Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
adi pardoon az teraz som si ta nasla..cesto klasicke pizzove...ak je spravne tak tam neni mlieko, takze je to v ramci diety ok a na vrch klasikus tomatova omacka, bazalka, lupane paradajky, olivky x-) x-) mnaam fajnova ak sces tak moozem i cesto rozpisat ak nemas ;-) veronika, myslim, ze to je ok ja mam kombinacii viac...vlastne z toho, co lubim...mam rada i taku viac potrenu cesnakom s pecenymi paprikami, olivkami a provensalskym korenim - tato viac chuti ako chlebik..najma ak sa nsetri olivovym olejom x-) a tiez i taku klasicku vegetariansku - kde je brokolica, kukurica, rukola a cervena paprika ( nie korenie ale paprika sladka cervena, nakrajana na kococky )
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa: kde bude svadba, ked sa smiem spytat? Aj ja som z Kosice okolie ;-) K tej pizzi. Aj to je O.K ze si to cesto normalne rozvalkam na cely klasicky pekac a potom ju aj celu na posedenie zjem :-D Som potom normalne prejedena z celej pizze a mam veeelikanske vycitky, ze som ju celu zjedla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D nooo nefieem asi zavisi ci to dodrziavas uplne i s gramazou aalebo len od oka ako ja a linda-gaskulka ;-) :-N cely pekac nefieem ci zjem na posedenie aale velku z pizzosky v pohode dam i ja pride mi, ze dolezite su tam asi tie dni aby metabolizovalo sa len to co ma....teda k bielkovinam je potreba daky cukor a ak ho nedodaas tak siaha telo do zasob, co je fajn preto mi to pride ako mensi prehresok, nez to co si pisala predtym - teda ze si das cosi male z ineho dna ;-) ja v podstate chvalim :-) svadba fricovce - ale my sme priamo z ke, a teraz uz priamo z prahy a kockyy maaam satyy x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj atinkaa Co si, vazit? :-D Kdeze, to ide vsetko od oka :-N Nuz ja mam straaasne slabu volu. Ked sa mi nieco zvisi, tak mi je to luto vyhodit a zjem to radsej aj ked uz mam dost. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no kocky ja som pred par rokmi radikalne schudla kazdy sa cudoval ludia ma na ulici nespoznavali..ale malo to jeden hacik...dost mi potom vypadali vlasy,mam ich teraz redsie. Do leta by som chcela schudnut aspon takych 5kilogramov postupne to cvicenim ide aj ked sa bojim obmedzit jedla pre tie moje vlasky...Mavate aj vy takyto problem s ubytkom vlasov po diete? Prosim a ako to riesite? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to: lenkica mne sa to stalo iba vtedy, ked som mala stres - radikalne som schudla a vypadala mi polovica vlasov (ked som sa 3 tyzdne rozchadzala s byvalym - nevedela som, na com som...stale sa tvaril, ze nic, iba ja som citila, ze sa sprava inak)...ale to som vtedy aj zvracala, spavala 2-3 hod. v noci
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. Lenkkica akú dietu si držala? a kolko si vtedy schudla a za aký čas? Baby ja som teraz za týždeň schudla 3 kg. Mam sice tu 90 dnovu detu ale s tym ze na raňajky jem ovocie okolo 10:00 a obed mam okolo 14:00 vždy čo nalseduje v dňoch a potom už nič nejem iba nesladene caje a mineralku. A ani som neni hladna. A citim sa ovela lepšie. No dufam že mi to pojde ešte dole. Začala som 85 kg teraz som 82 kg a chcem mať 65-70 kg. Je to dosť veľa a verim že sa mi to podari. Niekedy si aj doma zacvicim ak mam na to naladu.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak baby..mala som 16 rokov a schudla som asi za 4 mesiace 12kg. a dost mi vtedy vypadalo..preto sa bojim ze ked teraz schudnem odzrkadli sa mi to na vlasoch :-S
Odpovedať
Profilova fotka
