Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@malaberuska stastna to zena:))))))
Odpovedať
Profilova fotka
@maryska007 ja som skor na maso :-D a na take ze slanina, klobasa :-( sladke moc nie, ale obcas mam teraz chut ale to ma aj prejde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes mala na obed fasirky s hovadzieho maso s cuketovym privarkom :-N
Odpovedať
ahojte žienky hlásim sa po dllllhej dobe....ťažkej dobe... drahý prišiel domček a je doma už skoro mesiac... a samozrejme som zlihala :( keďže som mu vyvárala.... a odolať sa nedalo... :( ale napriek všetkému váha stojí rovnako.... sice prehrešky veľké neboli, ale.... ale čo je horšie voľajako môj žalúdok začína štrajkovať, takže vzdávam sa počiatočného sna a uspokojím sa aj s 59,5- 60 kg....takže prechádzam do III. fázy..... ale ešte dokončím tento týždeň a od pondelka sa ide na to.... a ak to neskončí katastrofálnymi následkami (kilá späť), tak sa ešte vrátim na začiatok... :)
Odpovedať
je tu niekto z okolia čadce? Kde sa dajú zohnať ovsené otruby? :-.
Odpovedať
@simciatko87 Vitaj spat ! Uz tu bojujeme dlho a tymi prehreskami sa to predlzuje a predlzuje ze? Tak som si tiez povedala, ze dam tri bezprehreskove tyzdne a idem na III. fazu. Ked budem mat naladu dam si potom aj zo dva - zo tri bielkovinove dni aj v III. faze. Aj tak by som ju mala drzat cca 70 dni, co tiez nebude jednoduché.
Odpovedať
@simciatko87 to si na mojom cieli (ale ja som urcite nizsia, 165cm)....mam pod 60kg ako metu, ktoru nechcem prekrocit....ale najprv ju musim dosiahnut, he he
Odpovedať
@maryska007 Ja len 164 cm, tak to potom aj pol kilecka na tom bruchu vidno. Teda aspon u mna
Odpovedať
@lulian ale ved aj ty si pod 60, tak si v cieli, nie?...a zial brucho treba odcvicit
Odpovedať
Profilova fotka
@maryska007 a mas nejake cviky na brucho? :-)
Odpovedať
@malaberuska lezis a dvihas nohy spolu...to je na spodne brucho, boli to jak svina, ale zabera...ale zial, vsetky cviky na brucho su na dlho...a este sa tocim v pase-zo strany na stranu,ruky su za hlavou, to je na pas - aspon 100x na kazdu stranu....a este klasicke brusaky, ale tie nerobim, to ma fakt nebavi 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@maryska007 no ved ani mna nebavia klasicke brusaky :-( ja vzdy zacnem a potom ma to prestane po case bavit ;-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ja by som aj robila klasické brušáky, ale nemôžem, lebo mi puká v bedrovom kĺbe...
Odpovedať
baby, tak aspon stahujte brucho ked stojite...stiahnut, trochu vydrzat a povolit...a opakovat.....stale je to lepsie , ako nic a da sa to aj pri vareni, alebo zehleni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@maryska007 ved ja stahujem brucho pomaly 24 hodin denne :-D
Odpovedať
Tieto posledné 4 dní som tak všetko porušila, že mám výčitky svedomia :-| Nemám rada rodinné oslavy :-. :-D
Odpovedať
:) ahojte... hlasim sa že som prešla do 2. fazy :) dnes som mala krízový deň, no nakoniec som to zvládla a nepodlahla pokušeniu :) chem sa opýtať či je povolené napr. domáce LEČO, poprípade aj normálny puding urobený z nizkotučného mlieka bez cukru :) dakujem za odpoveď
Odpovedať
ahojte prosim vas kocky niektore ste tu robili dake kolaciky aj chlebiky v mikrovlnke to robite na normalnom ohrievacom programe alebo dakom specialnom-gril, zapekanie..... a ten puding by zaujimal aj mna, dakujem
Odpovedať
@zuzulikkkk leco jasne v zeleninovom dni, a puding mozes s umelym sladidlom...ale su povolene 2 lyzice skrobu denne, zlaty klas cely su 4 lyzice, tak si to rozdelte na 2 dni....inac, ja si ho miesam s tvarohom, nech mam toho viac, lebo som nenazrana a polka pudingu je mi malo, he he
Odpovedať
@lulian dakujem, pozriem na to, opravim :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja stale stojim na vahe uz mam z toho nervy :-(
Odpovedať
@malaberuska teraz je uz na rade tuk, nie voda ;-) ...neboj, ono sa to pohne, len to pojde ovela pomalsie....inac, tymito odpovedami sa vlastne sama ukludnujem,kedze ja furt stojim...ale mesiac, grrrrrr
Odpovedať
Profilova fotka
@maryska007 ale ja mam dole len 2,3 kg :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som schudla 3 kg...a tiež stojím
Odpovedať
Profilova fotka
@caitlin1 a kolko uz stojis?
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska no také 3 dni...a to jem dosť málo
Odpovedať
Profilova fotka
@caitlin1 ja to mam rovnako :-(
Odpovedať
ahojte, rozhodla som sa zacat s touto dietou, ale este len zhanam " potraviny" samozrejme najvacsi problem mam zohnat ovsene otruby ]-( ale nasla som si tu link na jednu stranku, tak ak budem mat stastie konecne sak nim dostanem. vsade co som nasla maju vypredane.
Odpovedať
a este v receptoch som nasla ze pouzit kakao bez cukru......to kde by som zohnala??
Odpovedať
@maryska007 ahoj :) dakujem ti velmi pekne za informácie :) :) ja osm ten puding robila dnes ale nie zo zlateho Klasu, ale normálne z pudingu. Vobec som nesladila, zatial mi sladké nechýba :)a mysliš že aj ten puding si mam rozdeliť na poly? :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?