Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Ahojte, chcem sa spytat, ci neviete, cim možu celiatici nahradit ovsene otruby? byt celu dobu bez chleba ci tych skvelych kolacikov, co som tu nasla, by som nechcela.
Odpovedať
baby a poradte mi prosím vás nejaké polievky ked mám bielkovinovo - zeleninové dni, lebo nepamätám kedy som naposledy polievku jedla a priznám sa chýbajú mi na žalúdok. Ako spraviť napr. brokolicovú alebo cuketovú??? ja do cuketovej dávam tavený syr a teraz sa ani nemôže, dakujem za rady
Odpovedať
@zuzulikkkk hej to mas pravdu :-) no ja som si tiez tak povedala ze zacnem bez prehreskov a aj tak som si dala kusok z cokolady :-| tak som si nakoniec povedala ze to nejdem riesit ked si zobnem nieco co nemozem, lebo mam dostat krámy tak ked mi skoncia tak sa do toho pustim naplno :-) a tebe sa ako dari? ;-)
Odpovedať
@bajuskaa :) noja som prve 2 tyždne diety sa neskutočne dobre držala, akurat na začiatku som jedla aj ovocne nizk. jogurty, lebo som myslela že sa to može, potom však prišiel víkend a vtedy som sa otrhla z reťaze. pojedla osm všetko čo sa dalo, a toto sa mi stava pravidelne cez víkend, ked niesom v práci.. Tebe sa to nestáva?
Odpovedať
@zuzulikkkk ja ked som zacala tak som sa tiez super drzala a tiez som jedla ovocne nizkot. jogurty :-D a islo mi to dobre ani som nemala chut na sladke alebo tak, no len ako som uz spominala mam mat svoje dni a vtedy sa neviem kontrolovat :-| a kolko si uz dala dole? :-)
Odpovedať
baby ja mám bohovú chuť na sladké neviem sa ovládať, na váhe stojím - ani sa nečudujem
Odpovedať
@bajuskaa :) už som dala 4 kg, a kvoli mojim prehreškom stojim a ty? :) no ja sa neviem veru kontrolovať skoro vobec, doma stále treba niečo variť, a my sme doma všetci taký labužníci, koláče pečiem aj 3krát do týždna, čiže mam problem odolať pri pečení...
Odpovedať
@cencula no ano, mne ani tak enchýba chlieb a slané, ako sladké. Ja si robim skoro každý druhý den lievance ,alebo puding :)
Odpovedať
Ahojte...nasla som super puding vyhovujuci nasej diete.. :-)
Odpovedať
ncora a kde sa dá kúpiť? robí sa s vodou? a zuzulikkk nájdem niekde dozadu recept na tie lievance alebo puding? nestojíš potom na váhe??
Odpovedať
A citam ze mate chute na sladke tak nech sa paci kolacik :-D Recept: Cesto: 3vajicka(ja som dala 2cele a jeden bielok a zltok do plnky), 3PL otrub, 3PL nizkotuc tvarohu(nie hrudkovity ale ten jemny) 1PL sladidla(mne stacila polovica), 1čl pr.do peciva....vsetko zmiesat Plnka: 3PL tvarohu (ja som dala cely zbytok tvarohu z vanicky ), 1zltok, skorica,sladidlo...vsetko vymiesat Ked mate formicky na maffinky tak do nich trochu cesta a na vrch kopku plnky.....ja nemam tak som to dala na okruhu formu.... ;-) ..piect 25-30min...
