla max. pol lyžička kypr. prášku. (v nutnom prípade)
Odpovedať
@carilina a od prvej nemas?? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?