Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Ahojte, robila som cez vikend kuracie prsia na sposob ciny ( s takou mrazenou cinskou zeleninou) urobte si ako mate radi a k tomu ,,karfiolovu - ryzu". Bolo to ako normalne jedlo. Karfiol tak 5 ruziciek dajte do robota do misy so sekacim nozom a posekajte na ,,ryzu", potom uvarit vo vode s vegetou, cesnakom, cibulou a korenim do mäka, scedit a dat ako prilohu ku cine.
Odpovedať
Dakujem, tak skusim este raz :)
Odpovedať
Ahojte, hlasim sa po necelych 5 mesiacoch. Dietu som striktne doddrziavala asi mesiac, potom som jedla aj veci co nie su az tak ok. Ale 4 mesiace som sa nedotkla bieleho chleba, knedli, kolacov a velmi malo som jedla vyrobky obsahujuce psenicu. Vaha mi isla neustale dole. Schudla som cca 8 kg a vaha sa mi uz zastavila a drzi sa. Moje okolie sa nestaci cudovat a dietou som "nainfikovala " nielen manzela ale aj kamosky a vsetkym sa paci a su uspesni. Citim sa vyborne, je uzasne obliekat si rifle, tricka a saty o ktorych som si myslela ze sa do nich uz nikdy nedostanem. Budem sa aj nadalej snazit uvedomovat si co a kolko jem a nerada by som sa dostala do stavu v akom som uz bola, ze mi pretekalo brucho z rifli a v satach som vyzerala ako v 4 mesiaci tehotenstva. Vsetkym vam drzim palce! Tato dieta je naozaj super.
Odpovedať
@veronkaj Preco pises ze nemozes ovsene otruby dat do ust? V akej forme? Len tak nasypane ich tu neje nikto :-)
Odpovedať
@lulu73 Jéééj, ty si tu bola s nami na zaciatku. Super, ze si schudla. Myslela som, ze si to vzdala. Tiez som schudla cca tolko co ty a teraz uz dlhsie stojim.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky! Ja dnes začínam siedmy týždeň dukanovej diéty a zatiaľ -9kg dole. A to teda nedodržiavam striktne, prvú fázu som vydržala ale od druhej fázy držím len bielkovinovo-zeleninové dni, nakoľko čisto bielkovinové mi nerobili dobre na žalúdok. A ešte papám aj ovocie, lebo bez toho by som nevydržala. Drží to so mnou aj manžel, ten má už -11kg a to si sem-tam aj hodí do úst čokoládku. Myslím, že základ tejto diéty je veľa-veľa zeleniny, bez múky a príloh, samozrejme nemôžu chýbať otruby a dobroty z nich. Držím všetkým palce nech vydržia a nech to nevzdávajú aj pri malých prehreškoch. Teda u nás ide váha dole aj s nimi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...tak ja mám za sebou mesiac ...a dole 4,5 kg....išla som z váhy 55,5 ...ešte chcem dobojovať pol kila...a prejdem do 3.fázy...akurát mám problémy so zápchou - ale to som mala aj pred diétou...poraďte, ako sa zbaviť tej zápchy...dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja som videla minuly tyzden v DM cestoviny cisto s kukuricnej muky myslite ze by sa to po troche mohlo ??.. dost ma to zaujalo.. mnamka.. aj ked sacik stal 3 € :)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska no ja špenát papám, keď mám zeleninovo-bielkovinový deň....
Odpovedať
caitlin skús piť viacej vody, alebo psyllium je velmi dobré vyskúšaj, alebo ráno voda z kyslej kapusty
Odpovedať
prosím vás ktorý recept s otrubami je naj podla vás?
Odpovedať
@blublu ideš dobre, držím palce ;-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzulikkkk :-) ahoj, nevadí :-) ja som dnes na ranajky ovocny jogurt z lidla (ten znacky linessa, pisu tam tuk myslim ze 0,1% tak to hadam mozem :-D ) s otrubovymi piskotami, na obed som mala aj ja rybu :-) a na veceru si dam otrubove pecivo. ale vobec neviem ze co si dam zajtra na obed :-| a vážila si sa? ja naposledy v nedelu a mala som 58,5kg :-) tak sa drž papaa ;-)
Odpovedať
@cencula Mozno ti zachutia otrubove zemle. Robim ich v silikonovych muffinovych formickach - dve platy na 12 zemli. 3 zltka zmiesame s 1/2 tvarohu 4 PL psenicnych otrub 8 PL ovsenych otrub 1/2 KL prasku do peciva stipka soli stipka rasce a nakoniec sneh zo 6tich bielkov Pecieme pri 190 st 20 min Dobre narastu, co sa mi pri chlebe nie vzdy podarilo a nie su vnutri mokre. K tomu salatik z krabich tyciniek a varenych vajicok a je to.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ako som tak začala čítať vašu konverzáciu, chcela by som aj ja od zajtra byť "dukankou" ;-) . Otruby som si už bola dneska kúpiť. Dúfam že nevadí, že sa zaregistrovala sem na mojasvadba.sk, lebo ja ešte svadbu nechystám. Budem mať len 19 :-p. Veľmi ma pozitívne prekvapilo to ako sa tu jedna druhú motivujete a povzbudzujete. Chcela by som sa pridať k vám :)
Odpovedať
@luciaskorec ahoj, tak veľa šťastia teda :-) a aky mas ciel? koko by si chcela schudnut? :-)
Odpovedať
@luciaskorec Pod do toho! Kto mal kedy svatbu tu nikto neriesi. Ja napr. v r. 1987, ale vahu mam po dukane ako som mala vtedy 58,5 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hej no takže začínam od zajtra 5 dní bielkovynových....čiže dúfam že tých 10 a možno aj viac KG dám dole :)...snáď sa mi to podarí. Len si zajtra musím ísť ešte kúpiť baterky do váhy :P, lebo už sú tam neni riadne dlho a asi je načase ju opäť spojazdniť. No ja som 58,5 vážila možno keď som bola na základnej na prvom stupni. Momentálne vážim niečo okolo 70kg + - 2kg. A meriam len 158 cm - tvrdí doktorka ale ja tvrdím že 160 :P...takže mám miernu nadváhu. Teda dúfam že len miernu.