Odpovedať
@cencula V Tescu pri DIA vyrobkoch....s nizkotucnym mliekom a nepridava sa sladidlo uz je vsetko v nom ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@cencula Tu je recept na palacinky ked ti chyba sladke :-D 1vajicko,1,5 Pl skrobu,70ml mlieka,sladidlo,trochu skorice....vyjdu take 3-4tensie a naplnis ich ...tvaroh so sladidlom a polejes ...Kakao,sladidlo a trochu mlieka zmiesat a ja to davam na chvilku do mikrovlnky a je z toho cokoladka:):)
Odpovedať
ncora vyzerát to fajn a aký škrob? máš na mysli jemný škrob ja mám doma Ruf?? a nestojíš na váhe? a dakujem určite vyskúšam
Odpovedať
@cencula ja robim taku menšiu davku, vydu mi z toho asi take 3 menšie palacinky, vobec sa nepripaluju: 1/3 nizk.tvarohu, 1/3 pudingového prášku, 1 vajíčko .. spolu vymiešaš mixerom a normlane pečieš.. plnim si ich pudingom z 1/3 puding. prášku. Snažím sa nepresiahnuť dávku pudingu na viac než polovica jedneho sačku, rpetože vraj by malo byť v poriadku pol pudingu denne :) a nie nestojim, teraz stojim kvoli iným veciam :) :)
Odpovedať
zuzulikkk si zlatá fakt mi to pomáha ja som dala dole 3,5kg len a ty? kolko si na dukanke a kolko chceš schudnúť? ja mám v pláne 14,5kg čiže už len 11,5 no ale to bude fuška
Odpovedať
ahojte baby, takže konečne som sa odhodlala so sebou niečo spraviť ... 4 deň diety a 2 kila dole :-) :-S :-S :-S a to som sa cvičením a obmedzovaním v jedle nevedela dostať z mojej zakonzervovanej váhy ... fakt I. faza je super motivačná :) konečne to ide dole!!!!!!
Odpovedať
@zuzulikkkk :-) ja som dala dole 3,5 kg a tiez momentalne stojim kvoli prehreskom :-| a kolko by si este chcela zhodit? ja este 4kg, som zvedava kolko mi to bude trvat :-D no tak to verim ze sa neda odolat ked stale varis a pecies... skus si popri tom zobnut nieco co mozes ;-)
Odpovedať
tak to je úspech ze na veceru som si dala len teplé škoricové mliečko 8-) môj jedálniček na zajtra: ranajky- biely nizkot. jogurt so skoricou a otrubovymi piskotami obed- grilovana ryba s jogurtovou omackou olovrant- skoricove mliecko vecera- vanilkove lievance dufam ze to dodrzim a nedam si nic ine :-| :-D jaj baby to je tak super ked citam ako vam to ide, dobre to motivuje, len tak dalej drzim vam palce ;-) :-)
Odpovedať
@bajuskaa ja chem tolko isto ešte zhodiť ako ty :D také 4 kg by ma ešte potešili :) inak baby, nemáte problém so zápchou, ja posledný týžden ano.. :(
Odpovedať
@zuzulikkkk tak ze ktora bude skor :-D ale nie, ako vyda tak bude... a ináč, ja mam tiez problem so zapchou, tak ma boli brucho a mam ho take vydute :-|
Odpovedať
baby tu su supiš recepty http://www.dukanovadieta.com/fotogale... ;-)
Odpovedať
@bajuskaa no ale teraz vážne, možeme sa dohodnuť :) taka motivácia :) ale nie, žiadne predbiehanie, ale tak už som si povedala že od dnes začínam si to znovu poriadne dodržvať, zatial sa mi to darí dnes, takže dufam že tak týžden a bude kg dole :) :) :) ano ano, ja mmam take nafuknute, a nemam ani krámy, čiže by to nemalo byť preto, a zápchu mám neskutočnú, neviem čo mam robiť, hovvorili mi že mam na lačno zjesť ráno nejaký kompot, ale kedže mam ovocie zakazane v 2.faze, tak asi ťažko :D
Odpovedať
ahojte baby tak ja mam dole skoro 4 kg tak este takych 6 a budem spokojna :-D ide to troska pomalsie ako som myslela ale hlavne ze ide kazdy gram ma posuva dalej otazocka na skusenejsie tej coca coly zero alebo light (pripadne pepsi max) sa moze kolko pit ?
