Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@bajuskaa no hej ja sa tiež toho obávam, ale mám semináre z bioly a chemie, čiže posilnene hodiny, a ktomu som si aj zohnala od kamarata knihy tých 3000 orazok (biola chemia, na prríjmacie pohovory, ) bez tch otazok sa tam vraj neda dostať, čiže treba sa bifliť začať :-P och :D dobre, priznavam, dnes som sa nažrala jablkovo makovej štrudle... :D :D :D .... ja 4 bielkovinove a pootom škrtam do kalendara ako motivaciu kolko dni vydržim som zvedava, dufam že sa mi podari :/ ....
Odpovedať
@zuzulikkkk tak ti držím palce aby ta zobrali :-) ja chcem hlavne rýchlo odist z tadeto niekde do zahranicia :-) :-) ideš 4dni? tak dam aj ja, aby sme boli rovnako 8-) :-)
Odpovedať
@bajuskaa dakujeeeeeeeeem :) ale aj mna taha niekde daleko ešte neviem kde ale šla bych :D ... dobre, od zajtra začiname ? :D spolu? :D ja si dnes idem odmerať večer aj pás aby osm vedela kolko mam v páse :D
Odpovedať
@zuzulikkkk jasné, spolu :-) :-) a bez prehreškoooooov!!! :-) :-) vidíš, odmeriam si aj ja aby som vedela potom ze ci sa mi zúžil :-) a rano sa odvazim ale to uz vidim ako ma vyruti :-D
Odpovedať
@bajuskaa poparáde :D dobre dobre, som zevadava ako dlho nam to vydrži, ale za pokus to stoji :D :D :D a pravdaže, aj som viac predtým ako na vahe videla na sebe schudnutie v objeme, ako prve mi odišli vankušiky z brucha a bokov :) ale teraz zase pneumatika narastla :D :D ....
Odpovedať
@zuzulikkkk no vydrzi nam to az po náš cieľ ;-) ja som na sebe nevidela, ale iny mi vraveli ze som uz schudla... a ja sa citim tak tazko po tej kačke :-| zajtra si dam na ranajky jogurt, na obed pizzu a na veceru zemlicku s cottage cheese a ty co budes ? este si idem zajtra upiect aj take cokoladove kolaciky :-)
Odpovedať
@bajuskaa mi ani nehovor ja ked sa najem som taka nafuknuta ap otom mam zly pocit :D .... ja si dam na ranajky jogurt, do školy acidko, potom puding, a na večer dačo zobnem ešte neviem čo, možno len daky jogurt a potom mlieko s otrubami :) :D potom mi daš recept ak sa ti osveči hej? lebo ja som robila to dukanove pečivo a nič moc :/
Odpovedať
@zuzulikkkk a to dako malo zjes nie? to ti staci? jasne dam, dufam ze budu dobré :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa hej no čo povieš na to čo tam písal ten chlapík?? no tak ja mám zatiaľ len bielkovinové dni vieš...ale od zajtra konečne zeleninka. Teším sa ako bábo...lebo ja mäso nemusím ja zjem aj tonu zeleniny takže som zvedavá ako to pôjde dola juchuu
Odpovedať
@luciaskorec myslim ze ma pravdu, a od zajtra zacinam cvicit :-D no ja zeleninu teraz par dni mat nebudem, ale mne to dako ani nechyba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa no ja tiež od zajtra fičím aj s cvičením...chodím 2x na zumbu a popri tom posilka (neviem či som ti to už hovorila :P)....takže sa teším...nechýba?? ja som práveže skôr taký polovičný vegetárianko :D...akože mäsko zjem ale len kuracinku a občas bravčové ale musí to byť čisté...inak to nevložím do úst bleee :-S .
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa mne už idú hore krkom tie sprosté jogurty a tvaroh a ten hnusný tuniak :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ketrinka21 dnes je to 25 den, dole mám 3,5kg, ale keby nebolo prehreškov tak by to bolo aj viac
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula tak sa zbav prehreškov :) a istotne to pôjde rýchlejšie
Odpovedať
luciaskorec dakujem, ale hádam to už pôjde bez nich a tebe sa ako darí? ja som robila tie dukanové gulky ale mi nechutili, je recept zo sladkého okrem pudingu, ktorý je fakt dobrý?
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula dukanové gulky?? to neviem čo je...ja som robila zatiaľ len otrubové piškóty a zajtra sa chystám konečne na otrubové kaiserky. Mne tie piškóty chutia s jogurtíkom, alebo si dám jednu keď som moc hladná (napr. keď mám po raňajkách a až za 3 hodky mám desiatu tak medzitým schrumnem jednu aby som nebola hladná). No a ja som dala dole zatiaľ 3kg takže úspech. Zajtra začínam 2.fázu konečne. No a nepochopila som tvojej otázke mohla by si mi ju ešte raz napísať?