Odpovedať
@luciaskorec písala si že budeš mať 19... takže máš 18? :-)
Odpovedať
lulian vdaka vyskúšam potom sa môže zjesť 1denne? ja som zatial ovsené otruby nezohnala :-( škoda, ale dúfam, že ich zoženiem v dohladnej dobe baby držte sa a daj te vedieť ako vám to ide, je to dobré na motiváciu a lahšie sa to drží, fakt to pomáha ked si môžem prečítať ako vám to ide alebo napr. nové recepty pozrieť, alebo jedálne lístky , alebo ako bojujete proti sladkému atd.
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej mám 18 o necelé tri týždne stužkovú a presne o mesiac budem mať 19 :P
Odpovedať
Profilova fotka
@veronkaj tak ked sme naraz zacali tak by sme mohli aj skončiť, neboj nič,zhodíš aj viac :-) :-) ja zase mávam normu 65 kg, ale nejako je mi velmi dobre v poslednom case :-) tiež som 5 dni v 1. fáze, čiže od soboty aj zeleninka :-)
Odpovedať
@lulian @lulian skúšala som aj musli aj cereálie no nie letelo to zo mňa von, neviem prečo to nemôžem a ani v jogurte ani v mlieku, no rastie mi to v puse, neprehltnem to. tak to zvládam bez toho. čo už dnes začínam 3 deň prvej fáze a zvládam až na to že ma mierne preháňa a mám pálenie záhy asi tým, že nejem pečivo ale zajtra si asi dám grahamový rožok :-|
Odpovedať
@veronkaj ahoj, a skúšala si si s tých otrúb aj niečo upiecť? ja neviem nejaké placky, alebo žemličky? mne napríklad otruby v jogurte doslova chutia, mi to pripomína také tie krupicové kaše z detstva, ale niekto má radšej "serióznu" prílohu, skús si čosi upiecť ti môže zlepšiť trávenie..
Odpovedať
@cencula Z tych zemli mozes dve denne, cast si mozes zamrazit a vecer vzdy dve vybrat. V zaciatku diety podla mna ani prekrocenie otrub napr o 1 lyzicu az tak neva, ked nejes muku, mastne a sladkosti. Ked potom schudnes tuk, tak viac otrub alebo skrobu alebo napr. syr alebo zakusok zastavi chudnutie aj na tyzden. Ja ked to teraz chcem pohnut smerom dole o pol kila, tak to trva dva bezprehreskove tyzdne.
Odpovedať
@luciaskorec Si este mladucka a drzanie tejto diety je dost narocne na varenie aj pecenie si podla jej zasad. Nahovor aj maminu a budes to mat jednoduchsie :-) Podla mojej skusenost sa to neda vydrzat na acidku, tvarohu a konzervach tuniaka vo vl. stave bez prehreskov. Ja ked by som si pravidelne na vikend nenapiekla tvarohovo-zelatinovu tortu na otrubovom korpuse, tak by som tlacila nejake sladkosti - moja slabost:-)
Odpovedať
Baby v ktorej faze ste najrychlejsie chudli ? Ja som teraz v tretom dni v prvej faze,mam dole kilo a pol :) Od zajtra idem na zeleninovo-bielkovinovu fazu,myslite ze by som tie dve mohla spojit dokopy ? ze proste budem jest napriklad zeleninovy salat s kuracim masom,alebo je lepsie to rozdelovat ...
Odpovedať
@bajuskaa :) no takže sa možem pochvaliť dalšieho pol kg je dole :) :) sice som trošku s dietou popustila, no VAHA IšLA DOLE A toto ma znova povzbudilo a idem dalej, a už zase na plno :) ja si dnes dám na obed ( už o chvilku) kuracie prsia s Grilvoacím korením a zeleninkou UPEčENE V RURE :) DRž SA :) :) :) DOBRú CHUť :-p
Odpovedať
@zet7 no ja sa na zeleninku veľmi teším inak možno hlúpa otázka ale ako ste na tom s vyprázdňovaním?? mňa preháňa
Odpovedať
Profilova fotka
@veronkaj tak to mas super,lebo vacsinou baby maju opacny problem...ja som skoro 2 tyzdne uzivala prehanadla.na to su dobre tie otruby,ja ich zial nejem pretoze v GB ich maju v podobe vyyybornych keksikov ale je v nich tolko cukru ze koniec :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?