Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@zabka88 :-) no ja mam tiez tak 19,4... dakujem ze si mi to upresnila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 dakujem za odpoved.....o diete studujem uz 2 tyzdne s tymi vitaminovimi doplnkami to asi skusim...v prvej faze mi vychdza zotrvat iba 3 dni a potom uz mozem na striedacku pridat aj tu zeleninku tak to skusim a jdem do toho...a to ze sa telo precisti je super...a ty ako dlho uz dodrziavas....mas uz aj dake kylecko dole?
Odpovedať
@liliana0000000000000 ja som už v tretej fáze, takže dá sa poveď že už som v cieli:-) hlavne dodržuje pitný režim a ber vitamínky a nemala by si si nijako ublížiť..
Odpovedať
baby, ked to porovnate s 90dnovou, ktora sa vam zda byt lepsia?
Odpovedať
@jackie17 dobrá otázka, ja som pár rokov dozadu držala klasickú "oddelenú stravu" a vtedy to šlo utešene dole, ani sa kilá nevrátili.. dukan je podľa mňa rýchlejší a efektívnejší ale dá zas viac zabrať organizmu, podla mna nie je velmi vhodná pre ženy ktoré majú nejaké vážnejšie zdravotné problémy.. rozhodni sa podľa toho koľko a ako rýchlo potrebuješ schudnúť .. a tiež či si na mäso a mliečné výrobky ako napríklad ja , to ani nebudeš mať pociť že držíš nejakú diétu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky ako sa držíte??? ja som ešte v škole dve hodky. Som nenormálne hladná, už sa teším na ten biely jogurt bleeee :-S :D...a konečne si idem kúpiť baterky do váhy aby som sa vám mohla pochváliť ako mi to ide :) tak sa držteeee....
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana0000000000000 ahoj. Ja som si kúpila vytamín volá sa to BION 3....stojí okolo 8 € ale v jednej tabletke mám strašne veľa vytamínov...kukni si to v google
Odpovedať
Profilova fotka
@luciaskorec dakujem za typ....idem to postudovat co vsetko obsahuje :-)
Odpovedať
ZABKA88 díky za príspevok, ale mne sa teiž podaria prehrešky, asi si musím naklásť po ústach, aby sa to pohlo a tebe sa ako darí?
Odpovedať
Profilova fotka
baby a je tu niekto kto už dukanovku celú dokončil?? a už sa normálne stravuje???
Odpovedať
@luciaskorec ahoj :-) tak si daj nieco do toho jogurtu, napriklad kakao, nebude to take hnusne, ja tiez nemam rada taky cistý :-) a vies co si ja kupujem, v lidli maju ovocne jogurty znacky linessa a maju len 0,1% tuku :-) a ked si k tomu spravis piskoty z ovsenych otrub, mnaam ;-) a inac ja tiez uzivam ten bion 3 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa fakt?? a dáš mi recept na tie piškoty??
Odpovedať
Článok sa načítava...
@luciaskorec http://www.dukanovadieta.com/products... :-) a su tam aj ine super recepty tak si popozeraj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa no a je to dobré?? to nemôžem v prvej fáze...v prvej váze možem zjesť max. 1,5 lyžičky otrúb nie??? a hentam je ich až 4....
Odpovedať
@luciaskorec hej mne to velmi chuti, pripomina mi to tie normalne :-) ale ved ich nezjes vsetky :-D vela ti ich vyjde z toho
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa no vyskúšam to....mám doma iba pšeničné otruby, lebo iné som u nás v meste nezohnala. :( dneska si chcem spraviť aj otrubové kaiserky tak sa teším...to bude mňamka.
Odpovedať
@luciaskorec tak si pochutíš ;-)
Odpovedať
@luciaskorec ja mám taký pocit, že ked sa dokončí tá dieta a chceš si udržať váhu tak normálne ako pred tým sa stravovať nedá, naberie sa to späť určité zásady bude treba dodržiavať
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky tak aj ja som sa k vám pridala začala som zo 71,5. Po 2 dnoch (- 1) kilo. do svadby 27 týždnou tak držte palce. Vidím že sa vám dari. Môžte sa pochváliť koľko ste už s touto dietou schudli ???
