Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@zuzulikkkk granko je super, ale má v sebe cukor takže neviem či to je úplne kóšer, ale škoricu nelúbim..
Odpovedať
@zuzulikkkk dievča, ja by som umrela od hladu v takomto režime... klobúk dole že si to vydržala..
Odpovedať
@zabka88 ale joj to zase nejdem hovoriť že neorbim prehrešky... občas sa neviem ovladnuť hlavne ked varím doma pre rodinu, sem tam si odkusnem z vyprážaného :/ a tak :/ občas sa neviem ovládať, ale to sladké obmedzujem skoro uplne
Odpovedať
@zuzulikkkk i tak si dobrá.. bez prehreškov to úplne nejde ;-)
Odpovedať
@zabka88 :) pravdaže :) ale váha napriek tomu ide dole, ja ked is porovam čo osm jedla pred tym a čo jem teraz aj s prehreškami tak to je 100 a 1 :D
Odpovedať
@zuzulikkkk tak tak, si človek dáva pozer viac.. si myslím že i keď skončíme tak ešte budeme chudnúť, lebo už ti to nedá jesť všetko čo predtým..
Odpovedať
presne presne, ja si mylsim že mäso budem dalej pripravovať tak ako teraz, bez oleja, akurat občas určite dobrému rezňu neodmietnem :) a aj tie nizkotučné veci :)
Odpovedať
akurat som zvedava ako obstanem so sladkým, po svadbe o to budem všade doma zakopávať..ale snaď to nejako ustojím ;-)
Odpovedať
@zabka88 ideš sa vydávať? :)
Odpovedať
@zuzulikkkk jj, 1. októbra, preto sa aj snažím čosi zhodiť, jednak do šiat jednak pre lepší poci a tiež aby drahého nezlomilo keď ma bude cez prah prenášať :-D :-D :-D
Odpovedať
:D :D : Dsuper :) všetko dobré prajem už vopred :D a na aku vahu chudneš ak smiem vedieť?
Odpovedať
@zuzulikkkk na 55, ešte potrebujem kilko dole, ale myslím že pri týchto stresoch s finišovaním to nebude problém :-) skôr sa bojím aby som neschudla až moc na nesprávnych miestach ;-) ale to už asi neovplyvním ;-( a ďakujééém :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zabka88 aha :) no presne toho sa aj ja obávam, že mi z niekt. partií ubudne :D ;-)
Odpovedať
@zuzulikkkk no stým treba rátať, lebo však chudneme všade (ešte aj prstene sú mi volnejšie ;-)) ale do šiat mi to môže trocha vadiť.. a tvoja motivácia keď sa môžem spýtať? :-)
Odpovedať
:) :) joj tak parádne .) určite je to riadne motivujúce ked sama citiš že si schudla :) a tak ja chcem schudnuť na 5O kg, :) a robim to sama kvoli sebe, aby osm sa dobre citila :) už som to potrebovala
Odpovedať
@zuzulikkkk určite hej, aj keď u mňa sú to "len" 4 kg, ale dosť to na sebe cítim. držím palčeky nech dáš tú 50 :-) koľko ti ešte chýba? verím, treba sa o seba starať , človek má hneď lepší pocit zo seba..
Odpovedať
cawte gratulujem všetkým čo sa idú vydávať a aj tým ktorým sa darí aj nedarí v chudnutí!!!!! :-) ;-) x-) a chcem sa spýtať či je ovčí syr vhoný ? a mimochodom mám 3 deň I fázy a 1,5 kg dole :-D
Odpovedať
@zabka88 ešte mi chýbaju nejaké 3 kg :) :) len sa mi zda že čim dlhšie tuto dietu mam tym upúšťam viac od tých základných pravidiel :/ :) dakujem :) :)
Odpovedať
@zuzulikkkk hej, tomu hovorím "zaspávanie na vavrínoch" aj ja tým trpím :-S už ti moc nezostáva, tak vydrž!! ozaj, aká si vysoká? daj si pozor na BMI nech to nepreženieš..
Odpovedať
@zabka88 ano presne presne tak, ked si predstavym že teraz už asi tyžden čo to trochu porušujem starcam čas, už som mohla mať aspon o KG menej :) :) mam 16O cm, maličká som a ty?
Odpovedať
@zuzulikkkk veď to.. ale zas nie sme stroje niekedy proste zlyháme... mám 168cm, a mne hlási BMI min.váhu 53 kg čo by som mala mať
Odpovedať
:) no hej, to si mylsim že je pekná váha na takú výšku :) ja chemzatial na tých 5O, uvidim ako to bdue vypadať, nemam zatial anorektické sklony, a dufam že ani nebudem mať, ale proste ked uvidim že ešte pneumatika okolo brucha je, tak ešte to kg by som dole chela dať
Odpovedať
@lara3 s tým syrom ti neviem poradiť , neviem koľko tuku má v sebe, pozri na obsah sušiny a tuk... blahoželám :-) ale vieš že teraz ide z teba len voda, keď príde na tuk bude to pomalšie prípadne sa váha na čas zastaví.. hlavne sa nenechaj odradiť!! :-)
Odpovedať
@zabka88 No je mi jasné, že sa to zastaví, ale a spoň to nestúpa!!! :-N teda dúfam :-.
Odpovedať
ahojte ja mám prvý den dukanky za sebou a so 100% úspešnosťou, mám doma tvaroh nízkotučný ale taký nezjem môžem ho vymixovať s bielym jogurtom? skúšal to niekto, alebo môžem aj tofu syr? tiež ho môžem vymixovať s bielym jogurtom? nechcem ísť do rizika, lebo tofu neje nikto len ja a nerada by som to vyhodila, a ozi som len v prvej fáze. držte sa píšte, feeeest dobre sa to číta a dodáva silu vydržať ste dobré
Odpovedať
cawo cencula ja som mala dnes tretí deň a tiež sa snažím jesť len to čo treba. kľudne si daj aj jogurt aj tvaroh a pridaj sladidlo a škoricu al. kakao. a myslím, že tofu sa može. držím palce ;-)
Odpovedať
@cencula Tiez miesam nizkotucny jogurt z tvarohom a pridam vanilkovu aromu a sladidlo, alebo trochu kys. citronovej a sladidlo a citronovu aromu. To mi tiez chuti ako citronovy pribinacik. To tofu krajam na hranolky a Linessa syrokrem zmiesam s kari korenim a spolu to dam do otrubovej palacinky a mam to ako taku tortilu.
Odpovedať
Profilova fotka
a čo ked s tym prestanete? nedostavi sa jojo efekt?
Odpovedať
LARA3 a lulian dakujem vám vyskúšam, držte sa ja sa vážiť budem po 5 dnoch a vy ako, KOLKO STE ZHODILI?
Odpovedať
@wanilla147 Za kazde schudnute kilo musis drzat tretiu fazu 10 dni a potom stvrtu fazu do konca zivota :-) ked by sme boli dokonale, co ale nie sme, xi,xi
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?