lenkica vlasy ti vypadali pravdepodobne preto, lebo si telu nedodavala dostatok zivin - neviem aku dietu si drzala, ale pri kazdej diete je potrebne aby malo telo dostatocny prisun vitaminov a mineralov. Preto netreba volit radikalne diety typu jedno jablko na den, ale obmedzit tuky, prisun kalorii a jest jedla bohate na vitaminy, mineraly a pod. ;-) no a samozrejme ak sa k tomu prida pohyb, ide to lahsie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni asi tak ako pise zuziq...u mna je 90dnovka skor zmena rezimu, ;-) vazne si najst cas najest sa v priebehu dna....pit...a najst si cas i na cvicenie ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja osobne mam s 90dnovkou len tie najlepsie skusenosti :-) Plus este cvicim - snazim sa aspon 2x do tyzdna minimalne ist na aerobic ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaskulka na tento piatok sa chysta stretko v poluse...okolo siestej
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No baby nedrzala som drasticku dietu len som troska obmedzila jedalnicek....kazde rano som zjedla jogurt,aj lekarka povedala aby som si ho kazdy den dopriala lebo je to zaklad,hlavne mlieko na vapnik...potom nejake to ovocie...obed som neobmedzila..vsetko som jedla len mensie porcie..a aj veceru som mavala...proste akonahle obmedzim stereotip napr. v jedle moje vlasy sa mi takto odvdacia :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
gaia: ano? super, tak ja cem ist ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby co mam robiť? dnes som si dala 4 parky + 2 suchare a natrela som ich syrom. kto mu rajčiny, uhorku, a horčicu. Som tak nafuknuta-som ako tehotna. Neviem co mi je. Neviete na to nieco? Z coho to moze byt?
Odpovedať
Profilova fotka
nefieem veru :-N =-) aaale ty nie si na 90dnovke, ci hej? napada ma ze ak nepapas ziadne teple jedlo, ci to nie je z toho...a jedine riesenie ako zistit co ti je ..a co napada mna je dr. |-| kockyy stretko? :-N :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaskulka shak preto ti to hlasim :-D to: adka1984 ja tipujem parky :-|
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa: ja drzim tiez tu 90 dnovu len trochu inak. ze ja jem len na obed vzdy aký deň mi nasleduje a ptom už len čaj a vodu. gala mozno tu budu parky, mas pravdu. nabuduce si dam radsej vajicka. iank tie celozrnne suchare su fajn su male ale zasitia. neskusali ste to este? kocky vy sa vzdy takto stretavate? vy sa ale mate. aj ja by som isla. len m piatok nevyhovuje. ja totiž som z NZ a už vo štvrtok idem domenko.
Odpovedať
Profilova fotka
to: adka1984 vzdy nie...tato parta sa zatial stretavala iba raz...
Odpovedať
Profilova fotka
ahha, a gala kolko kociek tam bolo? a co vtedy robievate? MOZNO RAZ SA PRIDAM AJ JA. RADA BY SOM VAS SPOZNALA
Odpovedať
Profilova fotka
to: adka1984 sadli sme si do kaviarne a kecali... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: adka1984 mrkni sem http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
jaj ja som si myslela ze sta si dali nieco pod zub? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: adka1984 to nebolo stretko z "cica nezer II"...to bolo stretko z temy Bratislava ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahha a teraz bude cica nezer ii, alebo nebude? vsetky kocky su aj tu ? nepoznam ich podla toho. ak by si mi pomohla
Odpovedať
Profilova fotka
to: adka1984 nie, v teme Bratislava nie su kocky odtialto...aspon na stretku neboli (mozno basulik)
Odpovedať
Profilova fotka
gaius, a kde v poluse konkretne? juuuj, tesim tesim ako mala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaskulka shak pod do temy Bratislava...este sa to dohaduje...chcu to zmenit, lebo minule nas o desiatej vysupli (polus sa zatvara)
Odpovedať
Profilova fotka
adka len pre info, pri 90dnovke by sa nemal v jeden den kombinovat maso a mliecne vyrobky ;-) cize ak si das parky, mozes cely den len masove veci ak si das jogurt alebo syr, cely den iba mliecne vyrobky
Odpovedať
cice ja stale zerem :-N caves zuziq, teba som dllllho nevidela
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?