Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@cencula a ako dlho držíš dukana? sprvoti ide z teba len voda a keď dojde na tuk zvykne sa to zastaviť alebo spomaliť.. takže nezúfaj, keď si v druhej fáze, daj si deň dva čisto bielkoviny, alebo očistný deň a váha sa zas rozbehne smerom nadol..
Odpovedať
@asmk ja sa priznám že umelé sladidlo ignorujem, nechutí mi.. a colu zero pijem raz za čas, keď ma prepadne chuť na sladké.. i ked ja nedodržiavam striktného dukana tým že jem ovocie - tam je cukor takže ja si to ventilujem takto..
Odpovedať
@himym fu hehe tak ty si riadna modelka ;-) skusim to aj ja teda, ale musim si kupit take aby som nebola vyššia ako priateľ :-D @zuzulikkkk :-) hej to mas pravdu, a dakujem za recept vyzera to dobre :-) a ako sa ti darí? ide ti vaha dole? :-) ja mam cele hrdlo opuchnute neda sa mi ani jest ani pit :-S ale som mala taku velku chut na sladke ze som si dala tri cokoladove bonbony :-| ja som taka ťapa, neviem sa zbaviť tých prehreškov :-(
Odpovedať
@bajuskaa :) no neviem bud pondelok sa odvažim a dam ti vedieť ako som na tom : :) :) joj ani mi nehovor ja osm teraz na PN, chorá som tiež, doma som, takže ako sa poznam zajtra zase budem jesť piate cez deviate.. :( ... ale, musím sa priinutiť vydržať :) zvladneme to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 takže mi to vypočítalo že pri mojej výške mám nadváhu 17 kg ... mala by som mať váhu okolo 53 kg. no to je teda super :(...mala by som mať pás 64 cm a mám o 10 viac takže to nieje až také zle...taktiež by som mala vypiť denne 2,3 l čistej vody...mala by som cvičiť 3-4 krát do týždňa..to neni až taký problém lebo 2x chodím na zumbu a asi začne den alebo dva do posilky...aby mi neochablo svalstvo takže dúfam že to dám.
Odpovedať
@zuzulikkkk :-) ja sa radsej ani nevazim teraz lebo by ma asi šlak trafil :-D som si povedala, ze od zajtra idem bez prehreškov ale už ozaj :-D lebo ta vaha sa mi fakt nepohne dole... tak držme si palcee :-) :-) ;-)
Odpovedať
ja som si tiez pozrela tu kalkulacku a čo mi vyšlo :-D hmotnost by som mala mat okolo 62kg, teraz mam 58kg :-D obvod pasa by mal byt okolo 71 cm, mam 62 cm a ze mam asi 4kg podvahu :-D :-D haha vtipné
Odpovedať
@bajuskaa :) :) :) ale joj, zase sem tam kusok čokolady neuškodí či ? :D ... inak ako dlho tuto dietu už držiš a kolko si dala kg dole? :)
Odpovedať
@zuzulikkkk :-) no neviem, podla všetkého hej :-D a držím ju od 12.9. a dala som dole 4,5 kg :-) a ty? ;-)
Odpovedať
baby a teraz ked mam mat svoje dni (ale uz mi meskaju asi tyzden :-| ) mozem mat o nieco viac?
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa myslím si že áno lebo vtedy sa tuším udržiava viac vody v tele ako normálne
Odpovedať
@bajuskaa joj to sme začali skoro rovnako :D ja som začala 10teho, a dala som 4,kg :) super !!!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
@luciaskorec tak dufam ze to viac bude kvoli tomu :-D dakujem :-) @zuzulikkkk :-) tak sme celkom dobré, čo povieš :-D ;-) to je inac sranda, este sme aj naraz choré :-D a čo zajtra ideš papať? mne sa uz taaak nechce variť kazdy alebo kazdy druhy den :-|
Odpovedať
@bajuskaa :) ano skvele sme, len tak dalej :D až kým nedáme na svoj ciel. Môj-49- 5O :D Inak teraz to bdue asi z toho počasia, veľa ludi je chorých, mám angínu alebo niečo tomu podobné, dnešný den som celý preležala v posteli, dufam že nepriberiem ked nemam pohyb :-P Inak ty sa ideš vydávať, alebo si už svadbu mala?lebo nejak stráccam prehlad, neviem či osm sa ťa už pýtala, lebo som tu už s viacerými písala tak niesom si ista :) no tak zajtra, neviem vobec, mám kuracie mäsko v chladničke rozmrazené, len neviem čo z neho urobim :-P mám zajtra bielkovinový den, a tiež už neviem pomaly čo variť, moje recepty sa mi minaju, nemam ani fantaziu, čiže je to bieda :D a ty?
