Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@luciaskorec Dakujem :-*
Odpovedať
ahojte dukanky.... tak len tak v skratke... už viac ako mesiac som teoreticky v tretej faze... no teoreticky preto, že jem skoro vsetko....aaaaaaaaaa vaha je stale ta ista :o))))))...... cez dni ked je na navsetve teta z Ameriky sa radsej ani nevazim (naco si kazit naladu) :o) takze asi tak... musela som sa pochvalit... :o) tak sa drzte a vitam nove dukanky....
Odpovedať
simciatko87 ja mám tiež velký problém udržať sa, v prvom týždni to bolo super a teraz je všetko na prd. neviem prečo
Odpovedať
Ahojte je to dobra dieta, ale rychlo sa po nej priberie.... ;-( uz roky som (a nie sama - vsetky obezne kamosky, ci maminky po porode, ktore super schudli) za delenu stravu http://90-dnova-dieta.webnode.sk/rady... tie dni nemusíte presne dodržiavať stačí delit jedná a prestávky medzi nimi .... , clovek vsetko moze pritom super schudne,lebo mu nechuti sladke a ani kvanta co predtym... konecne som sa prestala trapit, vazit pocitat.. :-) . Drzim vsetkym palceky ;-)
Odpovedať
no pelone tak díky ty si nás potešila
Odpovedať
@zuzulikkkk och bozeee ja som zas zhresilaaa, dala som si vecer koláč, mna uz z toho slak trafí, asi si budem plieskat po ustach!!! ]-( ]-( ]-( od zajtra uz naistooooooo zacinam poriadne, bez prehreskov ]-( držím nám palce zuzič ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ja mam zase o 2 kilecka menej...celkovo uz 14,5 :))) jupiiii
Odpovedať
@ketrinka21 :-) tak to si dobrá gratulujem k takému úspechu :-) kedy sa ja konecne rozhybem neviem :-D
Odpovedať
ketrinka gratulujem ti ja mám dole 0,5kg konečne nejaký poklesok
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa áno??? tak to ti gratuľujem :P mne to nechuti :(
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy neni zač
Odpovedať
Profilova fotka
@ketrinka21 wau to je fantastické a ako dlho ju držíš??? ja som zatial len 4 dni ale schudla som len kilo. včera som začala zeleninovú fazu a henď 200 gramou naspäť :-( dneska zasa portejni tak dúfam že už dačo zlezie
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bajuskaa :) :) no tak ja mám v aprili 18 :-P som 3tiačka na gymply :) a ty? :D ja osm sa už bála že som tu najmladšia medzi hcuducimi tetami ktoré sa idu vydavat .D ale nie, robim si srandu :) ach jaj, ani nehovor ja to už nezvladam nejak.. prve 2 tyždne diety boli paradne bez prehreškov, potom sa to začalo na mna valiť.. kks.. mam taký pocit že to oč osm vtedy schudla už som aj pribrala.. rozmýšlam že začnem uplne od znova prvou fazou,,,,
Odpovedať
@zuzulikkkk hej?? :-) ja som stvrtacka na zdravotke :-) :-) presne presne ja tiez tak, no potom som raz zhresila a odvtedy to neviem zastavit ]-( ale som si povedala ze od dnes uz ziadne prehresky a zatial sa mi darí :-D :-) tak ja neviem, ved pod normalne, ci si vela pribrala? ak kilo tak to nie je zas nic hrozné :-D a co ides papat dnes na obed? moja mamča robí pecenu kacku, to mozem nie? :-| bez knedlika samozrejme... :-(
Odpovedať
@luciaskorec haha dik :-D som bola prekvapena lebo ked si pisala ze je to nie dobre tak som cakala ze mi to nebude chutit :-D a co ako sa držíš? kolko si dala dole? :-) :-)
Odpovedať
nemozem pecenu kacku??? :-.
Odpovedať
@bajuskaa joj fajne, ideš niekam dalej po škole aj či ? :D och ja si to vrvaim každy den, ale teraz rozmyšlam že nový tyžden by osm mohla začať takto už bez tých prehreškov, no uvidim.. a to je najhoršie že mne mamina stale vravela: av ed už chod do 3tej fazy, ved si už fajne schudla, a ved daj si aj toto to už možeš a tak a som to nejak posrala tym a mylsim si že som pribrala viac ako kg, lebo to je skoro 2 tyždne čo jem vela veci nepovolených :/ :/ a jasne, dajd si odbru chuť ;-)
Odpovedať
@zuzulikkkk chcela by som sa výšku, ale este neviem na aku :-D a ty? mne zas mamca ked si idem dat daco co nemozem tak ze nechas to! :-D no len teraz som citala ze kacku nemozme :-|
Odpovedať
@bajuskaa ja chem isť na medicinu po gymply, uvidim či sa podari :D :D :D :D och to maš fajne, aspon maš podporu nie ako ja :D joj :D a to ešte ja tak doma vypekám, koláče a všetko možne ma to bavi... och :D :D :/ joj... no hej je to možné ked tak rozmýšlam lebo kačka ma dosť tuku si myslim, ale tak ked si daš kusok takeho nie moc masneho tak by mohlo byť či?
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa kačka je zakazana :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy no ja ju drzim od 4.augusta,cize uz viac ako 2 mesiace...v prvej faze som bola 8 dni a doteraz som este stale v druhej a este sa chysatm ostat v neja apson do vianoc,mozno dlhsie :)o 6 tyzdnov idem domov na Slovensko po 4och mesiacoch,tak som zvedava na vysledok a ohlasy doma :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula a ako dlho ju uz drzis??
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa noo zatial som v prvej fáze, dneska mi končí...mala som cca 71kg a teraz mám tak 68 alebo 67....záleží od toho kedy sa vážim či po jedení alebo pred. :) ja som spokojná aj tak a ty si ako na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
babenky všetky ktoré sa sťažujete že málo chudnete, alebo že sa vám tie kg naberajú tak si pozrite STRANU 100. Tam písal peet100 o tom, ako máte diétu držať, aby sa vám po ukončení diéty nevrátili kg naspäť alebo aby ste schudli čo najviac aj počas diéty aj po...odporúčam aby ste si to prečítali a skúsili sa riadiť podľa toho a uvidíte, že výsledok bude super :)
Odpovedať
Profilova fotka
nemáte niekto recept na mafini ?? by som skúsila :-)
Odpovedať
@zuzulikkkk no to som chcela aj ja ale ako pocuvam ze ako to tam chodi a ze koho zoberu a koho nie tak myslim ze by som mala minimalne sance... a ináč :-( :-( :-( ja som to s tou kackou uz uplne dorazila aaach ja som taka ťapa ťapaaaaa ]-( takze od zajtra 3 bielkovinove dni, inak to nevidim :-|
Odpovedať
@luciaskorec uáááu tak super super :-) :-) ja... :-( no ja vkuse dake prehresky a dnes som to uz dorazila s kackou a dala som si k nej aj knedlik a plnku :-| ]-( od zajtra si idem dat 3 bielkovinove dni a dufam ze sa zbavim tych prehreskov :-( a idem si precitat tu stranu 100
Odpovedať
@winzy tu je nejaky http://www.dukanovadieta.com/products... :-) ak budeš robit tak daj potom vediet ze ake su :-) ;-)
Odpovedať
baby zajtra si idem robit na obed tuto pizzu http://www.dukanovadieta.com/products... :-) :-) :-) tesiiiim :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?