Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@lulian Kuracie maso, ryby a salat? to si kde vycitala, ze toto kritizujem?
Odpovedať
@zuzulka86 ...akoze nic v zlom ale aj keby som velmi chcela tak by som nedokazala dat do seba 3litre mliecnych vyrobkov..a pochybujem ze by sa to komukolvek podarilo :-D :-D :-D Ja som nic neprekrutila .Ty si napisala ,,vajcia a mliecne vyrobky - nadmerne pozivanie zvysuje tvorbu karcinogennych buniek"Jasne nieje mlieko ako mlieko..a ty si myslis ze ked sme na tejto diete tak pijeme ake mlieko?.. =-) Neviem ako ostatne ale ja pijem klasicke mlieko ktore kupis v obchode tak si nemyslim ze ma zabije :-D Ty mlieko a mliecne vyroby nejedavas?..... Pisala si: ,,Schudnut sa da jednoduchym cvicenim, alebo len obmedzenim kalorii, rozdelenim si stravy" tak predpokladam ze tym sa riadis ty tak neviem preco vobec citas o niejakej diete ked asi problem s vahou nemas ;-) ...tak by ti ani sediet tato dieta nemala....nema dovod ti sediet:)::):):) Ja keby ze nemam problem s vahou tak ma ani nenapadne citat nieco co sa ma netyka a nepotrebujem o tom informacie a nieto sa este k tomu vyjadrovata....ja ti tvoj nazor neberiem ale mylsim ze tu onho nikto nestoji ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@smolka213 no jasne že chlap o tom nikdy nepočul :-D by to asi ani do huby nedal :-D aspoň ten moj nie :-D ale ved jamu to raz naservírujem že nebude vedieť ani čo je :-D no ja vážim teraz 70kg z dukankou som začala pred 6 dnami teraz som mám 2 fazu. zatial som schudla 1,5 kila. Mala som len 3 protejnve dni lebo chcem na 60 schudnúť. ale citim sa dobre a už aj veci su mi volnejšie. ide to zo mna pomali lebo už som 24 kg schudla tak tie posledne kila idú vždy najťažšie ale ja sa nevzdám :-). z tými otrubami ti neporadím hmmm nemaš niekoho kto chodia na SK alebo do DE čo by ti to kupili??? myslím že schudneš ked si bola už chudá len to treba ini pristup ako doteraz. držím palčeky.
Odpovedať
@zuzulka86 Nekritizovala si to priamo..kritizovala si tuto dietu....a ta je o kuracom masku,rybach,zeleninke....preto som pisala ze nevies o com je ;-)
Odpovedať
@ncora No tak prepac, ze som si vobec dovolila citat to a este sa k tomu aj vyjadrila. A ze slepo verim informacii z 1 zdroja a neporovnam si ju s inymi a ked sa niekto nedajboze vyjadri proti tak sa hned budem donho navazat a prekrucat. Tebe toto vyhovuje, v pohode, neberiem ti to. Si s touto dietou spokojna, fajn. Ale nie kazdy ma rad otruby a mliecne vyrobky napriklad. Moj nazor bol zaroven alternativou "diety" ktora nezakazuje jest to co komu chuti a hravo schudnut aj 7kg za tyzden. Ja problem s vahou mam,ale opacny a ver mi nie je to ziadna slava jest a aj tak nepribrat. :-(
Odpovedať
tuto pizzu vám odporucam http://www.dukanovadieta.com/products... je VYYYBORNA :-) :-) :-)
Odpovedať
@bajuskaa ano mala som dnes na obed ale s tuniakom, mnam mnam, sice limit otrub na den vycerpany, nevadi vecer si dam cotage a sunku :-)
Odpovedať
@asmk ja len so syrom lebo nic ine som v chladnicke nenasla :-| :-) naozaj este ze vravis a ja uz som rozmyslala ze si dam na veceru otrubove zemlicky :-D dako mi to nedoslo s tymi otrubami :-D :-) :-)
Odpovedať
@zuzulka86 Ja ti nebranim sa vyjadrovat a nic som neprekrutila.. a nenavazam sa ..tiez pisem svoj nazor...to co si ty napisala som ja argumentovala... ja som ani nepovedala ze kazdy ma rad mliecne vyrobky.....Kazdy si sam zvazi ci mu to sedi alebo nie..tebe nie tak neviem preco stracas cas opisom nepriazniveho vplyvu tejto diety ked si ju neskusala a ani neskusis :-D ..a ked mas opacny problem tak studuj ako pribrat...a nie vyjadrovat sa ako schudnut ked s tym nemas skusenosti :-D
Odpovedať
tak ja dávam vedieť ako mi to ide - nedržím diety prísne - žiadne otruby ani pšeničné - občas zhreším niečím napr. bonbon , džús, cukor do kávy - cvičila som 2x na stacionáre - prvá faza trvala 5 dní výsledok za 7 dní je dolu 3,1 kg ;-) teraz budem pokračovať striedaním 2 dni so zeleninou a dva dni len bielkovinové až po požadovanú váhu a žiadne otruby nič také totiž nezensiem ale naučím sa skôr cereálne pečivo a grahamové a skúsim mussli.