Odpovedať
@luciaskorec no tak ty riadne makáš :-) ja mam pohyb trikrat do tyzdna na praxi od siedmej do dvanastej, tam sa nezastavim, ale ked to je take, ze stale to iste :-| a od zajtra chcem zacat posilnovat kazdy den :-) tak uvidim :-) a ja som tuniaka ani raz este nejedla :-D ja vacsinou tie lievance alebo palacinky, alebo potom dake mäso kuracie, zapekanu zeleninu a tie otrubove zemlicy a jogurt obcas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no hej...lenže ja som stále v prvej fáze kde musím len bielkoviny :D...takže moc na výber som toho teda nemala...ale užs atešíííím an zajtra juchuuu
Odpovedať
@luciaskorec a kolko dní si mala prvu fázu?
Odpovedať
ahojte zijem v taliansku pred osmimi mesiaci som porodila nadherne dievcatko co sa teda neda povedat o mojej postave.je katastrofalna :-S kde si mozem zohnat dukanov jedalny listok please poradte mi...a potom co su ovsene otruby? chcela by som velmi schudnut ale sama neviem ako zacat nikdy som nedrzala dietu lebo som nepotrebovala takze som mimoriadne zadubnena co sa tyka diet...vi prego tantooooooooooooo
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula no tak to kazdopadne ze by to bolo viac :))ja tiez sem tam zhresim,ale len bud pivom alebo vinom :)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte som po dukanovej diete.. drzala som ju pred dvoma mesiacmi za 3 tyzdne som sla zo 63kg na 58. teraz je mesiac co sa stravujem nemozem povedat ze normalne lebo prisla na mna faza sladkeho tak kolaciky vsetkeho druhu, typu a prichute + pizza.. chvala bohu uz ma to preslo. ale pointa celeho toho je ze som pribrala len kilo a vahu stale drzim na 59. Este ze som sa vcas spametala.. takze ak sa do toho niektora pustate tak smelo. je to super stravovanie na upravenie vahy a udrzanie. Drzim palce a ja si zajtra davam proteinovy den.
Odpovedať
Zeny nechcem sa Vam do toho motat ale dieta,ktora obsahuje kavu,mlieko,vajcia,colu (to je jedno ci orig,light,max,zero alebo akykolvek iny soft drink) a kuraciu sunku?? A celkovo nizkotucne somariny a tonu jogurtov a inych mliecnych produktov? To mi znie dost cudne na dietu a tisnu sa otazky: organizmus stale sluzi? Vlasy,nechty, zuby v poriadku? Pokozka? Zaludok a creva? Krvne testy tiez? Zvysene riziko tvorby karcinogennych buniek sa neprejavilo? A co zensky cyklus?..... Viem, ze ziadna dieta nie je zdrava,ale tato mi pride fakt de****a. Trapit sa mesiac, ohrozovat svoje zdravie kvoli 5kg? Zut otruby a podobny blivajz pre dobytok,brr. Schudnut sa da jednoduchym cvicenim, alebo len obmedzenim kalorii, rozdelenim si stravy. Nezozrat rano 5krajcov chleba so syrom,kur.sunkou a zapit kavou, dat si miesto toho 1-2 blbe krajce cierneho/celozrnneho s morcacou sunkou a napr.paradajkovy dzus/pohar vody. na desiatu a olovrant 1ks ovocia, v prve dni moze byt fit tycinka abo ina mala sladkost, a na obed/veceru nieco lahke - 1kur.prso na prirodno bez oleja, ryba, sezonny salat, hocico. Alebo: Ak chcete schudnut, nemali by ste prekrocit prijem zhruba 1400kcal denne, zalezi ci ste aktivne abo mate sedave zamestnanie,no urcite nechodte pod 1200kcal. Sledujte co kaloricky zjete za tyzden, a od dalsieho tyzdna jedzte menej. NEHLADUJTE! Hlad sposobi, ze sa vam spomali metabolizmus,telo a zmysly sa prepnu do rezimu ochrany, telo spaluje menej kalorii, takze tie su k dispozicii pre zivotne dolezite organy tela. No a v dolsedku pomaleho metabolizmu telo nedokaze tak dobre spalit kalorie co znacne ovplyvni cely proces chudnutia. Casom si zvyknete a ani jojo efekt nehrozi. A co je najlepsie? Mozete jest cokoladku :-D ta totiz podporuje tvorbu endorfinov-hormonov stastia- co znamena zrychlenie metabolizmu=>rychlejsie spalovanie cukrov a tukov=>dostatok energie. Par kocociek cokoladky hned zarana a budete nastartovane na cely den ;-) Ak niekto nevie tak: kava - odvodnuje, vajcia a mliecne vyrobky - nadmerne pozivanie zvysuje tvorbu karcinogennych buniek, soft drinky - veeeela cukrov, Ecok a dusika, cola - tu mozete rovno vymenit za savo, ma podobny ucinok. Nuz tolko k tomu. Tie, ktore to podstupili a bez ujmy na zdravi, tym gratulujem a tie co sa len hodlaju,by si to mali premysliet. Ja by som sa na to teda nedala :-S
