Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaskulka mhm, takze v poho aj dlhsie...pocuj, co je to "dag"??? to je dkg? a fakt vsetko vazis???
Odpovedať
Profilova fotka
noo ja to mam ako linda... je to rezimovka..tolko jedla som v zivote....alebo aspon v tom pracovnom isto nezjedla co teraz.... som sa bala toho ovocneho bol vcera a nezjedla som ani secko co som mala dnes som musela spachat lem lahsi bielkovinovy rano ovocie - zo vcera obed biely jogurt a zeleninka vecera bude detto ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa vidis, na moj obvykly zeleninkovy salat s jogurtom som totalne zabudla :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia: ano dag = dkg :-) no vsetko nie, davam od oka. Kolko x sa mi zda, ze ta predpisana vaha je akosi malo, tak tam supnem torchu viac. A napr. este sa mi nikldy nepodarilo nieco osmazit na 1 PL oleja - to je proste fakt malo. Tak dam od oka, kolko myslim, ze by mohlo stacit. Napr. ranajky malokedy dorzim take, ake su tam pisane. Proste si dam to, na co ma chut. Ja na ranajky napr. bezne zozeriem jeden velky ananas. Alebo 2 jablka s dvoma bananmi. Ked som hladna, tak doobeda zjem napr. za hrst mandiel v supke (tie mi moc chutia).
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D presne ...od oka...moj sposob :-D :-D :-D ani nemusiim pisat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
uf...som sa zlakla, ze to len ja som na ranajky taka nenazrana :-D :-D :-D ...ja som bola zvyknuta ranajkovat normalne chlebik s maslom, sunkou a paradajkou...jak ja trpim baby moje 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
atka: no co si budeme hovorit, ze? :-p :-p :-D gaia: kym som mohla este normalne papat a nie celiaticke blevajzy, tak moje ranajky boli bezne 2 biele rozteky s bambinom alebo masielkom, sunkou alebo salamou a horcicou a potom este som to zavrsila Mila keksom alebo Vesna keksom....mnaaaam 8-( 8-( O takychto ranajkach uz mozem navzdy len snivat aj ked nebudem na 90dnovke :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, ja sa priznam, ze som sa prvy krat rozhodla drzat dietu - kvoli svadbe. taka dvojtyzdnova, moja mamca schudla nejakych 5 kilo (co by mi uuuuplne stacilo). bez cukrov, bez soli, taka "skoro" delena strava - mäso + salat. ale boli tam take sialenstva ako "zjest na veceru cely ananas. no fuj! uz ste to niekedy skusili? ja hej, necitila som si jazyk do druheho dna a znenavidela som ananas. no, drzala som ju tri dni, bola som nervozna, ale dva kilka isli dolu. v stredu vecer som sa na to vykaslala a kupila som si jednu karamelovu milku. teraz nejem po siestej, nechrumam, a hlavne, JEM PRAVIDELNE. A kupila som si kolieskove korcule. uplne super vec, spevnila som si ritku a moj velky problem - stehna. vzdy ked je pekne tak na hodinku. neviem ci som schudla alebo nie, nevazim sa, ale citim sa lepsie a nie ako kysnuta knedla. ak by niekto chcel tu sialenu dietu, tak mu ju mozem poslat na mail. drzte sa, kocky.