Odpovedať
Bola tu taka debatka, ze ake polievky si navarit, tak vam sem nejake dam. Varievam si ich, ked sa mi chce nieco teple do zaludka. Karfiolova: - -do zeleninoveho bujonu dame varit dve mrkvy na kolieska - pol karfiolu rozobrateho na ruzicky a jednu cibulu na vyvarenie Ked je zelenina mäkka, polovicu ruziciek zmixujeme s trochou polievky a vratime naspät, do viacej mozeme rozhabarkovat 1 - 2 vajicka a len nechame prejst varom Brokolicova - pokrajanu brokolicu varime v osolenej vode s vegetou a stipkou muskatoveho orieska - rozmixujeme a zahustime 1 lyzicou kukuricneho skrobu rozmiesaneho v nizkotucnom mlieku
Odpovedať
@lulian ďakujem :-) toto bude papať aj môj nedietujúci manžel a myslím že mu bude chutiť .-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak čo baby ako sa vam dari? kolko ste uz dali dole? :-) :-) :-)
Odpovedať
@zabka88 Dufam, ze budu chutit. Varim aj kalerabovu s malym mnozstvom olivaka (ups prehresok, ale malicky) Na kvapku oleja dam osmazit pokrajanu cibulku (kto nema rad, alebo chce vsetko dodrzat, nemusi byt) na to dame kalerab a mrkvu postruhane na mrkvovom struhadle, posolime, dame vegetu, povarime do mäkka, potom zavarime maskove halusky: 1/2 kuracich prs rozmixujeme s 2 vajickami, potom pridame dve lyzice ovsenych otrub, nechame chvilku postat a cez haluskar zavarime do polievky. Nakoniec zelenu petrzlenovu vnat.
Odpovedať
@lulian supééér skúsim aj tú, ale postupne :-D hneď je to obzvlaštnenie!! :-D ďakujeméééé
Odpovedať
@ketrinka21 Mas pekny vysledok a si pre nas riadna motivacia, hlavne tym, ze sa drzis bez prehreskov.
Odpovedať
@zabka88 Servirujem aj mojmu chlapovi. Okrem piva, ktore si neodpusti, si sem tam da aj chlieb, ale pridal sa ku mne a 12 kileciek dal dole. Dufam, ze si teraz nenarazi nejaku mladsiu:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa 5 dní prečo?
Odpovedať
@luciaskorec iba tak, ze si uz celkom dobre zhodila :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa no he :) dnes som prvýkrát v 2.fáze ale stále mám bielkovinový deň..nechcela som začať zeleninovým...len neviem ako to mám striedať...či po dvoch dňoch...či pojednom...alebo po piatich :/
Odpovedať
@luciaskorec Z praktickeho hladiska je lepsie striedat dva a viac dni. Ked si navarim plnenu papriku, aby som ju mohla jest aj na druhy den a nemusela zase prepnut na ciste bielkoviny a varit nieco dalsie.
Odpovedať
lulian ako varíš plnenú papriku prosím ta??
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, idem sa pochválit, za týždeň som zhodila 3 kg, 5 dni som bola v 1 fáze a 2 dni v druhej. Dávate tu na tejto super recepty, tak sa mi zatiaľ v diéte páči. Ešte 12 kg. Držím palce a želám trpezlivosť baby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lulian aha jasnačka...díky za radu :P....ja som mala 5 dní bielkoviny a povedala som si, že radšej začnem druhu fázu mielkovinami dúfam že to nevadí že vnej zotrvám tak 3 dni a potmo až pôjdem do zeleninovej.
Odpovedať
Ahojte dievcatka, som tu nova a zajtra zacinam. :-D Moze mi niekto povedat, ci sa moze v druhej faze jest kysla kapusta? Zelam vam vsetkym aby ste hravo dosiahli vysnivanu vahu, samozrejme aj sebe samej. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Dukana držím už od stredy, som v 2. fáze a schudla som už 2,1 kg :-) Je tu niekto, kto začal podobne ako ja (5.10.)?
Odpovedať
Profilova fotka
@carilina Myslím, že áno. Teda určite nie je medzi zakázanými.
Odpovedať
čo si mozem dat k opekanym kuracim prsiam ked nemozem zeleninu? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím Vás babyyy, vidím že tu je kopec nových báb ;-) , vitajte.................Tak ja po 6 týždňoch som na váhe neoribrala, dokonca som ešte ďalšie 3 kilá dala dole a to som jedla ako sa patrí :-N ...ALe v svadob.šatoch som musela sťahovať kotel trochen :-D :-D :-D .....buduci týžden začínam nanovo 1.fázou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beruska678 ahoj ja som začala v pondelok pred týždňom a asi aj @bajuskaa teraz niekedy začala :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?