Odpovedať
@winzy ahoj, tak vitaj a prajem vela schudnutých kilečiek :-) aký máš ciel?
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem aj tebe :-) môj ciel je aspoň na 60 aj keď pri mojej výške to je 157cm budem stále oblinka ale to je môj ciel na začiatok nikdy som toľko nevážila. už aj na škole som mala 70 :-(. pred rokom a pol som vážila 94 kíl tak si viete predstaviť že z chudnutim mam aké také skúsenosti :-D len za poslední čas som len stala tak som sa rozhodla na tuto dietu aj keď nie som žiaden veľký fanušik diet :-S. a ty ?? koľko sa ti už podarilo schudnúť ???
Odpovedať
@winzy ja som chudla tiež do svadobných šatičiek, dala som to na 55kg :-) takže u mňa už aj stačí.. myslím s Dukanom to máš šancu zvládnuť , 27 týždňov je dlhá doba, len skús okrem diéty a pitného režimu sa aj viac športovať, aby to nebolo vidno na koži keď tak rapídne chudneš.. chceš byť predsa v ten svoj deň najkrajšia ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A s koľkými si začínala? a za akú dobu ?? cvičiť cvičím s tím nemám problém každý deň tak hodku. To máš krásnu vahu gratulujem budeš určite kočica. zajtra idem do 2 F tak sa teším na zeleninku :-)
Odpovedať
@winzy hej, druhá fáza je najlepšia ;-) ja som šla zo 60kg, niekoľko rokov dozadu som mala takmr 70, to som držala oddelenu stravu, tak som zišla na tých 58, pribrala som späť cca 2 kg a teraz pred svadbou bola silná motivácia.. však uvidíš jak to pekne to zíde z teba a ako sa budeš hneď aj lepšie cítiť, určite už aj teraz to pociťuješ.. ešte viac ako na kg to uvidíš na cm, ako zrazu budeš meniť konfekčné veľkosti jedna radosť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy ahoj ja mám tiež výšku 158 a som 4táčka na strednej..a a ni si nepamätám kedy som mala 60 kg...to som asi ani nikdy nemala...moja váha dosiahla 70 občas aj 72 a teraz 3.deň prvej fázy a mám 68,3....takže sa teším ako malé babbbo...držím ti palcee až ti to výdee :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa diki diki..nemohla som síce nájsť ten kypriaci príšok do pečiva bez cukru ale nakoniec som ho našla v bio obchode he...tak sa na to možno už dneska vrhnem...alebo zajtra...a tie jogurty čo si poradila mňaaaaam...lepšie som ešte nejedla..ja som strašne na activiu ale tieto sú dokonca lepšie a to veľké ovocie..no superrr díki za radu...
Odpovedať
Profilova fotka
luciaskorec wau to je parada na strednej sa mi najlepšie chudlo :-) mne sa zdá že mi to ide nejako pomali za dva dni len kilo keď pozerám ako sa to vám dari aj žiarlim 8-) ;-) . Ja dúfam že to len nezačne stáť lebo príde depka :-S nemáte niekto recept na tie leivance?? mala by som chuť na niečo sladké. a otrubová kaša mi už nestačí :-D teraz keď idem do 3 fazy by som mohla nie ???
Odpovedať
@winzy recept na lievance 2vajcia vymiesat s tristvrte sacku vanilkoveho pudingu , pridat polovicu odtucneneho tvarohu , sladidlo podla chuti plus neaka ta aroma podla chuti....
Odpovedať
A kde sa dajú tie psenicne otravy kúpiť? Chcela by som začať z touto diétou ale mám strach ze si nebudem vedieť rady z jedalnickom a prípravou jedál.
Odpovedať
Mala som na mysli otruby a ak by ste mi vedeli poradiť jednoduchý a nenáročný jedálniček bola by som vám veľmi vďačná.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?