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaskulka no tak take ranajky by som ani bezne nezvladla :-D :-D ...ja som papkavala menej, ale urcite sytejsie ako to ovocie :-p
Odpovedať
Profilova fotka
yalo noo ja 90dnovku som pisala vyssie -- beriem to skor ako rezim a cviciim nikdy som nejedla presne dla diety....myslim recepty co sa tam pisu.... jem podla seba.... dodrzujem len tie dni bielkovinovy - skorobovy- uhlohydratovy a ovocny ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaylo: ja bezne jem ananas cely na ranajky aj keazdy den niekedy a nic ma nestipe, asi mam jazyk z azbestu :-p :-D :-D presne ako vravi atka: ziadna zazracna dieta neexistuje - zakladne pravidlo je, ze treba mat energeticky vydaj vacsi ako prijem. cize hybat sa, papat rozumne, nenapchavat sa vecer. No a pri 90dnovke nemusi clovek uplne presne dodrziavat tie vahy a merania, dochutit podla potreby a od oka ale dolezite je, aby sa nemiesali tie dni a by sa dodrzalo poradie. metabolizmus potom naozaj zacne makat a slaninky idu dolu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: jaylo ja som mavala z ananasu presne rovnaky pocit ako ty...ale uz som zistila, ze som mala proste smolu na nespravne dozrete...teraz uz viem, aky si vybrat a chuti mi ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
KOcky, tie pšeničné chlebíčky poliate s čokolácou sú podľa Vás zdravé, Mohla by som si ich dat na večeru ked mam UH deň? A čo takna šrobový deň na ečeru len domáci popcorn, ale nie veľa, može to byť? Kupisla som si tie sucháre celozrnné to su také malé. sú fajn, už nepotrebujem ani chleba dam si 2 z nich na obed s niecim a som full.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,tak sa pridavam aj ja k vam.....drzala som tuto 90 dnovu dietu,ale po 3 tyzdnoch som nejak zacala polavovat-proste snazim sa ju drzat,ale v posl. dobe mi to uz nejak nevychadza-schudla som na vahe 5 kg,ale teraz uz tyzden nic a najviac ma hneva, ze na obeceni som si nic nove nevsimla-takze neviem kde isli tie kila ;-( strasne ma to hneva a problem je aj v tom,ze mi zacalo skuskove a nic nestiham a hlavne ked idem do BA na skusku-tak je to vsetko v...cely den len beham a nemam cas na nic.u mna je velky problem ta pravidelnost. proste neviem co robit-potrebujem schudnut este aspon 5 kil,ale nejak to nejde....dokonca som cvicievala aj na orbitreku a striedala som to s korculami,ale teraz som stale taka unavena a asi aj leniva-nic sa mi uz nechce :-( poradte ako mam pokracovat alebo co robit...
Odpovedať
Profilova fotka
adka: na veceru by malo byt to, co na obed - len polovicna porcia. Ked chces, daj si na vecru tie chlebicky ako maskrtu. Ja napr. ked ideme do kina, tak si kupim stredny pocorn a cely ho spucujem a je mi uplne jedno aky je den ;-) Ked na to ma proste chut vtedy... Skor je podla mna dolezite dodrzatto, co si mala na obed to ma aj na veceru ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vdaka gasulka. Inak baby kolko sefa schudla a za aký čas?. pozerala som jej fotky, a velmi dobre sa jej to podarilo.
Odpovedať
Profilova fotka
to: adka1984 drzala ju tych 90 dni a schudla tusim okolo 18kg...ale neviem, ci s tymi kilami si ju s niekym nepletiem...namiesto velkosti 44/46 teraz oblieka 40/42 ;-)
Odpovedať
Ahojte baby, držala som tú šialenú diétu, čo spomínala jaylo, tiež som si necítila jazyk od ananásu, to sa nedá, mne normálne aj krv tiekla aj z pier a aj z jazyka, to bolo husté, ale držala som potom 90-dňovú, držala som ju mesiac a zhodila som 5 kg, teraz chcem začať opäť v júni a držať do augusta, to stačí, ale funguje to. Aj sa najeme, ale chudneme....niekedy až nevvládzem......Ja si vážim na váhe to, čo sa má jesť =) držíme si palce
Odpovedať
Profilova fotka
