Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@timmulik gratulujem ti :) a prajem nech to ide aj nadalej takto krásne :) treba sa snažiť, ono to pojde :)
Odpovedať
nemam uz vanilkovy tak si spravim asi kakaovy :-) no ved ja to tiez nedodrziavam s tymi vajcami.. :-) a kolko pijes? ja aj 3-4 litre za den... no ja tak ze par paradajok daka uhorka a staci :-D
Odpovedať
@zuzulikkkk :-)
Odpovedať
@bajuskaa :) :) :) ja si trocha pudingu niekedy aj každý den, dufam že to nie je zakazane :D :D ... a hej tak 2 litre určite vypijem :D podla mna čím viac tým lepšie :) a kávu nepijem ovbec, a ani tie ochutené vodi light nepijem D a cvičiš každý den?? ja to zanedbavam :-(
Odpovedať
babenky, s tými vajíčkami máte pravdu, netreba to dodržiavať, ak nemáte vysoký cholesterol ;-) Veď koľko tých žĺtkov bolo doteraz používaných v tých pečených rezňoch a v pizzách :-D Neberte to osobne, poukazujem na seba :-D
Odpovedať
@himym tak to mi teraz odľahlo :) :) si ma potešila, a ked tak rozmýšlam máš pravdu :)
Odpovedať
@zuzulikkkk ja kavu tiez nepijem a mala som raz pepsi light... ale inac len vodu s citronom alebo caje :-) a necvicim kazdy den, veru aj ja to zanedbavam :-( chodim sice behat ale to len tak dva tri krat za tyzden, podla toho ako sa mi chce :-D no a dnes rano som sa vazila, 58,7kg :-) takze uz len 3,7kg :-D ale som tak rozmyslala, ze ak mi to pojde dobre tak dam aj na 50kg... no hlavne najskor tych 55kg :-D a čo mas v plane dnes jesť? :-)
Odpovedať
ja sa vážim každé ráno v nedelu na lačno a stav nezmenený -3,5, ale od dnes už bez prehreškov, ked mne tie prehrešky chutia na večer :-( :-( :-(
Odpovedať
no caute baby mesiac dukana je zamnou a dole 5,5 kg aj ked s prehreskamy ale chvala bohu ze to nejde hore ked zhresim....tak a predomnou je este stale 10kg tak drzte palce :-) :-) :-)
Odpovedať
vjerus len tak dalej
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata,v utorok budu 2 mesiace co drzim Dukanovu dietu,aj par prehreskov bolo ale ku vcerajsiemu dnu mam 13 kil doleeeee :))je to neskutocne uuuzasny pocit :) ...a pokracujem dalej...:)))
Odpovedať
super aj ja chceeeeeeeeeeemmmmmmm, inak kúpila som konečne tie pšeničné otruby špeciál ako to mám jesť? lyžicu denne a zapiť vodou? a načo vlastne sú?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@cencula dukanova dieta je o ovsených otrubách,,,pšeničné sú len ako kratkodobá náhrada
Odpovedať
do r... dakujem dukana ale kým nezoženiem ovsené tak ich budem používať
Odpovedať
@ketrinka21 uááu supeer si dobrááá ;-) držím palce v pokračovaní ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa dakujeeem :) mam inspiraciu ,tak drziiiim,drziiiim :))
Odpovedať
@cencula zrejme netušíš, o čom DD je..otruby na seba viažu tuky a cukry a vylučuju sa lepšie z tela, preto ich treba jest pravidelne každý den a v roznych jedlách,,načo ich zapíjat suché??použi ich do stravy
Odpovedať
ahojte, dnes som sa rozhodla začať s dietou, cez víkend som mala od piatku migrénu tak aj žalúdok mám dosť zaťažený liekmi ale túžba dať dolu 15 kg je. mám 170 cm a 87,5 kg. tak uvidím. dnes som začala a tak prvá fáza bude 5 dní, desím sa toho ako to zvládnem. problém je že ja nemôžem nič také ako ovsené otruby a pod. ani do úst ešte tak grahamové áno. takže to nebude uplne striktne dodržiavané. ráno som si dala nizkotučný syr a bolo mi zle z neho bez rožka bez ničoho a tak som si potom dala radšej jogurt to v pohode. no desím sa tých prvých dní už ked budem môcť zeleninu bude lepšie. tak uvidíme ;-)
Odpovedať
dukana viem o čom je diéta, len si musím nájsť recepty, kde tie otruby idú - sú na dukandiet.com, len som ich ešte nerobila a ja nové veci musím postupne, to je celé.
Odpovedať
Profilova fotka
veronkaj drzim palce
Odpovedať
@ketrinka21 ďakujem no lahké to nebude
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja som dnes začala, zatiaľ zvládam, už som aj horšie diety držala a tu som :-) moja váha je 75 a cieľ 60 kg. veľmi rada to tu čítam, kto koľko schudol a čo jete, tak si dovolím sa inšpirovať :-) držíme si palce :-)
Odpovedať
@ketrinka21 wau super :) držím palce nech to ide takto dalej .... rada by som išla v tvojich šlapajach ;-) fakt super úspech :)
Odpovedať
ja sa zatial ku podivu držím a to bez prehreškov!!! a zajtra už konečne II. fáza ... nie som zeleninový typ ale teraz sa neskutočneeeeeeeeeee tešííííííííííííííííím na zelenikuuuuuuuuuuuuuu :):)
Odpovedať
@bajuskaa prepáč že odpisujem tak neskoro, ale nebola som :) takže zajtra: ranajky- biela aktívia, doobeda acidko, potom obed: ryba na bilinkách, so šalátom zeleninovým, neskôr troška pudingu, a večer aktívia :) a ty? čo sa chytsaš papať? :)
Odpovedať
Ahojte, skusala som tvarohovy kolac, ktory je spominany na niektorej strane a vobec mi nevykysol :( neviete preco? isli tam len vajcia, tvaroh, kukur.škrob, sladidlo.
Odpovedať
@zet7 ahoj, tak to sme začali spolu ja mať tak tvoju váhu , ale obe chceme 15 dať dolu, držím palce @ketrinka21 čítala som no super čo povedať, inšpirácia lepšia ani nie je @adush123 na to aby niečo narástlo tam musia byť buď kvasnice, alebo prášok do pečiva alebo soda bicarbona
Odpovedať
Profilova fotka
@adush123 musis pridat prasok do peciva...
Odpovedať
Ahojte baby, tak som na vas natrafila:) na dd som stvrty den, musim sa pochvalit ze zatial bez prehreskov:) a kedze som masovo syrovo bielkovy typ tak mi toto stravovanie aj chuti a co je najpodstatnejsie, vobec nebyvam hladna a teda ani zla a nervozna co ocenuje aj manzel:) este zajtra a pridam si aj zeleninku, tak uz sa tesim. No a moja meta nie su nejake konkretne kilogramy, ale skor zbavenie sa faldov, pretekarskeho brucha a bokov. A dnes, na stvrty den, som si zrazu nasla driek:D a zistujem, ze mi chuti nizkotucny biely jogurt a medovkovy caj bez cukru:) a dnes sa pomaly pustam aj do cvicenia. Proste som spravne nakopnuta a mam z toho radost:)
Odpovedať
@blublu ahoj, super drž sa, niet nad dobrý pocit čo má človek zo seba keď čosi so sebou robí a vidí výsledok..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?