Odpovedať
@zuzulikkkk :-) :-) 49-50kg? a kolko mas teraz? :-) no ja tiez ako som prisla domov tak som len zalahla s teplotou a spala... no ja sa vydavat určite budem, ale kedy, to je este vo hviezdach :-D do 25ky by som sa chcela :-) :-D a ty? ty si uz mala? :-) mne uz ani to kuracie mäso poriadne nechutí :-S ja si spravim asi daku tu polievku brokolicobu a budem to chlípať lebo sa mi nedá nič iné jesť :-| . a budem iba lezat alebo sediet a nic :-D a citat tu ako secky chudneme :-D
Odpovedať
teraz mam nejak 53 :D jááj :) nie ja som sa ešte nevydávala a dufam že tiež to bdude niekedy... tak sa len pytam, či som tu sama čo nechudne do svadobných šiat :D :D :D :D :D vieš ako ja tužim po vyprážanom rezni? :D to si nevieš ani predstaviť... ano ano ani mne, no musime to nejak zvladnuť :-P potom vianoce pridu, to nech odomna nik nečaka že nebudem papať :-P potom po vianociach ak by nejake Kg pribudli tak sa na tuto dietu dam určite znovu, rpetože toto je skvela dieta, s inou dietou som nemala take dobre skusenosti.. ty ano? :) :) joj tak dobru chuť pootm :) :) potom mi daš recept ak sa ti vydarí :)
Odpovedať
@zuzulikkkk uááá ozaaaaj ty mas super váááhu :-) aj ja chceem, ale este si počkám :-D a aka si vysoka? nie nie ani ja nechudnem do svadobnych siat, ja len tak pre radosť :-) :-) ja by som si tak riadne dala, vlastne ani neviem co teraz nemam na nic chut, ale inokedy mam strasnu chut na chleba s maslom a salamou :-D hej tie vianoce dokelu,no, ale budem sa snazit tak s mierou jesť :-D podla mna je toto super dieta lebo co som ine drzala tak to som nikdy nezvladla viac ako dva dni lebo som bola velmi lačná :-S ale s touto pohode :-) jasne dam, dufam ze sa vydarí :-D
Odpovedať
@bajuskaa ale nie nemam, nieosm so sebou spokojna a mam výšku 16O, čiže ked osm mala vahu 57,5 bola som dodsť pri sebe :) :) podla mna na moju vyšku by bol ideal tych 5O :) :) .. :-P joj u mna zabera zase že si prelistujem kucharku a pozriem an tie kolače, z toho ako keby som sa najedla :D ja viem je to chore, ale u mna t o zabera.. najhoršie je ked začnem piecť vtedy už neodolam, preto si radšej tie kolače len pozeram :D ano ano ja osm skušala 9O dnovu, no pre mna bola hrozne naaročna ja osm vydržala len 4 dni... :D
Odpovedať
@zuzulikkkk :-) jaj tak, no tak ja s mojou vyskou by som bola spokojna s takou vahou :-D dufam ze sa jej dočkám :-D haha ja zase to ovoniam :-) minule si kamoska fornetti kupila tak som ovonala a to akokeby som si dala :-D mojej mamine je zas lepsia ta 90dnova, jej sa tato nepaci. co uz. ale od soboty ju ide aj kamoska drzat tak som rada ze budem mat spojenkynu aj v skole :-D idem ja už spať lebo mi je dáko zle, tak sa tu teda vidime zajtra, pri tom našom liečení :-D maj sa pekne papaa :-)
Odpovedať
@bajuskaa aku amš vyšku? :) joj tak to potom hej, ale ja keby osm ovonala tak sa neovladnem :D :D jaj n to maš pravdu, každemu vyhovuje niečo ine, rpeto je tých iet tolko vela, stači si vybrať ale treba vyskušať viacej kým človek najde tu najlepšiu :) ja som tak s 3ma kamaratkami začala naraz, no ostala som len ja :/ :D :D dobre odbru noc prajem :) :) :)
Odpovedať
