Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuziq uz som sa zlakla ze si sprdla mna :-N :-D :-D :-D emjee..noo pridaj sa ;-) 8-) maam dneska ovo den
Odpovedať
atinkaa vies kolkokrat uz som sa pridala do tejto temy? :-D :-p ani to nejdem pocitat
Odpovedať
emjee uz ta omrzel konik??? :-D :-D :-D :-D inak ja sa teraz tvarim ze dieta? prosim vas co je to ta dieta? :-D :-D take slovo nepoznam :-D :-D
Odpovedať
vcera som spraskala "na veceru" jeden nanuk, jednu margotku a jednu velku cokoladu :-D a to nie som tehotna
Odpovedať
vies anax sa tu baby stazovali, ze ma nie je vidno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo mne klasicky poziarnicky hooorii kus pod ritkou...termin svadby sa bliizi a kila su furt na mne :-N 8-( taak som musela pritvrdit a pridat k cviceniu i 90dnovku ;-) 8-)
Odpovedať
ma nevolaj anax, teraz sa vola anax jeden ujo ci teta co pridava antigratulacie :-D :-D :-D :-D aby sa nahodou nenahnevali =-) :-D ja som dnes spapala na veceru spagety s cesnakom a chilli a syrom:-))) ale kedze ja som cica zer idem het...xixi
Odpovedať
Profilova fotka
jesuuusiii emjeeee ty si tu mala byt vcera.....ja som zas zabudla zjest tu horku cokoladu :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzii :-D :-D :-D :-D :-D 8-) sa ti frajeruje ked maaas viac casu, cooo :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
atinkaa :-D vcera by som sa ani za nic nepriznala, co som vsetko pozrala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-p aaale aspon by si mi pripomenula tu cokinu a zuziq by ta sprdla :-N :-D :-D :-D :-D :-D 8-) admin neadmin, cicuuus vies co? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
emjee ajoj ;-) ja som taky tichy pozorovatel a kedze ma zase chytilo chudnutie tak obcas prispejem nech sa potesim :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
atinkaa ja len usmernujem aby sa babam viac darilo =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
len sa pekne chval vysledkami.....nech maam motivaci ;-) ziaadny tichy pozorovatel :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ta ja uz mam 8.kilo dole :-x snad to takto pojde pekne dalej x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasnee...ja len ze jak to nemaam docitane furt spachaam daco zakaazanee :-N :-D :-D tak to je parada, ja asi 1kg :-( :-( a to mna tlaciiii cas, nesces sa vymenit? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa ale ja mam aj z coho chudnut... mne treba minimalne este raz tolko, najlepsie aj 2x tolko :-D a neviem ci by si sa chcela vymenit, keby si potrebovala teraz svadobne saty velkost 48 :-x :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo aj mne treba fest :-N takyyych este 15kg 8-( 8-( dobryych najma rucky tucky nesceeem na fotkach svadobnych, bo manzelia lukackovci suuu sice peckoviii fotografi aaale toto asik nezaretusujuuu :-N :-. :-x :-x a tik-tak tik-tak do 16/08/08 :-(
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa vsetko je o psychike. nesmies hovorit ze musis schudnut. musis si vraviet, ze vyzeras uzasne / samozrejme drzat 90 dnovku ale nie preto ze musis ale ze chces a tvoje telo bude robit presne to, co mu budes hovorit :-D nie nadarmo sa hovori ze myslienka hybe svetom ;-) ak si clovek bude dookola omielat, ze je tucny, tak telo si povie: "Ako vravis" a nikdy sa kil navyse nezbavi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo ja sa zas rada maam coz o to ;-) a aniii nemusiiim, nie niee nemuusiiiim aale ten termiiin v kalendaaari mi dyycha na krk a co vazne nemusiiim je mat fotecky svadobneee so svojou najhorsou formou :-N jemne povedaaneee :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa jj to bola aj moja nocna mora. aj ked sa mi to nepodarilo uplne, na svoje foto sa rada pozeram :-D keby som sa vydavala teraz, bolo by to o dost horsie :-x
Odpovedať
Profilova fotka
baby vy ste podarene ;-) jaj atka ako keby som seba pocula :-) aj ja tie svoje ruckytucky nescem vidiet na svadobnych foto 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo nesceeem veru 8-( 8-( leem ma daako neposluchajuu :-N :-D :-D maam dneska bielkoviny, si daam daaky steak x-) x-) z kurky
Odpovedať
Profilova fotka
aj teba? ja som vsade dost vyrazne schudla, len tie rucky nejak zaostavaju potvory... :-| teda schudli aj ony, ale nie tak vyrazne ako zvysok tela ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaskulka na ne treba civicit...ine nepomaha...lebo to bude ovisat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
sak to...ja to teoreticky viem, ale ked vecer sa mi vzdy taaaaak nechce, lepsie mi je na gauci s knizkou 8-) 8-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaskulka ty koki, mi hovor...ja byvam tak unavena z roboty, ze sa iba svacnem do postele a zaspim pri prvych vetach knihy :-( ...kdeze cvicit...inak, minule som k "cica nezer" pridala aj slapanie na orbitreku...mne sa po tom vyplavenom adrenaline este o druhej v noci nechcelo spat! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja preto chodim cvicit maximalne do 18:00, lebo tiez by som neskor taka rozblaznena tazko zaspavala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaskulka to som este v praci :-( ...resp. prinajlepsom na ceste z nej ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja koncim zvycajne o stvrtej, takze chodim cvicit 17:30 alebo o 18:00 :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?