Odpovedať
@zuzulka86 Ahoj..si mila ze si sa tu tak rozpisala ale mala si si najprv precitat o com ta dieta je ... ;-) Som na diete niekolko mesiacov a mam tak dokonale krvne testy ze moja lekarka neverila ze sa tak mohli upravit... :-p ..pises tu o Eckach a podobnych zalezitostiach....pozri sa na to co jedavas ty a uvidis ze Ecka su uz skoro vo vsetkych potravinach....a dalsia vec..este som nepocula aby mlieko a jogurty a vajicka sposobovali rakovinu...to je mi novinka tak asi zakazem mojmu dietatu mliecne vyrobky :-D Mas pravdu kava odvodnuje...ale tato dieta nekaze vypit 2litre kavy denne....kto pil kavu tak pije dalej a kto nepil tak nepije ;-) A tak je to aj z Colou light tak take ta trapit nemusi :-D A spomenula si hladovanie.....zakladna podmienka pri tejto diete je zakaz hladovania..to ze precitas ze niejaka baba tu napisala ze zje 2x jogurt a pohar mlieka neznamena ze to je Dukanova dieta....ta tiez nevie ocom to je a divi sa ze nechudne :-D A netusim co je nezdrave na masku,rybach,mliecnych vyrobkoch a zelenine:) Fascinuje ma to ze pises ze by si sa nato nedala tak neviem preco stracas cas pisanim a citanim o niecom co ta v podstate nezaujima :-D A to niesi jedina kto sa zapaja niekde o co nemam zaujem :-D To je ako keby clovek bez vodicaku radil skusenemu vodicovi ako ma riadit auto a predtym za volantom nikdy nesedel...maximalne tak na zadnom sedadle :-D Tak nech sa dari v tvojom zivotnom style a netrap sa pre nas co sme sa dali na tento sposob... :-D :-D
Odpovedať
@zuzulka86 ja len dodám, že po troch mesiacoch na dukanovi som nikdy doteraz nemala takú dobrú pleť a na manikúre mi povedali že zbytočne by som si dávala gel na nechty že má pekné nechtíky :-D a zdravotne sa cítim sklvele, trávenie oveľa lepšie a som plná energie!! takže asi také zlé to s touto dietou nebude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@smolka213 dukanovu dietu najdeš na tejto stranke http://www.dukanovadieta.com/o-nas/ ja som si ovsene ptruby preložila na googli a tam sa to vola crusca di avena tak neviem po taliansky či je to tak :-D. skus prekladač. ja žijem v nemecku a tam sa to vola Haferkleie. určite by to mali mať niekde v drogerke ako je dm alebo niečo podobne kde su aj io potraviny. a koľko by si chcela schudnúť? ak budeš potrebovať poradiť rad pomôžem :-). mohli by sme chudnúť spolu budeme sa spoločne podporovať?! pekný deň
Odpovedať
tak už sa mi pečú čokoládové koláčiky :-) :-)
Odpovedať
@winzy ja by som chcela schudnut to co som nabrala s malou a to okolo 15 kil pred som bola 48.5 teraz som 62.5...vcera som to viskusala aj ja na google translater ale moj chlap o takom niecom nepocul mozno sa budem musiet spitat svokry a potom skusim skocit do centra commerciale kupit knihu o tom nasom dukanovi..a ty si uz zacala s dietou?
Odpovedať
@ncora V pohode, to o mliecnych vyrobkoch je v nadmernom poziti co je pre beznu zenu viac ako 3l priemerne denne. Ked si das mlieko, x jogurtov,pudingov, nazbiera sa to ani nevies ako. Nemusela si to hned prekrucat ze nedas svojmu dietatu mlieko. A dalsia vec, uz nie je mlieko ako mlieko tak neviem preco by si tomu nemala verit. Citala som to lebo je to aktualna tema, ked ta to uz musi zaujimat, a bola som zvedava. No po precitani mi tato dieta jednoducho nesedi. Ma dost protikladov, tak som jednoducho vyjadrila svoj nazor. Asi tak.
Odpovedať
@zuzulka86 A kolko vazis? Ja včera rano 58,4 kg. Tiež som bola na krvnych testoch a mam super vysledky. Keby si kritizovala jedenie chipsov, pizze a peceneho masa s knedlou a kapustou, tak ti tu zatlieskame. Ale kritizujes jedenie chudeho kuracieho masa, ryb, nizkotucného tvarohu a zeleninových salátov Prečo?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?