zabka88 ja dukana držím od 21.10.2011 začala som s váhou 86,5kg a teraz mám 83,5kg no ja sa vážim každé ráno v nedelu, takhádam to už pôjde. striedam si 3 dni bielkoviny a 3 dni bielkovinovo - zeleninové a aký očistý den si mám dať? mám len piť? lebo to nezvládnem, ja by aj vydržala možno, ale ked som moc hladná a napijem sa a cítim, že mám moc prázdny žalúdok, tak každú kvapku cítim, ako ide do žalúdka, a strašne ma to bolí ked ide voda do žalúdka -no neviem to inakšie opísať a ty dukana držíš odkedy? A kolko sa ti podarilo schudnúť? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula ahoj tak ty si zacinala skoro na takej vahe ako ja :) ja som zacinala 4.8 na vahe 86 kg a teraz uz mam 73 kg :)))vcera som samozrejme po dlhsom case zhresila, ,,zozrala´´ som tycinky :) a dnes zase vinko :) ale tak vsak raz za cas ...inak dodoruźiavam uplne vsetko :)inak mozes si striedat 1 den bielkovinovy a 1 den bielko-zelen...ja uz teraz frcim takto...inak kukni este cesku strnaku dukanovej diety su tam podrobnejsie potraviny aj ine recepty :)))
Odpovedať
ketrinka21 gratulujem a ticho závidím - v dobrom samozrejme, dík pozriem si aj českú stránku
Odpovedať
@cencula ahoj, podľa popisu robíš všetko ako máš, tak len vydrž!!!! ;-) keď nerobíš žiadne prehrešky tak sa očistnými ani čisto bielkovinovými dňami netráp, možno si len v štádiu cyklu keď sa viac viaže voda, a preto máš pocit že nechudneš.. hlavne vydrž! na začiatku kilká rýchlo zbehnú a potom sa to trochu zastaví ale keď vydržíš zas to pôjde dole.. celkom som nepochopila s tou bolesťou keď piješ? počuj, hlavne sa neumor hladom, keď hladuješ to môže byť práve ten dôvod prečo nechudneš, vystresuješ telo a to si drží "zásoby" ako kliešť.. teda hlavne jedz, aj veľké množstvá , najedz sa do sýta ale iba povolených potravín.. to je skvelé na tejto diéte že nemusíš hladovať!! držím palčeky určite to pôjde.. ja som začínala s 60 kg a dala som to dole na 55.. už som v tretej fáze, ale chcela by som možno ešte 2 kilá dole.. ale keď sa nepodarí nič sa nedeje, v cm som schudla úplne fantasticky, svadobné šatičky mi zužovali takmer o 8cm, takže som spokojná...
Odpovedať
@bajuskaa ohľadom toho BMI, oni majú možno trošku benevolentnejšie kritériá , aj ja som už v 4 kg podváhe :-) ale hlavné je ustriehnuť si tú dolnú hranicu, tá je 18, ja som teraz na 19,4.. takže viem že keď ešte zhodím 2 kg na 53 budem ešte v norme, ale viac by som to už mohla prehnať a nechtiac svojmu telu ublížiť..
Odpovedať
@ketrinka21 super chudnutie ;-)
Odpovedať
@zuzulikkkk :-) ahoj :-) no ja mam vysku 172cm :-) a ranajkujem teraz lievance, ty si co mala? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte chcela by som zacat s touto dietou ale trosku sa obavam nedostatku vitaminov, mam totiz problem s nadmernym vypadavanim vlasov a neviem ci by teda tato dieta bola aj pre mna vhodna. pytala som i svojho lekara ale on nevedel co je D. dieta. Preto ma zaujima ci ste niektora nemala pocas diety problem s vypadavanim vlasov, lamanim nechtov ale zhorsenu plet....ak by niekto vedel poradit budem velmi vdacna....chcela by som schudnut 8 az 10 kg
Odpovedať
@liliana0000000000000 ahoj, počuj ja som počas celej diéty jedla ovocie, nemá sa to, ale i tak som schudla, možno to trvalo trocha dlhšie, ale dá sa to aj tak.. a keď chceš ísť Dukana strikne tak si určite kúp vitamíny a papaj od začiatku.. zhoršená pleť ani náhodou, telo sa krásne prečistí a hneď to vidno aj na pleti..
Odpovedať
co vam poviem, crevna viroza a hned je za jeden den kilo a pol dole :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?