ja to drzim teraz druhy mesiac, v stvrtok som mala prvy vodovy den a zatial mam dole 7kg 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
blahozelam babeny ;-) ...ja sa zatial nevazim - este som okolo seba neovinula suknu 2x :-D :-D :-D ...ale na obleceni to vidim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky tak ako dneska? dake napady na skrobovity den? :-N ;-) vcer boli tvarohy a tvarohy....so zeleninkou.... kusok syrika a dzusik rano
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa ja velmi lubim zemiaky na paprike: ocistis zemiaky, nakrajas na kolieska a das uvarit (klasika)...nakrajas cibulku na drobno, spenis na troske oleja na panvici a zaprasis sladkou cervenou paprikou (mletou)...chvilku porestujes spolu a prisupnes uvarene zliate zemiaky...premiesas, nechas 2-3 minutky spolu (stale miesas) a papas...mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
Odpovedať
Profilova fotka
ludia, mne co funguje, je jest 3 x denne, rano cerealie s mliekom, obed klasika idem na menu, ale nejem vyprazane zo zasady a vecer tmave pecivo ci chlieb, sunka, syr, pohar vinka, cerveneho, kaslat na kalorie, ale toto funguje, ak to dodorziavam, schudnem, ziadne trapenie :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes mam ovocny den :-) ranajky: 2 jablka a 2 banany pokrajam na kusky a spapam - je to dost syte obed: na masle si opeciem 2 banany - je to mnamka vecera: 2 cervene grepy a 2 banany medzitym budem pocas dna chrumat mandle v supke a dam si aj nejaku ovocnu stavu na desiatu ;-)
Odpovedať
gaskulka,ja teda tiez niekedy skusim opiect banany....ale neviem ako to bude chutit... =-) ale mas suprovy dnicek..... ja som mala banan,jogurt a trochu syra...... mne teraz nejaka dieta pred svadobnou cestou nevychadza....ale jem menej....malicke porcie..... v ndelelu pred odchodom sa musim odvazit....aby som vedela kolko budem mat po dovolenke :-D lebo potom zacinam 2 tyzdne len na bielkovine podla metabolic a bez tuku uplne....a potom by som velmi rada 90 dnovku...len nesmie to vidiet sefova...ze nejem metabolic..... :-D papa zatial
Odpovedať
Profilova fotka
smaily: banany opecene boli mnam mnam ;-) pozdravuje sefovu :-D
Odpovedať
ahoj babenky aj ja by som sa chcela k vam pridať a schudnuť čo to kilečko.nemohli by ste mi poradiť nejake receptiky.pochadzam z dediny a tam je dosť mali obchod dufam ze tam niečo poriadne na dietu zoženiem.chodi tam zelenina cca 1 do 2 tyždnov.dakujem za rady
Odpovedať
Profilova fotka
caveski kocky ja mam dnes uhlohydraaty...mam za sebou pizzu a zmrzku :-D :-D :-D moocno dobryy den murano ak mas daky mailik tak poslem receptiky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa aku pizzu si mala? co si na to dala? a ako si spravila cesto. zajtra mam aj ja UH den a chcem si dat pizzu.
Odpovedať
Profilova fotka
Joj babenky, ani neviete aka som rada ze som si Vas tu nasla. :-D Ja drzim 90 dnovu dietu 2 tyzden a zisla som z cca 62 na cca 59. Nic moc, ale mne to staci. Najviac sa obavam vodoveho dna ;-( Neviem ako ho zvladnem. Inac moje priznanie: Vela krat si potajomky zamaskrtim aj na "zakazanych" potravinach. No mam potom z toho zly pocit. :-) Inac grecky salat by som nie jedla ale s prepacenim za vyraz zrala na kila. Ja si robim dvojitu davku a len jem jem jem... :-D gaskulka: ja si tiez robim ten banan na masle a pridavam tam popucene jahody s konzervy, tak polovicu konzervy. atinka: aj mna by zaujimalo co davas na tu pizzu. Ja som prvy krat dala oregano, pretlak, sampiony, druhy krat: kecup paradajky, olivy, sampiony. Je to "prehresok"? Ci O.K? gaia: dik za typ na opekane zemiaky. A o to lepsie budu ked budu uz nove :) mnam mnam.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?