Odpovedať
@zuzulikkkk tak sa budeme tak motivovat ze si kazdy den napiseme kolko sme schudli :-D a ani sa nenazdame a uz to bude ;-) no ja som sa rozhodla ze od zajtra idem bez prehreskov, som zvedava. je sice pravda ze nemozeme ovocie ale ja som si vcera dala jednu slivku a zapila ju mliekom :-D a o chvilu som uz sla na wc... :-D :-D a dnes som si uvarila caj na chudnutie a ten obsahuje aj nejaku latku co posobi kusok ako prehanadlo tak snad mi pomoze :-)
Odpovedať
no dobrý nápad, aj ked ja mám doma zlú váhu, vážim sa u maminy, tak neviem či sa mi bude dať. vážim sa len raz za týžden, čiže v tom by bol problém :) inak čo také jedávaš cez den, lebo mne sa akosi míňajú nápady :) :) :) jáj no ja si zajtra dám asi nejaký kompot, lebo toto už nie je normálne, som z toho nervozna :D ...
Odpovedať
@zuzulikkkk no tak ked sa ti bude dat tak napises ze kolko mas :-) čo jedavam... vacsinou kazdy den jogurt a to otrubove pecivo a parkrat do tyzdna si robievam aj tie lievance a palacinky s kakaovou polevou, grilivane kuracie prsia alebo minule mamina robila take dusene maso ale tak dietne ze len na vode dusene s ryzou tak som si dala to ale bez tej ryze samozrejme :-D a robila som si zapekany karfiol, ze das ho uvarit potom ho rozkuskujes do misky zalejes rozmiesanymi vajciami s mliekom a trochou jogurtu a das piect :-) a potom ku koncu posypes syrom a das este zapiect a hotovo a je to takeeeee fajné :-) este neviem kedy ale budem si tak aj brokolicu robit :-) a ty co zvyknes jedavat?
Odpovedať
:) áno, len čo sa odvážim prídem sa pochváliť, teda dufam že bude čím :D ... no ja každý den acidko biele, našla som len s 1% tuku, dufam že to je povolené, biele aktívie, tie si davam s tými otrbami, a škoricou, samozrejme kuracie mäsko s hocijakými bilinkami na ode pečené, poprípade si dám na to plátok šunky, syr a dam zapiecť, dalej tie palacinky s pudingom, alebo len puding, aj lečo si robievam s vajíčkom ( mimochodom, dodržiacvaš počet vajíčok do týždna? lebo ja ani velmi nie). taktiež som si brokolicu na pare uvarila a milujem čínsku kapustu, s nou si robievam šalaty, a take veci :) a to pečivo som skušlaa robiť, ale nejak mi neberie :D
Odpovedať
@zuzulikkkk dufam aj ja, haha, no uvidime :-D a ten puding to robis normalne ale s nizkot. mliekom a sladidlom? ten som si este nerobila ale dala by som si :-) no, k tym vajickam, ja vlastne ani neviem ako to je :-D volade som citala ze mozem dva za den, inde zas ze 4 zltka za tyzden... :-D ja sa dako neviem k tej zelenine dokopat ked mam bielkovinovozeleninovy :-|
Odpovedať
:) :) :) puding normálne robim s nizkotučneho mlieka, a niekedy nedavam ani sladidlo, napr. vo vanilkovom mi ho ani netreba ked je teply je chutný aj bez toho, horšie je to s čokoladovým, tam by to hcelo to sladidlo :) a s vajíčkami to je tak že len 4 žltka za týžden, no bieka samé možeš aj každý den, no ja t nendodržiavam, a čo som čitala tak viacero báb to nedodržiava a podla mna ide len o ten cholesterol zvýšený možno, ale inak sa to na váhe neodrazí :) či? :D ja zase hoci mam aj bielkovinovo zeleninový den, tak ja to s otu zeleninou neprehanam, pretože mam po otm fakt nafuknute brucho a mylsm že aj váha stupa :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?